Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-03, 19:27   #1
winterr1
Przyczajenie

SYOSS Spray do Włosów Prostujący 150 ml 4-Day Straight

Cześć. Byłam dzisiaj w Rossmannie i natrafiłam na produkt "SYOSS Spray do Włosów Prostujący 150 ml 4-Day Straight". Czy któraś z Was go używała? Polecacie? Mam strasznie niesforne włosy i zalezło by mi żeby chociaż na jeden dzień były gładziutkie. Sprawdza się na wilgoć? dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss-spray-do-wlosow-prostujacy-150-ml-4-day-straight.jpg (19,6 KB, 23 załadowań)
winterr1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 15:55   #2
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: SYOSS Spray do Włosów Prostujący 150 ml 4-Day Straight

podbijam, chętnie się dowiem

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:09   #3
medinet
BAN stały

Ja co prawda nie używałam akurat TEGO spray'u , ale innego Syossa także do prostowania i nie byłam zadowolona z tej firmy. Poplątane włosy i chemiczny zapach. Ach i jeszcze robił z włosów "strąki", kiedy źle rozczesało się włosy... Ale może akurat TEN produkt będzie lepszy?
medinet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:13   #4
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

nie lubię syossa tak jak welli te produkty śmierdzą tandetą i silikonami na odległość nie wierzę w Ten PREPARAT i jego działanie..
Stary 2012-11-30, 19:41   #5
yennefer2
Raczkowanie

Ja się w końcu skusiłam na ten spray. Mam włosy kręcone (co prawda nie od skóry, a od połowy długości) z ogromną tendencją do puszenia się. Na codzień nie robię z włosami nic specjalnego, prostuję na szczotce od czasu do czasu używając jakiegoś kosmetyku. Wracając do Syossa i tego sprayu. Muszę powiedzieć,że dla mnie zły nie jest. Po spryskaniu włosów wysuszyłam bez użycia okrągłej szczotki i były już proste, nieposklejane. Dwukrotnie zlał mnie deszcz i włosy nadal się nie skręciły. Owszem są lekko pofalowane, ale nie mam kręconego siana na głowie :P
yennefer2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:36   #6
balenciaga91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez winterr1 Pokaż wiadomość
Cześć. Byłam dzisiaj w Rossmannie i natrafiłam na produkt "SYOSS Spray do Włosów Prostujący 150 ml 4-Day Straight". Czy któraś z Was go używała? Polecacie? Mam strasznie niesforne włosy i zalezło by mi żeby chociaż na jeden dzień były gładziutkie. Sprawdza się na wilgoć? dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Tak ja posiadam ten spray, rzeczywiście prostuje włosy, ale w składzie ma alkohol, który niestety pali włosy, jeżeli posiadacie rozjaśnione włosy to odradzam bo pali na potegę i nie da się niczym odratować popalonych pasm. Na zdrowe włosy, które potrafią się "obronić" jest dobry.
balenciaga91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 09:56   #7
pasjonautka
Raczkowanie

Chętnie bym go przetestowała, ale skoro ma tendencję do palenia włosów to raczej działa podobnie jak prostownice, szkoda

Tagi
prostowanie włosów, spray, syoss, włosy do poskromienia

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości