Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 6 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-01-03, 14:53   #151
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

No m闚i豉m, 瞠 za wysoki oksy rude ga niebiesk p逝kank (nie fioletow), ale to przyciemni. Ja bym na razie nie farbowa豉, daj w這som odetchn望.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-03, 14:55   #152
evelynxf
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Odrost mi naprawd 豉dnie z豉pa這, taki waniliowo be穎wy blond, ale te ko鎍e to masakra jaka, eh. Tak tak wiem, stosuj codziennie na noc olej rycynowy i arganowy plus r騜ne od篡wki, pij pokrzyw i robi wszystko, 瞠by je wzmacnia. A co proponujesz kaguya jako nast瘼ny krok po chwilowym odczekaniu?
evelynxf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-03, 15:38   #153
201607040946
Konto usuni皻e

Jesli chcesz rude zmienic na blond, to tylko rozjasniacz (da zolc, potem na to mozesz dac farbe z fioletem, czyli perlowa .2) albo farba poziomu 11, moze rozjasni o ton dwa.
Stary 2015-01-03, 15:45   #154
evelynxf
Przyczajenie

Oki, dzi瘯uj i na pewno spr鏏uj ;D
Stary 2015-01-03, 18:27   #155
201607040946
Konto usuni皻e

Sama chce uzyskac zlote, ale nie zolte i nie rude wlosy, i nie mam pojecia, jak to zrobic, bo ostatnio wyszly seledynowe.
Stary 2015-01-03, 21:03   #156
klaudynka03
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Wpisy w blogu: 1

Czesc dziewczyny sory ze sie tutaj podpinam ale mam podobny problem : wczoraj rozjasnilam wlosy spod spodu mialam czarne a z wierzchu ciemniejsza czerwien , po rozjasnieniu czarny wyszedl rudo brazowy natomiast czerwony taki troche jasniejszy rudy pomalowalam nastepnie farba z palety odien nugat i praktycznie nic mi nie pokrylo z wierzchu dalej mam rudy a chcialabym uzyskac jasny braz ciemny blond. Co moge z tym zrobic czy pomalowac aby wyszedl mi taki kolor .? prosze pomozcie. taki jak na pierwszym zdj to mam teraz jest on robiony telefonem z lampa a na drugiej focie taki chce uzyskac kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10913561_892882344096223_1836934455_n.jpg (111,0 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10593224_670900286358865_7044472393278440536_n.jpg (85,5 KB, 34 za豉dowa)
klaudynka03 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-03, 23:13   #157
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 245

Odpisa豉m Ci w innym w徠ku.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-06, 09:20   #158
alicjawlkp91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam , mam pytanie czy mog豉bym prosi o pomoc w doborze farby . Mia豉m robion dekoloryzacje fryzjerka wybra豉 dwa odcienie ciemnego blondu / jasnego br您u aby w這sy nie wysz造 rude , ale niestety wysz造 ... A najgorsze jest to , ze u g鏎y s ja郾iejsze a na dole ciemniejsze i kompletnie nie wiem jak farb teraz pofarbowa w這sy . Pozdrawiam serdecznie .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20150106_090405[1].jpg (114,2 KB, 35 za豉dowa)
alicjawlkp91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-08, 13:48   #159
SceneQueene
Zakorzenienie

A jaki chcesz mie kolor? R闚no pokryje Ci ewentualnie jasny br您 (6. poziom), chyba, 瞠 zrobisz jeszcze k徙iel rozja郾iaj帷.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-01-08, 18:46   #160
alicjawlkp91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Chcia豉bym mniej wi璚ej co takiego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg c4_500x640.jpg (39,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasny-braz.jpg (21,7 KB, 21 za豉dowa)
alicjawlkp91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-08, 20:12   #161
evelynxf
Przyczajenie

Dot.: Jak pozby si z這to-rudego odcienia po rozja郾ianiu???

Hej dziewczyny pisa豉m wcze郾iej w innym w徠ku, teraz zwracam si do Was o kolejn rad. Zdj璚ie idealnie obrazuje m鎩 aktualny kolor w這s闚, pomara鎍z z rudym zel瘸, ko鎍闚ki do 鈍iat豉 dziennego prze鈍ituj blondem coraz bardziej. Ju Wam m闚i co zrobi豉m. Po這篡豉m na moje same rudawe ko鎍闚ki go喚bi popiel z joanny i jak si zmy豉m to nie mog豉m uwierzy, ale ta farba przyciemni豉 moje w這sy do takiego br您u wkurzona po這篡豉m na to garnier 111 i aktualnie moje w這sy wygl康aj jak na zdj璚iu. B豉gam porad嬈ie co mam zrobi, 瞠by wyr闚na g鏎 z do貫m? do fryzjera nie p鎩d, wyda豉m tyle pieni璠zy a zosta豉m z kup na g這wie..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sssss.jpg (64,0 KB, 44 za豉dowa)
Stary 2015-01-08, 20:14   #162
rysiaryszarda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Unhappy Jak pozby si rudo軼i po rozja郾ianiu??????

Hej dziewczyny,
ju naprawd nie mam si造…
Zacz窸o si tak:
Naturalnie jestem brunetk i mia豉m zrobione ombre z blond od polowy.
Stwierdzi豉m, 瞠 wr鏂 na ca這嗆 do naturalnego - ciemnego.
Po jednym dniu po瘸這wa豉m decyzji i postanowi豉m, 瞠 chc tak jak by這 poprzednio i sama rozja郾i sobie ca貫 :/
i zacz窸a si tragedia.. wysz造 rudo軼i ciapki i masakra
Uratowa mnie fryzjer. Rozja郾i wsio baleja瞠m i ca這嗆 zrobi na koniec be穎we. By這 b 豉dnie.
Ale wci捫 marzy豉 mi si blondyna..
Zarobi豉m sobie ze 3 k徙iele rozja郾iaj帷e z farbami rozja郾iaj帷ymi z palette. D馧 wychodzi super a g鏎a przy g這wie RUDA!!
Kupi豉m dzi Cece 8 - jasny blond z wod 6%. Powiedzieli, 瞠 pokryje mi ca這嗆 i rudego nie b璠zie..
Niestety 貫petyna nadal ruda… BxGAM pom騜cie!! Co zrobi Nie chc wraca do ciemnego..
rysiaryszarda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-11, 09:35   #163
epikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

hej dziewczyny schodze pasemkami do jadnych wlosow, od marca zeszlego roku, robie same odrosty. chcialabym teraz wyrownac jeszcze dol, scielam w sumie ze 20 cm juz. mam pytanie czy przy takim kolore zlapie mi jakakolwiek farba? ktora moge sprobowac? jaki odcien? czy pierw musze jeszcze rozjasnic?
probowalam latem schladzac popielami I perla joanny ale oprocz przyciemnienia to nic sie nie zmienilo. Czy mozecie mi cos doradzic?
dodam ze chce uzyskac koncowo bezowy naturalny blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-11 09.31.02.jpg (86,2 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-11 09.30.23.jpg (98,9 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-11 09.29.31.jpg (73,4 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2015-01-11 o 09:37
epikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-12, 10:32   #164
tam_taramtam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
Thumbs down pomra鎍zowa grzywka - co teraz?

Mam problem typu "kolejny genialny pomys samoupi瘯szania i jego rezultaty"
M鎩 naturalny kolor to ciemny blond, w wakacje rozja郾i豉m go do jasnego blondu. Poniewa przy odro軼ie (a wyhodowa豉m ju ok 10cm owego) przej軼ie kolor闚 by這 bardzo widoczne, to przed 鈍i皻ami odwiedzi豉m fryzjerk, kt鏎a zafundowa豉 mi cieniutkie, jasne pasemka, aby wygubi t r騜nic.
I by這 bardzo dobrze, p鏦i nie zabra豉m si za samodzielne mieszanie na g這wie. Przeszkadza豉 mi grzywka - opr鏂z pasemek sk豉da造 si na ni w這sy w moim naturalnym kolorze, by豉 wi璚 ciemniejsza od rozja郾ionej reszty w這s闚. Postanowi豉m zafundowa jej k徙iel rozja郾iaj帷 przy u篡ciu
Joanna Multi Blond Intensiv - Rozja郾iacz do ca造ch w這s闚 4-5 ton闚.
Zmiesza豉m z od篡wk, naciapa豉m toto zostawiaj帷 odpowiedni odrost, poczeka豉m 15 minut i DA-DAM mam pomara鎍zow grzyw. Pasemka zosta造 w kolorze 豉dnego, jasnego blondu, natomiast moje naturalne w這sy rozja郾i造 si do pomara鎍zy.
Nie musz chyba wspomina, 瞠 wygl康a to idiotycznie?
I co teraz? Naciapa tak sam k徙iel na reszt w這s闚 i m璚zy si z rudo軼i, ale przynajmniej r闚nomiern? Zafarbowa sam grzywk farb z popielem? Ale co wtedy stanie si z pasemkami? Zafarbowa ca貫 w這sy?
Ogoli grzywk przy sk鏎ze i dzi瘯owa Bogu, 瞠 jest zima i mo積a chodzi w czapce?
HELP!

za陰czam zdj璚ia, mo積a si chichra

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (31,6 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (46,9 KB, 44 za豉dowa)

Edytowane przez tam_taramtam
Czas edycji: 2015-01-12 o 13:49 Pow鏚: + zdj璚ia
tam_taramtam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-12, 12:01   #165
epikoo
Raczkowanie

moze daj zdj to bedzie latwiej doradzicja osobiscie skupilabyn sie juz na grzywce, po co babrac poki co reszte wlosow
ja na swoje konce (post wyzej) mysle ze poloze loreal preference 10.21 I zobacze co z tego wyjdzie
Stary 2015-01-12, 13:57   #166
tam_taramtam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

epikoo, doda豉m zdj璚ia. My郵, 瞠 spr鏏uj pomalowa sam grzywk, a jak b璠zie si odcina, to domaluj reszt w這s闚.
Tobie poradzi豉bym fioletow p逝kank, kiedy rozja郾i豉m si w lecie do koloru kurczaka pomog豉 mi doj嗆 do naturalnego blondu. Troch jest ucia磧iwa, bo trzeba stosowa po ka盥ym myciu, ale c騜, wa積e 瞠 pomaga! No i przyda這by si oczywi軼ie wyr闚na kolor, ale to ju chyba tylko fryzjer pomo瞠.
tam_taramtam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-12, 14:23   #167
epikoo
Raczkowanie

obeszlo sie bez chichrania reszta wlosow kolor super to faktycznie tylko grzywke poprawic, jest jasny pomarancz wiec powinno latwo sie wyrownac. ja plukanek probowalam ale ciagle bez efektu ciut jasniej moze byc wiec sprobuje farba. mysle czy nie zrobic delikatnej kapieli przed farba. czy sama farba starczy
Stary 2015-01-13, 18:31   #168
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym spr鏏owa豉 lekk k徙iel.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-13, 21:22   #169
epikoo
Raczkowanie

zrobilam dzis probe na pasemku tym loreal I jestem ciut w szoku jeszcze jutro musze w swietle dziennym sie im przyjzec. wzielam pasemko ze swoim naturalnym odrostem, ciemnym moim zdaniem dosc sporym,7 cm bo to od spodu co ostatnio nie robilam przy okazji pasemek (mam duzo wlosow I kilka godzin trwa wyciaganie pasemek, caly pobyt u fryz ) I zlapalo mi dosc jasno ten moj odrost. a wydawalo mi sie ze na moje wlosy tylko rozjasniacz!nie wiecie na jakiej wodzie jest ta farba!? a ten dol zrudzialy zjasnial ladnie , we iec jutro obczaje w swietle dziennym, moze obejdzie sie bez kapieli
Stary 2015-01-14, 09:38   #170
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: Jak pozby si rudo軼i po rozja郾ianiu??????

Cytat:
Napisane przez rysiaryszarda Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny,
ju naprawd nie mam si造…
Zacz窸o si tak:
Naturalnie jestem brunetk i mia豉m zrobione ombre z blond od polowy.
Stwierdzi豉m, 瞠 wr鏂 na ca這嗆 do naturalnego - ciemnego.
Po jednym dniu po瘸這wa豉m decyzji i postanowi豉m, 瞠 chc tak jak by這 poprzednio i sama rozja郾i sobie ca貫 :/
i zacz窸a si tragedia.. wysz造 rudo軼i ciapki i masakra
Uratowa mnie fryzjer. Rozja郾i wsio baleja瞠m i ca這嗆 zrobi na koniec be穎we. By這 b 豉dnie.
Ale wci捫 marzy豉 mi si blondyna..
Zarobi豉m sobie ze 3 k徙iele rozja郾iaj帷e z farbami rozja郾iaj帷ymi z palette. D馧 wychodzi super a g鏎a przy g這wie RUDA!!
Kupi豉m dzi Cece 8 - jasny blond z wod 6%. Powiedzieli, 瞠 pokryje mi ca這嗆 i rudego nie b璠zie..
Niestety 貫petyna nadal ruda… BxGAM pom騜cie!! Co zrobi Nie chc wraca do ciemnego..
Mo磧iwe, 瞠 wi璚ej rozja郾i si nie da
Stary 2015-01-14, 16:42   #171
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka wiadomo嗆
zrobilam dzis probe na pasemku tym loreal I jestem ciut w szoku jeszcze jutro musze w swietle dziennym sie im przyjzec. wzielam pasemko ze swoim naturalnym odrostem, ciemnym moim zdaniem dosc sporym,7 cm bo to od spodu co ostatnio nie robilam przy okazji pasemek (mam duzo wlosow I kilka godzin trwa wyciaganie pasemek, caly pobyt u fryz ) I zlapalo mi dosc jasno ten moj odrost. a wydawalo mi sie ze na moje wlosy tylko rozjasniacz!nie wiecie na jakiej wodzie jest ta farba!? a ten dol zrudzialy zjasnial ladnie , we iec jutro obczaje w swietle dziennym, moze obejdzie sie bez kapieli
9 procent, je郵i si nie myl.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-14, 17:49   #172
epikoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
9 procent, je郵i si nie myl.
szukalam I gdzieniegdzie dziewczyny pisza ze 6 a gdzi indziej ze 9. wiec do konca nie wiadomo:/ a szkoda..
zrobilam dzis jednak delikatna kapiel bo znalazlam w domu rozjasniacz ale delikatna bardzo. jeszcze nie widze efektow bo maseczke mam na wlosach ale ciekawa jestem
Stary 2015-01-14, 18:27   #173
SceneQueene
Zakorzenienie

Oby 豉dnie wysz這. Skoro to poziom dziesi徠y to bardzo ma這 mo磧iwe, 瞠by by豉 woda 6.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-16, 12:26   #174
haneczka28
BAN sta造

Wiadomo軼i: 166

mo瞠 sprobuj zrobi p逝kank srebrn
haneczka28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-16, 14:32   #175
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez haneczka28 Poka wiadomo嗆
mo瞠 sprobuj zrobi p逝kank srebrn
Na moje 鄴速ko da豉 zgni造, szarawy i zielony kolor. Na szcz窷cie si sp逝ka這.

Dziewczyny, mam teraz ten sam problem, my郵a豉m, 瞠 zwalczy豉m jako tako t 鄴單, ale im w這sy ja郾iejsze tym bardziej 鄴速e. Pod spodem w dodatku mam jeszcze kilka rudawych pasemek (tutaj chyba si bez rozja郾iacza nie obejdzie). Boj si nak豉da na tego kurczaka popiel, bo boj si zielonych w這s闚...

Nie wiem co robi per這we odcienie gasz minimalnie tego kurczaka. Troch pomaga szampon Loreal Sliver, ale efekt jest do嗆 kr鏒ki

My郵a豉m o zafarbowaniu za jaki czas Wellatonem 12/1 pomieszanego z Wellatonem 12/0 (tylko po這wa 12/1). Na這篡豉bym wtedy na d逝瞠j pod spodem a g鏎 i reszt tylko na chwil, co my郵icie?

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-16 o 14:34
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-16, 16:00   #176
epikoo
Raczkowanie

wiec po kapieli na nastepny dzien nalozylam loreal 10.21. kapiel z rudego zrobila jasny pomarancz, z pomaranczu kurczaczkowy loreal nawet wyrownal, jest sporo jasniej, poszczegolne pasma sa cieplejsze, w zaleznosci od swiatla przebijaja gdzies delikatne jakies miedziane refleksy. mysle ze potrzeba jeszcze jednego farbowania by wyrownac calosc. poki co bede ochladzac fioletowym szamponem I maska. niestety, uzyskanie ladnego odcienia blondu wymaga czasu przynajmniej w moim przypadku, I tak jest o wiele lepiej niz bylo
kiedys robilam wellatonem, I efektu nie mialam bo (teraz to wiem) nakladalam na zbyt rude
Stary 2015-01-16, 16:25   #177
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka wiadomo嗆
wiec po kapieli na nastepny dzien nalozylam loreal 10.21. kapiel z rudego zrobila jasny pomarancz, z pomaranczu kurczaczkowy loreal nawet wyrownal, jest sporo jasniej, poszczegolne pasma sa cieplejsze, w zaleznosci od swiatla przebijaja gdzies delikatne jakies miedziane refleksy. mysle ze potrzeba jeszcze jednego farbowania by wyrownac calosc. poki co bede ochladzac fioletowym szamponem I maska. niestety, uzyskanie ladnego odcienia blondu wymaga czasu przynajmniej w moim przypadku, I tak jest o wiele lepiej niz bylo
kiedys robilam wellatonem, I efektu nie mialam bo (teraz to wiem) nakladalam na zbyt rude
My郵a豉m o tym Lorealu, a nak豉da豉 ten odcie Castinga czy Prodigy?
Obawiam si tylko, 瞠 ta farba b璠zie za s豉ba na moje porudzia貫 pasma pod spodem w這s闚.
Stary 2015-01-16, 17:04   #178
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
Na moje 鄴速ko da豉 zgni造, szarawy i zielony kolor. Na szcz窷cie si sp逝ka這.

Dziewczyny, mam teraz ten sam problem, my郵a豉m, 瞠 zwalczy豉m jako tako t 鄴單, ale im w這sy ja郾iejsze tym bardziej 鄴速e. Pod spodem w dodatku mam jeszcze kilka rudawych pasemek (tutaj chyba si bez rozja郾iacza nie obejdzie). Boj si nak豉da na tego kurczaka popiel, bo boj si zielonych w這s闚...

Nie wiem co robi per這we odcienie gasz minimalnie tego kurczaka. Troch pomaga szampon Loreal Sliver, ale efekt jest do嗆 kr鏒ki

My郵a豉m o zafarbowaniu za jaki czas Wellatonem 12/1 pomieszanego z Wellatonem 12/0 (tylko po這wa 12/1). Na這篡豉bym wtedy na d逝瞠j pod spodem a g鏎 i reszt tylko na chwil, co my郵icie?
Ja bym popielu zdecydowanie nie ryzykowa豉.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-16, 17:18   #179
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ja bym popielu zdecydowanie nie ryzykowa豉.

No w豉郾ie, ale co na這篡 瞠by zgasi t 鄴單
Stary 2015-01-16, 17:19   #180
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym atakowa豉 per豉mi do skutku i to nawet co typu Wella 12.22 i oczywi軼ie ca造 czas pracowa豉 kosmetykami.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.