Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-12-30, 09:56   #3031
Zanthia
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ZanetaNi Pokaż wiadomość
Czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja z datą wazności na zestawy perfum w Sephorze (mam na mysli te z promocji)? zastanawiam się nad zakupem 3 zestawów bo jest duża promocja tylko nie wiem czy to nie są końcówki dlatego takie wyprzedaże ?na razie kupiłam jeden zestaw Jimmy CH ale nie wiem jak sprawdzić date .Strasznie duże obniżki i troche podejrzliwa jestem

Raczej na bank sa ok - wiezyczka Flowerbomb to tegoroczny wymysł, podobnie Fame Lady Gagi, ktore dopiero co mialo premierę. Nie wiem, czy zestawy Jimmy Choo są z EDP czy EDT, ale jedno miało premierę w lutym 2011 a drugie w styczniu 2012, więc też musiało by się bardzo starać, żeby stać się purchawą Nieotwieranym balsamom nie powino nic byc nawet jakby rzeczywiscie przeleżały ten rok.

A ja nie powinnam czytać tego wątku bo skusiłam się na White od Bobbi [ ale jest pięęęęękny +_+ ]

Edytowane przez Zanthia
Czas edycji: 2012-12-30 o 09:59
Zanthia jest offline  
Stary 2012-12-30, 10:23   #3032
Manehajera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Testuj Pinguś, Revlon może średniopółkowy, ale trwałością, 'przyczepnością' do skóry i łatwością regulowania grubości warstwy bije w moim odczuciu na głowę górnopółkowce W nim można lenić się cały dzień na kanapie, iść na całonocne tańce czy 'joggingować' a zawsze wygląda ok U mnie na tłustej cerze dopiero po ok. 8h zaczyna się lekko świecić.

Colorstay jest lekki o ile się go umie odpowiednio nałożyć
o jakim podkładzie mówicie?

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
A który kolor miałaś, ten medium? Mi ten kolor najbardziej pasuje.
Ale równie dobre pudry to Almost powder (Clinique) oraz Diorskin Nude sypki - ten drugi niesamowity efekt glow przy drugiej aplikacji.
dziewczyny wygenerujcie mi potrzebę i podpowiedzcie którego sypańca lepiej kupić -Li Parie (jaka cena ze zniżką 30%?), Almost Powder, Diorskin sypki czy w ogóle coś innego?

Tuszu też szukam, albo wezmę Sumptuous albo YSL ....

potrzebuję również różu, myślałam nad Givenchy albo coś w sztyfcie, jakieś typy?

Podkład o którym dziewczyny wyżej pisały to Revlon, ale nie umiem doczytać jaki
Manehajera jest offline  
Stary 2012-12-30, 10:32   #3033
Dinulka
Zakorzenienie

revlon colorstay
Dinulka jest offline  
Stary 2012-12-30, 10:53   #3034
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość

dziewczyny wygenerujcie mi potrzebę i podpowiedzcie którego sypańca lepiej kupić -Li Parie (jaka cena ze zniżką 30%?), Almost Powder, Diorskin sypki czy w ogóle coś innego?

potrzebuję również różu, myślałam nad Givenchy albo coś w sztyfcie, jakieś typy?

miałam te dwa i dior to dla mnie pomyłka 2 zł nie warta-poszło w świat.Almosta miałam 6 opakowań

ostatnio kupiłam sobie pryzmy givenchy te najbardziej różowe i miłość wieczna mi się zapowiada

kupiłam swojego lankomiaka i to jest to już z innymi tuszami kombinować nie będę.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:00   #3035
Manehajera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
miałam te dwa i dior to dla mnie pomyłka 2 zł nie warta-poszło w świat.Almosta miałam 6 opakowań

ostatnio kupiłam sobie pryzmy givenchy te najbardziej różowe i miłość wieczna mi się zapowiada

kupiłam swojego lankomiaka i to jest to już z innymi tuszami kombinować nie będę.

o jakim tuszu lancome piszeszz?
Manehajera jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:06   #3036
sylwia89lol
Przyczajenie

Dziewczyny, doradźcie mi jaki puder do twarzy warto zakupic. Czy meteorki guerlain nakladacie na cala twarz? jaka jest różnica pomiedzy meteorkami w srebrnym a w czarnym opakowaniu? kompletnie się na tym nie znnam a nie chciałabym żeby ominęła mnie promocja.
Szukam też dobrego tuszu, niestety w mojej sephorze Pytona nie ma. Coś na zastępstwo?
Pomóżcie
sylwia89lol jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:10   #3037
Dinulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwia89lol Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie mi jaki puder do twarzy warto zakupic. Czy meteorki guerlain nakladacie na cala twarz? jaka jest różnica pomiedzy meteorkami w srebrnym a w czarnym opakowaniu? kompletnie się na tym nie znnam a nie chciałabym żeby ominęła mnie promocja.
Szukam też dobrego tuszu, niestety w mojej sephorze Pytona nie ma. Coś na zastępstwo?
Pomóżcie
ja mam meteorki, używam różnie, czasem na całą twarz, czasem tylko na policzki... Jednak dla mnie to tylko brokat, brakuje tego opisywanego efektu photoshopa. Ostatnio jak wszystkie pudry mi się pokończyły to ich używałam (na całą twarz), a przez większość czasu jednak stoją w kuferku i tyle Mam srebrną puszeczkę.
A czarne to nie była limitowanka 2011 Belle de nuit? Chociaż one chyba jednak granatowe były...

Tuszu to i ja szukam fajnego

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-12-30 o 11:11
Dinulka jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:15   #3038
sylwia89lol
Przyczajenie

Dinulka dzięki wielkie
Na dzień to nie dla mnie takie brokatowe rozświetlenie. Raczej potrzebowałabym coś bardziej matującego. Słyszałam same dobre rzeczy o pudrze ben nye kolor banana. Używała któraś?
sylwia89lol jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:15   #3039
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ja mam meteorki, używam różnie, czasem na całą twarz, czasem tylko na policzki... Jednak dla mnie to tylko brokat, brakuje tego opisywanego efektu photoshopa. Ostatnio jak wszystkie pudry mi się pokończyły to ich używałam (na całą twarz), a przez większość czasu jednak stoją w kuferku i tyle Mam srebrną puszeczkę.
A czarne to nie była limitowanka 2011 Belle de nuit?
wydaje mi się, że sylwia89lol pisze o tej starej wersji prasowanych meteo... regularne były w czarnych opakowaniach a limitki w srebrnych, nieprawdaż? no ja się aż tak bardzo nie znam ale mogę powiedzieć, że kulki zwykłe bardziej się nadają na całość niż limitowane... chociaż z tych, które ja mam wszystkie się nadają na całą twarz; a mam prasowane stare 01 i nacresy i kulki nowe 01

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:17   #3040
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czy lakiery podpadają pod zniżkę -30 w S. ale przykładowo pędzle tak.
Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, pędzle też można kupić z rabatem 30%. W dwóch Sephorach proponowano mi zakup pędzli z rabatem.

Co dziwne na stronie Sephory na facebooku jakaś dziewczyna pytała czy akcja -30% dotyczy także pędzli i odpowiedzieli jej:

"Sephora Polska @Paulina, promocja -30% dotyczy wyłącznie produktów do makijażu. Akcesoria do make-upu nie są objęte naszą ofertą promocyjną."
Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Na lakiery do paznokci przysługuje zniżka 30%, tak samo jak na nabłyszczacz na lakier. Pędzle też można kupić ze zniżką 30%. Dziwne te praktyki w niektórych sephorach, że tak potrafią ograniczyć klienta i nie dac mu przysługującej zniżki.
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
W obu S w moim miescie panie mi powiedzialy, ze na pędzle zniżka nie obowiązuje Na lakiery za to i owszem
Niby sieciówka, a co sklep to inna praktyka. Napaliłam się na to -30% w Sephorze, wydawało mi się, że skoro obowiązuje na makijaż to pędzle też mieszczą się w promocji (w końcu służą do makijażu, nie). Niestety pani z S. uświadomiła mnie, że nie są objęte zniżką. Ale skoro mówicie, że różnie bywa, to obskoczę jeszcze S. w centrum. Chyba, że któraś Wrocławianka wie, w której S. naliczają zniżkę na pędzle?

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:25   #3041
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:

Dla mnie LP to pomyłka, a sypkiego Diora zużyłam 2 opakowania i napewno do niego wrócę. Więc co twarz to opinia.

Corii pod Twoim wpływem testuje ten podklad Diora CT i kurczy na razie boski, jakoś tak ładnie wyglądam, jak nie ja. Tylko kolor 20 to chyba dla Murzyna

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:35   #3042
Manehajera
Zakorzenienie

jak się wymawia La Prairie?
Manehajera jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:43   #3043
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość

A ja nie powinnam czytać tego wątku bo skusiłam się na White od Bobbi [ ale jest pięęęęękny +_+ ]
Jeszcze jedna fanka White
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii pod Twoim wpływem testuje ten podklad Diora CT i kurczy na razie boski, jakoś tak ładnie wyglądam, jak nie ja. Tylko kolor 20 to chyba dla Murzyna
Ja też dzisiaj ten podkłąd mam na sobie Ale tym razem numer 21 i w sumie chyba jednak ten jest najlepiej dobrany.
A bo TC ma własnie tak działać, aby wyglądało się piekniej, zwłaszcza na zdjęciach - według opisu producenta, of course
Powiem Ci, ze 20 jest ciemniejsza od 21 ...wczoraj macałam i wierzyć mi sie nie chciało wręcz. Ale tak to wyglądło

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-12-30, 11:48   #3044
moniar83
Zadomowienie

GG do moniar83

Czy ktoś widział paletkę UD Naked 2 w 3mieście ? Chodzą słuchy, że są dostepne... ale znając życie, to tylko w wawie
Stary 2012-12-30, 11:56   #3045
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Dinulka dzięki wielkie
Na dzień to nie dla mnie takie brokatowe rozświetlenie. Raczej potrzebowałabym coś bardziej matującego. Słyszałam same dobre rzeczy o pudrze ben nye kolor banana. Używała któraś?
Meteoryty to raczej puder wykończeniowy, który ma być taką "kropką nad i". Do zmatowienia i utrwalenia makijażu użyłabym jednak czegoś innego.

Banana nie miałam, ale do utrwalenia mogę polecić HD Powder MUFE (lub każdą inną krzemionkę). Nie daje efektu płaskiego matu i w zasadzie jego jedyną wadą jest to, że pyli i podobno może odznaczać się na zdjęciach (aczkolwiek ja tego ostatniego nie doświadczyłam ).

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:01   #3046
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Dla mnie LP to pomyłka, a sypkiego Diora zużyłam 2 opakowania i napewno do niego wrócę. Więc co twarz to opinia.

Dokładnie, a 10 za jasny i zmienia kolor
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja też dzisiaj ten podkłąd mam na sobie Ale tym razem numer 21 i w sumie chyba jednak ten jest najlepiej dobrany.
A bo TC ma własnie tak działać, aby wyglądało się piekniej, zwłaszcza na zdjęciach - według opisu producenta, of course
Powiem Ci, ze 20 jest ciemniejsza od 21 ...wczoraj macałam i wierzyć mi sie nie chciało wręcz. Ale tak to wyglądło
Że nie spróbowałam innych odcieni. Założyłam, że skoro 20 za ciemna to 10 będzie ok. Ale nie była, więc wróciłam do Revlona.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:04   #3047
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Też mam Diorka nude na twarzy
dziś już ampułka,krem nawilżający ,Nudek i puder LP i efekt dużo lepszy
Jednak muszę wiecej podkładu nakładać,zeby dobrze się rozprowadzał i zakrywał naczynka.

Tak,tak 31 też jest jaśniejszy od 30,dziwne,ale prawdziwe

Ale wtopa,Pingwin pisze o totalu

moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2012-12-30 o 12:05
ddiana jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:04   #3048
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Meteoryty to raczej puder wykończeniowy, który ma być taką "kropką nad i". Do zmatowienia i utrwalenia makijażu użyłabym jednak czegoś innego.
Hmm a ja normalnie meteo jako pudru używam ale może to jest właśnie ta kropka nad I sama nie wiem...
Mufe HD miałam i oddałam, dla starych się nie nadaje strasznie podkreśla wiek
natomiast sypanego Nudesa uwielbiam, miałam już 3 opakowania...

a LP miałam 01 i wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił - ot puder
czyli wniosek ogólny można jeden przedłożyć: co twarz to opinia

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:11   #3049
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hmm a ja normalnie meteo jako pudru używam ale może to jest właśnie ta kropka nad I sama nie wiem...

Gonia,a jaki puder wg Ciebie najlepszy dla "starszych pań"
Ja używam dopiero 3 dni LP i jestem zadowolona.Myślę,że mi to chyba na zmarszczki już tylko dr Szczyt pozostał z "kliniki urody"czy "Chce byc piękna"

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:13   #3050
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:

Ja niestety tłuścioszek jestem i same meteoryty długo by mi się na twarzy nie utrzymały. Z kolei MUFE nie podkreśla u mnie tego, czego nie powinien.

Ostatnie zdanie to święta prawda

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:14   #3051
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Pingwin testuj i opiniuj Diorka nam tu,może i ja się skuszę.Pojadę 2ego to wezmę próbkę na testy.Corii tak chwali,że trzeba koniecznie wypróbować

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:16   #3052
OlaM
Moderator

Ja już po sephorowych zakupach .
Kupiłam 3 lakiery do paznokci Chanel - ze zniżką żadnych problemów nie było . Poza tym skusiłam się na Chubby Stick w kolorze Curvy Candy, jakąś długotrwałą szminkę Sephory, no i wzięłam sobie na zapas fluid EL DW Light oraz zaryzykowałam i wzięłam fluid Dior Nude w kolorze 020 - aż się boję co z tego będzie, bo ciężko mi znaleźć odpowiedni podkład.
Pewnie jeszcze niejedno bym kupiła, ale potem człowiek już głupieje i zapomina, po co przyszedł
OlaM jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:18   #3053
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Ja "zaszalałam" jedynie z clinikowym superbalmem - tym razem wzięłam kolor 04 Rootbeer

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:22   #3054
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
o jakim tuszu lancome piszeszz?
l extreme

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:26   #3055
Dinulka
Zakorzenienie

Cytat:
jak się wymawia La Prairie?
la preri - ja tak mówię, nikt się nie śmiał w Sephorach ale nie wiem czy to tak do końca poprawnie. Tak samo jak nie wiem guerlain czy givenchy, z mojej wiedzy z francuskiego (raczej podstawowej, ewentualnie ciut wyżej) domyślam się, ale jakoś smiesznie mi to brzmi

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Banana nie miałam, ale do utrwalenia mogę polecić HD Powder MUFE (lub każdą inną krzemionkę). Nie daje efektu płaskiego matu i w zasadzie jego jedyną wadą jest to, że pyli i podobno może odznaczać się na zdjęciach (aczkolwiek ja tego ostatniego nie doświadczyłam ).
HD również polecam jako puder matujący zastanawiam się nie kupić kolejnego opakowania właśnie bałam się go trochę, bo dziewczyny pisały nieraz, że wysusza i na dłuższą metę szkodzi, ale w końcu się przekonałam do niego i używałam codziennie i nic mi sie nie działo
a co do matu, faktycznie nie jest tapeciarski i w ogóle, ale nie daje też super ładnego wykończenia. Taki normalny a na MUFE czymś jeszcze wykańczacie czy tak o? Ja kiedyś robiłam tak: podkład, mufe, lucidity albo lancome, ale jakoś tak źle się czułam z taką ilością kosmetyków. Chociaż to raczej psychicznie źle mi było na twarzy nie było widać tych warstw

a no właśnie, jak używacie meteorków? Na puder matujący, ewentualnie jakiś który lubicie i dopiero meteory?
Cytat:

ja co prawda La prairie użyłam dopiero 2 razy, ale coś tam się wypowiem. Całkiem przyjemny, nie czuję się rozczarowana ani nic, ale tez nie jakieś super wow wydaje mi sie, że po Lancome mam troszkę gładszą i "bardziej miękką" buzię, ale z kolei szybko mi się cera przetłuszcza pod nim. LP używam na podkład Revlonu i niczym nie matuję i jest git no ale będę jeszcze obserwować

nieraz jak czytam jakieś recenzje magicznych pudrów, które upiększają po stokroć zastanawiam się czy moja cera jest tak fatalna, że nic się nie da z nią zrobić czy ja sobie za dużo wyobrażam, że nigdy nie jestem czymś mega super zachwycona teraz już niczego nie oczekuję od kosmetyków i łatwiej mi się żyje
Dinulka jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:29   #3056
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A za mną ostatnio chodzą pryzmy sypane
Na razie nie podchodzę do standu, aby sie nie nakręcić na wszelki wypadek

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:32   #3057
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już po sephorowych zakupach .
Kupiłam 3 lakiery do paznokci Chanel - ze zniżką żadnych problemów nie było . Poza tym skusiłam się na Chubby Stick w kolorze Curvy Candy, jakąś długotrwałą szminkę Sephory, no i wzięłam sobie na zapas fluid EL DW Light oraz zaryzykowałam i wzięłam fluid Dior Nude w kolorze 020 - aż się boję co z tego będzie, bo ciężko mi znaleźć odpowiedni podkład.
Pewnie jeszcze niejedno bym kupiła, ale potem człowiek już głupieje i zapomina, po co przyszedł

Też mam ten kolorek,ale chyba zbyt widoczny i teraz oczy znikają u mnie,tylko usta się rzucają.Poza tym jestem zadowolona z tej kredki

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:56   #3058
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dokładnie, a 10 za jasny i zmienia kolor

Że nie spróbowałam innych odcieni. Założyłam, że skoro 20 za ciemna to 10 będzie ok. Ale nie była, więc wróciłam do Revlona.
Tez u ciebie 10 różowieje

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Gonia,a jaki puder wg Ciebie najlepszy dla "starszych pań"
Ja używam dopiero 3 dni LP i jestem zadowolona.Myślę,że mi to chyba na zmarszczki już tylko dr Szczyt pozostał z "kliniki urody"czy "Chce byc piękna"
Za tą starsza panią to ci się lanie należy, ten diora nude też mi pasuje oprócz kolorów, ale dla mnie zazwyczaj podkłady są za ciemne

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-12-30, 12:56   #3059
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
l
HD również polecam jako puder matujący zastanawiam się nie kupić kolejnego opakowania właśnie bałam się go trochę, bo dziewczyny pisały nieraz, że wysusza i na dłuższą metę szkodzi, ale w końcu się przekonałam do niego i używałam codziennie i nic mi sie nie działo
a co do matu, faktycznie nie jest tapeciarski i w ogóle, ale nie daje też super ładnego wykończenia. Taki normalny a na MUFE czymś jeszcze wykańczacie czy tak o? Ja kiedyś robiłam tak: podkład, mufe, lucidity albo lancome, ale jakoś tak źle się czułam z taką ilością kosmetyków. Chociaż to raczej psychicznie źle mi było na twarzy nie było widać tych warstw

a no właśnie, jak używacie meteorków? Na puder matujący, ewentualnie jakiś który lubicie i dopiero meteory?
Meteorki zawsze daję na koniec, ale raczej nie na całą twarz. Z MUFE się nie "gryzą"

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-12-30, 13:01   #3060
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Tez u ciebie 10 różowieje

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Za tą starsza panią to ci się lanie należy, ten diora nude też mi pasuje oprócz kolorów, ale dla mnie zazwyczaj podkłady są za ciemne
Pingwin,proszę bij i tak mi lat nie ubędzie
Nie pomoże żaden róż kiedy buźka stara już

moje flaszki
ddiana jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości