Wzmacniacz koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-05, 13:53   #1
eisid
Przyczajenie

Wzmacniacz koloru

Liczę na wyrozumiałość jeśli takowy wątek już istnieje. Jestem początkująca w "wizażowaniu" i mimo usilnych starań nie odnalazłam niczego na ten temat.
Otóż przeglągają strony z profesjonalnymi farbami fryzjerskimi natknęłam się właśnie na WZMACNIACZE koloru.
Tylko teraz pytanie? Czy służą jako dodatek do sporządzanej mieszanki farba+utleniacz? Czy może do późniejszego wzmacniania,przywracania utraconego koloru?
Czy któraś a Was stosowała? Jakie są efekty?
Chciała bym zatrzymać "błysk" na moich farbowanych rudych włosach
Będę wdzięczna za każdą odp.
eisid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 06:23   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Wzmacniacz koloru

Cytat:
Napisane przez eisid Pokaż wiadomość
Liczę na wyrozumiałość jeśli takowy wątek już istnieje. Jestem początkująca w "wizażowaniu" i mimo usilnych starań nie odnalazłam niczego na ten temat.
Otóż przeglągają strony z profesjonalnymi farbami fryzjerskimi natknęłam się właśnie na WZMACNIACZE koloru.
Tylko teraz pytanie? Czy służą jako dodatek do sporządzanej mieszanki farba+utleniacz? Czy może do późniejszego wzmacniania,przywracania utraconego koloru?
Czy któraś a Was stosowała? Jakie są efekty?
Chciała bym zatrzymać "błysk" na moich farbowanych rudych włosach
Będę wdzięczna za każdą odp.
wzmacniacze koloru.. to mi sie tylko kojaży z Mixtonami.. Są one w kilku podstawowych kolorach zwykle czerwien, niebieski, zielony.. i jest to prawie jak farba tyle ze dodaje się tego tylko odrobinkę juz do farby. nie uzywa sie dodatkowego utleniacza. Te mixtony maja pogłębić, wzmocnić kolor.. ja raz uzyłam mixtonu czerwonego i powiem szczeże że czerwien wyszła normalna takze no nie wiem..
Stary 2012-11-10, 17:07   #3
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay
Dot.: Wzmacniacz koloru

a może chodzi o fryzjerskie farby do siwych, które mają więcej pigmentu, które miesza się ze standartowymi ?
jeszcze przychodzi mi do głowy koloryzacja "ton w ton" która "wzmacnia" nasz kolor bez jakiejś jego szczególnej zmiany
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości