Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-04, 21:57   #3691
zochawks
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewuszki,trochę odbiegnę od tematu kosmetycznego, ale mam pytanie, czy uczenie się jakiegoś języka li tylko dla własnej przyjemności i satysfakcji bez założenia, ze to wykorzystam ma sens?
Bo małż mi truje, ze to strata czasu...
Ma sens. To czego się nauczysz nikt Ci nie odbierze (no może skleroza ) Nigdy nie wiesz co Ci się w życiu przyda. Pojedziecie na wycieczkę do Hiszpanii, córka/syn będą mieć hiszpana/hiszpankę za męża/żonę. W pracy też może się przydać. Możesz czytać instrukcje po hiszpańsku bo po polsku nie zawsze jest

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Na jakiej stronie wpisać ten numer nadania?na stronie InPosta?

Aaa no to widzisz, podejdę do Dougiego
Mi przyszło pocztą więc sprawdzałam na stronie PP
Stary 2013-01-04, 21:58   #3692
OlaM
Moderator

A tak w temacie "gumiaczków" Melissa - wie ktoś czy Mel by Melissa i Melissa to całkiem co innego? Te pierwsze to trochę gorszy odpowiednik czy o co chodzi
Mnie też podobają się baleriny, ale z tego, co zauważyłam, to one wszystkie mają wyciętą dziurkę na przodzie , a ja takich malutkich wycięć w butach nie lubię - albo pełne noski albo zdecydowanie wycięte sandałki.
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:01   #3693
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Prawda Mam czarne balerinki i noga się w nich nie poci , nie obcierają i pachną ... gumą balonową
(była kiedyś taka guma do żucia).
Od dawna mam ochotę na melissowe baleriny, ale przyznam, że do tej pory powstrzymywała mnie obawa przed obcieraniem. Niemal każde nowe buty masakrują mi stopy A orientujesz się może, od jakiego rozmiaru się one zaczynają?

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:02   #3694
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewuszki,trochę odbiegnę od tematu kosmetycznego, ale mam pytanie, czy uczenie się jakiegoś języka li tylko dla własnej przyjemności i satysfakcji bez założenia, ze to wykorzystam ma sens?
Nie ma racji, to są dobre ćwiczenia m.in. na pamięć Uczę się hiszpańskiego mimo, że nie wiem czy będę w Hiszpanii. Uwielbiam to lekkie zmęczenie po godzinie nauki i pamiętam, że szukałam opinii o pewnym hotelu(na zagranicznym portalu) i pojawił się opinie w tym języku, fakt zrozumienia wszystkiego co zostało napisane przyniósł ogromną satysfakcję
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:03   #3695
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Z obcieraniem akurat tak kolorowo nie jest. Mnie jednak prawie wszystko obciera.
Najgorsze wspomnienie mam z tenisowkami Lacoste. Nie dosc, ze obtarly tradycyjnie z tylu to obtarly jeszcze z boku, przy palcach, gdzie krokodyl jest. Wygladalam jak z krzyza zdjecia. Krew tryskala az milo .

O ile zreszta baleriny warto brac (te nie "zamszowe" oczywiscie) to obcasy sa beee. Sa naprawde ciezkie.
Czyli mnie też pewnie obetrą. Zresztą mnie to nawet sandały obcierają - jak nie paski, to wkładka...

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:03   #3696
Dinulka
Zakorzenienie

Cytat:
Z obcieraniem akurat tak kolorowo nie jest. Mnie jednak prawie wszystko obciera.
Najgorsze wspomnienie mam z tenisowkami Lacoste. Nie dosc, ze obtarly tradycyjnie z tylu to obtarly jeszcze z boku, przy palcach, gdzie krokodyl jest. Wygladalam jak z krzyza zdjecia. Krew tryskala az milo .

O ile zreszta baleriny warto brac (te nie "zamszowe" oczywiscie) to obcasy sa beee. Sa naprawde ciezkie.
mnie tez wszystko obciera :/ do tego obcasy i ja to katastrofa

Cytat:
tak! ja tak sie uczyłam francuskiego, dla siebie tylko i wyłącznie.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A tak w temacie "gumiaczków" Melissa - wie ktoś czy Mel by Melissa i Melissa to całkiem co innego? Te pierwsze to trochę gorszy odpowiednik czy o co chodzi
Mnie też podobają się baleriny, ale z tego, co zauważyłam, to one wszystkie mają wyciętą dziurkę na przodzie , a ja takich malutkich wycięć w butach nie lubię - albo pełne noski albo zdecydowanie wycięte sandałki.
mi zawsze ucieka paluch przez takie oczka
Dinulka jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:10   #3697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ma sens. To czego się nauczysz nikt Ci nie odbierze (no może skleroza ) Nigdy nie wiesz co Ci się w życiu przyda. Pojedziecie na wycieczkę do Hiszpanii, córka/syn będą mieć hiszpana/hiszpankę za męża/żonę. W pracy też może się przydać. Możesz czytać instrukcje po hiszpańsku bo po polsku nie zawsze jest
Ano własnie, to samo mówiłam swojemu, ale on mówi, ze juz lepiej abym za angielski sie wzieła, bo to bardziej rokujące i an pewno się przyda.
Ale mnie ciagnie do południowych języków i nic na to nie poradzę.
Poza tym zamiast angielskiego wolałam niemiecki
Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Nie ma racji, to są dobre ćwiczenia m.in. na pamięć Uczę się hiszpańskiego mimo, że nie wiem czy będę w Hiszpanii. Uwielbiam to lekkie zmęczenie po godzinie nauki i pamiętam, że szukałam opinii o pewnym hotelu(na zagranicznym portalu) i pojawił się opinie w tym języku, fakt zrozumienia wszystkiego co zostało napisane przyniósł ogromną satysfakcję
To może zazdrośc przez niego przemawia, ze mnie sie chce i sprawia mi satysfakcje, a jemu nie

Od dawna sie uczysz hiszpańskiego? Sama, czy na kursie?

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
tak! ja tak sie uczyłam francuskiego, dla siebie tylko i wyłącznie.
I nauczyłaś sie tak, zeby płynnie w tym jezyku mówić i myślec ?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 118 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:12   #3698
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Nie wszystkie maja te dziurki.
Mel jest powiazania z Melissa. Niby buty podobne, ale sa tansze i troche jakosciowo gorsze.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Czyli mnie też pewnie obetrą. Zresztą mnie to nawet sandały obcierają - jak nie paski, to wkładka...
Warto jednak kupic. Jak sie dostatecznie wykrwawisz to potem jest juz okej. Buty robia sie bardziej miekkie i nie tra juz.
Stary 2013-01-04, 22:15   #3699
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Ano własnie, to samo mówiłam swojemu, ale on mówi, ze juz lepiej abym za angielski sie wzieła, bo to bardziej rokujące i an pewno się przyda.
Ale mnie ciagnie do południowych języków i nic na to nie poradzę.
Poza tym zamiast angielskiego wolałam niemiecki

To może zazdrośc przez niego przemawia, ze mnie sie chce i sprawia mi satysfakcje, a jemu nie

Od dawna sie uczysz hiszpańskiego? Sama, czy na kursie?
Uczę się od czerwca za pomocą SuperMemo, do nauki słówek jest bardzo fajny ale trochę gorszy do gramatyki bo jest mało poukładany. Często już w ćwiczeniach są np zaimki mimo, że nie było wstępu teoretycznego. Jednak efekty są i sporo w głowie zostaje.

Kurs składa się z lekcji, każda z nich to powtórki (około 30 za każdy dzień przerwy), nowy materiał i utrwalenie (czyli powtórka wszystkich słówek, zwrotów z aktualnej lekcji, których nie udało się przyswoić)

Do nauki wciągną mnie mój TŻ bo sam też zaczął Jakiego języka uczysz się?
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:15   #3700
OlaM
Moderator

Cytat:
(...)
mi zawsze ucieka paluch przez takie oczka
Właśnie tego się obawiam w melisskach
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:18   #3701
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Właśnie tego się obawiam w melisskach
Ale baleriny Melissy nie maja wyciec z przodu na palec. Maja tylko dziurki na górze buta jakby (takie).
Musialabys palca doszytego zwykla nitka miec i to jeszcze w wersji mikro, zeby Ci cokolwiek ucieklo .
To zreszta ozdoba/wywietrznik (). Na wygode chodzenia wplywu nie ma.
Stary 2013-01-04, 22:19   #3702
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Uczę się od czerwca za pomocą SuperMemo, do nauki słówek jest bardzo fajny ale trochę gorszy do gramatyki bo jest mało poukładany. Często już w ćwiczeniach są np zaimki mimo, że nie było wstępu teoretycznego. Jednak efekty są i sporo w głowie zostaje.

Kurs składa się z lekcji, każda z nich to powtórki (około 30 za każdy dzień przerwy), nowy materiał i utrwalenie (czyli powtórka wszystkich słówek, zwrotów z aktualnej lekcji, których nie udało się przyswoić)

Do nauki wciągną mnie mój TŻ bo sam też zaczął Jakiego języka uczysz się?
Brzmi ciekawie ten Super Memo. A jest gdzies dostepny? Jak wygląda?
Podoba mi sie to, ze jest tyle powtórek, bo ja normalnie sama musze robić sobie powtórki z poprzednich lekcji, a wolałabym miec coś gotowego pod ręką

Ja swojego chciałam wciągnac, to stwierdził, ze mu to neipotrzebnie i mu się nie chce a szkoda, bo nauka połaczona z rywalizacją łatwiej, szybciej i na dłuzej jest przyswajana, ale cóz

Ja hiszpański własnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 118 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:26   #3703
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Podoba mi sie to, ze jest tyle powtórek, bo ja normalnie sama musze robić sobie powtórki z poprzednich lekcji, a wolałabym miec coś gotowego pod ręką

Ja swojego chciałam wciągnac, to stwierdził, ze mu to neipotrzebnie i mu się nie chce a szkoda, bo nauka połaczona z rywalizacją łatwiej, szybciej i na dłuzej jest przyswajana, ale cóz

Ja hiszpański własnie
O! Przekonaj TŻ, że hiszpański jest bardzo popularny SM jest płatnym programem ale często można obrazy płyty znaleźć np na chomiku albo torrentach, mają nawet wersję na androida ale tez płatną i ma sporo niedociągnięć
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:29   #3704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
O! Przekonaj TŻ, że hiszpański jest bardzo popularny SM jest płatnym programem ale często można obrazy płyty znaleźć np na chomiku albo torrentach, mają nawet wersję na androida ale tez płatną i ma sporo niedociągnięć
No to sobie gdzies poszukam i go sciagne. Ja korzystam z tradycyjnego podręcznika, takie jakoś lubię najbardziej

Nic z tego, malz nie chce nci słyszeć o nauce hiszpańskiego
zresztą ja już 14 rozdział lecę, nei dogoni mnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:33   #3705
Dinulka
Zakorzenienie

Cytat:

I nauczyłaś sie tak, zeby płynnie w tym jezyku mówić i myślec ?
niestety nie, nie chodziłam długo. ale to dlatego, że zlikwidowali mój kurs. a to była jedyna szkoła w mieście z takim kursem. Sama próbowałam,ale niestety szybko odpadłam. Mimo że z regularnym uczęszczaniem na lekcje nie miałam żadnego problemu, to w domu słabo było z tą regularnością jednak
Cytat:
Ale baleriny Melissy nie maja wyciec z przodu na palec. Maja tylko dziurki na górze buta jakby (takie).
Musialabys palca doszytego zwykla nitka miec i to jeszcze w wersji mikro, zeby Ci cokolwiek ucieklo .
a chyba że tak ale i tak mi się nie podoba
Cytat:

Ja hiszpański własnie
a to nie jest taka aplikacja na smartphony? znaczy pewnie rozbudowana wersję komputerową masz na myśli?
Dinulka jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:37   #3706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
niestety nie, nie chodziłam długo. ale to dlatego, że zlikwidowali mój kurs. a to była jedyna szkoła w mieście z takim kursem. Sama próbowałam,ale niestety szybko odpadłam. Mimo że z regularnym uczęszczaniem na lekcje nie miałam żadnego problemu, to w domu słabo było z tą regularnością jednak

a chyba że tak ale i tak mi się nie podoba

a to nie jest taka aplikacja na smartphony? znaczy pewnie rozbudowana wersję komputerową masz na myśli?
A to szkoda, bo w sumie człowiek nauczył się kawał jezyka i poszło w kosmos.
Ja wiem, ze nie każdy umie się zmobilizować w domu, ja akurat umiem, ale trzeba sporo silnej woli i samozaparcia, aby wytrwać i co dzień się uczyć. A tylko regularna nauka daje przeciez efekty.

No mnie chodziło raczej na kompiata wersję

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:46   #3707
OlaM
Moderator

Cytat:
Nie wszystkie maja te dziurki.
Mel jest powiazania z Melissa. Niby buty podobne, ale sa tansze i troche jakosciowo gorsze.

Warto jednak kupic. Jak sie dostatecznie wykrwawisz to potem jest juz okej. Buty robia sie bardziej miekkie i nie tra juz.
Tak właśnie myślałam, że Mel to może być "uboższa krewna" Melissy.
Natomiast dobrze wiedzieć, że nie wszystkie mają dziurki, choć może to wcale przeszkadzać nie będzie

Cytat:
Ja wiem, że to nie typowe wycięcie na palec tylko taki otworek, tylko nie mając ich nigdy na nogach nie miałam wyobrażenia, jak to w rzeczywistości wygląda, gdzie ta dziurka wypada względem stopy i dlatego zastanawiałam się czy przypadkiem taki np. drugi palec gdzieś niespodziewanie nie wyfrunie
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-04, 23:02   #3708
Dinulka
Zakorzenienie

Cytat:
A to szkoda, bo w sumie człowiek nauczył się kawał jezyka i poszło w kosmos.
Ja wiem, ze nie każdy umie się zmobilizować w domu, ja akurat umiem, ale trzeba sporo silnej woli i samozaparcia, aby wytrwać i co dzień się uczyć. A tylko regularna nauka daje przeciez efekty.

No mnie chodziło raczej na kompiata wersję
no u mnie wyszło trochę z samonauczaniem przez wakacje, które miałam wolniejsze.
Ale w przyszłym tygodniu wracam po zwolnieniu lekarskim do normalnego życia, czyli na uczelnię, znów praca, do tego chodzę na pd i tak naprawdę codziennie późno wracam do domu. I mimo różnych planów - brzuszki, pompki czy francuski to w godz 22-24 jak zazwyczaj wracam naprawdę się już nie chce nic, ewentualnie leżeć i prostować bolący kręgosłup przed kompem

Chociaż dla mnie w domu to i tak nie to samo, bo uczyłam się metodą podobną do Callana z angielskiego (tyle że u mnie był to francuski), bardzo mi przypadła do gustu, bo lekcje były wręcz dobrą zabawą, a w głowie więcej zostawało niż z wkuwania na pamięć jak to było z językami w szkole... No i z angielskiego mam problem z samodzielnym gadaniem, mimo że sporo rozumiem, a tu się uczyłam od razu przełamywania blokady i myślenia bardziej nakierunkowanego na rozmowę. A nasza nauczycielka dużo dodawała od siebie, my zresztą również modyfikowaliśmy lekcje, słownictwo i inne elementy jak nam się podobało. Może jeśli ktoś się uczy już na poziomie międzynarodowych certyfikatów to dla niego będzie to słabe, ale jeśli tak o dla siebie to polecam
Dinulka jest offline  
Stary 2013-01-04, 23:39   #3709
dejona
Raczkowanie

Cytat:
Zapomniałam dodać, że nie rozumiem zachwytów nad paletką Naked ;d oglądałam ją dziś... i bez szału ;p na szczęście
na mnie przy testach wrażenia tez nie zrobiła cienie przy aplikacji osypują się a i pigmentacja po raztarciu nie jest już tak intensywna -zanika -teraz to się pewnie fankom palety naraziłam

To teraz dobre słowo podobaja mi sie kolory

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2013-01-04 o 23:42
dejona jest offline  
Stary 2013-01-05, 08:24   #3710
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam jedne meliski i jedne mel. To tansza linia melisek. Na samym bucie nie widze roznicy w jakości, ale pudełko jest gorszej jakości i nie ma załączonego materiałowego woreczka na buty
Mi też nie podobają się te dziurki, na szczęście jest duży wybór, ja akurat chciałam buty takie typowo na lato, więc mam dwie pary ażurowych balerinek, bez dziwnych dziurek w dziwnych miejscach

Taszanta jest offline  
Stary 2013-01-05, 08:31   #3711
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
nie odstraszasz tylko imponujesz wiedzą na temat składów

Cytat:
oczywiście, warto
w ogóle warto sie uczyć a języków to już zwłaszcza, bo to bardzo mózg trenuje... pomaga zachować sprawność (umysłową) na stare lata

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-01-05, 08:34   #3712
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Nigdy nie miałam żadnych butów Melissy, ale słyszałam, że to tworzywo pozwala skórze "oddychać" i stopa się w tych butach nie odparza nawet w upale. To prawda?
Noga sie nie odparza, potwierdzam wiem, ze gumowe buty dają pierwsze skojarzenie takich plastikowych sandalkow smierdzacych z lat 80 ale to zupełnie inna guma jest
One od środka sa w dotyku takie jak materiał jakis, ciezko mi to wytłumaczyć ale od środka w ogole nie sprawiają wrażenia gumy

Co do naked to mam i kocham. Cena w sephorze to śmiech na sali - 189 zł w promo? na takim hqhair np kosztują ok 170 w cenie regularnej
Ja mam naked I i uwielbiam, dorwalam za ok 130 (z kodem promo). Brokat? Z drobinkami sa tam 2 cienie na 12, reszta jest matowa albo satynowa. Na oku trzymają sie cały dzien bez bazy, dobrze napigmentowane, ladnie sie blenduja ze soba i w ogole jak dla mnie znacznie lepsze cienie niz guerl albo ysl
ilios jest offline  
Stary 2013-01-05, 09:10   #3713
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:

Super Memo ma też wersje na smartphony ale jest dużo uboższa i ma sporo błędów poza tym wiadomo jaki jest komfort z korzystania aplikacji na androidy zwłaszcza jak musi mieć dużo funkcji..
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-01-05, 09:33   #3714
ranka
Kici kici miau miau

ja do nauki jezykow - mnie intryguje wloski - uzywam aplikacji na iphone,a Mind Snacks bardzo fajna aplikacja ktora uczy w postaci lekcji a potem do utrwalenia sa gry w ktorych wykorzystuje sie poznane zwroty czy slowka
ranka jest offline  
Stary 2013-01-05, 10:55   #3715
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
oczywiście, warto
w ogóle warto sie uczyć a języków to już zwłaszcza, bo to bardzo mózg trenuje... pomaga zachować sprawność (umysłową) na stare lata
Wiesz, myślałam ze na starość bedzie mi ciezej wkuwac słówka, zwroty etc, a jest odwrtonie, teraz mam jakąś lekkość do zapamiętywania wszystkiego, łatwiej mi to idzie niż kiedys

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-01-05, 11:51   #3716
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam jedne meliski i jedne mel. To tansza linia melisek. Na samym bucie nie widze roznicy w jakości, ale pudełko jest gorszej jakości i nie ma załączonego materiałowego woreczka na buty
Mi też nie podobają się te dziurki, na szczęście jest duży wybór, ja akurat chciałam buty takie typowo na lato, więc mam dwie pary ażurowych balerinek, bez dziwnych dziurek w dziwnych miejscach
Dzięki za info
Chyba na wiosnę/lato będę szukać jakichś bezdziurkowych balerinek albo sandałków .
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-05, 12:03   #3717
Tigerr
Zadomowienie

Ja obie Naked mam i kocham

To są obok MAP-ów najlepsze cienie po słońcem ...
W obydwu Naked są cienie - w Naked - jeden , a w Naked 2 - dwa , które faktycznie osypują się przy aplikacji i trzeba uważać , ale za to te kolory ....

no i jeszcze teraz wygenerowałyśxie mi nową potrzebę - Meliski ...Mam jedne z River Island i jestem zadowolona...
ale bliżej lapa pomyślę nad "prawdziwymi" , bo to są naprawdę bardzo ładne i bardzo praktyczne butki ....
Tigerr jest offline  
Stary 2013-01-05, 12:12   #3718
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Ja tez bym chciala meliski

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-01-05, 12:18   #3719
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Corii, wiem, że gdzieś podałaś przepis na kawę latte chyba. Mogłabym cię prosić ponownie o ten przepis?

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-01-05, 13:28   #3720
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Cytat:
Od dawna mam ochotę na melissowe baleriny, ale przyznam, że do tej pory powstrzymywała mnie obawa przed obcieraniem. Niemal każde nowe buty masakrują mi stopy A orientujesz się może, od jakiego rozmiaru się one zaczynają?
Praktycznie każde buty mnie obcierają ale przy Meliskach nie zdażyło mi się a sandałki, które kupiłam na wyjazd sprawdziły się rewelacyjnie. Dokładnie te , trochę niewygodne okazały się być te ale dlatego że moje palce są "kościste" jednak przyjaciółka również je posiada i jest zachwycona

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Ja obie Naked mam i kocham

To są obok MAP-ów najlepsze cienie po słońcem ...
W obydwu Naked są cienie - w Naked - jeden , a w Naked 2 - dwa , które faktycznie osypują się przy aplikacji i trzeba uważać , ale za to te kolory ....

no i jeszcze teraz wygenerowałyśxie mi nową potrzebę - Meliski ...Mam jedne z River Island i jestem zadowolona...
ale bliżej lapa pomyślę nad "prawdziwymi" , bo to są naprawdę bardzo ładne i bardzo praktyczne butki ....
Oglądałam te cienie i przepiękne ale właśnie kilka osób mi odradzało ale już sama nie wiem, kupić czy nie kupić
betty0502 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości