długie włosy - ścinać czy nie ścinać oto jest pytanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-29, 20:40   #1
201606242122
Konto usunięte

długie włosy - ścinać czy nie ścinać oto jest pytanie?

hej! potrzebuję Waszej porady
zawsze nosiłam długie włosy, ale mam ochotę na zmianę. bardzo krótkie włosy odpadają, ale może bob, albo półdługie? a może zostać przy długich tylko poprawić kształt fryzury, grzywka?

z kolorem nie chcę prawdę mówiąc kombinować, kiedyś potraktowałam je sprayem rozjaśniającym z Joanny, miały wyjść złociste refleksy, a wyszło te lekko rudawe coś. te odrosty są moje naturalne. ale ewentualnie może powiecie w jakim kolorze mnie widzicie w chłodnym czy w ciepłym?

kształt twarzy chyba mam owalny, albo okrągły :P

dziękuje bardzo za wszelkie sugestie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111 (800x600).jpg (52,7 KB, 723 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333 (533x800).jpg (73,6 KB, 754 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22 (800x533).jpg (78,0 KB, 702 załadowań)
201606242122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:45   #2
201704240951
Konto usunięte

Dot.: długie włosy - ścinać czy nie ścinać oto jest pytanie?

Ścinać. Cieniowanie + grzywka na bok będzie świetnym pomysłem
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:50   #3
xxPineskaxx
Raczkowanie

troche nie na temat ale bardzo ładnie Ci bez okularów! myślałaś może nad szkłami kontaktowymi? włosy zrobiłabym na jakiś jaśniejszy blond i pocieniowała ale zostawiła przedziałek po środku bez grzywki
xxPineskaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:59   #4
ewiczkasa
Przyczajenie

miałam tego typu dylemat od kilku miesięcy
w końcu stwierdziłam, że włosy szybko odrastają i zdecydowałam się na cięcie
oczywiście na początku jest lekki szok, zwłaszcza jak się długo nosiło długie włosy.
Masz ładną twarz i co byś nie zrobiła na głowie będzie ok (tak mi się wydaje) grzywka też, w razie jakby nie przypadła do gustu można dać ją na bok ;-)
A krótsze włosy zimą to wybawienie, zwłaszcza dla mnie. Pozdrawiam
ewiczkasa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:41   #5
201606242122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Ścinać. Cieniowanie + grzywka na bok będzie świetnym pomysłem
dziękuje też myślę, że grzywka na bok bardziej pasuje niż prosta.

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
troche nie na temat ale bardzo ładnie Ci bez okularów! myślałaś może nad szkłami kontaktowymi? włosy zrobiłabym na jakiś jaśniejszy blond i pocieniowała ale zostawiła przedziałek po środku bez grzywki
dziękuje za komplement, jakiś czas temu nosiłam soczewki przez kilka miesięcy, ale niezbyt się polubiliśmy. może spróbuję jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez ewiczkasa Pokaż wiadomość
miałam tego typu dylemat od kilku miesięcy
w końcu stwierdziłam, że włosy szybko odrastają i zdecydowałam się na cięcie
oczywiście na początku jest lekki szok, zwłaszcza jak się długo nosiło długie włosy.
Masz ładną twarz i co byś nie zrobiła na głowie będzie ok (tak mi się wydaje) grzywka też, w razie jakby nie przypadła do gustu można dać ją na bok ;-)
A krótsze włosy zimą to wybawienie, zwłaszcza dla mnie. Pozdrawiam
dzięki no właśnie włosy w końcu odrastają! a moje to już w ogóle rosną w błyskawicznym tempie. i jak się czujesz w krótszej fryzurze?
Stary 2012-10-29, 21:52   #6
ewiczkasa
Przyczajenie

po paru dniach się przyzwyczaiłam, również do modelowania
i mi się spodobało, jeszcze podejdę do fryzjera żeby podciąć tył
i zobaczymy co dalej.

Powodzenia ;-)
ewiczkasa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:02   #7
cintia
Przyczajenie

Śmiało obcinaj - masz bardzo ładną buzię, bob z dłuższymi pasmami z przodu będzie dla Ciebie idealny
cintia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:05   #8
cintia
Przyczajenie

Śmiało ścinaj - masz bardzo ładną buzię, bob z dłuższymi pasmami z przodu, albo nawet delikatną asymetrią będzie dla Ciebie idealny...
Pomyślała bym też o kolorze - pójść w jakiś ciemny blond może
cintia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:31   #9
S_andy
Zadomowienie

Mnie co jakiś czas również nachodzą takie myśli czy obciąć włosy, czy nie Jednak po jakimś czasie zmieniam decyzje i ciągle mam długie Wiem, że włosy odrosną, ale na samą myśl kolejnych co najmniej 7 lat zapuszczania mi się odechciewa Jeśli masz na tyle odwagi, to zazdroszczę i gratuluję Cięcie i grzywka na bok mogą być super

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:36   #10
Malgos_12
Zakorzenienie

a może przymierz okulary z grubszymi oprawkami?
Malgos_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:40   #11
marisol123
Raczkowanie

Jesli zetniesz licz sie z tym Sliczna ze dodasz sobie lat, ja bym pokombinowala z grzywka albo przedzialek chociaz na bok, mozesz poupinac wlosy wsowkami i zobaczyc jaki bedzie efekt, ja scielam moje na boba 3 lata temu i pierwszy tydz sie cieszylam ze zmiany a pozniej plakalam bo z powrotem chcialam dlugie, z krotkimi za duzo nie zrobisz... Dlugie to kobiecosc, i faceci uwielbiaja dlugie wlosy!!!! A Ty masz przepiekne i naprawde szkoda.
Stary 2012-10-29, 23:41   #12
201606242122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez cintia Pokaż wiadomość
Śmiało ścinaj - masz bardzo ładną buzię, bob z dłuższymi pasmami z przodu, albo nawet delikatną asymetrią będzie dla Ciebie idealny...
Pomyślała bym też o kolorze - pójść w jakiś ciemny blond może
oj na asymetrię chyba nie miałabym odwagi :P

Cytat:
Napisane przez S_andy Pokaż wiadomość
Mnie co jakiś czas również nachodzą takie myśli czy obciąć włosy, czy nie Jednak po jakimś czasie zmieniam decyzje i ciągle mam długie Wiem, że włosy odrosną, ale na samą myśl kolejnych co najmniej 7 lat zapuszczania mi się odechciewa Jeśli masz na tyle odwagi, to zazdroszczę i gratuluję Cięcie i grzywka na bok mogą być super
dzięki za opinię.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
a może przymierz okulary z grubszymi oprawkami?
myślę, że takie oprawki sparwdzają się dla osósb, które noszą okulary od czasu do czasu. ja muszę nosić cały czas i takie wydają mi się bardziej uniwersalne.

Cytat:
Napisane przez marisol123 Pokaż wiadomość
Jesli zetniesz licz sie z tym Sliczna ze dodasz sobie lat, ja bym pokombinowala z grzywka albo przedzialek chociaz na bok, mozesz poupinac wlosy wsowkami i zobaczyc jaki bedzie efekt, ja scielam moje na boba 3 lata temu i pierwszy tydz sie cieszylam ze zmiany a pozniej plakalam bo z powrotem chcialam dlugie, z krotkimi za duzo nie zrobisz... Dlugie to kobiecosc, i faceci uwielbiaja dlugie wlosy!!!! A Ty masz przepiekne i naprawde szkoda.
też lubię długie włosy, ale naprawdę nie mam już na nie pomysłu i dużo z nimi nie robię - albo noszę rozpuszczone, albo w koczku.
też pewnie będę żałowała, ale potrzebuję zmiany
dziękuje za miłe słowa.
jak Ci idzie zapuszczanie?
Stary 2012-10-30, 07:50   #13
Patrilla
Zakorzenienie

Talking Dot.: długie włosy - ścinać czy nie ścinać oto jest pytanie?

też mam takie dylematy od dłuższego czasu, u mnie dochodzi problem braku czasu podobnie jak TY najczęściej noszę koński ogon, koczek rzadko rozpuszczone chyba zetnę do pół pleców i zrobię grzywkę na bok żeby nosić częściej rozpuszczone ja mam super proste włosy dobrze wycieniowane bo są ciężkie
daj znać jaka decyzja
mnie się bardzo be okularów podobasz piękna buzia - może soczewki innego producenta
Stary 2012-10-30, 15:38   #14
201606242122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
też mam takie dylematy od dłuższego czasu, u mnie dochodzi problem braku czasu podobnie jak TY najczęściej noszę koński ogon, koczek rzadko rozpuszczone chyba zetnę do pół pleców i zrobię grzywkę na bok żeby nosić częściej rozpuszczone ja mam super proste włosy dobrze wycieniowane bo są ciężkie
daj znać jaka decyzja
mnie się bardzo be okularów podobasz piękna buzia - może soczewki innego producenta
no właśnie o to chodzi, co nam z długich włosów, jak i tak najczęściej nosimy związane
kurcze, ja lubię siebie w okularach i jakoś mi nie przeszkadzają. ale skoro już któraś opinia z rzędu żeby zacząć nosić soczewki to rzeczywiście może coś w tym jest
Stary 2012-10-30, 16:51   #15
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
hej! potrzebuję Waszej porady
zawsze nosiłam długie włosy, ale mam ochotę na zmianę. bardzo krótkie włosy odpadają, ale może bob, albo półdługie? a może zostać przy długich tylko poprawić kształt fryzury, grzywka?

z kolorem nie chcę prawdę mówiąc kombinować, kiedyś potraktowałam je sprayem rozjaśniającym z Joanny, miały wyjść złociste refleksy, a wyszło te lekko rudawe coś. te odrosty są moje naturalne. ale ewentualnie może powiecie w jakim kolorze mnie widzicie w chłodnym czy w ciepłym?

kształt twarzy chyba mam owalny, albo okrągły :P

dziękuje bardzo za wszelkie sugestie
Lepiej zostań przy długich, bardzo ci w nich ładnie. Poza tym krósza fryzura wymaga czestych wizyt u fryzjera i codziennego układania.

Sprej rozjaśniający Joanny (a takze innych firm) jest przeznaczony do jasnych włosów. Na ciemniejszych wychodzi pomarańczowo lub rudo.

Twarz masz raczej prostokątną.

Zgadzam się poprzedniczką, że lepiej wyglądasz bez okularów, więc może jednak spróbuj soczewek albo zmień oprawki na bardziej twarzowe.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 23:18   #16
Czarna14
Wtajemniczenie

ja myślę, że fajnie byś wyglądała w takiej fryzurze jak w załączniku + grzywka na bok do tego fajnie wyglądają te blond kosmyki przy twarzy na zdj 1, więc byłabym za rozjaśnieniem.
Tak jak reszta dziewczyn uważam, że wyglądasz zdecydowanie lepiej bez okularów - masz bardzo ładne oczy i szkoda je chować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 600a.jpg (36,7 KB, 116 załadowań)
Stary 2012-10-31, 07:04   #17
rochejaqueleinkris
Raczkowanie

Tak, najlepiej zetnij je w stylu Anne Hathaway: http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/152439331

http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/152430925

Styl będzie Ci idealnie pasować.
rochejaqueleinkris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 10:05   #18
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
ja myślę, że fajnie byś wyglądała w takiej fryzurze jak w załączniku + grzywka na bok do tego fajnie wyglądają te blond kosmyki przy twarzy na zdj 1, więc byłabym za rozjaśnieniem.
Tak jak reszta dziewczyn uważam, że wyglądasz zdecydowanie lepiej bez okularów - masz bardzo ładne oczy i szkoda je chować.
zgadzam się. Zetnij na prosto i pochodź tak trochę, zobaczysz jak się czujesz i wtedy pomyśl nad bobem. Jak od razu ciachniesz tak krótko to możesz potem płakać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg haircut.jpg (29,1 KB, 121 załadowań)
eelmirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 10:51   #19
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama

Mojemu facetowi podobają się krótkie włosy. Ja zawsze byłam przeciw ale tak mi marudzi że zaczęłam się zastanawiać. Przeglądam teraz krótkie fryzurki i nawet zaczęły mi się nawet podobać
Sylwiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 15:11   #20
chwast
Zakorzenienie

Twarz masz ładną, więc w krótkich pewnie będzie Ci ładnie. Ja bym nie ścinała, ale skoro masz do tego taki lekki stosunek no to zetnij. Jeśli jesteś pewna, że nie będziesz żałować.
Stary 2012-10-31, 22:08   #21
Malgos_12
Zakorzenienie

Ja znam mnóstwo osób, które mają grube oprawki i noszą takie na codzień - sama takie noszę, choć ja nie używam codziennie, ale wydaje mi się że w tych twoich czegoś brakuje i widzę siebie jakiś czas temu kiedy myślałam że takie bez oprawek mi pasują, kiedyś przymierz tylko, bo wydaje mi się że byłoby super
Malgos_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 22:28   #22
201606242122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Lepiej zostań przy długich, bardzo ci w nich ładnie. Poza tym krósza fryzura wymaga czestych wizyt u fryzjera i codziennego układania.

Sprej rozjaśniający Joanny (a takze innych firm) jest przeznaczony do jasnych włosów. Na ciemniejszych wychodzi pomarańczowo lub rudo.

Twarz masz raczej prostokątną.

Zgadzam się poprzedniczką, że lepiej wyglądasz bez okularów, więc może jednak spróbuj soczewek albo zmień oprawki na bardziej twarzowe.
żebym to ja wiedziała wcześniej o tym spreju
naprawdę myślisz, że mam prostokątną twarz? zawsze wydawało mi się, że okrągła lub owalna. ale dalej nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
tak, taka fryzura mi się bardzo podoba! dzięki bardzo )

Cytat:
Napisane przez rochejaqueleinkris Pokaż wiadomość
Tak, najlepiej zetnij je w stylu Anne Hathaway: http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/152439331

http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/152430925

Styl będzie Ci idealnie pasować.
to dla mnie jednak zbyt krótko :P

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
zgadzam się. Zetnij na prosto i pochodź tak trochę, zobaczysz jak się czujesz i wtedy pomyśl nad bobem. Jak od razu ciachniesz tak krótko to możesz potem płakać
tak bedzie chyba najlepiej, teraz muszę tylko znaleźć w miarę kompetentnego fryzjera :P

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Twarz masz ładną, więc w krótkich pewnie będzie Ci ładnie. Ja bym nie ścinała, ale skoro masz do tego taki lekki stosunek no to zetnij. Jeśli jesteś pewna, że nie będziesz żałować.
może i będę żałować, ale zawsze można później zapuścić. dla mnie włosy rosną jak szalone.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ja znam mnóstwo osób, które mają grube oprawki i noszą takie na codzień - sama takie noszę, choć ja nie używam codziennie, ale wydaje mi się że w tych twoich czegoś brakuje i widzę siebie jakiś czas temu kiedy myślałam że takie bez oprawek mi pasują, kiedyś przymierz tylko, bo wydaje mi się że byłoby super
przy następnej wizycie u optyka chyba tak zrobię, niestety taka się szykuje, bo znowu popsuł mi się wzrok
albo zrobię drugie podejście do soczewek.
Stary 2012-11-01, 00:23   #23
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
żebym to ja wiedziała wcześniej o tym spreju
naprawdę myślisz, że mam prostokątną twarz? zawsze wydawało mi się, że okrągła lub owalna. ale dalej nie wiem.
Tak, co najwyżej tzw. pięciokąt. Oczywiście nie wiem, jak wyglądasz na żywo ale na 100% nie masz okrągłej twarzy - bo twoja twarz jest podłużna. Ocenia się kształt twarzy odsłoniętej, bez włosów. I z neutralnym wyrazem twarzy, bz uśmiechu. Na pierwszym zdjęciu z posta własnie widac twój kształt twarzy:
-twarz podłużna
-czoło o prostokątnym zarysie
-szerokośc twarzy mniej więcej taka sama aż do końca nosa. Później zwęża się tylko lekko.
-podbródek mało szpiczasty
Ogólnie raczej wydłużony prostokąt, ew. pięciokąt.
Kiedy się uśmiechasz, robią ci się "pućki" ale dość nisko, tak że twarz robi się szersza u dołu. osobom o okragłej twarzy pućki robią się wyżej, a twarz robi się przy uśmiechu jeszcze bardziej okrągła.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 01:51   #24
201606242122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tak, co najwyżej tzw. pięciokąt. Oczywiście nie wiem, jak wyglądasz na żywo ale na 100% nie masz okrągłej twarzy - bo twoja twarz jest podłużna. Ocenia się kształt twarzy odsłoniętej, bez włosów. I z neutralnym wyrazem twarzy, bz uśmiechu. Na pierwszym zdjęciu z posta własnie widac twój kształt twarzy:
-twarz podłużna
-czoło o prostokątnym zarysie
-szerokośc twarzy mniej więcej taka sama aż do końca nosa. Później zwęża się tylko lekko.
-podbródek mało szpiczasty
Ogólnie raczej wydłużony prostokąt, ew. pięciokąt.
Kiedy się uśmiechasz, robią ci się "pućki" ale dość nisko, tak że twarz robi się szersza u dołu. osobom o okragłej twarzy pućki robią się wyżej, a twarz robi się przy uśmiechu jeszcze bardziej okrągła.
dzięki ślicznie za zidentyfikowanie
Stary 2012-11-03, 18:08   #25
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Masz świetne włosy, zdrowe, lśniące, dobrze się układają. Mnie by było żal ścinać.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 15:38   #26
imaginacja93
Raczkowanie

Ja też uważam, że masz piękne, zdrowe i zadbane włosy i szkoda byłoby je ścinać. Zazdroszczę takich długich i naturalnych

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm

Mój last.fm
imaginacja93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 16:29   #27
chocolateeeee
Raczkowanie

Powiem Ci, że miałam kiedyś jeszcze dłuższe włosy od Twoich, ścięłam i baardzo żałuję teraz. ;/ co prawde już mam PRAWIE takie jak Ty ale nie mogę pogodzić się z tym, że mogłam mieć jeszcze dłuższe .. dlatego uważam, że szkoda byłoby je ścinać. Grzywki nie rób, a jeśli chodzi o kolor to widzę Cię w kasztanowym
chocolateeeee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:20   #28
fizja
Raczkowanie

Na początku muszę Ci powiedzieć, że masz śliczną urodę i szczerze mówiąc nie dokonywałabym na Twoim miejscu jakichś drastycznych zmian
Ja widzę Cię w kasztanowych włosach, które byłyby trochę bardziej wyraziste poza tym pasowałyby Ci do oprawy oczu, bo należy nadmienić, że chyba zaliczasz się do grupy szczęściar, którym każdy kolor włosów będzie pasować. Poza tym co do obcięcia ścięłabym na prosto (trochę poza ramiona) i może delikatnie pocieniowała z przodu, nic więcej
Tak jak już dziewczyny wcześniej wspomniały, okulary trochę przysłaniają Ci oczy i mimo, że jest Ci w nich dobrze, to pomyślałabym nad szkłami kontaktowymi

Pomyśl nad tymi brązami

16.02.2010
szczęśliwa
fizja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 21:27   #29
201606242122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Masz świetne włosy, zdrowe, lśniące, dobrze się układają. Mnie by było żal ścinać.
odrosną

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że masz piękne, zdrowe i zadbane włosy i szkoda byłoby je ścinać. Zazdroszczę takich długich i naturalnych
dziękuje :P no nie są do końca naturalne.

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że miałam kiedyś jeszcze dłuższe włosy od Twoich, ścięłam i baardzo żałuję teraz. ;/ co prawde już mam PRAWIE takie jak Ty ale nie mogę pogodzić się z tym, że mogłam mieć jeszcze dłuższe .. dlatego uważam, że szkoda byłoby je ścinać. Grzywki nie rób, a jeśli chodzi o kolor to widzę Cię w kasztanowym
oo kasztanowy? mnie zawsze się marzyły blond takie słomkowe. ale kasztanowe jeszcze nie :P za chwilkę znowu będziesz miała długie

Cytat:
Napisane przez fizja Pokaż wiadomość
Na początku muszę Ci powiedzieć, że masz śliczną urodę i szczerze mówiąc nie dokonywałabym na Twoim miejscu jakichś drastycznych zmian
Ja widzę Cię w kasztanowych włosach, które byłyby trochę bardziej wyraziste poza tym pasowałyby Ci do oprawy oczu, bo należy nadmienić, że chyba zaliczasz się do grupy szczęściar, którym każdy kolor włosów będzie pasować. Poza tym co do obcięcia ścięłabym na prosto (trochę poza ramiona) i może delikatnie pocieniowała z przodu, nic więcej
Tak jak już dziewczyny wcześniej wspomniały, okulary trochę przysłaniają Ci oczy i mimo, że jest Ci w nich dobrze, to pomyślałabym nad szkłami kontaktowymi

Pomyśl nad tymi brązami
dziękii za miłe słowa no i znowu ten kasztanowy. ale naprawdę na razie nie chcę kombinować z kolorem, włosy się niszczą okrutnie, i trzeba być systematycznym.
tak właśnie chcę ściąć na prosto, w czwartek mam wizytę u fryzjera zobaczymy co z tego wyjdzie
Stary 2012-11-08, 22:14   #30
Maartikrk
Zakorzenienie

Rany, masz tak wspaniałe, gęste i piękne włosy, że aż żal byłoby je ścinać. Z bobem wydaje mi się, że wyglądała byś na starszą a myślę, że nie o to chodzi ! Ja bym pokombinowała z jakimś cieniowaniem fajnym i może zmieniła miejsce przedziałka..- może jakoś z boku? Powodzenia !
Maartikrk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości