Podkład do cery suchej na policzkach i u szczytu czoła, a tlustej w strefie T - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-16, 19:02   #1
Pinupgirls
Przyczajenie

Podkład do cery suchej na policzkach i u szczytu czoła, a tlustej w strefie T

Hej dziewczyny! Prawdopodobnie spadną na mnie cięgi za kolejny wątek o podkładach, ale nigdzie nie znalazłam takiego, który by mi pomógł. Otoż poszukuję podkładu, bo dotychczasowy (bardzo dobry, True Match) przestał spełniać rolę w przypadku mojej cery, która się zmieniła. Otóż mam problem z tym , że mam BARDZO suche policzki i czoło, wręcz ściągnięte prawie non stop (co chwilę biegam do łazienki i nakładam krem, który wchłania się w mgnieniu oka) z uczuciem wręcz pieczenia niekiedy. I testuję różne kremy nawilżająco-natłuszczające, ale na razie nic z tego. Dodatkowo, zawsze miałam przetłszczającą się raczej cerę, więc lekki zonk. Natomiast moja strefa T, a zwłaszcza skrzydełka nosa mega szybko się przetłszczają i świecą. A potrzebuję BARDZO dobrze kryjącego, ponieważ mojej cerze daleko do doskonałej. A zatem mam straszny problem z doborem podkładu, same rozumiecie. Liczę na Waszą pomoc, dodam, że nie mam problemu ze skórkami, więc raczej żaden podkład ich nie podkreśla. Help please, ja bez podkładu i pudru na nim ani rusz.
Pinupgirls jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 08:57   #2
EVKUS
Raczkowanie

GG do EVKUS
Dot.: Podkład do cery suchej na policzkach i u szczytu czoła, a tlustej w strefie T

Witam serdecznie. Na ściągniętą i wyschniętą cerę polecam kosmetyki z serii physiogel (można je kupić w aptece lub na allegro). Ja miałam to samo o tej porze roku. Od roku stosuję krem nawilżający (tylko na noc bo jest b.tłusty) oraz mleczko oczyszczające.
Długo szukałam czegoś dla Ciebie i wiele kosmetyków wypróbowałam i tylko one dają mi poczucie nawilżenia a nie ściągnięcia czy pieczenia.
Na dzień stosuję teraz krem Loreala (ale to już wg wieku-ja mam 37lat))) .
Podkład jaki teraz stosuję to isa-dora. Jest delikatny i prawie niewidoczny. Nie lubie efektu maski.
Pozdrawiam cieplutko.
EVKUS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 17:37   #3
Pinupgirls
Przyczajenie

Dot.: Podkład do cery suchej na policzkach i u szczytu czoła, a tlustej w strefie T

Dziękuję za odpowiedź Co do nawilżania aktualnie zaczęłam "kurację" Cetaphilem i wygląda na to, że to pierwsza sensowna rzecz w tej kwestii do tej pory. Physiogel z tego co mówiła pani w aptece to właściwie to samo działanie, więc jest chyba dobrze Z tym, że ja stosuję na dzień także (i to kilka razy nawet jeśli jestem w domu), bo potrzebuję tłustości Co do podkładu, póki co muszę skorzystać z nieco niższej półki, no i skoro jest delikatny i prawie niewidoczny, to pewnie też ma słabe krycie A ja potrzebuję mocnego Ale póki co, przy tym kremie true match jakoś daje radę, mam kilka innych na oku, będę próbować jak mi się ten skończy dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź, pozdrawiam!
Pinupgirls jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości