podrażnione powieki po revitalash - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-06, 19:55   #1
boom16
Przyczajenie

podrażnione powieki po revitalash

Witam. Mam podrażnione powieki po revitalash. Jest to bardzo uciążliwe, bo nawet przy dotknięciu powieki mnie boli. ;/ Nie używam tej odzywki juz od 2 mies i moze tylko troche to przeszlo. Używałam tą odżywkę 6 mies. na miesiac przestałam ( wtedy powieki powróciły do normalnego stanu) a potem bałam się,że rzesy mi bd wypadac i znow powrocilam do smarowania. Może to dlatego teraz powieki nie chcą się "naprawić" . Proszę o pomoc. może ktoś miał podobnie ?
boom16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:33   #2
kicia789
Raczkowanie

Dot.: podrażnione powieki po revitalash

rób sobie okłady na powieki z ziela świetlika. nie używaj tej odżywki jeśli to rzeczywiście ona podrażnia Ci oczy.
na rzesy zacznij stosować olejek rycynowy lub mieszankę oliwy, soku z aloesu i witaminy E (dokładne proporcje znajdziesz w internecie)
kicia789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 14:46   #3
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

Cytat:
Napisane przez boom16 Pokaż wiadomość
Witam. Mam podrażnione powieki po revitalash. Jest to bardzo uciążliwe, bo nawet przy dotknięciu powieki mnie boli. ;/ Nie używam tej odzywki juz od 2 mies i moze tylko troche to przeszlo. Używałam tą odżywkę 6 mies. na miesiac przestałam ( wtedy powieki powróciły do normalnego stanu) a potem bałam się,że rzesy mi bd wypadac i znow powrocilam do smarowania. Może to dlatego teraz powieki nie chcą się "naprawić" . Proszę o pomoc. może ktoś miał podobnie ?
jeśli Cię już od początku podrażniały, to trzeba było przestać używać. być może jesteś uczulona na jakiś składnik. Mnie Revitalash nie podrażnia, to chyba kwestia indywidualna. słyszałam ostatnio, że z Mary Kay jest odżywka, która ma działać podobnie, około połowę tańsza. może wypróbuj ją, jeśli zależy Ci na takim efekcie

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 10:52   #4
Katarzyncia23
Raczkowanie

REVITALASH prawie kazdego podraznia. Mnie również podrażniał. Ja jednak nie przestałam jej stosować i po ok tygodniu - dwóch skóra się przyzwyczaiła i nie było więcej podrażnień.
Katarzyncia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:24   #5
margop
Rozeznanie

GG do margop

Cytat:
Napisane przez Avariel Pokaż wiadomość
jeśli Cię już od początku podrażniały, to trzeba było przestać używać. być może jesteś uczulona na jakiś składnik. Mnie Revitalash nie podrażnia, to chyba kwestia indywidualna. słyszałam ostatnio, że z Mary Kay jest odżywka, która ma działać podobnie, około połowę tańsza. może wypróbuj ją, jeśli zależy Ci na takim efekcie

A możesz podać namiary tej odżywki? Jakoś znaleźć nie mogę.

Edytowane przez margop
Czas edycji: 2012-11-14 o 09:26
margop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:02   #6
Kamyla_83
Przyczajenie

Ja na podrażnienia skóry pod oczami i na powiekach używam kremu do twarzy Dermoceutica Atopra do skóry atopowej, wrażliwej i bardzo suchej, czasem mnie różne rzeczy uczulają, skóra się robi czerwona i boli przy dotyki i "marszczeniu się", a ten krem mi łagodzi dość szybko ten stan. Pomaga mi też na suche krosty na czole. Jest dość tani, wydajny i nie tłusty co na powiekach może być mało komfortowe. Ja go zawsze w internecie kupuję, bo rzadko kiedy jest w jakiejś aptece, a mnie się nie chce biegać i szukać.
Kamyla_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 00:54   #7
List_Waw
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Katarzyncia23 Pokaż wiadomość
REVITALASH prawie kazdego podraznia. Mnie również podrażniał. Ja jednak nie przestałam jej stosować i po ok tygodniu - dwóch skóra się przyzwyczaiła i nie było więcej podrażnień.
Ja stosuję od ponad 4 m-cy i nie miałam żadnych podrażnień. Mam sporo koleżanek, które stosują i od ani jednej osoby nie słyszałam, żeby były jakieś niekorzystne działania.
List_Waw jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości