Mama potrzebująca zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-27, 19:42   #1
Marina1
Zakorzenienie

Mama potrzebująca zmiany

Witam moje drogie.
Przyznaję, że wątek miałam ochotę założyć już pewien czas temu, ale miałam jakieś nieuzasadnione obawy. Pewnie po prostu boję się wystawiać pod ocenę
Jednak zdecydowałam się napisać, bo widzę i czytam Wasze trafne podpowiedzi odnośnie zmiany na lepsze.

Ale do rzeczy- Mam 24 lata i jestem mamą 1,5 rocznego chłopca. Niestety, przez natłok () obowiązków zaniedbałam się i kompletnie zapomniałam, że nie jestem tylko mamą ale i kobietą.
Proszę Was o rady dotyczące makijażu i włosów. Styl swój określam jako bylejako-wygodny. Jestem wysoka (17n5 cm ) i szczupła.
Włosy mam ciemno brązowe, za ramiona ( walczę z wypadaniem ), oczy piwne. Fryzura raczej nijaka.
Może coś podpowiecie Będę wdzięczna za każdą opinie.
Wydaje mi się, że ostatnio trochę się zagubiłam.

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04164.jpg (102,6 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04175.jpg (87,7 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04162.jpg (104,7 KB, 212 załadowań)
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:29   #2
lubiezime
Raczkowanie

Dot.: Mama potrzebująca zmiany

Ja Cię widzę w fryzurze na Kleopatre
Kolor w porządku, wcieraj odżywki, maseczki na włosy aby nadać im połysk i ograniczyć wypadanie. Jeżeli chodzi o makijaż to ograniczyłabym się do tuszu do rzęs i kreski + błyszczyk

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

http://www.google.pl/imgres?q=prosta...9,r:0,s:0,i:65

Co powiesz na to?
lubiezime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:34   #3
haney16
Przyczajenie

GG do haney16

Ja tam widzę bardzo ~ładną mamę i to nawet nie widac ze mama :P która powinna tylko podpiąc ladnie wloski bo masz i ladny kolor i dlugosc ( najwyzej podciac koncowki by wygladaly zdrowiej) jakis makijaz nie koniecznie mocny bo masz ladna buzie gdzie wystarczy podkreslic tylko lekko atuty i najwyzej skusic sie na zmiane stylu ubran jakis elegancki wystarczy poszperac po trendach
Stary 2012-10-27, 23:45   #4
charsi
Zadomowienie

Kurczę, dziewczyno, jesteś śliczna!
Mnie podobałabyś się we włosach tak do ramion, nie za mocno wycieniowanych, wtedy fryzurka nabrałby objętości i lekkości. Jeśli masz skłonności do falowanie włosów to pewnie po skróceniu ładnie by się skręcały i falowały Koloru bym nie zmieniała, chociaż w nieco ciemniejszym też byłoby ładnie
charsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 12:27   #5
Marina1
Zakorzenienie

dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! i za miłe słowa.

lubiezime fryzura mi się podoba. Mam tendencję do falowania jednak, i nie wiem jak poradziłabym sobie z grzywką. Troszkę boję się też takiej długości. Dzięki za rady odnośnie make-upu.

Może faktycznie podetnę włosy troszkę, jak radzi reszta dziewczyn.
Przepraszam, za złe zdjęcia ale robione są komórką i to jeszcze w sztucznym świetle.
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Stary 2012-10-28, 12:37   #6
alexandraa13
Rozeznanie

jeśli chcesz mieć fryzurkę z idealnie gładkich lśniących włosków to polecam zrobić sobie zabieg keratyną (w gabinecie nawet 500zł, ale na allegro są do samodzielnego użycia zestawy na 1 zabieg za 75zł, osobiście polecam, widziałam efekty u siebie i 3 koleżanek na duuużo bardziej pofalowanych, gęstych i "szopowatych" włosach i było genialnie ).

I do tego polecam sobie kupić nabłyszczacz toni&guy --> poczytaj opinie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26472. I znow jest niestety drogi, w sklepach chyba ponad 8 dych kosztował (??), na allegro płaciłam ok 30 z przesyłką, a jest b wydajny.
alexandraa13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 22:27   #7
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 9

Jesteś naturalnie pięknaaaa ... !!!! )))

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 08:12   #8
Marina1
Zakorzenienie

Ojej, dziękuję, nie wiem co napisać nawet, bo absolutnie nie mam się za jakąś ładną, a co dopiero piękną...dziękuję...

alexandra a powiedz proszę, długo Ci się efekt utrzymywał po tym prostowaniu? z tego co czytam, nie niszczy to włosów, prawda? sama robiłaś?
Stary 2012-10-29, 09:53   #9
szara_myszka_
BAN stały

ja to Cie widzę w bobie, jak na zdjęciu i w ciepłym brązie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bob-Haircuts-2013-Trends1.jpg (126,7 KB, 9 załadowań)
szara_myszka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:19   #10
alexandraa13
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Ojej, dziękuję, nie wiem co napisać nawet, bo absolutnie nie mam się za jakąś ładną, a co dopiero piękną...dziękuję...

alexandra a powiedz proszę, długo Ci się efekt utrzymywał po tym prostowaniu? z tego co czytam, nie niszczy to włosów, prawda? sama robiłaś?

ja robiłam jakieś 3 mies temu i nadal widze efekty, tylko że mam b krótkie włosy i chodziło mi własciwie o wyprostowanie grzywki i kosmyków z boku żeby się nie falowały. Robiłam sama, na moje potrzeby zużyłam ok 1/10 tego jednorazowego zestawu (siostra mi zostawiła na dnie ). Na dłuższych włosach utrzymuje się ok. 2-3 miesięcy. Ale to też jest stopniowe przejście, po kilku mies widzisz po prostu, że włosy nie są już tak gładkie jak na początku, że coś tam się zaczyna lekko puszyć, falować..ale i tak jest lepiej niż było.

Ja nie zauważyłam zniszczenia i u moich koleżanek i siostry też nie widziałam, włosy wyglądają jak po prostownicy jeśli ktoś miał w miarę proste (jak Ty), są mięciutkie, gładkie i w ogóle fajne Jeśli stać Cię na wydanie 75 zł to zamów sobie ten zestaw z allegro i sama spróbuj...ja tak zachęcam bo sama też miałam wątpliwości, skusiłam się jak zobaczyłam moją koleżankę z prostymi włoskami...byłam zła że wcześniej nie bardzo wierzyłam, że to coś da i latami paliłam włosy prostownicą tyle się przy tym męcząc.

I koniecznie kogoś do pomocy sobie zorganizuj, ja robiłam tylko grzywkę więc sama dałam radę, natomiast przy dłuższych włosach to trochę pracy, trzeba b dokładnie wyprostować po nałożeniu keratyny (trzeba mieć prostownicę min 230 st). Pozatym wydzielający się zapach jest b intensywny, wręcz dla niektórych duszący, samemu ciężko to zrobić. No to są minusy... Sama zdecyduj.
alexandraa13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:18   #11
policzanka
Wtajemniczenie

Jaka Ty śliczna!Z powodzeniem mogłabys zostac fotomodelkom!
policzanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:02   #12
Nyappy
Rozeznanie

Hej, nie rób nic z włosami! Są super, mają fajny kolor, ładnie Ci w długich. Do tego koniecznie przedziałek na środku! Oczy możesz podkreślić eye linerem na górnej powiece no i wytuszować górne rzęsy. I voila! Wyglądałabyś jak atrakcyjna studentka. Jesteś naprawdę, bardzo, bardzo ładna, nie musisz specjalnie nic robić.

Co do ubrań, może zainspirowałabyś się Keirą Knightley? Taki typowo angielski styl. Elegancki, ale wystarczająco wygodny na codzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg keira_knightley.jpg (38,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keira_knightley-768x1024.jpg (162,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keira_knightley_needs_help_to_get_into_the_car.jpg (31,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sienna_miller_500x375.jpg (59,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keira_style_march_29_2011.jpg (61,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keira-knightley-shop-til-you-drop-january-2010-4.jpg (174,4 KB, 12 załadowań)
Stary 2012-10-29, 17:29   #13
karolin_ka1807
Raczkowanie

hah, weszłam się porozglądać i trafiłam na Twój wątek - pomyślałam sobie, jejku jaką przejść metamorfozę, by wyglądać tak cudownie, jak Ty! Jesteś piękna, delikatny make-up i jesteś bogini!
karolin_ka1807 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:02   #14
Marina1
Zakorzenienie

Jezusieńku dziewczynki no co Wy!
Ja jestem taka szara myszka, i piszę to bez cienia kokieterii. Naprawdę. Nie mniej jednak bardzo mi miło słysząc komplementy...

Nyappy a wiesz, że nie czesałam często przedziałka na środku głowy? na pewno wypróbuję szybciutko. Styl Keiry b. mi się podoba. Przestudiowałam załączone przez Ciebie i zaraz pomyszkuję jeszcze w necie.
Stary 2012-10-29, 20:45   #15
Nyappy
Rozeznanie

Powodzenia w szukaniu inspiracji.
Stary 2012-10-30, 08:15   #16
Patrilla
Zakorzenienie

Nyappy miałam identyczne skojarzenia z Keirą i włosy i styl idealny dla młodej uroczej mamy
Piękna dziewczyna z Ciebie potrzebujesz ciut blasku mogę Ci polecić krem SVR chronolys (choć na 100% zmarszczek to nie masz więc może coś innego rozświetlającego podobnie z włosami
Stary 2012-11-01, 21:17   #17
Wampierz
Zakorzenienie

Zgadzam się z Nyappy. Masz ładne włosy, ładną twarz, nie potrzebujesz drastycznych zmian fryzury, chyba że naprawde masz ochotę. Według mni wystarczyłoby gdybyś się włosami trochę pobawiła, różnie je czesała, zakręcała lub upinała.
Długie włosy dodają ci uroku i dziewczęcości, szkoda obcinać.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości