Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne my郵i, chwile prywatno軼i, spotkania...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-16, 08:13   #1
byheart
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Angry Kolekcja nagich zdj耩 by造ch dziewczyn na telefonie ch這paka...

Hej, jak po temacie mozna sie domyslic...
Moj chlopak wyszedl wczoraj z kolegami na piwo. Zostawil telefon, w zasiegu mojej reki :/ Weszlam na niego, bo chcialam zobaczyc przede wszystkim zdjecia, ktore mi robil, a nigdy nie chcial pokazac...
Jednak natrafilam na... kolekcje r騜nych nagich zdj耩 kobiet, z kt鏎ymi wcze郾iej sypia.
By豉m zszokowana tym co znalaz豉m, a przede wszystkim faktem, 瞠 w鈔鏚 tych zdj耩 do陰czy sobie r闚nie moje. Wiem, 瞠 z tymi dziewczynami utrzymuje nadal kontakt i rozmawia na portalach spolecznosciowych. Mozliwosci spotkania z nimi do tej pory nie mial, poniewaz od ponad pol roku jest poza swoim krajem. Poczu豉m si zdradzona i oszukana.

Razem jeste鄉y od 7 miesi璚y. Ja 22 lata, on 24. Wydawa這 mi si, 瞠 jest rozs康nym cz這wiekiem i traktuje mnie powa積ie.

Sedno problemu: Kiedy wrocil z pubu, ja czekalam na niego. Przywitalam sie i od razu mu powiedzialam, ze to nie byl zbyt rozsadny pomysl, zeby zostawiac swoj telefon w zasiegu mojej reki. Dodalam, ze chcialam zobaczyc swoje zdjecia, ale zamiast tego trafilam na inne.
On najpierw udawal glupiego(cho wiedzia dok豉dnie o co chodzi), a po chwili wkurzy si i zapyta jakim prawem grzeba豉m w jego telefonie. Odpowiedzia豉m: aha, czyli glownym problemem jest to ze grzebalam, a nie to ze ma kolekcje nagich dziewczyn, z ktorymi wczesniej sypial.
I on powiedzial ze tak, obrazil sie i poszedl spac. Cala noc spal odwrocony plecami. Rano nawet na mnie nie spojrzal jak wstawal, wzial prysznic, ubral sie i wyszedl do pracy. Przed wyjsciem, zablokowal swoj telefon.

Wiem, ze nie powinnam wchodzic na jego telefon, ale mialam czyste zamiary, nie chcialam mu grzebac w smsach i tym podobnych... Chcialam zobaczyc jedynie swoje zdjecia.
Powiedzialam mu jeszcze jak byl w lozku, ze jestem naprawde zawiedziona i nie spodziewalam sie tego po nim. A pozniej, ze mam nadzieje ze czuje sie teraz jak idiota i ze naprawde nie przypuszczalam, ze jest taki glupi.
Moze troche przegielam, ale po prostu wkurzylo mnie to, ze on w tym nie widzi swojej winy

No i przez to jego zachowanie teraz ja bardzo czuje sie winna i moze cos zle zrobilam? Nie wiem, czy powinnam teraz wstac, spakowac rzeczy i wrocic do swojego mieszkania?(pod koniec tygodnia i w weekend zostaje u niego na noc, bo jest wygodniej w ten sposob).
Czy powinnam zerwac? Czy dac cos do zrozumienia? Pewnie spakowanie sie i wyprowadzenie by bylo ucieczka, ale ja wiem, ze jak on wroci z pracy to sie do mnie slowem nie odezwie, bo juz byly takie sytuacje. Wiem nie wiem, czy to ma sens...
byheart jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 08:27   #2
mary_poppins
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 795
Dot.: Kolekcja nagich zdj耩 by造ch dziewczyn na telefonie ch這paka...

Ja bym si przenios豉 do siebie na Twoim miejscu. Ci篹ka sytuacja, ale takim m璚zeniem si w swoim towarzystwie bez rozmowy za wiele nie zdzia豉cie. Mo瞠 zadzwo do niego jeszcze albo poczekaj, a wr鏂i z pracy i powiedz, 瞠 albo pogadacie na ten temat, albo nie widzisz sensu dalszego sp璠zania czasu razem? Albo si gada, albo nie, chocia czasem trzeba troch odpocz望 i przemy郵e sobie na spokojnie. Tylko, 瞠 jak dla mnie wobec takiego post瘼owania nie ma wyt逝maczenia. Jak dla mnie oburzenie "grzebaniem" w jego telefonie to by豉 linia obrony - nie wiedzia jak wybrn望, wi璚 strzeli focha. Nie wiem, czy na Twoim miejscu mia豉bym ochot dalej by z kim takim. Zw豉szcza, 瞠 nie jeste軼ie ze sob d逝go.

Czasem p豉cz kroj帷 marchewki, 瞠by cebule nie my郵a造, 瞠 s brzydkie czy co.
mary_poppins jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 08:42   #3
byheart
Przyczajenie

Niestety on ma tragicznie ci篹ki charakter. Raz by豉 taka sytuacja, 瞠 on naskonczy na mnie w centrum handlowym(z tego powodu, ze mowilam za cicho i on nie mogl uslyszec). Ja sie rozplakalam, on mnie w tym centrum zostawil, bez pieniedzy, bez komorki, bez niczego. Jak zaczelam wracac na nogach(a bylo to pare km), to zaczepil mnie mezczyzna i zapytal, czy nie umowilabym sie z nim na kawe. Powiedzialam, ze ok, to moj nr telefonu(ale tylko dlatego, ze za chwile mialam zamiar poprosic o pieniadze na bilet do mieszkania). Mezczyzna napisal do mnie smsa, moj chlopak myslac ze to moze ja napisalam na swoj telefon, zeby po mnie wrocil(zenada, minelo 3 h od zostawienia mnie w centrum), przeczytal smsa i o to sie obrazil. Wtedy ja u niego mieszkalam na stale, bo szukalam mieszkania. Przez 2 dni traktowal mnie jak powietrze, ja nie wiedzialam o co chodzi, wszelkie proby rozmowy znow konczyly sie placzem, w pewnym momencie stwierdzilam, ze skoro kobieta obok niego siedzi i mu placze na ramie a on gra na komorce i udaje, ze jej nie ma, to cos tu jest nie tak. Z placzem, wstalam i wyprowadzilam sie. Na nastepny dzien on napisal, ze to bylo glupie i ze zostawil dla mnie klucze na recepcji, zebym wrocila. Nie wrocilam. Spotkalam sie z nim po jakims tygodniu - on nalegal. Wyjasnilismy sobie sprawe zwiazana z tym, ze on przesadnie nerwowo reaguje. Od paru miesiecy zdarzylo mu sie to raz, ale od razu przeprosil.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze z nim stracilam dziewictwo... Teraz wlasciwie zastanawiam sie, czy to nie jest to, do czego on dazyl, zwazajac na liczbe jego partnerek seksualnych wczesniej... a bylo ich, jak z moich szacunkow wynika, co najmniej 10 :/
Mowilam mu o swoich obawach, pytalam dlaczego on wlasciwie ze mna jest... jednak bez wiekszego odzweu z jego strony.

Jesli zostalabym i poczekalabym, az wroci z pracy - on bedzie nadal obrazony. Jesli sie wyprowadze, on uzna to jako zerwanie i nie skinie palcem. Wczesniej bylo blisko zerwania kilka razy i to ja zawsze jezdzilam do niego i blagalam o przebaczenie.
Nie chce z nim sie rozstac, ale to, co znalazlam na jego telefonie mnie brzydzi i na sama mysl o tym, ze teraz mialabym z nim uprawiac seks, mam odruch wymiotny prawie :/
Stary 2012-11-16, 08:48   #4
JOANNA16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 22 259

hmmm dziwnie si zaachowuje ten Tw鎩 t

wygl康a na to 瞠 poprostu zbiera kolekcj swoich by造ch partnerek i chce pewnie Ciebie do nich do陰czy

jakby mu zaleza這 chcia豚y wszystko wyt逝maczy/ wyjasni
a On si obrazi 瞠 grzeba豉s w telefonie no jak dzieciak

my郵 瞠 jakby Ci traktowa na powa積ie pokasowa by te zdj璚ia

edit:
a z tym co pisa豉 wy瞠j 瞠 Ci w centrum "go陰" zostawi to ju odlot co za facet wez go kopnij w zad i poszukaj takiego kt鏎y b璠zie Ci szanowa a nie takiego dziada co Ci zostawia bez grosza/ telefonu itd. w centrum handlowym bo m闚i豉 za cicho Zeroooo szacunku , zero!!

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2012-11-16 o 08:50
JOANNA16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 08:53   #5
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 118

Tak si zastanawiam czy przypadkiem nie trafi豉 na mojego by貫go
Zachowania podobne do jego zachowa, taki sam buc i kretyn. Tyle, 瞠 jak by ze mn to nie mia 瘸dnych nagich fotek innych dziewczyn i mojej takiej fotki te nie mia

Wg mnie ten facet zachowuje si tak, 瞠 nadaje si tylko do odstrza逝. Jeste軼ie razem 7 miesi璚y i ju jakie problemy, zostawia Ci w centrum handlowym, nie zwraca uwagi na Twoje przeprosiny czy tam p陰cz, nie chce rozmawia, obra瘸 si w sytuacji, gdy to on jest winny (odwracanie kota ogonem i wzbudzanie w Tobie poczucia winy - manipulant). Uciekaj jak najpr璠zej mo瞠sz, bo b璠zie gorzej.

A co do wyliczania partnerek seksualnych to wg mnie nie Twoja sprawa z iloma sypia. I fakt ten w 瘸den spos鏏 nie 鈍iadczy o cz這wieku, bo nawet seks dla seksu nie jest zbrodni, o ile jest si wolnym cz這wiekiem
Stary 2012-11-16, 08:58   #6
byheart
Przyczajenie

On, kiedy jest miedzy nami ok, jest naprawde dobry. NAPRAWDE, bylam wczesniej w 3 zwiazkach, w tym 2 dlugoterminowych i nigdy nikt nie byl taki dobry dla mnie. Ale jak mu cos odstrzeli, to jest zupelnie inny czlowiek.
Wiem, ze osoby, ktore wiedza o samych zlych sytuacjach i stoja z boku caly czas powtarzaja, ze jestem glupia, ze po co to wszystko znosze, itp.
Ale naprawde, przez wiekszosc czasu jest miedzy nami dobrze, tylko jemu czasami cos ocbija
Stary 2012-11-16, 08:58   #7
JOANNA16
Zakorzenienie

Zaliczy Ci wi璚 odpu軼i zostaw Go szkoda Twojego czasu.

edit:
"czasami mu odbija" no widzisz ale w tym czasie nie ma wogole dla Ciebie szacunku nic a nic chcesz by tak traktowana? tak poni瘸na? osoba kt鏎a kocha nie robi tak

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2012-11-16 o 09:00
Stary 2012-11-16, 09:01   #8
skazana_na_bluesa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 873

Cytat:
Napisane przez byheart Poka wiadomo嗆
Hej, jak po temacie mozna sie domyslic...
Moj chlopak wyszedl wczoraj z kolegami na piwo. Zostawil telefon, w zasiegu mojej reki :/ Weszlam na niego, bo chcialam zobaczyc przede wszystkim zdjecia, ktore mi robil, a nigdy nie chcial pokazac...
Jednak natrafilam na... kolekcje r騜nych nagich zdj耩 kobiet, z kt鏎ymi wcze郾iej sypia.
By豉m zszokowana tym co znalaz豉m, a przede wszystkim faktem, 瞠 w鈔鏚 tych zdj耩 do陰czy sobie r闚nie moje. Wiem, 瞠 z tymi dziewczynami utrzymuje nadal kontakt i rozmawia na portalach spolecznosciowych. Mozliwosci spotkania z nimi do tej pory nie mial, poniewaz od ponad pol roku jest poza swoim krajem. Poczu豉m si zdradzona i oszukana.

Razem jeste鄉y od 7 miesi璚y. Ja 22 lata, on 24. Wydawa這 mi si, 瞠 jest rozs康nym cz這wiekiem i traktuje mnie powa積ie.

Sedno problemu: Kiedy wrocil z pubu, ja czekalam na niego. Przywitalam sie i od razu mu powiedzialam, ze to nie byl zbyt rozsadny pomysl, zeby zostawiac swoj telefon w zasiegu mojej reki. Dodalam, ze chcialam zobaczyc swoje zdjecia, ale zamiast tego trafilam na inne.
On najpierw udawal glupiego(cho wiedzia dok豉dnie o co chodzi), a po chwili wkurzy si i zapyta jakim prawem grzeba豉m w jego telefonie. Odpowiedzia豉m: aha, czyli glownym problemem jest to ze grzebalam, a nie to ze ma kolekcje nagich dziewczyn, z ktorymi wczesniej sypial.
I on powiedzial ze tak, obrazil sie i poszedl spac. Cala noc spal odwrocony plecami. Rano nawet na mnie nie spojrzal jak wstawal, wzial prysznic, ubral sie i wyszedl do pracy. Przed wyjsciem, zablokowal swoj telefon.

Wiem, ze nie powinnam wchodzic na jego telefon, ale mialam czyste zamiary, nie chcialam mu grzebac w smsach i tym podobnych... Chcialam zobaczyc jedynie swoje zdjecia.
Powiedzialam mu jeszcze jak byl w lozku, ze jestem naprawde zawiedziona i nie spodziewalam sie tego po nim. A pozniej, ze mam nadzieje ze czuje sie teraz jak idiota i ze naprawde nie przypuszczalam, ze jest taki glupi.
Moze troche przegielam, ale po prostu wkurzylo mnie to, ze on w tym nie widzi swojej winy

No i przez to jego zachowanie teraz ja bardzo czuje sie winna i moze cos zle zrobilam? Nie wiem, czy powinnam teraz wstac, spakowac rzeczy i wrocic do swojego mieszkania?(pod koniec tygodnia i w weekend zostaje u niego na noc, bo jest wygodniej w ten sposob).
Czy powinnam zerwac? Czy dac cos do zrozumienia? Pewnie spakowanie sie i wyprowadzenie by bylo ucieczka, ale ja wiem, ze jak on wroci z pracy to sie do mnie slowem nie odezwie, bo juz byly takie sytuacje. Wiem nie wiem, czy to ma sens...
ja bym przede wszystkim wrocila do swojego mieszkania. facet nie mial jak sie bronic, wiec sie obrazil, ze przegladalas jego telefon. a skasowalas chociaz to swoje zdjecie z "kolekcji"?

weterynarzu lecz si sam
skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:04   #9
_ema_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 249

Kochana, a z jakiego powodu Ty w og鏊e czujesz si teraz winna? Przez to, 瞠 facet 豉dnie umie odwr鏂i kota ogonem i zrobi Ci scen, 瞠by wina spad豉 na Ciebie?
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie znalezienie kolekcji go造ch dziewczyn, z kt鏎ymi spa m鎩 facet by這by na tyle upokarzaj帷e, 瞠 bez zastanowienia bym to zako鎍zy豉. Nawet sobie nie wyobra瘸m, 瞠by po takim odkryciu jeszcze kiedykolwiek si z takim cz這wiekiem kocha.
A scena w centrum handlowym pokazuje tylko jedno - facet jest dupkiem, nie ma do Ciebie za grosz szacunku, traktuje Ci jak 軼ierk do pod這gi, a Ty po raz kolejny dajesz si u豉skawi. Po co? Trzyma Ci przy nim to, 瞠 straci豉 z nim dziewictwo, tak? Kochana, to mo瞠 i wa積e wydarzenie dla niekt鏎ych os鏏, ale nie przesadzajmy, to nie jest 鈔edniowiecze, 瞠by by na si貫 z facetem, kt鏎y traktuje Ci jak szmat do pod這gi, tylko dlatego, 瞠 z nim spa豉.
_ema_ jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:04   #10
MychaMysia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187

Bo瞠, dziewczyno, to jaki horror, daj sobie z nim spok鎩
MychaMysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:04   #11
skazana_na_bluesa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 873

Cytat:
Niestety on ma tragicznie ci篹ki charakter. Raz by豉 taka sytuacja, 瞠 on naskonczy na mnie w centrum handlowym(z tego powodu, ze mowilam za cicho i on nie mogl uslyszec). Ja sie rozplakalam, on mnie w tym centrum zostawil, bez pieniedzy, bez komorki, bez niczego. Jak zaczelam wracac na nogach(a bylo to pare km), to zaczepil mnie mezczyzna i zapytal, czy nie umowilabym sie z nim na kawe. Powiedzialam, ze ok, to moj nr telefonu(ale tylko dlatego, ze za chwile mialam zamiar poprosic o pieniadze na bilet do mieszkania). Mezczyzna napisal do mnie smsa, moj chlopak myslac ze to moze ja napisalam na swoj telefon, zeby po mnie wrocil(zenada, minelo 3 h od zostawienia mnie w centrum), przeczytal smsa i o to sie obrazil. Wtedy ja u niego mieszkalam na stale, bo szukalam mieszkania. Przez 2 dni traktowal mnie jak powietrze, ja nie wiedzialam o co chodzi, wszelkie proby rozmowy znow konczyly sie placzem, w pewnym momencie stwierdzilam, ze skoro kobieta obok niego siedzi i mu placze na ramie a on gra na komorce i udaje, ze jej nie ma, to cos tu jest nie tak. Z placzem, wstalam i wyprowadzilam sie. Na nastepny dzien on napisal, ze to bylo glupie i ze zostawil dla mnie klucze na recepcji, zebym wrocila. Nie wrocilam. Spotkalam sie z nim po jakims tygodniu - on nalegal. Wyjasnilismy sobie sprawe zwiazana z tym, ze on przesadnie nerwowo reaguje. Od paru miesiecy zdarzylo mu sie to raz, ale od razu przeprosil.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze z nim stracilam dziewictwo... Teraz wlasciwie zastanawiam sie, czy to nie jest to, do czego on dazyl, zwazajac na liczbe jego partnerek seksualnych wczesniej... a bylo ich, jak z moich szacunkow wynika, co najmniej 10 :/
Mowilam mu o swoich obawach, pytalam dlaczego on wlasciwie ze mna jest... jednak bez wiekszego odzweu z jego strony.

Jesli zostalabym i poczekalabym, az wroci z pracy - on bedzie nadal obrazony. Jesli sie wyprowadze, on uzna to jako zerwanie i nie skinie palcem. Wczesniej bylo blisko zerwania kilka razy i to ja zawsze jezdzilam do niego i blagalam o przebaczenie.
Nie chce z nim sie rozstac, ale to, co znalazlam na jego telefonie mnie brzydzi i na sama mysl o tym, ze teraz mialabym z nim uprawiac seks, mam odruch wymiotny prawie :/
Cytat:
On, kiedy jest miedzy nami ok, jest naprawde dobry. NAPRAWDE, bylam wczesniej w 3 zwiazkach, w tym 2 dlugoterminowych i nigdy nikt nie byl taki dobry dla mnie. Ale jak mu cos odstrzeli, to jest zupelnie inny czlowiek.
Wiem, ze osoby, ktore wiedza o samych zlych sytuacjach i stoja z boku caly czas powtarzaja, ze jestem glupia, ze po co to wszystko znosze, itp.
Ale naprawde, przez wiekszosc czasu jest miedzy nami dobrze, tylko jemu czasami cos ocbija
po tym co dopisalas przychylam sie do opinii znajomych - uciekaj od niego. nie wazne, ze z nim stracilas dziewictwo, znajdziesz lepszego.

weterynarzu lecz si sam
skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:05   #12
byheart
Przyczajenie

To nie jest tak, 瞠 odpu軼i. Zapewnia mnie, 瞠 traktuje mnie powa積ie. Przedstawi mnie mamie, kiedy on go odwiedza豉 w Polsce miesi帷 temu... Ogolnie wci捫 planuje co w przyszlosci ze mna... Sylwester, wyjazd do jego kraju w odwiedziny... Ostatnio zaczal temat o malzenstwie.... Jak wypije wiecej, to jest bardziej wygadany i mowi rzeczy typu, ze nawet nie wiem, jak jest ze mna szczesliwy, ze jestem jedyna, ktora on chce, ze mnie kocha, ze mu ze mna dobrze, ze jestem dobra, itp. ...
Wiem, ze probuje go usprawiedliwiac, ale po prostu nie chce sie z nim rozstawac. To moj pierwszy dojrzaly zwiazek z mojej strony, ale z drugiej strony boje sie, czego sie dowiem o nim jutro
Rozumiem, przeszlosc to przeszlosc, kiedy trzyma sie ja w przeszlosci, a nie na telefonie!
Stary 2012-11-16, 09:05   #13
takasobie93
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 150

Zostaw tego kretyna, ju samo to jak np. Cie zostawi w centrum pokazuje, 瞠 jest nic nie warty. A ta kolekcja z by造mi to 瞠nada, a to, 瞠 Ciebie do niej do陰czy to ju w og鏊e! Totalny burak i prostak, zostaw go jak najszybciej, bo jak tego nie zrobisz od razu to dasz sobie powoli wm闚i (ju to po Tobie wida), 瞠 jednak to 'te' Twoja wina.
takasobie93 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:05   #14
_ema_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 249

Cytat:
Nie 'czasami' mu odbija. Kolekcj tworzy zapewne d逝窺zy czas, i to nie by jednorazowy wyst瘼ek Wi璚 zatsan闚 si czy po prostu dobrze nie gra przy Tobie.
_ema_ jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:06   #15
byheart
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka wiadomo嗆
ja bym przede wszystkim wrocila do swojego mieszkania. facet nie mial jak sie bronic, wiec sie obrazil, ze przegladalas jego telefon. a skasowalas chociaz to swoje zdjecie z "kolekcji"?
Nie skasowalam, bo nie bylam pewna, czy bede miala odwage powiedziec mu o tym. Gdyby nie fakt, ze zablokowal telefon dzis rano, to na pewno bym to zrobila... I to nie jest jedno zdjecie Jest kilka, np. jak nie by豉m 鈍iadoma, kiedy spa豉m, itp...
Stary 2012-11-16, 09:07   #16
zuzanna90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 341

Spryciarz. To on powoduje problem, a potem wielce si obra瘸 na Ciebie.
Ja bym poczeka豉, a dzi wr鏂i z pracy i powiedzia豉, 瞠 albo rozmawiamy, albo Ty si wyprowadzasz. Je郵i rozmawiamy, to 砥DAM, aby usun掖 te zdj璚ia - tak, aby Ty widzia豉 jak to robi, a nie, 瞠 sobie je przeniesie gdzie do folderu "wg陰b" telefonu. Je郵i b璠zie mia jakie opory to zostaw go, nie ma sensu traci czasu na kogo takiego.
Stary 2012-11-16, 09:08   #17
WampLady
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 865

Eee...taka by豉 moja pierwsza reakcja. Dziewczyno on nie jest Ciebie wart! Zobacz jak si zachowuje! Zostawi Ci sam, w centrum handlowym, bez pieni璠zy, kom鏎ki, bo m闚i豉 ZBYT CICHO?! Rozumiem, 瞠 ma trudny charakter, ale kurde s pewne granice, kt鏎e on ju przekroczy! Na Twoim miejscu powa積ie bym si zastanowi豉 czy chc by z kim, takim. W dodatku te zdj璚ia w telefonie...normalny facet pozby豚y si zdj耩 swoich by造ch! Kurde, we uciekaj od niego jak najdalej!

Dbam o siebie!
鑿icz! -8 kg!

WampLady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:10   #18
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
To nie jest tak, 瞠 odpu軼i. Zapewnia mnie, 瞠 traktuje mnie powa積ie. Przedstawi mnie mamie, kiedy on go odwiedza豉 w Polsce miesi帷 temu... Ogolnie wci捫 planuje co w przyszlosci ze mna... Sylwester, wyjazd do jego kraju w odwiedziny... Ostatnio zaczal temat o malzenstwie.... Jak wypije wiecej, to jest bardziej wygadany i mowi rzeczy typu, ze nawet nie wiem, jak jest ze mna szczesliwy, ze jestem jedyna, ktora on chce, ze mnie kocha, ze mu ze mna dobrze, ze jestem dobra, itp. ...
Wiem, ze probuje go usprawiedliwiac, ale po prostu nie chce sie z nim rozstawac. To moj pierwszy dojrzaly zwiazek z mojej strony, ale z drugiej strony boje sie, czego sie dowiem o nim jutro
Rozumiem, przeszlosc to przeszlosc, kiedy trzyma sie ja w przeszlosci, a nie na telefonie!
Ma鹵enstwo??
przeciez on do niego nie dor鏀 wyobra瘸sz sobie mie np, dzieci z nim? jechac na zakupy znowu co mu p鎩dzie nie po nosie i zostawi Was w centrum bo np. powiesz co za cicho za glo郾o?
dziewczyno obudz si! nie pozw鏊 si tak traktowa...
zostaw go, wr鵵 do siebie jak mu zalezy b璠zie o Ciebie walczy zabiega.
Podejrzewam 瞠 on tylko na to czeka.
Nie widz przysz這軼i dla tego zwi您ku, odpu嗆 szkoda Twoich nerw闚.
Nie zas逝guje na Ciebie

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Poka wiadomo嗆
Ja bym poczeka豉, a dzi wr鏂i z pracy i powiedzia豉, 瞠 albo rozmawiamy, albo Ty si wyprowadzasz. Je郵i rozmawiamy, to 砥DAM, aby usun掖 te zdj璚ia - tak, aby Ty widzia豉 jak to robi, a nie, 瞠 sobie je przeniesie gdzie do folderu "wg陰b" telefonu. Je郵i b璠zie mia jakie opory to zostaw go, nie ma sensu traci czasu na kogo takiego.
super pomys z tym kasowaniem zdj耩
Stary 2012-11-16, 09:13   #19
JanePanzram
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 357

nagie zdj璚ia by造ch
takie przypa造:
Cytat:
Raz by豉 taka sytuacja, 瞠 on naskonczy na mnie w centrum handlowym(z tego powodu, ze mowilam za cicho i on nie mogl uslyszec). Ja sie rozplakalam, on mnie w tym centrum zostawil, bez pieniedzy, bez komorki, bez niczego. Jak zaczelam wracac na nogach
zapewne jego najwi瘯szy atut to uroda.
Ale dla urody nie warto tak 篡cia sobie marnowa.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Czy powinnam zerwac? Czy dac cos do zrozumienia? Pewnie spakowanie sie i wyprowadzenie by bylo ucieczka, ale ja wiem, ze jak on wroci z pracy to sie do mnie slowem nie odezwie
砰czy豉bym ci tego z ca貫go serca aby si nie odezwa wi璚ej ten kr鏊ewicz ze spalonej fosy - i znikn掖 z twojego 篡cia.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-11-16 o 09:15
JanePanzram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:14   #20
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
To te bardzo z造 znak, nawet je郵i mu raz na jaki czas odbija to najprawdopodobniej b璠zie si to coraz cz窷ciej zdarza i coraz cz窷ciej b璠zi szuka nawet b豉hych powod闚 do tego aby si obra瘸 i wzbudza w Tobie poczucie winy. Uwierz mi, by豉m z podobnym typem faceta prawie 4 lata... I to te by facet, z kt鏎ym straci豉m dziewictwo itp. Tak mn zamanipulowa, wykorzysta moj z陰 wtedy sytuacj w domu, sk堯ci w mi璠zyczasie z moj najlepsz przyjaci馧k, owin掖 mnie wok馧 palca i p騧niej 鈍iadomie upokarza na ka盥ym kroku powoduj帷, 瞠 po tych 4 latach mia豉m poczucie warto軼i poni瞠j zera Nie 篡cz Ci takiego czego, wi璚 radz - ZOSTAW GO.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Poka wiadomo嗆
Kochana, a z jakiego powodu Ty w og鏊e czujesz si teraz winna? Przez to, 瞠 facet 豉dnie umie odwr鏂i kota ogonem i zrobi Ci scen, 瞠by wina spad豉 na Ciebie?
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie znalezienie kolekcji go造ch dziewczyn, z kt鏎ymi spa m鎩 facet by這by na tyle upokarzaj帷e, 瞠 bez zastanowienia bym to zako鎍zy豉. Nawet sobie nie wyobra瘸m, 瞠by po takim odkryciu jeszcze kiedykolwiek si z takim cz這wiekiem kocha.
A scena w centrum handlowym pokazuje tylko jedno - facet jest dupkiem, nie ma do Ciebie za grosz szacunku, traktuje Ci jak 軼ierk do pod這gi, a Ty po raz kolejny dajesz si u豉skawi. Po co? Trzyma Ci przy nim to, 瞠 straci豉 z nim dziewictwo, tak? Kochana, to mo瞠 i wa積e wydarzenie dla niekt鏎ych os鏏, ale nie przesadzajmy, to nie jest 鈔edniowiecze, 瞠by by na si貫 z facetem, kt鏎y traktuje Ci jak szmat do pod這gi, tylko dlatego, 瞠 z nim spa豉.
Zgadzam si z ka盥ym s這wem
Autorko, otrz捷nij si!

Cytat:
Co z tego, 瞠 przedstawi Ci mamie? To 瘸den wyczyn. Teksty o byciu razem na zawsze m闚i pod wp造wem alkoholu - chyba nie powinna mu wi璚 wtedy ufa. Niby dlaczego nie chcesz si z nim rozsta? Po co Ci zwi您ek bez szacunku i z kim niestabilnym emocjonalnie?
Stary 2012-11-16, 09:15   #21
byheart
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Poka wiadomo嗆

Nie wiem, czy by mnie to usatysfakcjonowa這, skoro w tym momencie problemem jest to, 瞠 on nie widzi problemu w posiadaniu tych zdj耩, skoro jest w zwi您ku z inn osob. Jestem dla niego niewystarczaj帷a? Strasznie mi spad豉 samoocena od pocz徠ku bycia w zwi您ku z nim :/
Generalnie, gdybym poprosi豉 o usuni璚ie tych zdj耩, to jednak wci捫 by豉by to moja pro軸a, a nie co, co wysz這 od niego...
Stary 2012-11-16, 09:16   #22
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Poka wiadomo嗆
zapewne jego najwi瘯szy atut to uroda.
Ale dla urody nie warto tak 篡cia sobie marnowa.
[COLOR="Silver"]
w豉郾ie- uroda przeminie a charakter zostanie niestety
Stary 2012-11-16, 09:17   #23
JanePanzram
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 357

Cytat:
Strasznie mi spad豉 samoocena od pocz徠ku bycia w zwi您ku z nim :/
I b璠zie gorzej. Dopiero si zaczynaj si jego wyskoki.
Poza tym tacy ludzie nie umiej by d逝go wierni.
JanePanzram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:18   #24
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem, czy by mnie to usatysfakcjonowa這, skoro w tym momencie problemem jest to, 瞠 on nie widzi problemu w posiadaniu tych zdj耩, skoro jest w zwi您ku z inn osob. Jestem dla niego niewystarczaj帷a? Strasznie mi spad豉 samoocena od pocz徠ku bycia w zwi您ku z nim :/
Generalnie, gdybym poprosi豉 o usuni璚ie tych zdj耩, to jednak wci捫 by豉by to moja pro軸a, a nie co, co wysz這 od niego...
No widzisz, ju CI spad豉 samoocena, a co b璠zie dalej?
Na prawd nie warto si tak m璚zy, NIKT nie jest wart takich po鈍i璚e, a Ty nie zas逝gujesz na tak beznadziejne traktowanie. To, 瞠 on przewa積ie jest super kochany itp. i tylko czasem mu odwala wg mnie 鈍iadczy o jednym - jeszcze ma si喚 i ochot gra super ch這paka, ale coraz cz窷ciej pokazuje swoje drugie, prawdziwsze oblicze. To si b璠zie cz窷ciej zdarza, uwierz mi, wiem co m闚i...

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Poka wiadomo嗆
I b璠zie gorzej. Dopiero si zaczynaj si jego wyskoki.
Poza tym tacy ludzie nie umiej by d逝go wierni.
Zgadzam si
Stary 2012-11-16, 09:22   #25
Merys
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 102

Cytat:
Wi璚 dlaczego nadal jeste z kim takim? Z kim kto Ci kompletnie nie szanuje? Facet 豉dnie owin掖 Ci wok馧 palca.
Stary 2012-11-16, 09:24   #26
tyene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 327

Cytat:
TAK, JESTE DLA NIEGO NIEWYSTARCZAJ。A.

Jak ka盥a poprzednia i zapewne ka盥a przysz豉 kobieta.

To nie jest kwestia tego, jaka jeste ale tego, jaki on jest.

A jest obrzydliwy.

Zostaw go i tyle.
Stary 2012-11-16, 09:24   #27
mala ruda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 766

Sama widzisz, 瞠 jest co z nim nie tak. Opisujesz go jako bezwzgl璠nego cz這wieka

Ja bym na niego poczeka豉, 瞠by za豉twi spraw Twoich zdj耩, a dok豉dniej ich usuni璚ia z galerii zdobyczy. Nie musisz przegl康a wszystkich, po prostu wsp鏊nie usu鎍ie wszystkie zdj璚ia od rozpocz璚ia tego zwi您ku. Dalsza wsp馧praca z tym panem wymaga niema貫j odwagi, ale zrobisz jak uwa瘸sz.

Swoj drog, dziwi mnie robienie awantury z dotkni璚ia kom鏎ki niczym pami皻nika w dzieci雟twie...

Dopisek: To, 瞠 przez wi瘯szo嗆 czasu jest mi造, a czasem mu odbija, to 鈍iadczy raczej o tym, 瞠 jest mi造 i pob豉磧iwy, bo jeste przyjemnie zale積a od niego i wie, 瞠 jak b璠ziesz niegrzeczna to bez problemu mo積a Ci potraktowa jak przedmiot.

Edytowane przez mala ruda
Czas edycji: 2012-11-16 o 09:32
mala ruda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 09:28   #28
tyene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 327

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆

A co do wyliczania partnerek seksualnych to wg mnie nie Twoja sprawa z iloma sypia. I fakt ten w 瘸den spos鏏 nie 鈍iadczy o cz這wieku, bo nawet seks dla seksu nie jest zbrodni, o ile jest si wolnym cz這wiekiem
Nie zgadzam si. Nie chodzi o sam liczb, ale podej軼ie do seksualno軼i wiele m闚i o cz這wieku i warto軼iach, jakie wyznaje. Mamy prawo nie akceptowa pewnej przesz這軼i seksualnej partnera i ka盥y z nas wyznacza granic. Ja nigdy bym palcem nie tkn窸a nikogo, kto skorzysta豚y z us逝g jakichkolwiek sex workers - a to jedna z wielu nieakceptowalnych rzeczy w czyjej przesz這軼i seksualnej.
Stary 2012-11-16, 09:28   #29
zuzanna90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 341

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Poka wiadomo嗆

super pomys z tym kasowaniem zdj耩
A masz lepszy pomys, skoro Autorka zaznaczy豉, 瞠 NIE CHCE si z nim rozsta?
Stary 2012-11-16, 09:32   #30
takasobie93
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 150

Zerwij z nim zamiast sie zalic jak idiotka. Masz ku temu oczywiste powody. Bycie z nim to poni瘸nie siebie. Traktuje Ci jak nie powiem co (co z tego, ze s gorsi, to go nie usprawiedliwia), a Ty jeszcze sie zastanawiasz czy z nim zerwa. A je郵i z nim zostaniesz to potem b璠ziesz lamentowa czemu zdradzi, czemu uderzy, czemu ola, czemu okrad, czemu nie pomogl etc.

Edytowane przez takasobie93
Czas edycji: 2012-11-16 o 09:33
takasobie93 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a