moja metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-04, 14:18   #1
skapula
Raczkowanie

moja metamorfoza

Witam wszystkich serdecznie,
Przesyłam moje zdjęcie (bez makijazu)i bardzo prosze o jakieś sugestie, chodzi mi głównie o kolor cieni i rózu (jaki będzie najlepszy odcień, do tej pory uzywałam resztek kulek avonu zamiast różu, ale wydają mi się za ciemne). Mam niebiesko-zielone oczy, nie wiem jednak jak malować takie powieki, nigdy nie używałam szminki, (wydaje mi sie, ze wygladam nienaturalnie). Włosy naturalny blond, ciemnieją mi jednak na zimę, więc zastanawiam się nad pasemkami, albo balejażem, bardzo lubie je nosić spietę, chociaż to może uwiadacznia mi pucatą buzię i wysokie czoło, myślałam o grzywce, ale do tego trzeba miec gęste i gruba włosy, ja takich nie posiadam...
Będe wdzięczna za wszystkie rady i sugestie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (67,5 KB, 24 załadowań)
skapula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 03:12   #2
skapula
Raczkowanie

Re: moja metamorfoza

czekam z niecierpliwością na jakieś rady i sugestie..a tu nic...
Stary 2004-01-08, 08:24   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Madziu
To też zależy jak dużej chcesz zmiany.
Z tego co widzę włoski masz w artystycznym nieładzie. Pewnie dość ciężko jest Ci je ujarzmić nawet spięciem.
Takie blond włosy, zwłaszcza jeśli nie są bardzo gęste najlepiej wyglądają, jak są ścięte maksymalnie do długości ramion - wymagają jednak dość dużej wprawy fryzjera. Odpowiednio podcieniowane pozwolą również na stworzenie asymetrycznej grzywki. Do której zresztą cię namawiam.
Nie chodzi nawet o czoło, ale nadanie lekkości fryzurze, która sama automatycznie poprawi owal twarzy.

Jeśli włosy ciemnieją Ci na zimę, to faktycznie delikatny balejaż na pewno nie zaszkodzi.
Jeśli pójdziesz w delikatny odcień złotego blond, to bardzo do tego będą pasowały delikatne pastele łososiowo - różowe, jasny koral, brzoskwiniowe w postaci cieni do powiek, różu i błyszczyka. Takie kolorki możesz łączyć zawsze z grafitem, butelkową zielenią, brązem.
Te kulki Avonu na pewno są za ciemne.
Postaram się dzisiaj coś wyszperać dla Ciebie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

Jeśli natomiast schłodzisz kolory zimnym blond pójdź w makijażu raczej w kierunku chłodnego różu, szarości z grafitem, chłodnych beży i brązów aż po kolor gorzkiej czekolady - takie kolorki na powiekach;
Na policzkach chłodny róż, a na ustach chłodny róż bądź kawa z mlekiem lub toffi.

Zwróć uwagę na te dwa ostatnie makijaże. Jeden jest ciepły a drugi chłodny.

Serdecznie Cię pozdrawiam i jak coś mi wpadnie ciekawego w oko to na pewno się odezwę http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (48,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (56,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (29,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image24.jpg (196,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image24.jpg (120,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (15,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (211,2 KB, 3 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 08:27   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Oj ten makijaż się nie załączył. Więc dodaję tutaj.

Pozdrowionka AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (41,1 KB, 2 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 17:22   #5
aniakarnicka
Raczkowanie

Moim zdaniem Agnieszka ma rację. Grzywka doda lekkości fryzurze, tylko polecam pójść do dobrego fryzjera, bo to podstawa. Pasemka też są dobrym pomysłem, a jeśli chodzi o ciepłe czy chłodne odcienie to zależy od Ciebie. Sama chyba wiesz czy masz ciepły czy chłodny typ urody.
aniakarnicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 11:16   #6
skapula
Raczkowanie

Dziekuję ślicznie za rady i piękne zdjęcia. Skupiłyście się na fryzurze i słusznie, wiem, ze zmieniając ją mogłabym wyglądać dużo korzystniej. Teraz jestem juz pewna, ze zmienię fryzurę, najbardziej spodobało mie się czwarte zdjęcie, chociaz wiem, ze nie mam inny kształ twarzy, to myślę, że będzie mi dobrze w takiej fryzurce, no i w koncu zdecyduje sie na pasemka, a raczej balejaż...naturalny kolor nie zawsze jest najlepszy, a ja mając juz swoje lata, chyba jestem jakimś żyjącym dinozaurem...bo nigdy nie farbowałam włosów...ale właśnie z włosami zawsze miałam najwiecej problemów, bo cienkie, delikatne jak u dziecka i w ciągłym nieładzie...ostatnio jeszce zaczęły sie bardzo przetłuszczać (ale walczę z tym). Co do makijazu to raczej ciepłe barwy mi odpowiadają i myslę, ze jakoś sobie poradzę, sama niedawno odkryłam, ze chociaż mam śniadą cerę niedobrze wyglądam jak użyje tych kuklek avonu. Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi, pozdrawiam cieplutko.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości