Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-11, 12:22   #1
cudna_lwica
Raczkowanie

dobre solarium-Poznań

szukam jakiegoś dobrego solarium w poznaniu. wskazane byłyby nowe lampy i oczywiście konkurencyjne ceny.po 2 miesiącach pracy wyglądam jak córka młynarza a przecież nie o to chodzi we wakacje!!!poradźcie coś dziewczyny
cudna_lwica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:02   #2
Aghata
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Aghata
Dot.: dobre solarium-Poznań

zależy w której części Poznania mieszkasz. ja zawsze chodzę na os. Rusa przy os. Zodiak koło Hospicjum. tam jest taki mały fyzjer i solarium, nowe i naprawdę dobre lampy i ceny bardzo niskie (nie wiem ile dokładnie teraz bo nie było mnie tam od 3 miesięcy:/)
Aghata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:00   #3
rybcia89
Przyczajenie

Zapraszam na ul.Dąbrowskiego 69/3 do Salonu "Miss Laura" ( vis a vis Kasyna "admiral") prosze nas odwiedzic a przekona sie Pani, ze u nas warto sie opalac. pozdrawiam Julia
rybcia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:57   #4
cherryhills
Przyczajenie

Mogę polecić Ci solarium na ul. Św. Marcin 8. Tanio nie mają, bo ceny od 1,20 do 1,40 za min. (zależy o której godzinie się pójdzie) ale lampy zawsze mają dobre. Chyba dość często zmieniają, bo za każdym razem po wizycie tam widzę efekt, w porównaniu do innych solariów.
cherryhills jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 15:33   #5
Queen
Wtajemniczenie

Ja polecam samoopalacz lub balsam brązujący.
Jeśli koniecznie chcesz się wybrać na solarium, to polecam solarium Fest na Górnej Wildzie, nowe lampy, miła obsługa, szeroki wybór kosmetyków do opalania, sensowne ceny.
Pamiętaj o filtrach!
Pozdrawiam.

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:19   #6
Sanfra
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: dobre solarium-Poznań

Też chodzę do solarium na Św Marcin 8. Teraz nawet jest taniej. Zawsze czysto i mocne lampy. Po za tym mają nowy sprzęt, a nie żadne rozwalające się łóżka ....
Sanfra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:51   #7
asek10
Przyczajenie

hej! Faktycznie zalezy z jakiego rejonu jestes, ja polecam Solarium na osiedlu Polan 100 (dom kultury). Czysto,przytulnie i łózka jak nalezy a nie jakies rozklekotane. Maja łózko jedno zgodne z normami Unii (tak pani mowila) ale naprawde cos musi w tym byc bo jest delikatne,ale efekty widac, wiec polecam blondynka (sama nia jestem) zeby sie nie spalic i nie wygladac jak raczek a to drugie to hardkor, dla mnie za mocne (raz poszlam na 5min i po jednej juz mialam dosc!!!) ale moj chlopak jest na maxa zadowolony no i na maxa opalony juz po pierwszym opalaniu widzialam efekt!!! Tak wiec polecam zajrzec i tam.
asek10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 09:03   #8
Mycha0
Przyczajenie

Ja również poszukuję dobrego solarium w Poznaniu, najlepiej gdyby to było na Łazarzu i miało lampy standardowe, a nie brązujące, bo zależy mi na głębokiej opaleniznie, a nie na szybkiej i krótkotrwałej opaleniźnie jaką się uzyskuje na lampach brązujących.

Ze swojego doświdczenia mogę opisać że bardzo dobre solarium BYŁO w salonie fryzjerskim RITA na Rynku Łazarskim, pisze że było bo wlasnie jest w trakcie likwidacji, a wielka szkoda.

Inne solarium jakie mogłabym polecić to solarium tam gdzie byl market Billa, obecnie leklerk czy jakoś tak, ale ostatnio to chyba się troszke pogorszyli, może już lampy do wymiany.

Kiedys chodzilam na Gąsioroskich, byłam zadowolona, a i ceny mają niskie. I lampy były standardowe. A teraz nie wiem jak tam jest, moze ktoś wie to niech napisze bo ciekawa jestem.

Na jarochowskiego koło areny - 1,20 /1 min, dobre, ale mi nie pasuje bo lampy brązujące.

Sunroyal na R.Łazarskim dobre, ale drogie i tez same lampy brązujące.

Ostatnio bylam w Tropic tez na R.Łazarskim - niestety tez lampy tylko brązujace. Ale jest ok. Dość nisklie ceny.

A wy jakie solaria w POZNANIU moglybyscie opisać? Czy ktoś był w salonie kosmetycznym / solarium na rogu Głogowskig/Sczanieckiej na I piętrze? jak tam jest i jakie lampy.
Mycha0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 15:45   #9
kas007
Przyczajenie

hej,
też chodzę na św.marcin. teraz poza mocnymi lampami maja te tzw. unijne, w każdym razie w nowej normie. ceny między 1zł a 1.4ozł, czysto i miło
Stary 2014-03-18, 17:10   #10
jesterka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cherryhills Pokaż wiadomość
Mogę polecić Ci solarium na ul. Św. Marcin 8. Tanio nie mają, bo ceny od 1,20 do 1,40 za min. (zależy o której godzinie się pójdzie) ale lampy zawsze mają dobre. Chyba dość często zmieniają, bo za każdym razem po wizycie tam widzę efekt, w porównaniu do innych solariów.

Solarium może i dobre ale obsługa fatalna i arogancka, nie cała ale pracująca dziś dziewczyna na pewno...
Właśnie wróciliśmy z Solarium, chodzimy tam z mężem co jakiś czasu, dzisiaj jednak był to chyba nasz ostatni, ponieważ obsługa tzn. pracująca dziś dziewczyna okazała się bardzo nie miła arogancka co już kiedyś zauważyliśmy ale w stosunku do nas był to pierwszy raz.
Gdy weszliśmy, zajęłam wolne łóżko, a mąż usiadłem i czekał ponieważ drugie łóżko było zajęte, w międzyczasie weszła koleżanka Pani obsługującej. Gdy zwolniłam łóżko mąż wstałem i chciał również z nigo skorzystać, wówczas dowiedzieliśmy się że, nikt z nas nie poinformował obsługi iż chcę jeszcze jedna osoba się opalać i teraz już jej koleżanka wchodzi - na nasze pytanie czy raczej Pani z obsługi nie powinna zapytać o to nas wcześniej, bo w końcu to jej praca, dowiedzieliśmy się, że Ona nie jest od zadawania pytań i nie będzie się każdemu pytać, to my mamy się określać wcześniej, przy tym mówiła to w bardzo opryskliwy sposób.
Nadmienie, że drugie łóżko miało się zwolnić za ok 4 min więc poczekalibyśmy nawet gdyby nie arogancja tej dziewczyny, na prośbę o numer telefonu do właściciela dowiedzieliśmy się że nie jest uprawiona do jego rozdawania, jeszcze potrafie to zrozumieć ale jej drwiącego uśmiechu jak to mówiła już nie.
Gratuluje obsługi i życzę powodzenia z nią w przyszłości )))))

rok 2011-postanowienie:
wrócę na siłownie
zacznę jeżdzić autem
jesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:33   #11
lusiab
Przyczajenie

GG do lusiab

Hej,

Poszukuję solarium w okolicach Małych Garbar lub dzielnicy Zawady w Poznaniu. Macie może jakieś informacje na ten temat?
Stary 2014-08-07, 16:36   #12
chilijeczkalily
Przyczajenie

Korzytsałyście dziewczyny może z solariów SUNROYAL? Jest min. na Ściegiennego, na Jeżycach i chyba gdzieś jeszcze. Jak wrażenia?
chilijeczkalily jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości