Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-30, 09:38   #961
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Corii, ta baza Too Faced to pewnie dostępna tylko przez net?
Ja nie chcę drogiej, bo nie będę z niej korzystać namiętnie.
Ile kosztuje mniej więcej?
Wszystko zalezy od kursu walut i od tego gdzie się kupuje, ale między 70 a 100 zł. Dla mnie to najlepsza baza, jaka miałam.
No głownie przez net.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-30, 09:50   #962
anaiss86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kupiłam zwykła normalną Eyes to kill
i jak tylko wyciapciam pytona (lub poślę na wymiankę) to wezmę się za armaniego.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Kupiłam zwykła normalną Eyes to kill
i jak tylko wyciapciam pytona (lub poślę na wymiankę) to wezmę się za armaniego.
zamawialas juz kiedys cos z tej strony?
znalazlam moje ukochane perfumy http://www.e-glamour.pl/product-pol-...rfumowana.html

w Sephorze kosztuja 510zł a tu 250? pewna stronka?

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

swoja droga jak sie robi te skroty linkow zeby np pod slowem KLIK byl link?

anaiss86 jest offline  
Stary 2012-11-30, 09:54   #963
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Nie ma za co. Niestety koszt przesyłki jest nieadekwatny i ewidentnie zawyżony. Jak nie wiesz, co jeszcze wziąć, to fajny w promocji jest właśnie ten balsam żurawinowy. Może kod -15% działa na inne przecenione rzeczy, typu balsamy do ust, kremy do rąk...
wiem ze juz jestescie po zakupach na p&r ale napisze na przyszłośc kody typu ten co podałąm kilka dni temu działają na wszystkie produkty w p&r promocje łączą sie

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko - anulowała któraś może już kiedyś zamówienie (nieopłacone oczywiście) na Pat&Rub?? Chciałabym to zrobić, a nie wiem jak Jest taka możliwość tam??
Iwi telefonicznie

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja też czekam na przesyłkę podstawowej wersji. Ciekawe czy będzie fajna. Dodatkowo dokupiłam tą bazę Lancome ( Douglas-40zł) i też ciekawa jestem efektów.
baze lancome mam juz chyba 4 czy 5 (2 w zapasie) bardzo lubię ten produkt

Cytat:

Ja z kolei bazę do rzęs Lancome lubię. Jak chcę mieć rzęsy do nieba to baza + tusz, który nie musi być mega-hiper i jest super. Pewnie nie mam dużych wymagań co do makijażu rzęs.

Też bardzo lubię podkłady Bobbi Brown za kolor i lekkość.
Hahaha to będziemy na wzajem się lały bacikiem, najlepiej tuż przy stoisku BB
dzięki Tobie/ przez Ciebie Milko do BB ciągnie i mnie
kolory świetne, mam korektor idealnie dobrany pod oczy
podkąłdy i tu jest problem bo testuje LONG WEAR NR 1 kolor idealny, jednak na T po 3 h blinkuje i dumam czy kupic czy szukać dalej podkładu bo dw light mam juz serdecznie dosyć...
hola ola jest offline  
Stary 2012-11-30, 09:57   #964
katarzyna_szy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

znalazlam moje ukochane perfumy http://www.e-glamour.pl/product-pol-...rfumowana.html

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

ta strona jest na perfumeryjnym jako zaufany sklep
katarzyna_szy jest offline  
Stary 2012-11-30, 09:58   #965
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
A czy jest jakaś zniżka do HQHair.com ? Zamawiała któraś z Was z tej stronki? I jak z płaceniem i przesyłką?
ja zamawialam naked stamtad [kilka razy, bo dla mnie, dla mamy i 2 kumpel ]

placilam karta

wysylka roznie, czasami darmowa czasami platna, ale jakies grosze w stylu 2 funty. poszukaj w necie czy nie ma jakiegos kodu teraz, bo tam bardzo czesto maja

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Alez tu sie zakupoholizm szerzy: tusze, korektory, Paty i Raby. No, dom wariatow. Oszczedzac mialyscie .

Ja chcialam sie pochwalic, ze w tym miesiacu zadnych glupot nie nakupowalam.
Kupialam dwie pary Levisow, ale w czyms chodzic musze, tak samo buty. Wydalam ponad 200 zl na zakupy w Rossmanie (z czego i tak tylko czesc dla mnie; poza tym taka okazja sie nie powtorzy szybko, wiec w sumie zakupy byly uzasadnione). Kupilam tez dwa lakiery na VB. Jeden to Jaszczurka OPI, ale to dlatego tylko, ze Peridot mi nie pasi a Malezja Sephory barwi pazury na zolto - to moj ulubiony kolor, wiec byl mi potrzebny. Do tego wzielam "Swiat to za malo" z kolekcji Bonda. To jedyny moj kaprys w tym miesiacu.

Podsumowujac: wydalam za zbytki tylko 26 zł (lakier Bonda). Reszta jest uzasadniona i byla mi niezbedna.

Ilios powinien byc ze mnie dumny .

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Odpisz im: Państwa link uległ niewejściu
Ja bym się bała gdziekolwiek logować w takiej przygodnej sieci

Cytat:
http://www.temptalia.com/clarins-ody...hotos-swatches ale ładne

Dziś moja mama, nierobiąca zakupów w perfumeriach, za to posiadająca jakąś starą douglasową kartę, dostała od nich smsa Jestem w szoku, mi Douglas nigdy przenigdy nie przysłał żadnej wiadomości, a robię tam zakupy.
W każdym razie...
-20% na cały asortyment a Arkadii w ten weekend z okazji drugich urodzin.
faktycznie ladne to

ostatkami sily woli nie wlazlam w zaden link do promocji, ktore tu podsylalyscie przez ostatnie kilka stron
ilios jest offline  
Stary 2012-11-30, 10:01   #966
anaiss86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
ta strona jest na perfumeryjnym jako zaufany sklep
dzieki za odpowiedz. Jestem w szoku bo w S perfumy dwa razy drozsze!

anaiss86 jest offline  
Stary 2012-11-30, 10:02   #967
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:

Moja mama zamówiła AoD elixir z tej strony miesiąc temu i wszystko ok
Ja też raz brałam stamtąd perfumy i ANR i też ok
kevschaa jest offline  
Stary 2012-11-30, 10:16   #968
elizziak
Zakorzenienie

Cytat:

Potwierdzam to, co dziewczyny napisały - to pewna strona, zamawiałam stamtąd wielokrotnie, na rozbiórkach perfum też dziewczyny stamtąd kupują

Dodam, że na allegro można trafić jeszcze trochę taniej, tylko warto sprawdzać czy sprzedawca jest na wizażowej liście zaufanych.

Co do bazy Lumene - ja mam już drugie opakowanie, jest super, dzięki temu, że jest w tubce nie zastyga jak baza ArtDeco w słoiczku czy np Joko. Tylko pojemność to 7 ml, anie 15 ale to i tak starcza na długo.

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2012-11-30 o 10:26
elizziak jest offline  
Stary 2012-11-30, 10:18   #969
_szara_myszka_
BAN stały

Informacja dla dziewczyn z WRO i okolić w SKY TOWER w perfumerii FRIVOLE PRESTIGE jest 20% off na wszystko!Perfumy, kolorówka i kosmetyki

link: http://www.frivole.pl/
_szara_myszka_ jest offline  
Stary 2012-11-30, 10:26   #970
dejanira21
Raczkowanie

Cytat:

Kilkanaście razy już zamawiałam z e-glamou. Polecam Wszystko9 było ok
dejanira21 jest offline  
Stary 2012-11-30, 10:38   #971
katarzyna_szy
Wtajemniczenie

ja od dawna nie mogę uciułać na Addicta a tam tester 100ml 278 zł mam na półce z 10 flakonów, ale chyba to przemyślę...
Stary 2012-11-30, 10:46   #972
kasia68
Zadomowienie

1-2 grudnia z okazji 2. urodzin Douglas w Arkadii: -20% na cały asortyment, manikiur i pedikiur oraz -50% na wszystkie usługi w gabinetach SPA.

kasia68 jest offline  
Stary 2012-11-30, 10:49   #973
katarzyna_szy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
1-2 grudnia z okazji 2. urodzin Douglas w Arkadii: -20% na cały asortyment, manikiur i pedikiur oraz -50% na wszystkie usługi w gabinetach SPA.

czy to promo z kartą czy ogólnodostępne?
Stary 2012-11-30, 10:54   #974
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
dzieki za odpowiedz. Jestem w szoku bo w S perfumy dwa razy drozsze!
Ale co w tym dziwnego? Wiadomo, ze ceny takie, bo sprzedawcom do kieszeni płaci się spore marże, do tego dochodzi lokalizacja w galerii, etc. W sklepie internetowym odpada to, wiec jest taniej.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-11-30 o 11:37
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-30, 11:10   #975
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
czy to promo z kartą czy ogólnodostępne?
Dostałam wiadomość jako posiadaczka karty. Nie wiem, czy ta promocja jest ogólnodostępna. Wydaje mi się, że tak. Najlepiej zadzwoń do nich i się upewnij.
kasia68 jest offline  
Stary 2012-11-30, 11:10   #976
anaiss86
Zadomowienie

ok ale az tyle. Inne zapachy, ktore akurat sprawdzalam sa tansze np o 30% a ten o 50% co mnie baaaardzo cieszy. dla mnie jest to zaskoczenie mimo wszystkich aspektow ktore wymienilas i z ktorych zdaje sobie sprawe.

anaiss86 jest offline  
Stary 2012-11-30, 14:37   #977
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dzięki Tobie/ przez Ciebie Milko do BB ciągnie i mnie
kolory świetne, mam korektor idealnie dobrany pod oczy
podkąłdy i tu jest problem bo testuje LONG WEAR NR 1 kolor idealny, jednak na T po 3 h blinkuje i dumam czy kupic czy szukać dalej podkładu bo dw light mam juz serdecznie dosyć...
Ten nowy podklad Long Wear (czy jakiś tak, mam na myśli ten nowy kryjacy) jest specyficzny. Moim zdaniem zeby dobrze sie nosił trzeba pod niego dać bardzo dobry krem nawiązujący (jak w przypadku klasycznego DW) i najlepiej rozprowadzac go plaskim pedzelkiem.
U mnie na kremach naturalnych (one u mnie nie sa typowo nawilzajace) ten podklad sie nie sprawdza. Tylko na dobrych nawilzajacych.

Do codziennego używania polecam Skin Finish albo ten nawilzajacy. Sticka tez lubię. Skin Finish jest jednak moim faworytem. Tylko on nie kryje na maksa. Krycie można stopniowac weklpujac podklad w miejsca z przebarwieniami np. Dobrze nakłada sie palcami.

Moze weź sobie jeszcze próbki innych. Mizesz tez mi podać dokładna nazwę koloru na pw to wezmę dla Ciebie w weekend.
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-30, 14:46   #978
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
To może akurat Jej nr przejęli w Arkadii Oczywiście żartuję, napisałam jak teraz jest. Choć na pewno zdarzają się wyjątki jak to z tymi smsami bywa.

Doskonale Cię rozumiem, tez mi się ciężko oprzeć

Ja to mam jazdę Bobkową. Do Armaniago podchodziłam jak tylko pojawił się w PL, ale kolorystycznie (pudry, podkłady) mi nie odpowiada. Miałam jakiś puder i podkład - puder puściłam w świat bo był za jasny, a podkład - jedyny, który mi odpowiadał kolorystycznie - jest już wycofany.

RBR fajne - tez kiedys miałam podkład (migdałowo mleczna doskonałość - chyba tak się nazywał ), wspominam go dobrze. Ale odkąd szaleję za Bobbi to już nie szukam innych podkładów, bo bobkowe dla mnie kolorystycznie są jak druga skóra. Właściwości też mi pasują, mam kilka i używam w zależności od potrzeb skóry w danym dniu.

......................... ......................... ............

Zastanawiam się nad jakąś bazą na powieki, ale nie chcę drogiej, bo nie maluję często oczu. Czy Artdeco będzie ok? A może coś innego polecacie (widziałam na wizazu, że jest jakaś baza Belli)?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Myślę, że możesz do nich odesłać maila z zamówieniem i poprosić o anulowanie zamówienia nr....

Laura Mercier ma super fajną bazę. Do nakładania takim patyczkiem jak błyszczyk. Różne kolory od matowych po drobinki i do tego bez tłuszczu. Fajnie się rozprowadza i cienie ładnie się blenduje. Kupiłam na truskawce za jakieś 35zł

Cytat:
Podkłady BB są bardzo fajne W ogóle podoba mi się, że głównie chodzi o lekkie krycie i korektor. Odkąd się stosuję do ich zasady cera jakoś lepiej znosi makijażowy dzień.
A w BB też się chyba powoli wkręcam, może nawet przez Ciebie!Ale mam taki nadmiar kolorówki, że brak mi pomysłów, co kupować. Czasem mam wrażenie, że wszystko już mam i nawet nowej zachcianki nie mogę sobie wymyślić.

Bazy ArtDeco Ci nie polecam Niby trzyma cienie na mur, ale kompletnie nie można na niej blendować. Do tego jak dla mnie jakoś chemicznie, mocno pachnie i ma drażniące drobinki, oczy mi po niej łzawiły. Macałam w jakimś małym sklepiku zachwalaną na Wizażu bazę Lumene i faktycznie jest fajna. Ma pudrową konsystencję jak np. baza pod cienie Smashboxa i ogolnie jest dość podobna. Smashboxa przetestowałam i jest super, ale maleńka (chyba 2,5ml) i droga. A Lumene 15ml chyba 30zł Swoją drogą, wybiorę się po nią po wypłacie, przypomniałaś mi
Racja

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja też czekam na przesyłkę podstawowej wersji. Ciekawe czy będzie fajna. Dodatkowo dokupiłam tą bazę Lancome ( Douglas-40zł) i też ciekawa jestem efektów.

Azjatyckie bb są bardzo fajne, można je mieszać z podkładami.

Fajnie że piszesz o tej bazie lumene bo też muszę coś kupić a hean mi się kończy.

Baza Lancome jest superaśna

Cytat:
Corii, ta baza Too Faced to pewnie dostępna tylko przez net?
Ja nie chcę drogiej, bo nie będę z niej korzystać namiętnie.
Ile kosztuje mniej więcej?

Ja z kolei bazę do rzęs Lancome lubię. Jak chcę mieć rzęsy do nieba to baza + tusz, który nie musi być mega-hiper i jest super. Pewnie nie mam dużych wymagań co do makijażu rzęs.

Też bardzo lubię podkłady Bobbi Brown za kolor i lekkość.
Hahaha to będziemy na wzajem się lały bacikiem, najlepiej tuż przy stoisku BB
Ja w sumie też mam sporo kolorówki, ale ciągnie mnie do nowych podkładów BB. I oczy - tutaj nie mam wiele, bo bardzo lekko maluję oczy, ale ostatnio tak mi się spodobał efekt po eyelinerze bobikowym - zielonym Ivy, że zapragnęłam czegoś więcej

Myślę, że ta baza Lumene będzie doskonała dla mnie. Jest w dobrej cenie, po drugie podobieństwo do bazy Smashboxa kusi jeszcze bardziej. Baza Smashboxa mi bardzo odpowiadała (miałam próbkę).
Gdzie dostępne są kosmetyki Lumene?

Baza too faced jest bardzo często podrabiana więc uwaga uwaga

Cytat:

e-glamour jest zaufanym sklepem. Do końca miesiąca przesyłka do paczkomatu za 1zł

Za mną ostatnio chodzi jeden zapach Lancome ale powiedziałam sobie że pierw muszę wypsikać jedną flaszke to wtedy kupię sobie upatrzone pachnidełko

Przyszedł mi mail od Douglas

Oferty dnia:
1.12
2.12
3.12
oferta ważna przez internet i stacjonarnie

Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-11-30 o 14:55
zochawks jest offline  
Stary 2012-11-30, 14:51   #979
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Ten nowy podklad Long Wear (czy jakiś tak, mam na myśli ten nowy kryjacy) jest specyficzny. Moim zdaniem zeby dobrze sie nosił trzeba pod niego dać bardzo dobry krem nawiązujący (jak w przypadku klasycznego DW) i najlepiej rozprowadzac go plaskim pedzelkiem.
U mnie na kremach naturalnych (one u mnie nie sa typowo nawilzajace) ten podklad sie nie sprawdza. Tylko na dobrych nawilzajacych.

Do codziennego używania polecam Skin Finish albo ten nawilzajacy. Sticka tez lubię. Skin Finish jest jednak moim faworytem. Tylko on nie kryje na maksa. Krycie można stopniowac weklpujac podklad w miejsca z przebarwieniami np. Dobrze nakłada sie palcami.

Moze weź sobie jeszcze próbki innych. Mizesz tez mi podać dokładna nazwę koloru na pw to wezmę dla Ciebie w weekend.
Milko dziękuje Ci bardzo moj kolor to nr 1. dzis pod podkład dałąm baez z mac z spf 50 i jest troszke lepiej... moze warto by zaryzykowac i kupic bo jak porównałąm kolor mojego dw light 1 do BB ling nr 1 to

hola ola jest offline  
Stary 2012-11-30, 14:52   #980
anaiss86
Zadomowienie

Cytat:
Laura Mercier ma super fajną bazę. Do nakładania takim patyczkiem jak błyszczyk. Różne kolory od matowych po drobinki i do tego bez tłuszczu. Fajnie się rozprowadza i cienie ładnie się blenduje. Kupiłam na truskawce za jakieś 35zł

Racja

Baza Lancome jest superaśna

Baza too faced jest bardzo często podrabiana więc uwaga uwaga

e-glamour jest zaufanym sklepem. Do końca miesiąca przesyłka do paczkomatu za 1zł

Za mną ostatnio chodzi jeden zapach Lancome ale powiedziałam sobie że pierw muszę wypsikać jedną flaszke to wtedy kupię sobie upatrzone pachnidełko
flaszek nigdy za duzo ktorego lancomiaczka chcesz dostac w swoje lapki? ja mam A&D elixir le secret i klasyczny. Jesli chodzi o klasyczny to jest baaaardzo mocny troche taki pudrowo korzenny jak to moja mama mowi dla starej baby ja zawsze tez tak myslalam i nie podobala mi sie np prada ta z pompka a ten zapach mi sie podoba tylko musze miec na niego nastroj.

anaiss86 jest offline  
Stary 2012-11-30, 15:26   #981
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
flaszek nigdy za duzo ktorego lancomiaczka chcesz dostac w swoje lapki? ja mam A&D elixir le secret i klasyczny. Jesli chodzi o klasyczny to jest baaaardzo mocny troche taki pudrowo korzenny jak to moja mama mowi dla starej baby ja zawsze tez tak myslalam i nie podobala mi sie np prada ta z pompka a ten zapach mi sie podoba tylko musze miec na niego nastroj.
Lancome La Vie Est Belle czyli życie jest piękne. 75ml kosztuje ok 320zł a do złudzenia przypomina flowerbomb edp które mam
Le secret elixir również mam i też mi się bardzo podoba
Stary 2012-11-30, 15:48   #982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ja sie przymierzam do porzadkow perfumowych, bo mam ich za duzo i nie dam rady zuzyć tego nim sie zestarzeje.
Na wymiankowy poleci alien edt, alien sun sapphire, balsam alien, balsam angel, i co mi tam jeszcze sie uwidzi w trakcie porzadków

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-30, 16:03   #983
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja sie przymierzam do porzadkow perfumowych, bo mam ich za duzo i nie dam rady zuzyć tego nim sie zestarzeje.
Na wymiankowy poleci alien edt, alien sun sapphire, balsam alien, balsam angel, i co mi tam jeszcze sie uwidzi w trakcie porzadków
Nie rozumiem fenomenu tych zapachów Ja mam do nich wstręt
Stary 2012-11-30, 16:07   #984
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Nie rozumiem fenomenu tych zapachów Ja mam do nich wstręt
Ja je uwielbiam, ale mam tyle, ze i przez parę lat tego nie zuzyję, a jak ma sie zepsuc, to wole sie wymienic.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-30, 16:14   #985
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja je uwielbiam, ale mam tyle, ze i przez parę lat tego nie zuzyję, a jak ma sie zepsuc, to wole sie wymienic.

Muszę zajrzeć na Twoją wymiankę. Wygląda na to, że mamy podobny gust zapachowy
Stary 2012-11-30, 16:27   #986
myszka__77
Zakorzenienie

Przylazły moje smakołyki z LUSH'a
Stary 2012-11-30, 16:50   #987
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Hej Dziewczyny
Jednak wczoraj nie zrobilam zakupow na p&r, bo jak juz chcialam placic to okazalo sie ze produkty sa niedostepne
Za to wyszlam do ludzi i kupilam w Marioo krem, na ktory czailam sie od kilku miesiecy. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75...zer-cream.html
Wraz z promocja i kuponami zaplacilam za niego 207zl - taka drobna przyjemnosc mi sie w koncu nalezala..
Jeszcze marzą mi sie dragony,ale juz nigdzie nie ma ((

Ktos poratuje elizkę?

Dzis mialam ciezki dzien. Odebralam badania genetyczne Maluszka-okazalo sie ze to byl chlopiec.Przeczuwalam to od poczatku ciazy.. Dalismy mu na imie Aleksander. Odebralam tez akt urodzenia. Jak troche ochłonę, to musze brac sie za zorganizowanie pogrzebu .. Eh

WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-11-30 o 16:51
elizabarbara jest offline  
Stary 2012-11-30, 16:58   #988
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Danke .

Dostalam ostatnio premie. Pierwsza mysl "co se kupie??? co se kupie????" i palpitacje . Ochlonelam i uznalam, ze nic mi nie trzeba. W sumie plaszczyk na zime tylko.

Jak na mnie i moj styl zarzadzania pieniedzmi idzie mi swietnie .

Cytat:
Lancome La Vie Est Belle czyli życie jest piękne. 75ml kosztuje ok 320zł a do złudzenia przypomina flowerbomb edp które mam
Moim zdaniem La Vie Est Belle kolo Bombencji to nawet nie stalo.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

Ktos poratuje elizkę?

Dzis mialam ciezki dzien. Odebralam badania genetyczne Maluszka-okazalo sie ze to byl chlopiec.Przeczuwalam to od poczatku ciazy.. Dalismy mu na imie Aleksander. Odebralam tez akt urodzenia. Jak troche ochłonę, to musze brac sie za zorganizowanie pogrzebu .. Eh
U mnie nie ma Dragonow juz.

Elizko, bardzo Ci wspolczuje. Nie mam pojecia jak sie czujesz i nawet nie bede zgadywac. Gdybys jednak chciala pogadac to pisz smialo .

Trzymaj sie .
Stary 2012-11-30, 17:00   #989
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Le secret elixir również mam i też mi się bardzo podoba
A dla mnie jest zupełnie niepodobne. Może w chwilowej, pierwszej fazie. Flowerbomb nie trawię, wydają mi się "nastolatkowe", natomiast La Vie rozwija się pięknie, w ciepłą i głęboką stronę.

Jak coś to mam odlewki na zbyciu, bo za wielki flakon kupiłam
Stary 2012-11-30, 17:07   #990
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Jednak wczoraj nie zrobilam zakupow na p&r, bo jak juz chcialam placic to okazalo sie ze produkty sa niedostepne
Za to wyszlam do ludzi i kupilam w Marioo krem, na ktory czailam sie od kilku miesiecy. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75...zer-cream.html
Wraz z promocja i kuponami zaplacilam za niego 207zl - taka drobna przyjemnosc mi sie w koncu nalezala..
Jeszcze marzą mi sie dragony,ale juz nigdzie nie ma ((

Ktos poratuje elizkę?

Mam odsypkę Dragonów na rozbiórkowym meteorytów.

Trzymaj się dzielnie. Były jakieś wady letalne? Niestety wiele letalnych genów jest na chromosomie Y .

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
A dla mnie jest zupełnie niepodobne. Może w chwilowej, pierwszej fazie. Flowerbomb nie trawię, wydają mi się "nastolatkowe", natomiast La Vie rozwija się pięknie, w ciepłą i głęboką stronę.

Jak coś to mam odlewki na zbyciu, bo za wielki flakon kupiłam
Asia z perfumeryjnego też twierdzi że przypominają bombkę ale co nos to inna opinia.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości