Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 7 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-01-16, 17:20   #181
epikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
My郵a豉m o tym Lorealu, a nak豉da豉 ten odcie Castinga czy Prodigy?
Obawiam si tylko, 瞠 ta farba b璠zie za s豉ba na moje porudzia貫 pasma pod spodem w這s闚.
loreal preference stockholm 10.21 na moich porudzia造ch nie da這 zieleni na szcz窷ciecasting i prodigy wydaja mi si jeszcze s豉bsze ni preference
epikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-16, 17:53   #182
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka wiadomo嗆
loreal preference stockholm 10.21 na moich porudzia造ch nie da這 zieleni na szcz窷ciecasting i prodigy wydaja mi si jeszcze s豉bsze ni preference
I pokry這 鄴速e na blond?

Nie wypadaj Ci w這sy po tej farbie? mi okropnie w這sy wypadaj po Preference, nie wiem czemu tak jest, ale zawsze po tej farbie a szkoda, bo lubi豉m swego czasu
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-16, 18:02   #183
epikoo
Raczkowanie

postaram sie wrzucic zdj napewno blond jest ale raczej cieply, miejscami miodowy ze tak powiem ale nie rudyyyy bleh. a pierwszy raz tym loreal robilam I nie nakladalam na odrosty przy skorze wiec nie wiem czy beda leciec wlosy. jeszcze moze wyplukiwac sie do rudego :/ ale zobaczymy I tak sie ciesze z efektu poki co a wzielam ta farbe bo akurat w promocji byla
Stary 2015-01-16, 18:17   #184
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
postaram sie wrzucic zdj napewno blond jest ale raczej cieply, miejscami miodowy ze tak powiem ale nie rudyyyy bleh. a pierwszy raz tym loreal robilam I nie nakladalam na odrosty przy skorze wiec nie wiem czy beda leciec wlosy. jeszcze moze wyplukiwac sie do rudego :/ ale zobaczymy I tak sie ciesze z efektu poki co a wzielam ta farbe bo akurat w promocji byla
Gdyby si uda這 zrobi zdj璚ia, to by這by super!
Pewnie takie w這sy rozja郾iane itd., trzeba b璠zie kilka razy zafarbowa, 瞠by efekt d逝瞠j si utrzymywa. Przynajmniej mam tak nadziej
Stary 2015-01-16, 19:54   #185
epikoo
Raczkowanie

Cytat:
Gdyby si uda這 zrobi zdj璚ia, to by這by super!
Pewnie takie w這sy rozja郾iane itd., trzeba b璠zie kilka razy zafarbowa, 瞠by efekt d逝瞠j si utrzymywa. Przynajmniej mam tak nadziej
robie pasemka jasne i tej rudo軼i zosta這 na dole, gora po pasemkach to 豉dna, jasna, ale d馧 by og鏊nie uczulaj mnie farby, po alfaparf mia豉m skorupy na g這wie, jak zwi瘯szy mi sie odrost to b璠 my郵e czy farba i jaka, kt鏎a rozja郾i mi fajnie naturalki i 瞠by nie uczula豉 i zeby dalej tonowa豉 ten d馧 ( ale mam wymagania ).
a ty wrzuca豉s zdj w這s闚? czym robi豉 wcze郾iej?
Stary 2015-01-17, 08:25   #186
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
robie pasemka jasne i tej rudo軼i zosta這 na dole, gora po pasemkach to 豉dna, jasna, ale d馧 by og鏊nie uczulaj mnie farby, po alfaparf mia豉m skorupy na g這wie, jak zwi瘯szy mi sie odrost to b璠 my郵e czy farba i jaka, kt鏎a rozja郾i mi fajnie naturalki i 瞠by nie uczula豉 i zeby dalej tonowa豉 ten d馧 ( ale mam wymagania ).
a ty wrzuca豉s zdj w這s闚? czym robi豉 wcze郾iej?
Mam tutaj zdj璚ia swoich w這s闚 jak by豉m jeszcze ruda

Kusi mnie zrobienie tej mieszanki Wellatonem, ale mog to zrobi nie wcze郾iej ni w lutym, bo inaczej strac w這sy wtedy poka輳 co mi wysz這, chyba 瞠 do tego czasu zmieni koncepcj, co jest bardzo prawdopodobne

Ja schodz z bardzo ciemnego br您u, niemal czerni (poziom 2-3) od wakacji zesz貫go roku Na pewnym etapie by豉m kilka miesi璚y ruda

Potem z tych rudych schodzi豉m do blondu, g堯wnie przez k徙iele rozja郾iaj帷e. Teraz ju mam na tyle jasne w這sy, 瞠 mog tylko farbowa, nie musz ju rozja郾ia k徙ielami. Za to mam teraz problem z kurczaczkiem

Generalnie nauczy豉m si jednego, po tych wszystkich operacjach, 瞠 doj軼ie do czystego 豉dnego blondu, zajmie jeszcze du穎 czasu i du穎 farbowa minie od razu si raczej nie da, chyba 瞠 kosztem w這s闚.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-17 o 08:26
Stary 2015-01-17, 13:30   #187
epikoo
Raczkowanie

Cytat:
Mam tutaj zdj璚ia swoich w這s闚 jak by豉m jeszcze ruda

Kusi mnie zrobienie tej mieszanki Wellatonem, ale mog to zrobi nie wcze郾iej ni w lutym, bo inaczej strac w這sy wtedy poka輳 co mi wysz這, chyba 瞠 do tego czasu zmieni koncepcj, co jest bardzo prawdopodobne

Ja schodz z bardzo ciemnego br您u, niemal czerni (poziom 2-3) od wakacji zesz貫go roku Na pewnym etapie by豉m kilka miesi璚y ruda

Potem z tych rudych schodzi豉m do blondu, g堯wnie przez k徙iele rozja郾iaj帷e. Teraz ju mam na tyle jasne w這sy, 瞠 mog tylko farbowa, nie musz ju rozja郾ia k徙ielami. Za to mam teraz problem z kurczaczkiem

Generalnie nauczy豉m si jednego, po tych wszystkich operacjach, 瞠 doj軼ie do czystego 豉dnego blondu, zajmie jeszcze du穎 czasu i du穎 farbowa minie od razu si raczej nie da, chyba 瞠 kosztem w這s闚.
ja od wiosny robilam pasemka na wczesniej brazowych wlosach, ktore wczesniej byly blond, ale nie przemyslanie dalam czekolade ze dwa razy moze:/na poczatku w miare rowno fajnie bylo, ale pozniej jak gora bardziej jasna byla, tylko odrosty robilam to dol rudy masakrycznie scielam 20 cm, dbalam I teraz czas wyrownac I kurczak tez przede mna
Stary 2015-01-18, 08:12   #188
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
ja od wiosny robilam pasemka na wczesniej brazowych wlosach, ktore wczesniej byly blond, ale nie przemyslanie dalam czekolade ze dwa razy moze:/na poczatku w miare rowno fajnie bylo, ale pozniej jak gora bardziej jasna byla, tylko odrosty robilam to dol rudy masakrycznie scielam 20 cm, dbalam I teraz czas wyrownac I kurczak tez przede mna
Powodzenia Ja latami farbowa豉m na ciemno, cud, 瞠 to w og鏊e jako zesz這 ale w這sy do嗆 ucierpia造, cho zawsze by造 mocne i do嗆 zdrowe. Dla mnie teraz jest kar farbowanie ca這軼i, zawsze robi豉m tylko odrosty, a reszta raz na 3 miesi帷e. Mam nadziej, 瞠 jak ju kolor dojdzie do siebie i pigment si zagnie寮zi to te wystarczy mi farbowanie odrost闚, o ile wcze郾iej nie strac w這s闚

Wczoraj umy豉m w這sy dwa razy szamponem Sliver Loreala i na這篡豉m mask z Biovaxa wraz z malutk kropl gencjany, 鄴速y i rudawy znacznie si zniwelowa, teraz w這sy bardziej wpadaj w be ale to jeszcze nie to, co powinno by

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-18 o 09:00
Stary 2015-01-18, 10:53   #189
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 270

No to bardzo 豉dnie :-D!

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-18, 16:15   #190
epikoo
Raczkowanie

Tinajero czym masz teraz robione wlosy? jaki kolor chcesz uzyskac?
ja nalozylam dzis fioletowa maske z marion czekam jak wlosy dojda do siebie po myciu to zobacze efekty

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2015-01-18 o 16:16
Stary 2015-01-18, 16:34   #191
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Tinajero czym masz teraz robione wlosy? jaki kolor chcesz uzyskac?
ja nalozylam dzis fioletowa maske z marion czekam jak wlosy dojda do siebie po myciu to zobacze efekty
Przede wszystkim jednolity ostatnio zrobi豉m Loreal Preference 102, ale bardzo szybko zesz豉, no i w這sy mi lecia造. Zafarbowa豉m niedawno Joann Szlachetna per豉. Ca趾iem fajna farba, ale s豉bo pokry豉

Chcia豉bym jasny blond, co takiego np.:

60.jpg z8531358Q,Anja-Rubik-ambasadorka-bizuterii-Beads-Collection.jpg0 Anja Rubik kampania Apart swieta 2013 lamode.info 1 (1).jpg

Ale podobaj mi si bardzo te takie:

item6.rendition.slideshowVertical.best-blonde-hairstyles-margot-robbie.jpg

I to najbardziej odpowiada mojej karnacji i kolorowi oczu.

Kiedy mo瞠 mi taki wyjdzie hehe

Og鏊nie odcieni blondu jest du穎, pi瘯nychhhh ach
Raczej pasuj mi te wpadaj帷e w popielaty, ale te bez przesadyzmu. 草速ko na pewno mi nie pasuje Og鏊nie to blondynk by豉m ostatnio 20 lat temu

A Ty jaki kolor chcia豉by uzyska?
Daj zna, jak sprawdzi豉 si ta od篡wka

Ja jeszcze w najbli窺zym czasie b璠 pr鏏owa t od篡wk http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=42995&next=1

Szampon Loreala jest bardzo fajny (w pr鏏owaniu do szamponu Joanny czy te p逝kanki srebrnej Deli), ale do嗆 wysusza w這sy.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-18 o 16:42
Stary 2015-01-20, 17:01   #192
epikoo
Raczkowanie

sama odzywka fajna jesli chodzi o ochlodzenie koloru, ale musze przy niej nawilzac I natluszczac wlosy po myciu troche mi splynelo farby:/
tez pierwsze co to zrby bylo rowno nie moge sie zdecydowac jeszcze czy lepiej farbowac calosc czy pasemka.. przy pasemkach mam jak w banku ze rowno wychodzic nie bedzie, bo za kazdym razem jest inaczej jak robilam. do odcienia tez nie jestem zdecydowana moze cos takiego jak na zdj
wiem ze to dwa rozne kolorki, ten jeden to wloski mojej corci, I uwielbiam ten dzieciecy kolorek blondI pewnie w zyciu takiego nie bede miala ten drugi latwiej chyba uzyskac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-20 17.49.05.jpg (124,0 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2014-12-21-10-23-21-1.jpg (51,8 KB, 14 za豉dowa)

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2015-01-20 o 17:59
Stary 2015-01-22, 08:46   #193
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
sama odzywka fajna jesli chodzi o ochlodzenie koloru, ale musze przy niej nawilzac I natluszczac wlosy po myciu troche mi splynelo farby:/
tez pierwsze co to zrby bylo rowno nie moge sie zdecydowac jeszcze czy lepiej farbowac calosc czy pasemka.. przy pasemkach mam jak w banku ze rowno wychodzic nie bedzie, bo za kazdym razem jest inaczej jak robilam. do odcienia tez nie jestem zdecydowana moze cos takiego jak na zdj
wiem ze to dwa rozne kolorki, ten jeden to wloski mojej corci, I uwielbiam ten dzieciecy kolorek blondI pewnie w zyciu takiego nie bede miala ten drugi latwiej chyba uzyskac
Jej jakie pi瘯ne w這ski Twojej c鏎eczki
Cudne m鎩 synek te ma jasne w這ski (na zdj璚iu, w awatarze ), ale nie takie platynowe i te je uwielbiam cho teraz ma znacznie kr鏒sze ni na zdj璚iu.

Ja te zastanawia豉m si nad pasemkami i chyba jednak b璠 farbowa ca這嗆, z tym, 瞠 tam gdzie mam ciemniejsze, czyli pod spodem, b璠 nak豉da豉 na d逝瞠j, potem odrost i chwila na ca這嗆. To ju b璠zie moje ostatnie ca這軼iowe farbowanie, potem tylko odrost i raz na jaki czas ca這嗆. B璠zie co ma by nie ma sensu moim zdaniem non stop katowa w這sy, przesta豉m si 逝dzi, 瞠 na raz b璠 mia豉 pi瘯ny blond a teraz wygl康a to w miar zno郾ie i generalne nie 瘸逝j tych operacji

A co do 鄴販i... jest coraz lepiej po myciu szamponem Silver (za ka盥ym myciem po tym szamponie jakby si wyp逝kiwa豉?), czyta豉m gdzie, 瞠 podobno 瘸dna farba nie pokryje do ko鎍a 鄴販i, je郵i taki kolor uzyska這 si po rozja郾ianiu i tylko p逝kanki i szampony z czasem j mog usn望. Ale nie wiem ile w tym prawdy
Stary 2015-01-22, 11:34   #194
alicjawlkp91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam . Potrzebuj pomocy . Ponad miesi帷 temu mia豉m robion dekoloryzacje u fryzjera . W這sy mia造 mie odcie jasnego br您u , ciemnego blondu . Niestety wysz造 rude i cieniowane . Czy kt鏎a z Was doradzi豉by jaka farb wybra ? Jak zniwelowa rudo嗆 ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg c4_500x640.jpg (39,3 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasny-braz.jpg (21,7 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2750.jpg (68,9 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2755.jpg (86,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2761.jpg (73,8 KB, 9 za豉dowa)
alicjawlkp91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-22, 13:25   #195
SceneQueene
Zakorzenienie

Odpisa豉m Ci w innym w徠ku

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-01-22, 15:20   #196
dominikowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 010

ja za ka盥ym razem myje w這sy silverem, po farbowaniu mia豉m du穎 鄴速ych ton闚, teraz ponad miesi帷 po mam 豉dny be.

Teraz planyje zafarbowa r騜anym blondem z palette, czyta豉m opinie 瞠 bardzo 豉dnie wychodzi na w這sach i niweluje z馧te tony a przy tym nie jest popielaty - musz na to uwa瘸 bo ko鎍闚ki mam po rozja郾iaczu i bardzo 豉two 豉pi popiele. Tylko nie wiem czt ta farba ma 12 % utleniacz?

30 w 2016
dominikowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-22, 15:22   #197
SceneQueene
Zakorzenienie

Jestem prawie pewna, 瞠 tak

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-22, 15:57   #198
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dominikowa Poka wiadomo嗆
ja za ka盥ym razem myje w這sy silverem, po farbowaniu mia豉m du穎 鄴速ych ton闚, teraz ponad miesi帷 po mam 豉dny be.
To jednak co w tym jest, 瞠 wyp逝kuje 鄴速y. Myjesz silverem Loreala czy mo瞠 jakim innym?

Cytat:
Teraz planyje zafarbowa r騜anym blondem z palette, czyta豉m opinie 瞠 bardzo 豉dnie wychodzi na w這sach i niweluje z馧te tony a przy tym nie jest popielaty - musz na to uwa瘸 bo ko鎍闚ki mam po rozja郾iaczu i bardzo 豉two 豉pi popiele. Tylko nie wiem czt ta farba ma 12 % utleniacz?
12 % nie odwa輳 si na這篡 na g這w, ale efektu jestem ciekawa
Ja ju postanowi豉m, 瞠 kolejne farbowanie to b璠zie mieszkanka Wellatonu 12/0 i 12/1 nie wiem tylko czy miesza ca這嗆 12/1 czy tylko po這w. Boj si zieleni lub 鈍izny

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-22 o 15:59
Stary 2015-01-22, 16:41   #199
SceneQueene
Zakorzenienie

Uwa瘸j z 1, na 鄴速ym cz瘰to daje taki brzydki zielony.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-22, 16:53   #200
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Uwa瘸j z 1, na 鄴速ym cz瘰to daje taki brzydki zielony.

W豉郾ie, w豉郾ie. To dodam chyba tylko po這w 12/1 na pr鏏 瞠by cho troch zgasi rudo軼i pod spodem w這s闚, nie s jakie du瞠 wi璚 mo瞠 tyle wystarczy

Z drugiej strony gdzie czyta豉m, 瞠 zmieszanie natury z popielem niweluje ryzyko zieleni.

W ka盥ym razie dam zna co wysz這 za 2 tygodnie
Stary 2015-01-22, 17:00   #201
SceneQueene
Zakorzenienie

Troch niweluje . Jednak wi璚ej ni p馧 bym nie dawa豉. Daj koniecznie zna co wysz這.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-22, 17:06   #202
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Troch niweluje . Jednak wi璚ej ni p馧 bym nie dawa豉. Daj koniecznie zna co wysz這.

Na pewno dam zna i wklej zdj璚ia (je郵i b璠zie dobrze ).
Stary 2015-01-22, 17:09   #203
SceneQueene
Zakorzenienie

Mam nadziej, 瞠 tak i trzymam kciuki!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-23, 09:02   #204
dominikowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 010

tinajero - 12 % nie taki straszny moje w這ski nic nie ucierpia造, ale przerwe od farby mia造 prawie roczn. Szampon silver mam z Joanny.
Jak si pofarbuje to postaram si doda zdj璚ia przed i po

30 w 2016
dominikowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-23, 12:08   #205
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
tinajero - 12 % nie taki straszny moje w這ski nic nie ucierpia造, ale przerwe od farby mia造 prawie roczn. Szampon silver mam z Joanny.
Jak si pofarbuje to postaram si doda zdj璚ia przed i po
Ja te przed rozja郾ianiem ma這 farbowa豉m, w這sy mia豉m zdrowe i grube, przyznam, 瞠 teraz troch ucierpia造, s cie雟ze, delikatne (ko鎍闚ki) i troch wypadaj tak wi璚 w moim przypadku 12% odpada, nawet 9% boj si k豉嗆

Ale generalnie dramatu nie ma po tym co im ostatnio zafundowa豉m, w szale

Co mnie wkurza za to, to odrost wida o u mnie ju po dw鏂h tygodniach od farbowania.
Stary 2015-01-23, 13:08   #206
SceneQueene
Zakorzenienie

Haha, jak ja mia豉m blond to co dwa tygodnie co najmniej odrost robi豉m :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-23, 15:28   #207
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
Haha, jak ja mia豉m blond to co dwa tygodnie co najmniej odrost robi豉m :-D

No nie jest to fajne, przyznaj
Mam nadziej, 瞠 z czasem na wodzie 6% b璠zie mi si udawa這 ten odrost rozja郾ia (mam ciemny blond). B璠 te na 鄴速ko i odrost pr鏏owa od篡wki koloryzuj帷ej Loreala Chrome Care (nr. 2), mam nadziej, 瞠 co da
Stary 2015-01-23, 16:27   #208
SceneQueene
Zakorzenienie

Ciemny blond, hm, my郵 瞠 6 powinna sobie dawa rad. Ja robi豉m br您 na 9%

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-25, 11:09   #209
Tinajero
Raczkowanie

Dziewczyny, zaczynam rozmy郵a si z Wellatonu. Z tego wzgl璠u, 瞠 im d逝瞠j patrz na swoje w這sy i im wi璚ej czasu up造wa od ostatniego farbowania (mycie itd.), to wygl康aj na coraz ja郾iejsze (opr鏂z odrost闚 ), nabieraj grubo軼i i og鏊nie wracaj do zdrowia Nie wiem czy chc je katowa zn闚 9% wod. Mo瞠 dam im jeszcze odpocz望 na miesi帷, a w mi璠zy czasie zafarbuje je Prodigy 10.21, to og鏊nie dobra farba, ma dobry pigment, cho farbowa豉m ni tylko na rudo swego czasu.

I tu mam pytanie, czy pokryje 鄴速y/rudy sp鏚, czy oznaczenie 10.21 znaczy: 10 poziom, 2, per豉, 1 popiel? czy ten popiel, kt鏎y jest na ko鎍u wystarczy do pokrycia rudo軼i? nie musz si specjalnie rozja郾i...

No i ciekawi mnie na ile ta farba mo瞠 rozja郾i odrost.
Stary 2015-01-25, 11:12   #210
SceneQueene
Zakorzenienie

To dok豉dnie to znaczy. Tylko wiesz co, farby poziomu dziesi耩 te maj wod 9. Ja郾iejsze b璠, ale niewiele. Co do rudego- da rad, je郵i nie jest bardzo mocny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-27 13:08:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.