Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-14, 23:59   #4441
Soso
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja wolę przyjemny dotyk celulozy
Ale fenomenu czytania książek/czegokolwiek w wannie nie jestem w stanie zrozumieć Wszystko mokre i ręce cierpną
Ja też czytam w wannie, dodatkowo palę świeczki, bywa, ze piję wino, w dodatku nie mogę się pozbyć kota (zostawiony za drzwiami miauczy), który łapkami bawi się pianą, ewentualnie oblizuje moje palce u stóp Ręce wycieram w ręczniczek Co do cierpnięcia - kwestia pozycji, mi nie cierpną.

Soso jest offline  
Stary 2013-01-15, 07:26   #4442
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

ktoras pytala o te branso mollie - wczoraj dostalam i calkiem ladnie to wyglada

http://puu.sh/1NEku

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

MOLESKINE to notesy, kalendarze. Kultowe. Zasłynęły z tego, że Hemingway robił w takim notatki Kiedyś włoskie/francuskie, teraz amerykańskie.
Mają charakterystyczny, dosyć prosty wygląd, dobry papier, bardzo ładny druk, są starannie wykonane. Jest ich mnóstwo - gładkie, w kratkę, linie, pięciolinię Dla miłośniczek niegdysiejszych papierników to produkt must have.

Ja bardzo lubię ręcznie pisać i zwracam uwagę na produkty papiernicze. Kalendarz Moleskine od wielu lat ułatwia mi organizację codziennych zadań Nawet iPhone go nie wyparł. Ale ja jestem "papierniczą" fetyszystką
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja kocham ksiązki, pochłaniam je pasjami, od niedawna mam kindla i też go uwielbiam. Świetnie sprawdza się w podróży, na siłowni itp
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja w wannie też nie lubię czytać, nawet próbowałam i co brałam gazetę do ręki (zaczynałam od gazety, żeby ksiązki nie utopić od razu ) to juz mi się chciało wychodzić z wody. Może dlatego, że wolę prysznic, nie lubię moczyć się w wannie.

Za to bazgrolę po książkach ołówkiem. Zawsze coś znajdę godnego podkreślenia, albo z czymś innym mi się kojarzy i zaznaczam. Wykrzyknikiem oznaczam "Elektronicznie" mogę czytać jakieś lekkie książki w tramwaju. No i ten zapach farby drukarskiej albo wyświechtanych kartek
a ja przyzwyczailam sie do formy elektronicznej
mam na iphonie aplikacje moleskine w zeszlym roku mialam kalendarz z moim ukochanym simons catem i niestety - zostal prawie pusty, wiec w tym roku juz odpuscilam papierowe kalendarze.. kiedys bylam jeszcze maniaczka karteczek samoprzylepnych [nawet na tel je przyklejalam, jak mialam cos waznego, o czym nie chcialam zapomniec, ale teraz to juz uzywam tylko aplikacji za pomoca ktorej sobie przyklejam karteczki na ekranie
czytam ksiazki na iphone i sobie zaznaczam ciekawe fragmenty czy robie w nich notatki [iBooks to najlepsza aplikacja wszechczasow jak dla mnie ]
kocham papier, ale kocham tez moje plecy i musze powiedziec, ze znaaacznie wygodniej jak sie ma wszystko w 1 pudle [zwlaszcza, ze ostatnio coraz wiecej autorow tworzy np knigi ok 500 stron... obecnie czytam sobie cala sage "Pieśń Lodu i Ognia" (gra o tron i te klimaty) - ma to 7 czesci, kazda po 600-700 stron, a ja to sobie woze w mojej malej torebce ]
ilios jest offline  
Stary 2013-01-15, 08:07   #4443
Pakipsi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie e-book'ów Cięzko sie toto czyta i oczy sie psują
A moj Tz z oszczednosci nie chce mi kupowac ksiazek, tylko z chomika ebooki sciaga
z kolei mój TŻ od lat na każdą okazję kupuje mi książki w prezencie, bo na kosmetykach się nie zna, moda to dla niego czarna magia, więc stawia na dobre książki i mi to odpowiada
Pakipsi jest offline  
Stary 2013-01-15, 10:31   #4444
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Dla mnie ką piel w wannie to relaks, pachidła, winko, muzyka i książka Nic mi nie cierpnie
Bo normalnie to prysznic.

Beata. jest offline  
Stary 2013-01-15, 10:42   #4445
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Dziewczyny, wiecie gdzie dostanę jeszcze zestaw z mango rebel? Żałuję, że kupiłam tylko jedno opakowanie dla siebie, chętnie wzięłabym zestaw dla mamy cudownie pachnie
betty0502 jest offline  
Stary 2013-01-15, 12:30   #4446
kasia68
Zadomowienie

Dodatkowy prezent w Yves Rocher do 17 stycznia- tusz do rzęs 3 w 1 czarny 6,5 ml- kod: WBTUSZ.

kasia68 jest offline  
Stary 2013-01-15, 12:45   #4447
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

a ja przyzwyczailam sie do formy elektronicznej
mam na iphonie aplikacje moleskine w zeszlym roku mialam kalendarz z moim ukochanym simons catem i niestety - zostal prawie pusty, wiec w tym roku juz odpuscilam papierowe kalendarze.. kiedys bylam jeszcze maniaczka karteczek samoprzylepnych [nawet na tel je przyklejalam, jak mialam cos waznego, o czym nie chcialam zapomniec, ale teraz to juz uzywam tylko aplikacji za pomoca ktorej sobie przyklejam karteczki na ekranie
czytam ksiazki na iphone i sobie zaznaczam ciekawe fragmenty czy robie w nich notatki [iBooks to najlepsza aplikacja wszechczasow jak dla mnie ]
kocham papier, ale kocham tez moje plecy i musze powiedziec, ze znaaacznie wygodniej jak sie ma wszystko w 1 pudle [zwlaszcza, ze ostatnio coraz wiecej autorow tworzy np knigi ok 500 stron... obecnie czytam sobie cala sage "Pieśń Lodu i Ognia" (gra o tron i te klimaty) - ma to 7 czesci, kazda po 600-700 stron, a ja to sobie woze w moj malej torebce ]
Też lubię te karteczki ekranowe, mam tam wszystko, rzeczy, które mam sprawdzić w sieci, listy zakupów w sklepach internetowych, kody zniżkowe i inne przypominajki

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2013-01-15, 15:27   #4448
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
To mi przypomniało...
Dziadek mojego TŻ b. lubi ebooki (woli słuchać, oczy mu się nie męczą). Pamiętam, że kiedyś siostra TŻ pobrała seniorowi rodu jakiegoś ebooka, ten bardzo zaciekawiony pyta: 'Aaa kto czyta?' Na co mój TŻ rezolutnie pod nosem: 'Krzysztof Hołowczyc'
mru! nie obraziłabym się jakby mi tym swoim aksamitnym głosem coś poczytał

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Też lubię te karteczki ekranowe, mam tam wszystko, rzeczy, które mam sprawdzić w sieci, listy zakupów w sklepach internetowych, kody zniżkowe i inne przypominajki
o , to fajnie brzmi jak to się nazywa, bo nie wiem czego szukać
Stary 2013-01-15, 15:41   #4449
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

sticky notes

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-01-15, 15:42   #4450
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Ja z kolei uwielbiam glos James'a (pikne imie ) Earl'a Jones'a. Wiekszosc ludzi za go glownie z glosu Dartha Vadera.
Tu fajny filmik, gdzie Jones czyta Biebera .
Uwielbiam tez glos Morgana Freemana.
I taki moj mal fetysz, czyli Gabriel Macht . Gra on zreszta w swietnym serialu o prawnikach. Warto obejrzec. Serial dobry a Gabriel niesamowity. Takiego chlopa bym chciala: wygadany, inteligentny, ironiczny, lubi ladne rzeczy, naprawde ladny, no i prawnik. Do tego z problemami z zaangazowaniem. Jakbym w lustro patrzyla .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-01-15 o 15:52
jamestown jest offline  
Stary 2013-01-15, 16:16   #4451
dentico
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie gdzie dostanę jeszcze zestaw z mango rebel? Żałuję, że kupiłam tylko jedno opakowanie dla siebie, chętnie wzięłabym zestaw dla mamy cudownie pachnie
Wydaje mi się , że sporo tych zestawów widziałam w różnych Sephorach ( przynajmniej w Łodzi). Ja mam różowy i czarny i też mi bardzo odpowiadają.
Stary 2013-01-15, 16:23   #4452
kraven
Zakorzenienie

Ja też uwielbiam papierowe książki.
A z moleskina przestawiłam się na Paperblanks. Tylko taki układ jak lubie czyli na jednej stronie tydzień na drugiej miejsce na notatki znalazłam tylko na ebay.

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline  
Stary 2013-01-15, 16:31   #4453
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Hej dziewczyny
Mam do was kilka pytań odnośnie Sephory.
Niestety przeszła mi koło nosa promocja 30 % na kosmetyki do makijażu.
Czy nie wiecie kiedy można się spodziewać promocji w najbliższym czasie ?
Czy Sephora na wiosnę również robi przeceny ?

Piszę gdyż w zeszłym roku używałam podkładu MUFE HD - niestety zimą już mi się skończył a wywalanie na niego 190 zł trochę średnio mi podchodzi
Żałuję strasznie, że tamta wysprzedaż przeszła koło nosa - byłam u rodziny na święta i nie wchodziłam na neta a w styczniu było już po wszystkim

Kolejne pytanie dotyczy cen w Sephorze - w zeszłym roku jak byłam na zakupach w Pasażu Łódzkim - to podkład MUFE kosztował 200 zł a jak po kilku dniach kupowałam w Porcie Łódź to zapłaciłam 190 zł.
Niedawno na YouTube oglądałam recenzję jednej dziewczyny odnośnie tego podkładu i ona mówiła , że w zeszłym roku na wiosnę kosztował on w regularnej cenie - 160 zł.
Doznałam niemałego szoku - i tu moje pytanie - czy przez 1 miesiąc mógł podrożeć ten podkład o 30 zł , czy po prostu w każdej perfumerii inaczej sobie liczą ?
To w takim razie gdzie jest najtaniej ?

I ostatnie pytanie - też odnośnie podkładu - bo aktualnie oszczędzam na nowy podkład i waham się co zakupić - czy dalej być przy tym MUFE HD czy może kupić krem koloryzujący Diora - jest on w tej samej cenie co MUFE, nawet tańszy kilka złotych - a jego pojemność jest prawie 2 razy większa bo nie 30 ml a 50 ml.
Może któraś z was używała kremu koloryzującego Hydra Life lub tej nowości BB Hydra Life i może wypowiedzieć się na ten temat ?
Dodam iż nie potrzebuję mocnego krycia - gdyż nie mam żadnych przebarwień ani krostek , chodzi mi tylko o wyrównanie kolorytu.

Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam
uwielbiam_owoce22 jest offline  
Stary 2013-01-15, 17:42   #4454
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
sticky notes
Zgadza się, sticky notes (ja ten gadżet już miałam w laptopie, nic nie instalowałam)

Blog

Stary 2013-01-15, 17:43   #4455
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadza się, sticky notes (ja ten gadżet już miałam w laptopie, nic nie instalowałam)
dziewczyny, z przesyłki z Hqhair są jakoś rejestrowane i co się dzieje jak mi przesyłka nie dojdzie? wysyłają jeszcze raz czy mam się nastawić na wtopienie kasy?

teoretycznie wysłali 24 grudnia, do Pl weszła 7 stycznia i koniec - trop się urywa...

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-01-15, 18:26   #4456
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Na Shaffie już nie ma dostepnych Melissek - ani na sale ani w ogóle póki co

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-01-15, 18:36   #4457
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, z przesyłki z Hqhair są jakoś rejestrowane i co się dzieje jak mi przesyłka nie dojdzie? wysyłają jeszcze raz czy mam się nastawić na wtopienie kasy?

teoretycznie wysłali 24 grudnia, do Pl weszła 7 stycznia i koniec - trop się urywa...
Ja nie mam pojęcia. Moja paczka miałaa nalepkę czeską Może Twoja utknęła gdzieś w rozdzielni, albo ją zgubili/ukradli? Skąd wiesz, że 7 stycznia była w Polsce? I gdzie była, wiesz, w której placówce? Może tam zadzwoń?
Ja bym najpierw 'poszukała' w Polsce, a potem pisała do hQ, niech złożą reklamację/szukają

A może dojdzie na dniach

Blog

Stary 2013-01-15, 18:39   #4458
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
A z moleskina przestawiłam się na Paperblanks. Tylko taki układ jak lubie czyli na jednej stronie tydzień na drugiej miejsce na notatki znalazłam tylko na ebay.
Też lubię taki układ - na jednej stronie tydzień, na drugiej notatki
Dostałam na urodziny notes Paperblanks - jest bardzo ładnie wykonany, ma dobrej jakości papier i delikatny druk linii. I jest dosyć bogato zdobiony
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:16   #4459
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Ja nie mam pojęcia. Moja paczka miałaa nalepkę czeską Może Twoja utknęła gdzieś w rozdzielni, albo ją zgubili/ukradli? Skąd wiesz, że 7 stycznia była w Polsce? I gdzie była, wiesz, w której placówce? Może tam zadzwoń?
Ja bym najpierw 'poszukała' w Polsce, a potem pisała do hQ, niech złożą reklamację/szukają

A może dojdzie na dniach
Hqhair ma system sledzenia paczek i 07 stycznia trafila do rozdzielni, moja paka tak samo

from my iPhone using Tapatalk
ranka jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:24   #4460
magarias
Raczkowanie

A ja dziś odebrałam zamówione w sobotę w nocy na schaffashoes melisski na szczęście nie była mi potrzebna melisa i stalowe nerwy Wszystko ok, jedynie kolor za chiny dla mnie nie jest "jasnym różowym" a raczej liliowym?
magarias jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:33   #4461
p4w
Zakorzenienie

Cytat:

A może dojdzie na dniach
mam taką samą informację jak ranka
mogłabym poszukać tylko jak

Cytat:
Napisane przez magarias Pokaż wiadomość
A ja dziś odebrałam zamówione w sobotę w nocy na schaffashoes melisski na szczęście nie była mi potrzebna melisa i stalowe nerwy Wszystko ok, jedynie kolor za chiny dla mnie nie jest "jasnym różowym" a raczej liliowym?
wow, ale szybko

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:34   #4462
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
wow, ale szybko
Chyba nie mieli dużo zamówień

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:35   #4463
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Hqhair ma system sledzenia paczek i 07 stycznia trafila do rozdzielni, moja paka tak samo
Sprawdziłam w historii mojego zamówienia i u mnie to tak wygląda:
Thu 03/01/2013 07:39: Your order has been scanned at the Origin Depot for export.
Sun 06/01/2013 11:00: Your order has arrived at the carrier's central hub.

Może jeszcze dojdą, trzymam kciuki

Blog

Stary 2013-01-15, 19:41   #4464
magarias
Raczkowanie

Cytat:
mam taką samą informację jak ranka
mogłabym poszukać tylko jak

wow, ale szybko
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba nie mieli dużo zamówień
Też jestem zdziwiona, bo już po zamówieniu naczytałam się, że robią różne numery z wysyłką ale jestem pozytywnie zaskoczona
magarias jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:56   #4465
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez magarias Pokaż wiadomość
Też jestem zdziwiona, bo już po zamówieniu naczytałam się, że robią różne numery z wysyłką ale jestem pozytywnie zaskoczona
No, ja tez sie naczytałam Ale to super, ze tak sie uwineli. A jakie bralas Meliski?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:30   #4466
smash
Zakorzenienie

Cytat:

A może dojdzie na dniach
Moja tez miala tym razem czeska nalepkę
Swoja droga zawsze jak zamawialam na hqhair mialam w paczce cale mnostwo próbek, miniatur, torbe, kosmetyczke i inne gadzety.
Jak ostatnim razem zamawiałam (w grudniu zeszłego roku) w paczce był tylko batonik Bounty i zamowione kosmetyki. Paczka przyszła jako uszkodzona (rozklejony karton), ale odebrałam bo zamowione kosmetyki były i nie zostały uszkodzone. No ale tak z czystej cielawości - miałyscie jakie gratisy w paczkach z hqhair ostatnimi czasy?
smash jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:32   #4467
elizziak
Zakorzenienie

Naszło mnie mocno na peeling Pat&Rub do ust pomarańczowy - jakby któraś z Was miała na zbyciu, najchętniej kupiony w jakiejś miłej promocji , to dajcie znać
Stary 2013-01-15, 20:40   #4468
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja tez nie lubie e-book'ów Cięzko sie toto czyta i oczy sie psują
A moj Tz z oszczednosci nie chce mi kupowac ksiazek, tylko z chomika ebooki sciaga
Oj ja mam kindle'a od mniej więcej 3 miesięcy i jakież to wygodne i cudowne urządzenie to w życiu bym nie pomyślała. Lekkie, wszędzie można zabrać, mało miejsca zajmuje, no i dużo książek od tego czasu przeczytałam. Oczy mi się wcale nie męczą, naprawdę go lubię

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ktoras pytala o te branso mollie - wczoraj dostalam i calkiem ladnie to wyglada

http://puu.sh/1NEku
Wyglądają faktycznie całkiem ładnie chyba też się skuszę

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ooo tak, kalendarze/notesy Paperblanks kocham, są piękne ale dość drogie niestety. Dziś np. w empiku widziałam je po 109 zł (ten największy format co prawda), ale to i tak drogo jak na kalendarz.
Stary 2013-01-15, 20:47   #4469
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oj ja mam kindle'a od mniej więcej 3 miesięcy i jakież to wygodne i cudowne urządzenie to w życiu bym nie pomyślała. Lekkie, wszędzie można zabrać, mało miejsca zajmuje, no i dużo książek od tego czasu przeczytałam. Oczy mi się wcale nie męczą, naprawdę go lubię
A wiesz moze gdzie najlepiej kupic takie cuś

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-01-15, 21:03   #4470
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
A wiesz moze gdzie najlepiej kupic takie cuś
akurat ja dostałam go w prezencie urodzinowym, ale najlepiej to rzecz jasna kupić na amazonie bo u nas z cenami to ich powaliło. Przykładowo na amazonie 139 $ a u nas 900 zł.... także wiesz.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości