Zabiegi typowo nab造szczaj帷e u fryzjera - warto? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-03, 20:58   #1
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 116

Zabiegi typowo nab造szczaj帷e u fryzjera - warto?

Mam nadziej, 瞠 nie powielam w徠ku, nie uda這 mi si wyszuka niczego podobnego.
Chc zapyta, czy kto korzysta z takiego zabiegu. Nie chodzi mi o nawil瘸nie czy regeneracj, kt鏎ych nab造szczenie jest tylko ubocznym skutkiem, ale o zabieg, kt鏎y na w這sach pozostawi b造szcz帷 warstewk - wg informacji z netu efekt ma si utrzyma ok. m-ca, ale ma這 jest na ten temat informacji.
Interesuje mnie m.in. czy faktycznie w這sy b造szcz przez d逝窺zy czas, czy mo瞠 tylko do nast瘼nego mycia i czy s bardzo obci捫one
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 21:05   #2
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: Zabiegi typowo nab造szczaj帷e u fryzjera - warto?

Sa farby do wlosow albo tonery zupelnie bez pigmentu. One daja taki polysk, jak profesjonalna fara do wlosow, ale bez koloru. Mozesz to zrobic sama w domu . Dobre dla wlosow niefarbowanych lub takich, ktorych sie nie katuje regularnie woda silniejsza niz 6%, bo to jednak jest wystawianie wlosow na dodatkowe dzialanie utleniacza.

Jesli o to Ci chodzilo. Mialam kiedys na naturalkach. Bylam bardzo zadowolona.
Mozesz tez kupic sobie dobry nablyszczacz profesjonalny (mialam revlon i Goldwell - super obydwa) i darujesz sobie nakladanie tej bezbarwnej farby.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 21:17   #3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Sa farby do wlosow albo tonery zupelnie bez pigmentu. One daja taki polysk, jak profesjonalna fara do wlosow, ale bez koloru. Mozesz to zrobic sama w domu . Dobre dla wlosow niefarbowanych lub takich, ktorych sie nie katuje regularnie woda silniejsza niz 6%, bo to jednak jest wystawianie wlosow na dodatkowe dzialanie utleniacza.

Jesli o to Ci chodzilo. Mialam kiedys na naturalkach. Bylam bardzo zadowolona.
Mozesz tez kupic sobie dobry nablyszczacz profesjonalny (mialam revlon i Goldwell - super obydwa) i darujesz sobie nakladanie tej bezbarwnej farby.
Ciekawy ten toner, tym bardziej, 瞠 chyba nie ma u mnie fryzjera, kt鏎y mia豚y w swojej ofercie zabieg, o jakim pisa豉m, ale mam rozja郾iane w這sy, wiec nie wiem, czy mo積a.
Nab造szczacze mnie nie urz康zaj, bo mam cienkie w這sy z tendencj do przyklapiania, a poza tym na moich jasnych i tak blask jest s豉by
Stary 2012-11-03, 21:47   #4
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
Ciekawy ten toner, tym bardziej, 瞠 chyba nie ma u mnie fryzjera, kt鏎y mia豚y w swojej ofercie zabieg, o jakim pisa豉m, ale mam rozja郾iane w這sy, wiec nie wiem, czy mo積a.
Nab造szczacze mnie nie urz康zaj, bo mam cienkie w這sy z tendencj do przyklapiania, a poza tym na moich jasnych i tak blask jest s豉by
To nie jest tak, ze nie mozna. Po prostu, ja bym sie nie decydowala na dodatkowe wystawienie wlosow na kolejna porcje wody utlenionej, jesli wlosy regularnie farbuje tleniaczem 9 proc. Uzywam sprejow blyszczacych i odzywiam wlosy tak, ze mi sie blyszcza, tez rozjasniane.

Ale jesli sie zdecydujesz, bedzie ok, jak szczegolnie zadbasz o odzywianie.

Jest taka nablyszczajaca maska z dodatkiem odblaskowych czasteczek. Dosc popularna u mnie w Szwecji. Nazywa sie: Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment i dostepna jest w wiekszosci sklepow fryzjerksich. Ok. 60 zlotych. Mylse, ze sa tez tansze podobne, bo nablyszczanie, olejek arganow itd sa ostatnio bardzo popularne
Stary 2012-11-03, 21:51   #5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
To nie jest tak, ze nie mozna. Po prostu, ja bym sie nie decydowala na dodatkowe wystawienie wlosow na kolejna porcje wody utlenionej, jesli wlosy regularnie farbuje tleniaczem 9 proc. Uzywam sprejow blyszczacych i odzywiam wlosy tak, ze mi sie blyszcza, tez rozjasniane.

Ale jesli sie zdecydujesz, bedzie ok, jak szczegolnie zadbasz o odzywianie.

Jest taka nablyszczajaca maska z dodatkiem odblaskowych czasteczek. Dosc popularna u mnie w Szwecji. Nazywa sie: Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Gold Shimmer Treatment i dostepna jest w wiekszosci sklepow fryzjerksich. Ok. 60 zlotych. Mylse, ze sa tez tansze podobne, bo nablyszczanie, olejek arganow itd sa ostatnio bardzo popularne
Tylko 瞠 jak ja u篡j maski czy od篡wki, to nawet idealnie sp逝kana obci捫a moje w這sy, wi璚 musz mie cos, czego nie b璠 musia豉 stosowa po ka盥ym myciu tylko raz na jaki czas.
Spr鏏owa豉bym tego tonera, bo rozja郾iam w這sy pono delikatn farba i tylko odrosty, a i tak o nie dbam, wi璚 mo瞠 by im bardzo nie zaszkodzi. Tylko mo瞠sz mi poradzi jak znale潭 taki produkt?Na all znalaz豉m same kolorowe, ewentualnie silver, ale nie chc by siwa
Stary 2012-11-04, 01:21   #6
guacamole
Wtajemniczenie

Alien, jest kilka marek oferujacych taki produkt. Richesse L'oreala ma 'Kryszta' np. Ta farba dziala jak toner, wiec wymaga slabej wody takiej 2-3 proc. Color Touch ma chyba tez taki, co sie nazywa natural czy natur 0.00. Popytaj sie w sklepie fryzjerskim o dostepne marki (duzo jest teraz na rynku dobrych profesjonalnych wloskich farb, co dodatkowo pakowane sa w wieksze tubki np. 100-150 ml) i wymagane wody do nich. te transparentne czesto maja numer 00, ale lepiej sprawdz

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-11-04 o 11:31
Stary 2012-11-04, 14:49   #7
Zakorzenienie

dzi瘯i wielkie
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.