Grubość członka problem z partnerką. - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-30, 18:30   #1
dmikiy
Przyczajenie

Unhappy Grubość członka problem z partnerką.

Witam,

mam mały albo i duży problem z moja dziewczyną jestem już dwa lata ale każdy sex kończy się bólem i krwią, ogólnie jak zaczynamy to zawsze ją dobrze palcami rozruszam a potem wiadomo pierwsze 10-20 wejść to ból.. potem jest bardzo jej przyjemnie ale w trakcie albo po zaczyna lecieć krew i ból... Nie wiem co zrobić mój członek długosciowo jest normalny myślę (nie wiem nie patrzałem u innych facetów) a co do obwodu to na moje oko dosyć spory za spory... i to mi dokucza bo boimy się sexu a czasami ochota jest nieziemska a wiadomo nie chcę żeby potem cierpiała. Jakieś porady?? Kochamy się od 1,5roku i nadal to samo... sex co tydzień, dwa. Przyzwyczaiłem się do tego no ale ile można oral to nie to samo.
dmikiy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:59   #2
PannaWredna
Raczkowanie

Dot.: Grubość członka problem z partnerką.

A co na to jej ginekolog? Moze to być jej budowa. Co do członka myślę że to nie ma znaczenia, w koncu tamtędy wychodzą półmetrowe dzieci ;p może bardziej delikatne ruchy, na pczoatku rozgrzanie ale to pisales ze robisz, moze mala akcja mniejszym wibratorem (mniejszym w obwodzie niz Twoj) i potem Ty? myśle żewazna moze byc pozycja, w każdej penis inaczej ociera się o ścianki pochwy, popróbujcie jak Wam najwygodniej. BTW poczytaj w necie o tzw POCHWICY - ja to mam wiem jaki to problem, ale udalo mi się to opanować, może to jest to? pozdrawiam
PannaWredna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:40   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie

więcej nawilżacza + więcej gry wstępnej

normalnyFacet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 12:40   #4
Jenna__
Rozeznanie

Właśnie, co na to ginekolog?
Może dziewczyna jest bardzo spięta? Normalny Facet dobrze radzi - więcej nawilżenia. Może jej śluz nie wystarczy, wypróbujcie jakiś apteczny lubrykant.
Stary 2012-10-31, 14:09   #5
Capresse
Raczkowanie

Też miałam na początku problemy z wielkością mojego TŻ, ale długa gra wstępna, winko, olejki sprawiły, że teraz jest nam idealnie. Kobieca pochwa potrafi się dostosować do wielkości członka więc problem leży albo w spięciu partnerki (świadomość, że może zaboleć gdzieś ciągle tkwi dlatego jest ciągle spięta) albo w braku nawilżenia (krew świadczy o otarciach), albo o rozwiniętej nadżerce (krwawi, przy mechanicznych naruszeniach). Moja znajoma miała przez długi okres taki bolesny problem, aż napawało ją to awersją do seksu. Ginekolog poradził - palcóweczka codziennie przy kąpieli albo wibrator żeby "małą"oswoić i rozluźnić. Wizyta u ginekologa wskazana, ale u dobrego - co nie tylko zbada, ale także wysłucha i poradzi.
Capresse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 19:30   #6
Lea_ny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dmikiy Pokaż wiadomość
Witam,

mam mały albo i duży problem z moja dziewczyną jestem już dwa lata ale każdy sex kończy się bólem i krwią, ogólnie jak zaczynamy to zawsze ją dobrze palcami rozruszam a potem wiadomo pierwsze 10-20 wejść to ból.. potem jest bardzo jej przyjemnie ale w trakcie albo po zaczyna lecieć krew i ból... Nie wiem co zrobić mój członek długosciowo jest normalny myślę (nie wiem nie patrzałem u innych facetów) a co do obwodu to na moje oko dosyć spory za spory... i to mi dokucza bo boimy się sexu a czasami ochota jest nieziemska a wiadomo nie chcę żeby potem cierpiała. Jakieś porady?? Kochamy się od 1,5roku i nadal to samo... sex co tydzień, dwa. Przyzwyczaiłem się do tego no ale ile można oral to nie to samo.
Ja też nie doszukiwałabym się problemu w grubości członka. Tak jak już wspomniano: może za mało nawilżenia, może nadżerka, może pochwica... mówiła w ogóle ginekologowi o tym problemie?
Stary 2012-11-05, 16:06   #7
pasarolka
Raczkowanie

popieram poprzednie wypowiedzi

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości