Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-06-23, 10:12   #91
madziula240295
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 257
Dot.: wyszed rudy odrost co robi?

mnie tak urzadzila fryzjerka w salonie bo nie uzyla rozjasniacza . Tez byly paskudne rude . Zostawilam je i tak chodzilam dopoki nie odrosly mi nowe odrosty i wtedy to sie jakos wyr闚nalo u innej fryzjerki. Jesli masz zdrowe wlosy to mozesz sprobowac jeszcze raz rozjasnic inna farba. Ja bym jednak uzyla szamponetki .

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post54196775
madziula240295 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-23, 13:43   #92
Asiaczek1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do Asiaczek1985

witajcie Wiza瘸nki.
Ja r闚nie zaliczy豉m wtop kurczakow.
Mam ciemne w這sy, od dawna rozja郾iane rozja郾iaczem - baleja. Teraz praktycznie ju ca貫 mam jasne i wymy郵i豉m, 瞠 chcia豉bym je ujednolici i z jasnego blondu zrobi troszeczk ciemniejszy.
Nic nie robi sama, ze wszystkim chodz do sprawdzonej fryzjerki. By豉m u Niej wczoraj. Na odrost na這篡豉 farb z silniejsz wod, na reszt ze s豉bsz. Efekt - odrost kurczakowy. Powiedzia豉, 瞠 zaraz temu zaradzimy i na這篡豉 farb. W sumie wychodz帷 od Niej by豉m spokojna, bo kurczak znikn掖. Jednak T stwierdzi, 瞠 jestem po prostu ruda i w og鏊e nie pasuje mi to co mam na g這wie.
Faktycznie, w zale積o軼i od k徠a padania 鈍iat豉 i w zale積o軼i sztuczne czy naturalne - moje w這sy to ciemny zimny blond - za ciemny lub rudawe odrosty. Tak czy siak efekt ko鎍owy bardzo mi si nie podoba.
Nie wiem co z tym teraz zrobi, aby nie zniszczy w這s闚. Dorad嬈ie prosz. Szampon fioletowy, inny fryzjer? Ile odczeka przed kolenj farb?
Asiaczek1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-23, 20:45   #93
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Mieszanka farb Joanna Naturia Go喚bi popiel i Szlachetna per豉 dobrze usuwa 鄴速y kolor. Szamponetka nie rozja郾i w這s闚, co najwy瞠j nada im refleks, kt鏎y i tak zniknie po kilku myciach, a na w這sach rozja郾ianych nawet po jednym myciu.
Stary 2013-06-24, 08:04   #94
Kucharka2013
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 900

Te taki problem mam, ale u mnie fryzjerka doda豉 zby du膨 wod poniewa 9 a mia豉 by 6 na odrost i wyszed taki rudo midziany, ale idzie prze篡. Wi璚 mo瞠 u ciebie te by豉 dodana zbyt du瘸 woda i d逝go trzymana farba i dlatego tak wysz這.
Kucharka2013 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-25, 18:57   #95
19ewelina90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

kupi豉m farbe garnier odcie 111, mam zamiar zafarbowa te odrosty, mam tylko nadziej, 瞠 nie popsuj sobie bardziej tego koloru no ale.. najwy瞠j zamaluj na ciemno ( o nie!)
19ewelina90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 14:47   #96
vangie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Question 2 tygodnie do wyjazdu na wakacje, i wsciekle miedziano - 鄴速e w這sy, pomocy!

Witajcie drogie dziewczyny.
Wczoraj uzylam dekoloryzatora loreala eclair clair poniewaz stwierdzilam ze na wakacje chce miec wspanialy jasniejszy kolor wlosow, i to by impuls ktory mnie do tego zachecil . Polozylam go na wlasy braz farbowane tak na poziomie 5-4. Efekt rozjasnienia spektakularny musze przyznac, wlosy sa naprawde jasne, na szczescie w nienargorszej formie, lekko przesuszone ale z tym sie trzeba liczyc poddajac wlosy zabiegom chemicznym. O dziwo w miare rowno rozjasnilo mi wlosy na dlugosci. No i tak teraz sobie siedze, przeczesuje w徠ki na forach, ogladam zdjecia innych dziewczyn z podobnym problemem, i w sumie nie znalazlam nic konkretnego. Dziewczyny czesto przerazone taka 瘸rowka na glowie, farbuja wlosy na braz. Tyle ze ja nie chce wracac do brazu, gdyz po co byloby wydawanie nie ma貫j kasy na dekoloryzacje, i m璚zenie wlosow Prosze o rade.. co zrobic zeby ochlodzic odcien ktory mam na glowie? poprostu zeby byl mniej zolty (ja wiem ze na zdjeciach wygladaja bardziej miedzianie i raczej ciemniej niz w rzeczywistosci, ale aparat nieco przeklamuje kolory.. pod niektorymi katami np przy oknie sa bardziej zolte). Myslalam o zafarbowaniu jakims blondem w odcieniu popielatym.. tylko pytanie jakim Jesli ktoras z Was miala jakies podobne doswiadczenia wlosowe, lub cos na ten temat wie, to bardzo bardzo prosze o pomoc, bo z tym co mam na glowie teraz to mam problem wyjsc na podrowko, co dopiero jecha na wakacje.

ps. pierwsze zdjecia robione w pomieszczeniu, drugie w swietle dziennym w pochmurny dzie. Kolor w rzeczywistosci jasniejszy i bardziej intensywny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1534.jpg (125,8 KB, 171 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1524.jpg (135,6 KB, 198 za豉dowa)
Stary 2013-07-05, 15:04   #97
LoveMessages
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 384
Dot.: 2 tygodnie do wyjazdu na wakacje, i wsciekle miedziano - 鄴速e w這sy, pomocy!

Masz przepi瘯ny kolor w這s闚 ! Serio bardzo mi si podoba. Faktycznie wyszed bardzo r闚no. Niestety nie mog Ci nic doradzi bo si nie znam. Chcia豉m tylko Ci pocieszy, 瞠 kolor na zdj wygl康a czadowo.
LoveMessages jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 15:54   #98
vangie
Przyczajenie

Dot.: 2 tygodnie do wyjazdu na wakacje, i wsciekle miedziano - 鄴速e w這sy, pomocy!

Na zdj璚iu jest do嗆 "zgaszony", ale na 篡wo jest bardzo 瘸r闚kowy dzieki za s這wa pocieszenia

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Kto moze mi pom鏂?
Stary 2013-07-05, 17:29   #99
CarmenSandiego
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 336

mi sie tez bardzo podoba co do farbowania to nic nie moge doradzic, bo sie nie znam

CarmenSandiego jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 19:42   #100
LoveMessages
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 384

Ja bym ju nie cudowa豉 przed wyjazdem bo zawsze mo瞠 by gorzej Ewentualnie id do fryzjera on powinien pom鏂.
LoveMessages jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 20:36   #101
Hiukset
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Jak ja bym Cie zobaczy豉 na ulicy pomy郵a豉 bym sobie, 瞠 farbujesz si na naturalny rudy Ale je郵i nie chcesz mie rudych/karmelkowych w這s闚 mo瞠sz popr鏏owa z p逝kankami niebieskimi (kolor niebieski och豉dza kolor rudy) ale oczywi軼ie to raczej ca趾owicie sprawy nie za豉twi....
Je郵i nie chcesz br您owych w這s闚, mo瞠sz po這篡 sobie ciemny popielaty blond, lub 鈔edni popielaty blond. Wa積e aby by popiel, bo popiel w豉郾ie 'zjada' rudo嗆. Czyli farby z poziomu 6 (ciemny blond) lub 7 (鈔edni blond) z 1 (popiel) po przecinku, kropce w numerku farby
Hiukset jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 22:25   #102
Idevia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Je郵i w這sy s 鄴速o- miedziane to najpro軼iej och這dzi je kombinacj- szmpon typu silver plus od篡wka zmieszana z kropl gencjany i b喚kitem metylenowym (ma wyj嗆 kolor fioletowo- niebieski). Upierdliwe to troch, ale nie zniszczy Ci w這s闚.

Jak pokryjesz w這sy farb popielat, to ch這dny barwnik i tak sie wymyje i b璠ziesz w punkcie wyj軼ia.
Idevia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 22:58   #103
vangie
Przyczajenie

dzi瘯i wielkie za rady!
mysle ze poki co sprobuje zmieszac farbe 7 blond z 8.1 blond popielaty.. tak mysle ze bedzie to ok, bo nie przyciemni wlosow, a powinno zniwelowac ta rudosc. Zakupie takze plukanke lub szampon niebieska lub srebrna, bo zdaje sobie sprawe ze niestety ale farba sie mi w wlosow bedzie wyplukiwac.. szczerze mowiac bede zadowolona nawet z lekkiego ochlodzenia koloru, bo wierzcie ze jak sie stanie w sloneczku, to razi po oczach :P

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Idevia Poka wiadomo嗆
Je郵i w這sy s 鄴速o- miedziane to najpro軼iej och這dzi je kombinacj- szmpon typu silver plus od篡wka zmieszana z kropl gencjany i b喚kitem metylenowym (ma wyj嗆 kolor fioletowo- niebieski). Upierdliwe to troch, ale nie zniszczy Ci w這s闚.

Jak pokryjesz w這sy farb popielat, to ch這dny barwnik i tak sie wymyje i b璠ziesz w punkcie wyj軼ia.

O gencjanie cos mi sie kiedys o uszy obilo, o b喚kicie metylenowym pierwsze slysze dzi瘯i za pomysl, przyda sie
Stary 2013-07-07, 14:31   #104
whoah tattoo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
pomocy! pomara鎍zowe w這sy po rozja郾ianiu!

R璚e opadaj...
Nie takiego efektu si spodziewa豉m.
Zale篡 mi na takim kolorze w這s闚 Garnier Color Naturals Farba do wlosow nr 102 Lodowy Opalizujacy Blond
Po raz drugi rozja郾ia豉m w這sy rozja郾iaczem z Joanny 5-6 ton闚 i wysz造 pomara鎍zowe/rude od po這wy d逝go軼i w這s闚.
Jestem za豉mana.
Ju nie wiem co robi.
W internecie du穎 si naczyta豉m i ju sama si w tym gubi.
P逝kanki, farby, szampony ;((
http://tinypic.com/r/igcduf/5
http://tinypic.com/r/2rdb4i9/5
http://tinypic.com/r/idug5l/5

Fryzjer odpada!
Mo瞠 kt鏎a z Was kochane mia豉 ten sam problem?
Czy na這瞠nie tego na w這sy co poskutkuje?
http://1.bp.blogspot.com/-Kt0WptSrfy...0/IMG_1387.JPG

BxGAM O POMOC
whoah tattoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-07, 15:42   #105
EvelynBlues
BAN sta造

Wiadomo軼i: 47
Dot.: pomocy! pomara鎍zowe w這sy po rozja郾ianiu!

Pono popielate blondy gasz rudy odcie, ale na twoim miejscu odczeka豉bym kilka dni.
EvelynBlues jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-07, 18:25   #106
MartaMaria
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 445

Mia豉m identyczny problem rok temu.

Ja z tym posz豉m do fryzjera, ale je郵i sama chcesz to "naprawia" i zniwelowa te 鄴速o-rude tony to p逝kanka/szampon niebieski.
(U mnie rudo軼i i tak pozosta造).

Pami皻aj, 瞠 teraz jakikolwiek kolor na這篡sz to szybko si wyp逝cze, wi璚 warto nawet na這篡 troch ciemniejszy ni ten, kt鏎y sobie upatrzy豉, bo po kilku myciach i tak z niego ma這 zostanie.
MartaMaria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-07, 18:39   #107
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

P逝kanka chwyci tylko te ja郾iejsze w這sy. Na堯 mieszank farb Joanna Naturia Szlachetna per豉 i Go喚bi popiel, to powinno zgasi 鄴單.
Stary 2013-07-15, 12:19   #108
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
P逝kanka chwyci tylko te ja郾iejsze w這sy. Na堯 mieszank farb Joanna Naturia Szlachetna per豉 i Go喚bi popiel, to powinno zgasi 鄴單.

a nie przyciemni znacz帷o w這s闚 ten go喚bi popiel?wiem,瞠 na這穎ny sam wychodzi szaro,jak taki mysi ciemny blond ,a dziewczyny chc jasny blond. Nie wiem jak to si ma z mieszank ze szlachetna per陰...zaciekawi豉 mnie tym,bo sama mam w豉郾ie 鄴速o-rude. nie tak jakos znacz帷o-bo nikt ze znajomych mi nie powiedzia ,,o ale ruda,,ani nic w tym stylu ale marzy mi si taki bia豉wy-per這wy odcie naturalnie wygl康aj帷y. p逝kanek si boje,bo wysuszaj a i efekt nie wychodzi r闚nomierny(za這禦y cz窷 w這s闚 mam platynow,to na tej cz窷ci po p逝kance wyjdzie niebieski b康 fioletowy a 豉dnie zgasi tylko tam gdzie mam rudy/ 鄴速y...w rezultacie b璠 niebiesko-platynowa) wi璚 p逝kanka nie wchodzi w gr. Oczywi軼ie je郵i kto to woli zamiast rudych... to nie ma sprawy,p逝kanka za豉twi spraw po kilku u篡ciach. ja kupowa豉m Florrillum srebro (nie wiem czy dobrze napisa豉m ale tak si czyta)ze sklepu z art. fryzjerskimi-12 z kosztowa豉. my郵a豉m ,by na te swoj 鄴速o-rudo軼 na這篡 bezowy jasny blond jaki. jak na這篡豉m kiedy popielat garnier color naturals 111-chodzi豉m niebieska! w szkole si ze mnie 鄉ieli no ale c騜,g逝pota nie pop豉ca. wi璚 uwa瘸jcie bo ta farba lubi wychodzi niebiesko,na niejednym w徠ku to wyczyta豉m. po kilku myciach si zmy這 na ...鄴速o. Efekt wyp逝kania si barwnika i wr鏂i豉m do punktu wyj軼ia. nie chc by taka nienaturalnie rozja郾iaczowa jak ja to m闚i czyli wida tandetn 鄴速a platyn na kilometr ,niedopracowan,z plamami(efekt samodzilnego farbowania z ciemnego br您u) ,mysl przem璚zy si dwa trzy miesi帷e i p鎩嗆 do fryzjera na baleja blond,瞠by zrobi豉 mi bardzo g瘰to pasemek ,i tak zostan blondynk a odrosty tak si nie b璠 rzuca w oczy (naturalne ciemny blond) ,jakies nier闚no軼i po wcze郾iejszych farbowaniach... jak my郵icie? bo na jednolity uzyskany w domu nie mam co liczy...za du穎 mam 豉t,na jednej ko鎍闚ce mam ze 3 cm w g鏎e braz (nie z豉pa rozja郾iacz), a po drugiej stronie z豉pa ... wrrrr . musia豉bym chyba na ch這pczyce si obci望 ,瞠by farbowa na naturalkach ju,ale to bez sensu,b璠a mia豉y d逝go嗆 do ramion to b璠 poniszczone zn闚 jak nie wiem. teraz chodze w koku,musia豉m w這sy obci望 na d逝窺zego boba,z takich blisko zapi璚ia bisutonosza. i dopiero wtedy rozjasni豉m myslac,瞠 mi 豉dnie z豉pie,bo gdybym nie obci窸a to przetrawione ko鎍闚ki by na pewno by造 mega rude. do tego chcia豉bym mie w ko鎍u d逝ga grzywk,a ci庵le obcinam i ci庵le jestem w pukcie wyj軼ia . a tak analizuj,瞠 gdybym pierwszy raz w 篡ciu rok temu nie zafarbowa豉 w這s闚 mia豉bym ju do pasa,grzywk do piersi gdzie,naturalne ,zdrowe. A mam: okropnego boba przed ramiona(dwa razy w przeci庵u roku musia豉m pozby si w這s闚 ok.10 zm przez kombinacje zwi您ane z farbami ) , nie mog tego boba prostowa (bo zapuszczam i nie chce 瞠by si 豉ma造),podwijaj si ko鎍闚ki pocieniowane ,grzywk do linii brwi,鄴速e w這sy...codziennie mam chwile za豉mania. nie wiem co robi...
Stary 2013-07-25, 11:21   #109
patrycja128
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71
Thumbs up Rude pasemka pomocy !!!!

Witam . Kolor moich w這s闚 to br您 , postanowi豉m zmieni kolor i zafarbowa豉m moje w這sy na g喚boki burgund farb z Joanny . Niestety bardzo mi si nie podoba這 jak w nim wygl康am , gdy wyszed on za ciemny prawie czarny . Mia豉m ten kolor z jakie 20 dni , ale teraz postanowi豉m zrobi sobie pasemka rozja郾iaczem z Joanny ( kole瘸nka fryzjerka mi je robi豉 ) , ale pasemka z przodu g這wy i z ty逝 wysz造 rude , dlaczego tak si sta這 ? . I teraz moje pytanie do was czym je rozja郾i 瞠by cho troch przypomina造 blond prosz pom騜cie mi ? Kupi豉m ju szampon z Joanny Ultra Color System nadaje platynowy odcie i eliminuje 鄴速awy odcie w這s闚 . Nie chc znowu rozja郾ia w這s闚 bo i tak mam juz je bardzo zniszczone . Porad嬈ie mi jakie p逝kanki domowej roboty , albo co bo farbowa nie b璠 Z g鏎y dzi瘯uj i prosz o dobre rady
patrycja128 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-25, 12:18   #110
201701300929
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 215
Dot.: Rude pasemka pomocy !!!!

kolejna ''fryzjerka''
rozjasniacz na rude wlosy i oczekiwala blondu?

nie wiem czy jakies plukanki Ci pomoga czy bedzie jednak potrzebna farba- zapytaj blondbunny na tym watku albo przejrzyj jej bloga(ma link w podpisie)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691864&page=115
201701300929 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-25, 14:43   #111
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Oj wydaje mi si, 瞠 bez farby si nie obejdzie
Same p逝kanki nic nie dadz...
Stary 2013-07-25, 14:43   #112
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560

Oj wydaje mi si, 瞠 bez farby si nie obejdzie
Same p逝kanki nic nie dadz...
Stary 2013-07-25, 16:27   #113
Puline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Napisane przez whoah tattoo Poka wiadomo嗆
R璚e opadaj...
Nie takiego efektu si spodziewa豉m.
Zale篡 mi na takim kolorze w這s闚 Garnier Color Naturals Farba do wlosow nr 102 Lodowy Opalizujacy Blond
Po raz drugi rozja郾ia豉m w這sy rozja郾iaczem z Joanny 5-6 ton闚 i wysz造 pomara鎍zowe/rude od po這wy d逝go軼i w這s闚.
Jestem za豉mana.
Ju nie wiem co robi.
W internecie du穎 si naczyta豉m i ju sama si w tym gubi.
P逝kanki, farby, szampony ;((
http://tinypic.com/r/igcduf/5
http://tinypic.com/r/2rdb4i9/5
http://tinypic.com/r/idug5l/5

Fryzjer odpada!
Mo瞠 kt鏎a z Was kochane mia豉 ten sam problem?
Czy na這瞠nie tego na w這sy co poskutkuje?
http://1.bp.blogspot.com/-Kt0WptSrfy...0/IMG_1387.JPG

BxGAM O POMOC
a mo瞠 co takiego?
http://lokikoki.pl/product-pol-3817-...ml-Artego.html
kwc -->http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46410

po co od razu nak豉da farb?? A Ten produkt ma du穎 pigment闚 i na dodatek ma w豉軼iwo軼i od篡wcze.
Puline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-29, 14:15   #114
girl_95
Przyczajenie

Dot.: b豉gam o pomoc ! wysz造 mi rude w這sy !

no w豉郾ie mam to samo pytanie .. co zrobic?
mialam ciemno rude zdekoloryzowalam i wyszly mi rudo z馧te pofarbowalam loreal exellence creme co niby rozjasnia nawet o 3 tony a prawie nie wida roznicy .
i teraz dalej mam troche rozja郾ia lorealem czy zrobi k徙iel rozja郾iaj帷?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 15 (1).jpg (47,5 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0642.jpg (84,5 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0652.jpg (60,4 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 13 (2).jpg (84,1 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (102,9 KB, 26 za豉dowa)
girl_95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-16, 13:07   #115
evkaxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Jak pozby si z這to-rudego odcienia po rozja郾ianiu???

Dziewczyny prosz o pomoc!!!!

Moj naturalny kolor wlosow to sredni braz. Nie byly wczesniej farbowane, az do czasu, kiedy wpadlam na pomysl zeby przefarbowac je na blond. Poczatkowo uzylam farby http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sty-blond.aspx
ale nie bylo zadnego efektu wiec zdecydowalam sie uzyc farby http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...C/PSC_11-0.png
Po zmyciu wlosy byly jasniejsze ale z zolto-rudnym odcieniem. Pobieglam wiec po http://1.bp.blogspot.com/-9zphaMJhMI...0/wellaton.jpg
Niestety podczas nakladania farby bylo jej nieco za malo i nie wystarczylo jej na przod.
Przesylam w zalaczinku zdjecie moich wlosow teraz. Farbowane byly wczoraj.
Prosze o rade co zrobic aby uzyskac taki kolor jak Kasia Tusk, albo przynajmneij pozbyc sie rudego odcieniu.

http://www.makelifeeasier.pl/

Bede ogromnie wdzieczna!!

[ATTACH]IMG_4133.jpg[/ATTACH]
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4132.jpg (57,7 KB, 24 za豉dowa)
evkaxd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-21, 14:33   #116
emisiakk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Dot.: Jak pozby si z這to-rudego odcienia po rozja郾ianiu???

najlepiej zamowic na allegro fioletowy szampon z joanny, lub jakikolwiek inny fryzjerski szampon lub odzywke ktora rewitalizuje kolor popielaty, a prosciej m闚i帷 eliminuje zolty barwnik naszych wlosow

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
emisiakk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-27, 13:33   #117
liuk07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Talking rudawe w這sy po rozja郾iaczu

Witam, przede wszystkim chcia豉m wam powiedzie, 瞠 ju od dawna czytam to forum a dzisiaj chcia豉m si was osobi軼ie doradzi co robi

Zaczn od tego, 瞠 zawsze nosi豉m czarne w這sy na g這wie, zrobi豉m sobie od nich przerw i pomalowa豉m si na rudo rude.jpg (2 albo 3 razy farbowa豉m) ale ostatecznie szybko mi si znudzi i zachcia這 mi si mie jasne w這sy.
U篡豉m de koloryzatora i moje w這sy z rudych sta造 sie hmm..nie wiem co to za kolor pomara鎍zowy ? ale taki fajny pomara鎍z ch這dny. Stwierdzi豉m,瞠 p鎩d dalej i kupi豉m rozja郾iacz. Hehe jak go zmy豉m to si przerazi豉m mia豉m kurczaka na g這wie, by造 tak 鄴速e, 瞠 a razi造 w oczy .po rozjasniaczu.jpg.u篡豉m szamponu tego z fioletem i zadzia豉這 ale w dalszym ci庵u by造 鄴速e,mo瞠 pomara鎍zowe takie jakie ale ju nie tak jaskrawe.
Nast瘼nie pomalowa豉m w這sy Loreal Recital Preference Z2 10.21..nie wiele pomog這 prawd m闚i帷...dalej by豉m z馧to pomaranczowa ale troch mniej. Postanowi豉m kupi nast瘼n farb a tym razem kupi豉m Color Mask 910...no i t farb mam teraz na g這wie...ju nie s takie 鄴速e (chyba) ale..pojawi造 si prze鈍ity rudo軼i.ostateczny.jpg.hmmm no i co teraz ???
Na zdj璚iu tego nie wida no ale w rzeczywisto軼i jak najbardziej.
Dodam, 瞠 wszystko robi豉m w jaki tam odst瘼ach czasu ...nie farbowa豉m jedn za drug W這sy uwa瘸m,瞠 nie ucierpia造...sama si dziwie ale tak mi si wydaje
Wiem,瞠 znowu musz da w這som odpocz望 ale jak p騜niej na這篡 farb 瞠by te rudo軼i znikne造 ? i czy w dalszym ci庵u u篡wa szamponu z fioletem czy powinnam kupi niebieski czy jako tak...tak co czyta豉m...nie jestem pewna dlatego Was pytam. Przede wszystkim chc pozby si prze鈍itu rudo軼i!
Zapomnia豉m doda, 瞠 chcia豉bym przez jaki czas pochodzi獞 jasnych blond w這sach a mo瞠 w ch這dnym popielatym p騜niej chcia豉by mmie taki miodowy czy karmelkowy blond. Sama do ko鎍a nie wiem ale ani 鄴速ych ani rudych nie chc ju
Z g鏎y dzi瘯uj za zainteresowanie moim problemem. Pozdrawiam

Edytowane przez liuk07
Czas edycji: 2014-10-27 o 13:38
liuk07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-07, 12:24   #118
liuk07
Raczkowanie

Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

瘸dnych pomys堯w ?;/
Stary 2014-11-08, 09:00   #119
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Poczytaj ten w徠ek?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-08, 15:34   #120
liuk07
Raczkowanie

A wiec...przeczytalam i juz wiem, ze najlepszym sposobem na rudosci sa farby mocno popielate...ale czy ktoras z was moze mi polecic konkretna farbe tylko taka ktora Moge kupic w uk...bede baardzo wdzieczna

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-24 13:25:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.