Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness

Notka

Fitness Na tym forum możesz dowiedzieć się wszystkiego o fitness! czyli jak wyczarować wymarzoną sylwetkę.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-01, 20:38   #1
megalija
Raczkowanie

fitness platinium zakopianka - Kraków

Ktoś chodzi do platinium w Solvay Parku? Na jakie zajęcia chodzicie?
Co Wam się podoba? Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie
Ogólnie - Wątek o tym miejscu.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona, chodzę od 2 tygodni. Moim zdaniem to bardzo fajne miejsce, dużo ciekawych zajęć, profesjonalny sprzęt, sympatyczna karda.
Za pierwszym razem byłam na Ball&Shape. Bardzo fajne zajęcia, prowadząca daje niesamowity wycisk. Było na tyle ostro, że się kontuzjowałam. Ale nie zniechęca mnie to nadal się pojawiam, ćwiczę sobie sama. Wczoraj byłam na zumbie - też bardzo miłe energiczne zajęcia ale dla mnie trochę za mało intensywne. Jutro idę na Easy Tone Step więc wrażenia opiszę po powrocie.
Zapraszam do wymiany doświadczeń
megalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:33   #2
indecorum
Raczkowanie

Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Ja chodzę od ponad trzech miesięcy i też jestem bardzo zadowolona, za naganianie im klientów powinni mi już płacić Chwalę sobie za szeroki wybór zajęć, godziny otwarcia, fajne eventy i promocje dla klubowiczów. W zeszły weekend z okazji dni otwartych załapałam się m.in. na sushi, degustację kaw, bezpłatne konsultacje treningowe i trening personalny (bardzo mi pomogły w zmianie celów fitnessowych i co za tym idzie diety). Do tego karnety są dużo tańsze niż w Pure, a i atmosfera sprzyja (w przeciwieństwie do sąsiedniego Perfect Gymu).
Z tego co widzę na stronce, mają otwierać nową powierzchnię (czyżby na miejscu boomi? dobrze widzę?) z drugą salą fitness, strefą cross fitu i salą do pole dance Jeśli to prawda będę przeszczęśliwa, bo bardzo mnie interesują takie zajęcia.
Bardzo lubię zajęcia z Kasią Kurek, Anią Lis i Agnieszką Kieres. Jeśli fitness to najczęściej ABT, ale wpadają też pumpy, brzuchy, xco, tbc+step. Zumba to niezłe cardio, jeśli się przyłożyć
Stary 2012-11-01, 22:03   #3
megalija
Raczkowanie

hm, nie jestem pewna czy powiększą ten fitness, wydaje mi się, że chodzi o nowe lokalizaje bo mają się pojawić chyba 2. Dla mnie ta jest idealna też skorzystałam na dniach otwartych
Nie wiem czy wiesz ale do 7 listopada można bezpłatnie korzystać z pasa slim belly. Zapinają Ci toto na brzuchu i ruszać na 30 minut na bieżnie/orbitrek/steper. Ciekawe czy faktycznie przyniesie to efekty. Ja korzystałam już 2 razy, jutro też zamierzam
Stary 2012-11-02, 00:01   #4
indecorum
Raczkowanie

Nowe lokalizacje mają być na wyki i aleksandry, a powiększają mogilską i zakopiańską ciekawe kiedy... z tego co widzę będzie też jacuzzi
o pasie słyszałam, ale nie próbowałam, szkoda, że tak krótko jest bezpłatny
Stary 2012-11-02, 08:13   #5
es88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Ja chodzę od ponad trzech miesięcy i też jestem bardzo zadowolona, za naganianie im klientów powinni mi już płacić Chwalę sobie za szeroki wybór zajęć, godziny otwarcia, fajne eventy i promocje dla klubowiczów. W zeszły weekend z okazji dni otwartych załapałam się m.in. na sushi, degustację kaw, bezpłatne konsultacje treningowe i trening personalny (bardzo mi pomogły w zmianie celów fitnessowych i co za tym idzie diety). Do tego karnety są dużo tańsze niż w Pure, a i atmosfera sprzyja (w przeciwieństwie do sąsiedniego Perfect Gymu).
Z tego co widzę na stronce, mają otwierać nową powierzchnię (czyżby na miejscu boomi? dobrze widzę?) z drugą salą fitness, strefą cross fitu i salą do pole dance Jeśli to prawda będę przeszczęśliwa, bo bardzo mnie interesują takie zajęcia.
Bardzo lubię zajęcia z Kasią Kurek, Anią Lis i Agnieszką Kieres. Jeśli fitness to najczęściej ABT, ale wpadają też pumpy, brzuchy, xco, tbc+step. Zumba to niezłe cardio, jeśli się przyłożyć

Mówisz ze ma byc pole dance na tej nowej powierzchni ? To super ! Ja bede miec bliżej do Aleksandry ale dla pole dance zostane bo chciałabym tego spróbować. Ciekawe kiedy otworzą ? Musze wypłynąć trenerów oni zawsze cos wiedza )
es88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:50   #6
indecorum
Raczkowanie

właśnie nie wiem, informację znalazłam na stronie głównej i nie mogę się doczekać byłam raz na zajęciach pole dance w perfect - dla mnie rewelacja
Stary 2012-11-02, 12:47   #7
megalija
Raczkowanie

łoo, jak sie rozbudują to chyba nie będę z tamtąd wcale wychodzić :P
bylam dziś na easy tone step u Kamila Zasady i mogę go szczerze polecić. Świetne mocne zajęcia, a sprzęt rewelacja. Ciekawe ile by kosztowało takie cacko w sprzedarzy detalicznej
Stary 2012-11-02, 13:03   #8
midusia86
Rozeznanie

A tak z innej beczki: z iloma i jakimi siłowniami macie porównanie oceniając Platinum?
Stary 2012-11-02, 15:05   #9
megalija
Raczkowanie

z własnego doświadczenia tylko z jedną - ale to mała i słaba siłownia osiedlowa - Lider Club w swoszowicach. Tam było słabo. Tzn mało sprzętu a do tego wieczorami się tam robiłą raczej koksownia niż siłownia bo przychodzły takie śmieszne chłopaczki pakować - czyli troche na "bica" i trochę na klate powyciskać, pogadać, popatrzeć się na laski na bieżni. Ja tam bywałam raczej przed południem więc dla mnie spoko ale teraz to na pewno tak nie wróce jak spodobało mi się platinium :P
Porównanie cenowe mam z kilkoma innymi klubami bo rozważałam gdzie się wybrać - jest np. taniej niż w Cascadzie na Szuwarowej i dla mnie o wiele bardziej satysfakcjonująco jak chodzi o fitness.
Stary 2012-11-02, 16:07   #10
indecorum
Raczkowanie

Ja mogę porównać z perfect gymem pod drugiej stronie ulicy, jest drożej, mniejszy wybór zajęć (dosyć porażkowa joga, pole dance - super, zajęcia taneczne na których są 3 osoby :P), atmosfera jakaś taka.. nie dla mnie. Z pulsów - poziom zajęć jest zróżnicowany, są podstawowe i dla zaawansowanych.
Znajomi chwalą sobie Pure, ale na to mnie nie stać Świetną opcją jest basen. Może wybiorę się z ciekawości, można przetestować za darmo.
Chodziłam jeszcze na pojedyncze zajęcia do le premier (w buma square), ale taka opcja opłaca się tylko przy okazjonalnym chodzeniu (karnety na kilka wejść), sposób rezerwacji zajęć pozostawia wiele do życzenia (trzeba zapisywać się z dużym wyprzedzeniem).
Stary 2012-11-02, 16:27   #11
megalija
Raczkowanie

ja na basen chodzę do Skawiny. To jest basen Camena. Ceny są przystępne, a w niektórych porach ludzi niewiele więc można poszaleć
Stary 2012-11-02, 18:23   #12
SweetDrugs
Raczkowanie

Baaardzo polecam!!
Szczególnie zajęcia z Moniką Borowiec-Juchą, Asią Kucią i Kasią Śmitkowską!
zwłaszcza TBC!!
ale pump też daje wycisk...
świetna siłownia i fitness!.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

aa, i jeszcze lubię Ball&Shape, alee to bardziej lajtowe zajęcia..
SweetDrugs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 07:20   #13
es88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SweetDrugs Pokaż wiadomość
Baaardzo polecam!!
Szczególnie zajęcia z Moniką Borowiec-Juchą, Asią Kucią i Kasią Śmitkowską!
zwłaszcza TBC!!
ale pump też daje wycisk...
świetna siłownia i fitness!.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

aa, i jeszcze lubię Ball&Shape, alee to bardziej lajtowe zajęcia..

W platinium wszystkie zajecia sa super byly tez fajne sexy dance ale svetvana wyjechala :/ a ciekawe czy na pole dance bedzie 1:1 z rura czy po kilka osob na rure
Stary 2012-11-03, 18:10   #14
megalija
Raczkowanie

ja się obawiam, chyba słusznie, że pole danse nie będzie w cenie karnetu tylko to będzie dodatkowo płatna opcja zobaczcie sobie w necie ile kosztują takie zajęcia a zrozumiecie skąd moje obawy..
A co do ceny easy tone step to znalazłam za 480 zł o_O

@sweetDrugs - Ball& shape lajtowe? Cholera, ja sobie na tym kontuzjowałam mięsień prostu brzucha.. ale to dlatego że się nie rozgrzałam wcale i do tego wszystkie ćwiczenia robiłam mega na maxa.. aż mi głupio bo wyszło jakbym się chciała popisac.

Ktoś wie na czym mają polegać zajęcia z winter class condiitoning? @ poniedziałek o 17 bedą. Ja się wybieram ale wiem tylko że będzie używane m.in trx
Stary 2012-11-03, 22:52   #15
chloa
Raczkowanie

o, super, że ktoś tu się na temat tego klubu wypowiedział! bo za jakieś 3 tygodnie mam zamiar tam od czasu do czasu sie pojawiać :P gdyż zmieniam miejsce zamieszkania.

z M. JUchą w innym klubie chodziłam na zajęcia, któe rzeczywiście świetnie prowadziła K. Zasada też fajnie, jak i jego siostra )

z tego co wiem, akceptują tam benefita. nie wiecie może, jakie są ograniczenia? np. jedne zajęcia dziennie (fitness lub siłownia)? czy coś innego?
Stary 2012-11-04, 11:58   #16
indecorum
Raczkowanie

możliwe, że zajęcia z pole dance będą dodatkowo płatne, ale np w perfect gymie są w cenie karnetu. taka opcja może być wabikiem na nowych klientów (na cały open karnet) albo równaniem do konkurencji, także nie byłabym taka pewna
megalija opisz swoje wrażenia z winter, bo w tym tygodniu nie idę ale ogolnie jestem zainteresowana
Stary 2012-11-04, 15:30   #17
Ettelie
Raczkowanie

Nowa lokalizacja na Aleksandry ma być otwarta w styczniu (przynajmniej tak jest napisane na facebooku). Nie mogę się już doczekać, bo to 10 minut ode mnie z domu .
Ettelie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:37   #18
megalija
Raczkowanie

więc wracam z winter żyje ale wydaje mi się, że jutro nie zejdę z łóżka a jak ktoś siła będzie chciał mnie zdjąć to nie będę mieć siły nawet żeby tego kogoś ugryźć :P
Ale do rzeczy - zajęcia bardzo intensywne, interwałowe. Sporo ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych. Używa sie trx i easty tone step. Mocno pracuje dół ciała, szczególnie uda instruktorka nie oszczędza. I dobrze!
jak po zajęciach schyliłam się żeby zdjąć buty to mi sie nogi trzesły
jak macie trochę siły i kondycji to polecam

następnego dnia wciąż żyję. nie jest źle, trochę przeciążyłam na easy tonie czworogłowe tuż nad kolanami i czuję mięśnie międzyżebrowe od wychylania się na trx.

Edytowane przez megalija
Czas edycji: 2012-11-06 o 07:57
Stary 2012-11-06, 14:43   #19
indecorum
Raczkowanie

dzięki za relację, w takim razie wybiorę się w przyszłym tygodniu
Stary 2012-11-12, 21:55   #20
megalija
Raczkowanie

Cytat:
dzięki za relację, w takim razie wybiorę się w przyszłym tygodniu

no i jak? byłaś?
Stary 2012-11-13, 11:46   #21
indecorum
Raczkowanie

kurcze, nie wyrobiłam się. szkoda, że są tylko raz w tygodniu. na latino też nigdy nie mogę znaleźć czasu. dzisiaj coś nadrobię, tbc+step
Stary 2012-11-13, 12:18   #22
es88
Raczkowanie

Cytat:
kurcze, nie wyrobiłam się. szkoda, że są tylko raz w tygodniu. na latino też nigdy nie mogę znaleźć czasu. dzisiaj coś nadrobię, tbc+step
tez dzisiaj ide na TBC + Step MAM NADZIEJE ZE ZDAZE
Stary 2012-11-13, 16:10   #23
megalija
Raczkowanie

ja byłam na winter wczoraj. znów był wycisk ale trochę lżejszy, albo to ja jestem silniejsza
Jeśli będziecie sie wybierać za tydzień to koniecznie się zapiszcie bo to sę zrobiło troszkę bardziej popularne i wczoraj było sporo ludzi. Cwiczyliśmy "w parach" - jedna osoba na trx a druga z kellte a potem zmiana. Duuużo energii to daje

ktoś jutro na zumbe się wybiera? pytam bo ja owszem
Stary 2012-11-13, 19:38   #24
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama

Cytat:
Ja mogę porównać z perfect gymem pod drugiej stronie ulicy, jest drożej, mniejszy wybór zajęć (dosyć porażkowa joga, pole dance - super, zajęcia taneczne na których są 3 osoby :P), atmosfera jakaś taka.. nie dla mnie. Z pulsów - poziom zajęć jest zróżnicowany, są podstawowe i dla zaawansowanych.
.
Hmm... a ja chodzę do perfect gym na jogę do Juliana i uważam że super prowadzi. Pole dance rzeczywiście na wysokim poziomie ale na zubmę też przychodzi sporo kobitek. Dla mnie ok.
Sylwiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:39   #25
indecorum
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megalija Pokaż wiadomość
ja byłam na winter wczoraj. znów był wycisk ale trochę lżejszy, albo to ja jestem silniejsza
Jeśli będziecie sie wybierać za tydzień to koniecznie się zapiszcie bo to sę zrobiło troszkę bardziej popularne i wczoraj było sporo ludzi. Cwiczyliśmy "w parach" - jedna osoba na trx a druga z kellte a potem zmiana. Duuużo energii to daje

ktoś jutro na zumbe się wybiera? pytam bo ja owszem
na wszelki wypadek już się zapisałam na poniedziałkowy winter, lubię zajęcia z trx i ketlami

Cytat:
Napisane przez Sylwiusa Pokaż wiadomość
Hmm... a ja chodzę do perfect gym na jogę do Juliana i uważam że super prowadzi. Pole dance rzeczywiście na wysokim poziomie ale na zubmę też przychodzi sporo kobitek. Dla mnie ok.
kwestia indywidualna, ja byłam bliska zaśnięcia. ale to też wynika ze specyfiki metody lyengara
Stary 2012-11-16, 16:31   #26
megalija
Raczkowanie

o to fajnie że się zapisałaś, ja też więc będę się tajemniczo rozglądać po sali kto mi tu wygląda na wizażankę :P

a w srode na zumbę przyszło tylko 16 osób choć zapisanych było full czyli 30 +11 na liście rezerwowej... trochę głupio za to dobrze się ćwiczyło bo było dużo miejsca.
Stary 2012-11-17, 13:01   #27
indecorum
Raczkowanie

dlatego lubię zajęcia rano, często przychodzi kilka osób
może i ja poznam Cię po badawczym wzroku
Stary 2012-11-17, 20:27   #28
megalija
Raczkowanie

no to się będziemy wypatrywać. A byłaś kiedyś na active walk? ja wczoraj poszłam tak od kopa troche. właśnie się rozgrzewałam na biezni jak laska z recepcji zaczęła krążyć i zagadywac do różnych Pań czy by sie nie wybrały na active bo za mało ludzi było. Więc poszłam i jestem pod wrażeniem, myślałam dotychczas że to słabe jest i w ogóle nic nie daje a tymczasem nieźle się zmęczyłam i zgrzałam. pewnie jeszcze się wybiorę
Stary 2012-11-18, 18:14   #29
indecorum
Raczkowanie

nie byłam, ale to dlatego, że raczej nie celuję w typowe cardio
Stary 2013-01-10, 12:44   #30
DagmaraRose2000
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Czy w Platinium na Zakopiance jest opcja pierwszego-darmowego wejścia jak w przypadku Pura?
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fitness, platinium, siłownia, solvay park

Nowe wątki na forum Fitness

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości