Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-26, 18:34   #31
elnino1
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Kosmetyki Tiande używam od kilku lat. Kupiłam chyba już w każdym sklepie internetowym i na allegro, ale najbardziej polecam kupować na stronie http://skleptiande.pl/ mają dużo promocji i miła obsługe. Paczka zawsze w 24h.
elnino1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 13:28   #32
bioreh
Przyczajenie

Jasne że słyszałam, to najlepsze kosmetyki jakie kiedykolwiek powstały :P Ja zawsze korzystam z kremów nawilżająćych, naprawdę tak efektownych produktów jeszcze nie spotkałam. Owszem są drogie, ale bardzo wydajne, więc jak kupię takie kosmetyki oświęcim to wystarcza mi na bardzo długo. Polecam każdemu, warto wydać na nie nawet duże pieniądze!
Stary 2014-05-10, 15:02   #33
niauoli
Przyczajenie

Gdyby ktoś chciał skorzystać promocji na pojedyncze produkty to zapraszam na: http://kasztanowa.com/kosmetyki/697-...arzy-100g.html . Przy okazji można kupić kosmetyki innych firm.
niauoli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:10   #34
magddalenna33
BAN stały

Ja kiedyś korzystałam z tej promocji i osobiście mogę polecić xxx mozna tam kupić ciekawe kosmetyki, każda znajdzie coś dla siebie, ja już tam chyba zostałam stała klientką..

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-19 o 14:07 Powód: Link.
magddalenna33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:46   #35
kpaz
Przyczajenie

poznałam te kosmetyki i sa rewelacyjne skóra po soli jest taka gładka jak jedwab a peelig enzymatyczny od razy sciera zrogowaciały naskórek polecam z czystym sumieniem
kpaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 22:05   #36
lukaszd
Przyczajenie

Witam
Jeżeli chce ktoś bliżej poznać produkty tiande to zapraszam.
Warszawa , Opole, Kalisz i wiele innych miast mamy swoich partnerów , gdzie bez zobowiązań można umówić się i poznać na własnej skórze działanie produktów.
Zapraszam też na stronę ; www.tiandewarszawa.pl
lukaszd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 18:47   #37
Nowanatymforum
Przyczajenie

Według mnie całkiem niezłe kosmetyki
Nowanatymforum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 15:03   #38
_Supernova_
Zadomowienie

Mam peeling enzymatyczny i jest rewelacyjny. Lepszego nie poznałam. Mam tez płatki na oczy z olejkiem, ale mam na to uczulenie, moze puszcze dalej, ale moje oczy maja na wiekszosc kosmetykow uczulenie.
_Supernova_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 20:00   #39
elnino1
Raczkowanie

Jakich produktów tiande używacie? Ja uwielbiam kosmetyki tiande. [reklama]

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-11 o 20:26 Powód: reklama
elnino1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 00:00   #40
bojza
Przyczajenie

Jestem konsultantką TianDe w Białej Podlaskiej zapraszam na zakupy stacjonarne https://www.facebook.com/tiandebiala?ref=hl i wirtualne http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=7423932.
Doradzę i podpowiem.
Sama jestem często zdziwiona bardzo pozytywnymi efektami tych preparatów.
Moim ulubionym zestawem jest szampon żeńszeniowy wraz z odżywką żeńszeniową do włosów, to moja Tiandowa miłość od pierwszego wejrzenia
bojza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 00:10   #41
bojza
Przyczajenie

Dot.: Tiande - szampon na porost włosów

Ten zestaw działa rewelacyjnie, tylko trzeba go umiejętnie stosować i mieć odrobinę cierpliwości bo pierwsze efekty widać dopiero po miesiącu
Zapraszam https://www.facebook.com/tiandebiala?ref=hl umieszczam dużo ciekawych informacji na temat produktów Tiande.
bojza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 12:43   #42
spiniaa
Rozeznanie

Hej uzywal ktos Tiande korektor botox?
spiniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 21:30   #43
niesia1982
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam sobie szampon z żeń-szeniem (jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam w szamponie pływający prawdziwy korzeń z żeń-szenia) i szampon na porost włosów używam na zmianę i jestem bardzo zadowolonaco prawda szampon z żeń-szeniem smierdzi, ale moje włosy , które przetłuszczają się u nasady i przesuszają na końcach są mocno problematyczne. Przetestowałam chyba z milion szamponów , gdyż bardzo szybko dostaję łupieżu mam przesuszoną skórę głowy co powoduje zwiększone wydzielanie sebum , a te szampony naprawde im służą także polecam
a patrzylas na sklad tego szamponu. co z tego ze tam plywa korzen skoro w skladzie jest sls i substancje zapachowe. za taka cene i z tym skaldem to caly karton kupisz szamponow. mnie rowniez nabralo te niby 90% naturalnych skladnikow ale szampon i maszka zen szen sama przetestowalam i uwazam za totalne gowno!!
niesia1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 14:31   #44
Ainel
Przyczajenie

Szczerze polecam. Firmę poznałam na jednej z prezentacji. Jako że na co dzień pracuję jako wizażystka, szukałam bezpiecznych produktów do pielęgnacji, których mogłam używać przy wykonywaniu makijaży, ale też coś zbawiennego dla mojej problematycznej skóry. Zaczęło się od linii z placentą, którą poleciła mi pani. Po przetestowaniu jej próbowałam kolejnych kosmetyków, między innymi szamponu z żeń-szeniem, o którym wcześniej pisałyście, masek, maseczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała. Byłam tak zadowolona, że w efekcie finalnym zostałam konsultantką tianDe. Sama chętnie pomogę w dobraniu odpowiednich produktów do potrzeb, wszystko w atrakcyjnych cenach. xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-16 o 11:03
Ainel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 19:29   #45
Aviatikfan
Przyczajenie

Dokladnie!!

szczerze nie rozumiem szału wsrod kobiet na temat tych kosmetyków. mam wrażenie ze pozytywne komwntarzy wystawiają same konsultantki.

kosmetyki z ktorych korzystalam sa po prostu badziewne. jestem rozczarowana. po tylu pozytywnych opiniach spodziewalam sie czegos lepszego...naturalne ale parabeny zawieraja, maski do wlosow maja mnostwo alkoholu. kosmetyki sa wyprodukowane w chinach, opakowanie sztrasznie nieestetytczne. nie wspominając ze niektore kosmetyki maja tylko etykiety po ukrainsku.

jest mnostwo tanszych i lepszych zamienników tej firmy. nie chce podawac nazw bo pewnie ktos sobie pomysli ze reklame robie. wystarczy dobrze poszukać.

Pzdr
Ann
Aviatikfan jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
porost włosów, szampon na porost, tiande, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości