Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Wymiana doświadczeń, porady

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-15, 17:38   #1
sarah99
Przyczajenie

Guzki w Okolicach Intymnych POMOCY

Witam.
Od pewnego czasu zmagam się z pewnym problemem, do tej pory go bagatelizowałam jednak teraz moje podejście do tego stało się śmiertelnie poważnie. Nie mogę skonsultować się z lekarzem gdyż jeszcze przez 2 tyg będę przebywała za granicą. Rok temu w okolicy wargi i uda wyskoczył mi jeden lub dwa guzki (brodawki) - Ciężko mi opisać co to dokładnie jest, więc załącze zdjęcie. Początkowo myślałam, że to jakiś pryszcz lub wysypka po depilacji. Po wyciśnięciu wyszła odrobina czegoś białego i duża ilość krwi. Jednak po kilku miesiącach zniknęło całkowicie. Około dwóch miesięcy temu pojawiły się dwa nowe w okolicy odbytu. Jeden jest prawie niewyczuwalny lecz drugi jest dość spory (około 2mm) w kolorze skóry(może lekko różowy), jednak po podrażnieniu lub próbie wyciśnięcia staje się czerwony i powiększony. Jednak nie da się go wycisnąć. Nie boli. Dodam, że występują one tylko po prawej stronie. Obawiam się, żę mogą to być kłykciny lub coś w tym stylu. Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z czymś takim? Proszę o jakąś odpowiedź bo te 2 tygodnie oczekiwania na powrót do Polski i wizyte u lekarza to wieczność.
Sara
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-15 12.46.30.jpg (40,4 KB, 106 załadowań)
sarah99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 19:44   #2
Frutti
Spicy S.

Dot.: Guzki w Okolicach Intymnych POMOCY

Wygląda jak zwyczajny pryszcz, co zdarza się nawet tam

1.8T
Frutti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 15:07   #3
Linka24
Wtajemniczenie

Podepnę się

Wczoraj wieczorem wyczulam guzek na łechtachce i przeraziłam sie na maxa ( Calą noc nie spałam a dzis z samego rana polecialam do lekarza mimo iz nie bylam umówiona to mnie przyjął. Zbadał i stwierdzil ze to nic powaznego, zapisał mi tabletki Unidox i krem Triderm. W piątek mam się pokazać znów. Boję się.. Boli mnie to bo jest umiejscowione we wrażliwym miejscu i jak chodzę to pobolewa. Ja juz sobie nawkręcalam nie wiadomo co i świruję. Czy miala któraś z was cos podobnego?Na dodatek Na tą chwilę łechtaczka jest już mocno opuchnięta..
Linka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:42   #4
milka113
Przyczajenie

Zdarzyło mi się, dostałam od lekarza Tribiotic, mam jeszcze maleńką grudkę, ale nie boli, nie krwawi. Smarowałam 2 razy dziennie, aż prawie zniknęła
Będzie dobrze
milka113 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości