Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-02, 00:03   #3331
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
mła

Kupilam ten diorskin drugie opakowanie, miałam jeszcze jedno otwarte i zauważyłam, że zaczął mi ciemnieć na buźce więc zmuszona byłam go oddać. Czaję się na teint idole ultra dostalam próbke 010 ale za ciemny, moze 01 będzie lepsza Oczywiscie próbke którą dostałam starczyła tylko na brode Ech a 01 nie mieli
Więc jak widać no musze kupić nowy podkład

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2013-01-02, 00:16   #3332
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kupilam ten diorskin drugie opakowanie, miałam jeszcze jedno otwarte i zauważyłam, że zaczął mi ciemnieć na buźce więc zmuszona byłam go oddać. Czaję się na teint idole ultra dostalam próbke 010 ale za ciemny, moze 01 będzie lepsza Oczywiscie próbke którą dostałam starczyła tylko na brode Ech a 01 nie mieli
Więc jak widać no musze kupić nowy podkład
Ano, musisz, nie ma innej opcji

Ja sie ostatnio ucieszylam, bo idealnym dla mnie odcieniem jest revlon buff, Dobrze, ze jest tani

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-01-02, 00:27   #3333
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Ja sie ostatnio ucieszylam, bo idealnym dla mnie odcieniem jest revlon buff, Dobrze, ze jest tani
Tak samo jak dla mnie, nie znalazłam jeszcze podkładu tak dobrze dopasowanego do mojej karnacji

Dobrze że Naked rzucili przed nowym rokiem, więc mogłam ją bez wyrzutów sumienia kupić Gorzej tylko bo podobno kolejne wyprzedaże się szykują ...

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2013-01-02, 00:30   #3334
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Tak samo jak dla mnie, nie znalazłam jeszcze podkładu tak dobrze dopasowanego do mojej karnacji

Dobrze że Naked rzucili przed nowym rokiem, więc mogłam ją bez wyrzutów sumienia kupić Gorzej tylko bo podobno kolejne wyprzedaże się szykują ...
Jutro do Ciebie poleci

Dobranoc laski

WYMIANKA
Stary 2013-01-02, 00:45   #3335
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

Też go używam równiez ten sam kolor i jest on rewelacyjny wlasnie jesli chodzi o odcień. Idealnie sie komponuje z odcieniem mojej skóry ale mam wrażenie, że mnie zapycha Dlatego szukam czegoś innego

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość

Otóz to

Stary 2013-01-02, 08:14   #3336
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych dobrych promocji i w ogole
nie ogarniam watku w ogole, bo w czasie okoloswiatecznym niezbyt mialam czas na wizazowanie ale moze to i lepiej dla mojego portfela
ilios jest offline  
Stary 2013-01-02, 09:42   #3337
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Kochane nie zostawiajcie nas* samych na placu boju!

* Wątkowe Wizażanki niebędące na odwyku
Mnie by się odwyk jak najbardziej przydał, ale nie będę składać obietnic, których z góry wiem, że nie dotrzymam .
Tak więc oficjalnie dołączam do grupy nie będących na odwyku .

Aktualnie zaczęłam manię na czerwone szminki . Po przepięknej Love Goddness z MAC'a, dokupiłam MACowe Runaway Red, Absolute Power (czekam aż doleci zza kałuży), do tego kliknęłam na All Chanelową Rouge Allure Palpitante, Guerlainowską Rouge G nr 21 i z truskawy Chanel Rouge Allure Laque Dragon .
A w Sephorze kupiłam ich szminkę w cienkim sztyfcie, matową, w kolorze nr 17 i stwierdzam, że ta seria, czyli Color Lip Last, jest rewelacyjna!

Cytat:

W zimie, kiedy moja cera wraca do normalnego kolorytu (znaczy się na dobre znika wakacyjna opalenizna ), Revlon CS Buff też jest dla mnie idealny .

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Dziewczyny, pomóżcie .
Wiem, że to nie ten wątek, ale pewnie wiele z Was robi zakupy na Strawberrynet i może będzie mogła mi pomóc, a mnie czas nagli i zanim przebrnę przez odpowiedni wątek, to się wykończę nerwowo. Otóż po raz pierwszy robiłam zakupy na Truskawie, płacąc przez PayPal. Zamówienie zostało skutecznie opłacone, przyjęte do realizacji, ale dziś dostałam maila, w którym chcą, żebym im przesłała kopię rachunku za media lub telefon z ostanich 3 miesięcy, żeby mogli zweryfikować mój adres i tożsamość . Mam to zrobić w ciągu 7 dni od dokonania zamówienia, bo inaczej zostanie ono anulowane. Zamówienie robiłam 31 grudnia, więc czasu mam niewiele. Problem polega na tym, że wszystkie faktury za media i telefon przychodzą na imię i nazwisko męża, więc nie wiem, co mam robić? Myślałam, żeby przesłać im skan dowodu osobistego - co o tym myślicie?
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-02, 09:54   #3338
nichiren
Przyczajenie

jakaś ściema
nichiren jest offline  
Stary 2013-01-02, 09:55   #3339
ranka
Kici kici miau miau

Nie sciema , byly juz takie akcje a Truskawa

from my iPhone using Tapatalk
ranka jest offline  
Stary 2013-01-02, 10:11   #3340
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Wiecie kiedy są super wyprzedaże w Sephorze? W zeszłym roku kupiłam mamie paletkę z 199,00 na 89,00 zł przecenioną, więc w tym roku również chciałabym kupić dla koleżanki na urodziny Ponadto lubię te limitowane edycje balsamów do ciała
betty0502 jest offline  
Stary 2013-01-02, 10:25   #3341
hola ola
Zakorzenienie

Kochane wszystkiego Naj naj lepszego w Nowym ROku

nie mam ostatnio czasu na wizazowanie ....
hola ola jest offline  
Stary 2013-01-02, 10:33   #3342
Soso
Zakorzenienie

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Soso jest offline  
Stary 2013-01-02, 11:07   #3343
OlaM
Moderator

Chciałam zadać swoje pytanie na odpowiednim wątku, ale znalazłam jako ostatni wątek: zakupy na strawberrynet cz. XII i w ostatnim poście jest link do nowej części, ale on nie działa .
I co ja mam teraz robić, gdzie szukać pomocy
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-02, 11:09   #3344
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chciałam zadać swoje pytanie na odpowiednim wątku, ale znalazłam jako ostatni wątek: zakupy na strawberrynet cz. XII i w ostatnim poście jest link do nowej części, ale on nie działa .
Olu idź na ten watek
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=562857&page=112
hola ola jest offline  
Stary 2013-01-02, 11:11   #3345
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

To chyba bedzie ten wątek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=562857

Stary 2013-01-02, 11:36   #3346
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cytat:
Dzięki Dziewczyny .
Lecę tam sprawdzić, może coś wyczytam, a jak nie, to będę tam się zwracać o pomoc.
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-02, 11:49   #3347
Dinulka
Zakorzenienie

mi się nie zdarzyło tak z truskawą, mimo że już wiele razy robiłam zamówienia i to na różne maile

w sephorze właśnie skończyło się -30%, ale znając życie będą jeszcze przecenione wybrane produkty

Sorki, ale nie zadziałało mi cytowanie :/

co do odwyku, ja nie robię całkowitego, podkład i tusz niedługo będę musiała kupić, może jeszcze HD MUFE. Ale mam postanowienie robić bardziej przemyślane zakupy :yes:
Dinulka jest offline  
Stary 2013-01-02, 12:00   #3348
madzialenn
Zakorzenienie

zrobiłam dzisiaj porządki na półkach z kosmetykami i oświadczam, że przechodzę na odwyk mam tyle tego, że co najmniej na rok wystarczą
Dawno nie miałam takiego błysku w kosmetykach

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2013-01-02, 12:05   #3349
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Najlepszego w Nowym Roku

Nie miałam kompletnie czasu na wizażowanie w ciągu ostatniego czasu, więc pewnie ominęło mnie mnóstwo promocji, ale może to i dobrze Bo też powinnam przejsć na odwyk, wątek wymiankowy założyłam, muszę się tych cudów pozbyć i nabyć coś bardziej przydatnego

Aaa, dziewczyny, które kupowały na Beauty Bay pod koniec listopada - doszły do Was te przesyłki? Bo jakoś przez brak czasu nie wyczaiłam, czy napisałyście, czy nie, a jestem baaardzo ciekawa, czy w końcu macie te przesyłki czy nie Mam nadzieję, że tak
Stary 2013-01-02, 12:51   #3350
Dinulka
Zakorzenienie

o właśnie, ma któraś z Was rozświetlacz Fred Farrugia? Bo właśnie sobie o nim przypomniałam, używałam raz czy dwa razy i leży, bo albo mi nie pasuje albo posłużyć się nim nie umiem - lubicie go?
Dinulka jest offline  
Stary 2013-01-02, 13:29   #3351
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Co do korektora Touche Eclat podzielam zdanie . Zużyłam kilka opakowań, ale chyba już do niego nie wrócę, bo specjalnych efektów nie widzę. Czasem mi się zdaje, że powszechny nad nim zachwyt to trochę efekt placebo - skoro wszyscy zachwalają, to człowiek widzi więcej niż naprawdę jest .
Najlepszego w Nowym Roku

co do korektora YSL zdanie mam takie: wszystko zależy od koloru. Korektor nr 1 (ten różowawy) pięknie rozświetla i naprawdę widac jest różnicę gołym okiem, natomiast nr 2 (żółtawy) to kompletna pomyłka bo nie robi nic. Nie kryją oba, ale ten nr 2 ani nie kryje ani nic nie rozświetla, więc przydatności żadnej
jedynki zużyłam już ze dwie, jestem w trakcie trzeciej , dwójkę miałam jedną i cieszę się że wreszcie zmęczyłam, więcej jej nie nabędę

a poza tym trzymam kciuki za Wasze odwyki, ja w minionym roku przestawiłam się na zużywanie i muszę Wam powiedzieć , że to fajne uczucie jak się widzi wreszcie jakieś luzy w zapasach duma człowieka rozpiera normalnie, tak więc powodzenia!!

a , i jeszcze jedna rzecz: Corii, weź ty nam tu ładnie zrób fotodokumentację dokładną jak ty te kreski robisz bo umrę z zachwytu!!! pędzelek ten sam mam, linery jakieś też więc będę ochoczo ćwiczyć jak ładnie pokażesz, bo nigdy mi tak piękna równa wygięta idealnie kreseczka nie wyszła
tak z 10 zdjęć instruktażowych poproszę wszystko po kolei jak trzymasz jak przykładasz, z której strony zacząć itp. Ładnie proszę
Tyle linerów nakupowałaś że musisz zużywać BTW: Espresso boski!!!

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-01-02 o 13:33
moniq_c jest offline  
Stary 2013-01-02, 13:42   #3352
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Niestety nie załapałam się na -30% a szkoda, ponieważ mam kilka potrzebnych produktów
betty0502 jest offline  
Stary 2013-01-02, 13:47   #3353
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Najlepszego w Nowym Roku

Nie miałam kompletnie czasu na wizażowanie w ciągu ostatniego czasu, więc pewnie ominęło mnie mnóstwo promocji, ale może to i dobrze Bo też powinnam przejsć na odwyk, wątek wymiankowy założyłam, muszę się tych cudów pozbyć i nabyć coś bardziej przydatnego

Aaa, dziewczyny, które kupowały na Beauty Bay pod koniec listopada - doszły do Was te przesyłki? Bo jakoś przez brak czasu nie wyczaiłam, czy napisałyście, czy nie, a jestem baaardzo ciekawa, czy w końcu macie te przesyłki czy nie Mam nadzieję, że tak
doszły, odebrałam swoją przesyłkę w poniedziałek

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2013-01-02, 15:12   #3354
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cześć Dziewczęta
Mam już powyżej uszu imprez, od 2 tyg. goście, imprezy itd. miło, ale brakuje mi czasu dla siebie

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! ŻYCZĘ NAM WSZYSTKIM WYTRWAŁOŚCI W POSTANOWIENIACH POZA TYM REALIZACJI WSZYSTKICH PROJEKTÓW, PIENIĘDZY, ZDROWIA I URODY

Dołączam do wyznań: 35 lat (skończone), cera mieszana w kierunku suchej, zmarszczki - trochę pod oczami i mimiczne.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czy niektóre z Was pamiętają, ale ja i któres jeszcze od dzisiaj rozpoczynamy kosmetyczny odwyk

Cytat:
Ano zrezygnowalam z tej kolekcji
gratuluję

Cytat:
sure w sumie ile nas już jest? ja, Goosienka, Basia, kto tam jeszcze sie deklarował, Milka? przyznać się!
ja! oczywiście spróbuję wytrwać

W Sephorze nic nie kupiłam, nie miałam sephorowych potrzeb. Za to przed końcem roku odwiedziłam stoisko Bobbi Brown
Kupiłam BB Cream, błyszczyk Nougat#41, szminkę Creamy Lip Color Pale Mauve #31 (Corii piękny odcień), cień w kremie Sand Dollar #15 i bibułki matujące. W ZT promocji 2+1 na BB nie było

Na wyprzedaży w Douglasie był m.in. błyszczyk Bobbi Ultra Violet za 52 zł.
Nie kupiłam, ale bardzo, bardzo intensywnie o nim myślę

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-01-02 o 15:32
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-01-02, 15:14   #3355
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Najlepszego w Nowym Roku

co do korektora YSL zdanie mam takie: wszystko zależy od koloru. Korektor nr 1 (ten różowawy) pięknie rozświetla i naprawdę widac jest różnicę gołym okiem, natomiast nr 2 (żółtawy) to kompletna pomyłka bo nie robi nic. Nie kryją oba, ale ten nr 2 ani nie kryje ani nic nie rozświetla, więc przydatności żadnej
jedynki zużyłam już ze dwie, jestem w trakcie trzeciej , dwójkę miałam jedną i cieszę się że wreszcie zmęczyłam, więcej jej nie nabędę

a poza tym trzymam kciuki za Wasze odwyki, ja w minionym roku przestawiłam się na zużywanie i muszę Wam powiedzieć , że to fajne uczucie jak się widzi wreszcie jakieś luzy w zapasach duma człowieka rozpiera normalnie, tak więc powodzenia!!

a , i jeszcze jedna rzecz: Corii, weź ty nam tu ładnie zrób fotodokumentację dokładną jak ty te kreski robisz bo umrę z zachwytu!!! pędzelek ten sam mam, linery jakieś też więc będę ochoczo ćwiczyć jak ładnie pokażesz, bo nigdy mi tak piękna równa wygięta idealnie kreseczka nie wyszła
tak z 10 zdjęć instruktażowych poproszę wszystko po kolei jak trzymasz jak przykładasz, z której strony zacząć itp. Ładnie proszę
Tyle linerów nakupowałaś że musisz zużywać BTW: Espresso boski!!!
Popieram

WYMIANKA
Stary 2013-01-02, 15:29   #3356
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta
Mam już powyżej uszu imprez, od 2 tyg. goście, imprezy itd. miło, ale brakuje mi czasu dla siebie

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! ŻYCZĘ NAM WSZYSTKIM WYTRWAŁOŚCI W POSTANOWIENIACH POZA TYM REALIZACJI WSZYSTKICH PROJEKTÓW, PIENIĘDZY, ZDROWIA I URODY

Dołączam do wyznań: 35 lat (skończone), cera mieszana w kierunku suchej, zmarszczki - trochę pod oczami i mimiczne.

gratuluję

ja! oczywiście spróbuję wytrwać

W Sephorze nic nie kupiłam, nie miałam sephorowych potrzeb. Za to przed końcem roku odwiedziłam stoisko Bobbi Brown
Kupiłam BB Cream, błyszczyk Nougat#41, szminkę Creamy Lip Color Pale Mauve #41 (Corii piękny odcień), cień w kremie Sand Dollar #15 i bibułki matujące. W ZT promocji 2+1 na BB nie było

Na wyprzedaży w Douglasie był m.in. błyszczyk Bobbi Ultra Violet za 52 zł.
Nie kupiłam, ale bardzo, bardzo intensywnie o nim myślę
Ka tez niedawno kupilam bb cream który masz kolor i jak wrażenia?

A co do touch eclat to ja, moja mama i przyjaciółka mamy 2 (każda swój, spokojnie ) i jesteśmy wszystkie zadowolone u mnie daje on świetny efekt
Stary 2013-01-02, 15:33   #3357
p4w
Zakorzenienie

james, zainspirowana Twoim filmikiem o bazie Lancome użyłam jej 2 dni z rzędu i już przypomniałam sobie czemu przestałam jej używać - faktycznie podkład lepiej się trzyma i nie tłuści mi się czoło pod grzywką, ale wysusza mnie okrutnie
już po 6- 7 godzinach czuję ściągniętą twarz, a zwykle ok 18 dopiero to czuję ... zatem dla mnie to baza raz na jakiś czas w gości na kilka godzin... ale wtedy to po co mi baza, skoro na krótko tylko

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-01-02, 15:36   #3358
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ka tez niedawno kupilam bb cream który masz kolor i jak wrażenia?
zaraz rozwinę temat w wątku bobbikowym
mam kolor Fair, ale zastanawiałam się mocno nad Light
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-01-02, 16:20   #3359
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Przyszłam pokusić
Dziś dorwałam cudowny cien do oczu http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...do-powiek.html ten. Kupiłam biały który pięknie opalizuje ( w moim Douglasie zostały tylko biale i srebrne ale poszukam gdzie indziej ) mialam znizkę więc dałam za niego 26 złotych Nałożyłam go na mokro i normalnie cudooo

Stary 2013-01-02, 16:29   #3360
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Przyszłam pokusić
Dziś dorwałam cudowny cien do oczu http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...do-powiek.html ten. Kupiłam biały który pięknie opalizuje ( w moim Douglasie zostały tylko biale i srebrne ale poszukam gdzie indziej ) mialam znizkę więc dałam za niego 26 złotych Nałożyłam go na mokro i normalnie cudooo
Mam, potwierdzam

WYMIANKA
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości