Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-11, 15:35   #4291
OlaM
Moderator

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mnie się Emu też podobają, zwłaszcza te wysokie pod kolano, tylko raz, że w zasadzie ich nie potrzebuję, bo i tak wszędzie poruszam się autem, dwa - moja praca wymaga ode mnie bardziej eleganckiego obuwia, a na noszenie ich tylko w weekendy chyba jednak mi się zakup nie opłaca , a trzy - co chyba najważniejsze - mam niestety dość masywne nogi i dobrze bym w nich nie wyglądała .

A co do opinii TŻ-ta, to gdybym naprawdę mocno ich zapragnęła, to i tak nie miałby nic do gadania .
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-11, 16:28   #4292
magda s.
Zakorzenienie

dziewczyny, jakie macie doswiadczenia z tuszem Smoky Lash z MUFE? Warto go kupic? jest przeceniony na 49 z 99zl
magda s. jest offline  
Stary 2013-01-11, 16:31   #4293
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Jak mój mąż widzi moją szczęśliwą minę, że mam w końcu ciepłe i suche stopy na mrozie to się cieszy, że mam emu
Mój na szczęście też nie narzeka na Emu. Ba, nawet w tym roku pytał czemu ich nie noszę - a po prostu jest za ciepło

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-01-11, 17:05   #4294
pani22ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakie macie doswiadczenia z tuszem Smoky Lash z MUFE? Warto go kupic? jest przeceniony na 49 z 99zl
a wiesz może jakie kolory?!

miałam czarny - byłam zadowolona, teraz mam brązowy i jestem zachwycona

pani22ka jest offline  
Stary 2013-01-11, 17:09   #4295
Olafia72
Raczkowanie

Z Emu jest trochę tak , że dużo zależy od tego jak się o nie dba i jaki model kupuje . 2 lata temu kupiłam brązowe wallaby , niestety nie zaimpregnowałam ich przed pierwszym użyciem i po sezonie wstyd było w nich chodzić - wyglądałam jak "baba z lasa" w rozdeptanych buciorach . W tym roku kupiłam model stinger i przed pierwszym użyciem zabezpieczyłam je sprayem kupionym w Deichmanie ( polecany na wątku emumaniaczek) i są świetne - trzymają fason i na małej stopie (mam 36) wyglądają ok .
Olafia72 jest offline  
Stary 2013-01-11, 17:25   #4296
dejanira21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Laski co zrobic, jak po przemoknieciu wyskoczyly mi plamy na moich emu? Jak to wyczyscic cholera Juz raz je prałam, drugi raz sie nie odwaze chyba
Ja właśnie piore w pralce. Wrzucam je same, na najdelikatniejszy program z minimalnym wirowaniem i po praniu są jak nowe.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
w SP cena regularna chyba taka sama jak w D
Dlatego mówię, że lepiej poczekać do kolejnej gazetki, wtedy jest szansa, że będzie w promo
dejanira21 jest offline  
Stary 2013-01-11, 17:27   #4297
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

w promocji sa tylko czarne a on nie skleja rzes? bo tego sie najbardziej boje widzialam szczoteczke testera i bylo na niej baaaardzo duzo tuszu
magda s. jest offline  
Stary 2013-01-11, 17:47   #4298
pani22ka
Zakorzenienie

Cytat:
w promocji sa tylko czarne a on nie skleja rzes? bo tego sie najbardziej boje widzialam szczoteczke testera i bylo na niej baaaardzo duzo tuszu
Są różne opinie. Ja lubię, uszczęśliwiłam koleżankę - ona średnio zadowolona (wolała jak podsechł...). Na moich rzęsach (krótkich, dość gęstych - się sprawdza --> wydłuża, efekt faktycznego smokey), na jej (długich, rzadszych) - świeży tusz to efekt gąsieniczek, dość groteskowy... Miałam dwa klasyki czarne (i wciąż uważam że jest OK), brązowy (bardzo zadowolona), wersja aqua mnie rozczarowała.

Generalnie trzeba uważać by dokładnie dokręcać, bo ma tendencję do wysychania (właśnie koleżance tak się zdarzyło).

Najlepiej byłoby wypróbować i indywidualnie ocenić...

pani22ka jest offline  
Stary 2013-01-11, 17:56   #4299
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Są różne opinie. Ja lubię, uszczęśliwiłam koleżankę - ona średnio zadowolona (wolała jak podsechł...). Na moich rzęsach (krótkich, dość gęstych - się sprawdza --> wydłuża, efekt faktycznego smokey), na jej (długich, rzadszych) - świeży tusz to efekt gąsieniczek, dość groteskowy... Miałam dwa klasyki czarne (i wciąż uważam że jest OK), brązowy (bardzo zadowolona), wersja aqua mnie rozczarowała.

Generalnie trzeba uważać by dokładnie dokręcać, bo ma tendencję do wysychania (właśnie koleżance tak się zdarzyło).

Najlepiej byłoby wypróbować i indywidualnie ocenić...
wlasnie na KWC sa rozne opinie, ale za polowe ceny chyba sie skusze
dziekuje
magda s. jest offline  
Stary 2013-01-11, 17:58   #4300
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Z Emu jest trochę tak , że dużo zależy od tego jak się o nie dba i jaki model kupuje . 2 lata temu kupiłam brązowe wallaby , niestety nie zaimpregnowałam ich przed pierwszym użyciem i po sezonie wstyd było w nich chodzić - wyglądałam jak "baba z lasa" w rozdeptanych buciorach . W tym roku kupiłam model stinger i przed pierwszym użyciem zabezpieczyłam je sprayem kupionym w Deichmanie ( polecany na wątku emumaniaczek) i są świetne - trzymają fason i na małej stopie (mam 36) wyglądają ok .
Pokaz spray Gdzie jest wątek dla emumaniaczek? i czego mnie tam nie ma ha ha

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Ja właśnie piore w pralce. Wrzucam je same, na najdelikatniejszy program z minimalnym wirowaniem i po praniu są jak nowe.
Jak powiedzialam babce w sklepie w galerii, gdzie maja emu o tym ze piore w pralce to miała taką mine --->
Ja je upralam raz po sezonie, jak byly w tak tragicznym stanie, ze lepiej nie mowic.. Zrobilam to intuicyjnie, bo nie mialam nic do stracenia. I tak nadawaly sie tylko do wyrzucenia

A tak w temacie wątku, mam nadzieje, ze nie zrobia zadnych vipów w przeciagu pol roku, bo pojde z torbami

o, pani

WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2013-01-11 o 18:01
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-01-11, 18:10   #4301
pani22ka
Zakorzenienie

Cytat:

o, pani
w temacie promocji podczytuję z krzaczorów wszak już drugi rok na odwyku ale na bieżąco muszę być

pani22ka jest offline  
Stary 2013-01-11, 18:14   #4302
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
w temacie promocji podczytuję z krzaczorów wszak już drugi rok na odwyku ale na bieżąco muszę być
Ja tez mialam miec odwyk od stycznia.. staralam sie, chciałam dobrze.. A wyszlo jak zwykle
Ty teraz musisz dla Torresa oszczędzac

WYMIANKA
Stary 2013-01-11, 18:22   #4303
pani22ka
Zakorzenienie

Cytat:
Ty teraz musisz dla Torresa oszczędzac
hehe
konsultantka w MACu, jak się dowiedziała, że chłopak: "Dobrze! nie będzie ci kosmetyków podbierał"

Ja na odwyku a też ostatnio: cień, 2 pędzle, podkład - no musiało wpaść i o ile cień, i podkład zgodnie z zasadą denka, to pędzle

pani22ka jest offline  
Stary 2013-01-11, 18:47   #4304
Dinulka
Zakorzenienie

Cytat:
w S?
Cytat:

kurdę ja mam długie, ale cienkie i rzadkie rzęsy, np Armani maestro lekko mi wydłużał i robił totalne pajęcze nóżki - takiego samego efektu mogę się spodziewać po tym tuszu? to miałaś na myśli z gąsienniczkami? Bo one kojarzą mi się z gęstością jednak?
Cytat:
nowe modele są fabrycznie zaimpregnowane. Stare modele miały nieusztywniane pięty dlatego kojarzą się wszystkim z rozmemłanymi kapciami, stingery mają sztywna piętę i nic się nie rozkletuje
Cytat:
Pokaz spray Gdzie jest wątek dla emumaniaczek? i czego mnie tam nie ma ha ha

Jak powiedzialam babce w sklepie w galerii, gdzie maja emu o tym ze piore w pralce to miała taką mine --->
Ja je upralam raz po sezonie, jak byly w tak tragicznym stanie, ze lepiej nie mowic.. Zrobilam to intuicyjnie, bo nie mialam nic do stracenia. I tak nadawaly sie tylko do wyrzucenia

A tak w temacie wątku, mam nadzieje, ze nie zrobia zadnych vipów w przeciagu pol roku, bo pojde z torbami

o, pani
spray to każdy się nadaje Ja mam z Deichmanna w niebieskiej butelce, takiej grubszej uniwersalny, do różnych butów, kupowałam do zamszowych butków, do emu też się nadał wg dziewczyn
Dinulka jest offline  
Stary 2013-01-11, 18:56   #4305
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
w S?
tak, w S.
magda s. jest offline  
Stary 2013-01-11, 18:59   #4306
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
hehe
konsultantka w MACu, jak się dowiedziała, że chłopak: "Dobrze! nie będzie ci kosmetyków podbierał"

Ja na odwyku a też ostatnio: cień, 2 pędzle, podkład - no musiało wpaść i o ile cień, i podkład zgodnie z zasadą denka, to pędzle
MACoholiczka? Oj ja mam podobnie .. Zawsze cos sie przyda.. A z chlopakiem pani MACowka miala racje Wiesz jak to z dziewuchami jest.. Mamo daj to, mamo daj tamto, kup mi ten cien, tamten roz i tak leci stowka za stowką.. A chlopakowi to co najwyzej auto kupisz

Cytat:
w S?

kurdę ja mam długie, ale cienkie i rzadkie rzęsy, np Armani maestro lekko mi wydłużał i robił totalne pajęcze nóżki - takiego samego efektu mogę się spodziewać po tym tuszu? to miałaś na myśli z gąsienniczkami? Bo one kojarzą mi się z gęstością jednak?

nowe modele są fabrycznie zaimpregnowane. Stare modele miały nieusztywniane pięty dlatego kojarzą się wszystkim z rozmemłanymi kapciami, stingery mają sztywna piętę i nic się nie rozkletuje

spray to każdy się nadaje Ja mam z Deichmanna w niebieskiej butelce, takiej grubszej uniwersalny, do różnych butów, kupowałam do zamszowych butków, do emu też się nadał wg dziewczyn
Dzieki

WYMIANKA
Stary 2013-01-11, 19:04   #4307
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Noszę ten sam rozmiar stingerów. Moim zdaniem wyglądają całkiem zgrabnie jak na "kapcie" (tak czasem mówi na nie mój mąż, ale bez złośliwości). Zastanawiałam się nad wallaby, ale ostatecznie wzięłam "dorosły" model bo nie miałam pewności, jak te dziecięce są wykonane i czy podeszwa nie będzie się np. szybciej ścierać. Warto w ogóle kupować wallaby?

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
MACoholiczka? Oj ja mam podobnie .. Zawsze cos sie przyda.. A z chlopakiem pani MACowka miala racje Wiesz jak to z dziewuchami jest.. Mamo daj to, mamo daj tamto, kup mi ten cien, tamten roz i tak leci stowka za stowką.. A chlopakowi to co najwyzej auto kupisz
Eee, moja koleżanka ma dwóch synów - jeszcze małych, ale już teraz wydaje na nich fortunę, bo choć kosmetyki ich nie interesują, to ekspresowo wyrastają z ciuchów, a z czego nie wyrosną, to zniszczą - jak to dzieci No i każda wyprawa do sklepu z nimi, to - jak mówi - koszmar, bo tych autek, figurek, action manów mogliby mieć tyle samo, ile my kosmetyków

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-01-11, 19:05   #4308
OlaM
Moderator

Cytat:
Nie mam go, ale był czas, że nabrałam wielkiej ochoty na wypróbowanie tego tuszu, bo jeśli mnie pamięć nie myli był czas, że bardzo zachwalała go w swoich filmikach makijażowych któraś z sióstr Pixiwoo.
Za taką cenę sama bym go wypróbowała . W razie czego mogłabym się podłączyć .
W sumie jednak ciężko polecić komuś tusz - na każdych rzęsach inaczej się zachowuje. Moim najlepszym tuszem, jaki miałam, był Armani Maestro (nie wiem czemu został wycofany ), poleciłam go koleżance i dla niej był co najwyżej średni. Z kolei zachwalany powszechnie Eyes To Kill dla mnie jest mocno przeciętny i na pewno do niego nie wrócę.
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-11, 19:09   #4309
pani22ka
Zakorzenienie

Cytat:
np Armani maestro lekko mi wydłużał i robił totalne pajęcze nóżki - takiego samego efektu mogę się spodziewać po tym tuszu? to miałaś na myśli z gąsienniczkami? Bo one kojarzą mi się z gęstością jednak?
nie znam tuszu Armani, więc trudno mi porównać... dla mnie jej oczy ze świeżym Smokey L. MUFE to efekt Twiggy bez kredki
tak jak napisałam - u mnie takiego efektu nie ma....
najlepiej by było poprosić konsultantkę o flesha, tylko czy ichni tusz akurat będzie świeżutki czy już z lekka przechodzony

Cytat:
MACoholiczka? Oj ja mam podobnie .. Zawsze cos sie przyda..
hehe w MACu mam absolutne hity i absolutne szity nic po środku

Cytat:
.. A chlopakowi to co najwyzej auto kupisz
toś mnie pocieszyła...

pani22ka jest offline  
Stary 2013-01-11, 19:13   #4310
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam go, ale był czas, że nabrałam wielkiej ochoty na wypróbowanie tego tuszu, bo jeśli mnie pamięć nie myli był czas, że bardzo zachwalała go w swoich filmikach makijażowych któraś z sióstr Pixiwoo.
Za taką cenę sama bym go wypróbowała . W razie czego mogłabym się podłączyć .
W sumie jednak ciężko polecić komuś tusz - na każdych rzęsach inaczej się zachowuje. Moim najlepszym tuszem, jaki miałam, był Armani Maestro (nie wiem czemu został wycofany ), poleciłam go koleżance i dla niej był co najwyżej średni. Z kolei zachwalany powszechnie Eyes To Kill dla mnie jest mocno przeciętny i na pewno do niego nie wrócę.
ja najbardziej balam sie rozmazywania i sklejania rzes...no i chcialabym, zeby jednak pogrubial, nieco wydluzal, a nie tylko 'kolorowal'
magda s. jest offline  
Stary 2013-01-11, 19:15   #4311
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
W sumie jednak ciężko polecić komuś tusz - na każdych rzęsach inaczej się zachowuje.
Święte słowa! U mnie sprawdził się Clinique High Impact, a opinie o nim bywają różne. Z kolei np. popularny swego czasu Max Factor 2000 calorie okazał się w moim przypadku, delikatnie mówiąc, słabiutki Przez kilka lat moim ulubionym tuszem był Rimmel Extra Super Lash, potem testowałam różne różności z wyższej półki, ale nic nie zdobyło mego serca. ETK sprawdzałam w sklepie - szału na moich rzęsach też nie robił.

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-01-11, 19:18   #4312
OlaM
Moderator

Cytat:
ja najbardziej balam sie rozmazywania i sklejania rzes...no i chcialabym, zeby jednak pogrubial, nieco wydluzal, a nie tylko 'kolorowal'
Wydaje mi się, że MUFE to już ta półka, że rozmazywanie nie powinno wchodzić w grę, ale ze sklejeniem różnie może być, w zależności od danych rzęs.
Ja właśnie ostatnio mam pecha do tuszów pod kątem zbyt małego pogrubienia.
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-11, 19:26   #4313
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kupilam bransoletki mollie, bo maja promo 2 za 1 i łooo super oszczedzilam, gdyby nie to, ze mialam nie kupowac bizuterii i jeszcze wygralam w jakims konkursie foto trollbeadsowym i wszystko ladnie pieknie, ale do korala, jakiego chcialam tak czy siak musialam doplacic 50 zl, no czysta oszczednosc
Też jestem ciekawa tych bransoletek, jak się sprawują?

Cytat:
Nie widziałyście stacjonarnie gdzies colorstaya w cenie niższej niz w D? :P nie chce mi się kurdę zamawiać z all, ale w D kupuję w ostateczności, bo w tej cenie mogę mieć 2 z allegro ;P
i poluję jeszcze na micel Plante System z różą, też nieraz są dwupaki w cenie 1 albo 50% mniej :/ przydałby się i na teraz i na zapas ;p
Hebe albo Super-pharm, ale nie wiem czy mają akurat na niego promocję.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zmieszalam dzis na skorze Flowerbombke i Angela. Ale smierdze .
O matko, nie wiem czy jestem w stanie wyobrazić sobie ten mix
Stary 2013-01-11, 19:32   #4314
pani22ka
Zakorzenienie

Cytat:
Wydaje mi się, że MUFE to już ta półka, że rozmazywanie nie powinno wchodzić w grę, ale ze sklejeniem różnie może być, w zależności od danych rzęs.

ten - według mnie - pogrubia.

Tu jest link do mojej recenzji (frywolna franka) i w zasadzie nic się nie zmieniło mimo 4 lat http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...#review-297959

pani22ka jest offline  
Stary 2013-01-11, 20:01   #4315
OlaM
Moderator

Cytat:

Tu jest link do mojej recenzji (frywolna franka) i w zasadzie nic się nie zmieniło mimo 4 lat http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...#review-297959
No po Twojej recenzji to chcę go bardzo .
Właśnie jak mam ciemniej pomalowane oczy, to brak pogrubienia rzęs psuje efekt, a tu byłby tusz SMOKY do makijażu smoky .
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-11, 20:03   #4316
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
nie znam tuszu Armani, więc trudno mi porównać... dla mnie jej oczy ze świeżym Smokey L. MUFE to efekt Twiggy bez kredki
tak jak napisałam - u mnie takiego efektu nie ma....
najlepiej by było poprosić konsultantkę o flesha, tylko czy ichni tusz akurat będzie świeżutki czy już z lekka przechodzony

hehe w MACu mam absolutne hity i absolutne szity nic po środku

toś mnie pocieszyła...
Jak to mówią, chciałaś to masz

WYMIANKA
Stary 2013-01-11, 20:09   #4317
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Ja właśnie ostatnio mam pecha do tuszów pod kątem zbyt małego pogrubienia.
Cytat:

dzieki dziewczyny zdecydowanie wyprobuje zatem
magda s. jest offline  
Stary 2013-01-11, 21:01   #4318
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość

Jedne z moich nadaja sie do smieci . Nie dosc, ze kosztowaly mnie ponad 3 stowy to jeszcze pochodzilam w nich niecale trzy miesiace tylko.
Ale nie te z pomponami?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kurcze to 590 to luz, ale z tym 3,18 to juz przesadzilas

Cytat:
,

Jesli chodzi o te tańsze, czyli Mel by Melissa, to na wątku o tych butach czytałam, że Mel trzeba brać większe niż zwykle .
Ja mam Mel i sa takie same jak Melissa

Taszanta jest offline  
Stary 2013-01-11, 21:23   #4319
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam Mel i sa takie same jak Melissa
Pewnie tak, ja z autopsji nie wiem .

Dziś po południu dostałam swój model Divine . Fajne są, wyglądają w zasadzie dokładnie tak, jak się spodziewałam, czyli jak na fotach , no i rozmiarowo wydają się dobre, ale muszę je trochę jeszcze potestować.
No i pachną !
OlaM jest offline  
Stary 2013-01-11, 21:25   #4320
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie tak, ja z autopsji nie wiem .

Dziś po południu dostałam swój model Divine . Fajne są, wyglądają w zasadzie dokładnie tak, jak się spodziewałam, czyli jak na fotach , no i rozmiarowo wydają się dobre, ale muszę je trochę jeszcze potestować.
No i pachną !
I pachnieć będą

Taszanta jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości