Kosmetyki Essence - cz. XV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-12, 00:11   #2461
linka_12
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
miała któraś ten gel tint z essence
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwBA&dur=1226
?
Ja mam wersję pomarańczową i nie jestem zachwycona. Tint ledwo co kryje (praktycznie wcale nie zmienia koloru moich ust), do tego po kilku godzinach dosyć dziwnie się ściera i mam jakby zacieki na ustach. I na dodatek po nałożeniu nie wysycha do końca i zostaje taka lepka warstewka.
linka_12 jest offline  
Stary 2013-06-12, 10:07   #2462
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Korzystał ktoś dziś z promocji 2+1 ? czy gratisy są tylko takie jak na zdjęciu?
Za pierwszym razem dokładnie z tego co na zdjęciu Pani dała mi cienie czwórki
a za drugim miała już tylko jakiś paskudy lakier więc wyjęła mi lakiery i tusz z catrice i z tego pozwoliła wybrać.
Stary 2013-06-12, 15:31   #2463
kamelka33
Zadomowienie

Witajcie Esssencomaniaczki czy możecie polecić mi jkiś podkład? Szukam niedrogiego, w lato raczej rzadko się maluję, więc nie chcę wydawać zbyt dużo na podkład, którego nie będę regularnie używać Zastanawiałam się nad tym w opakowaniu z pompką - stay all day, co sądzicie? Lubię kosmetyki z Essence, ale nie miałam jeszcze okazji wypróbować podkładu. Dodam, że moja cera jest mieszana, mam z nią czasem problem, ale nie potrzebuję bardzo mocnego krycia

I jeszcze chciałam Was zapytać, czy wśród kosmetyków tej marki znajdzie się jakiś ciekawy rozświetlacz- puder brązujący?
Z góry dziękuję za pomoc
kamelka33 jest offline  
Stary 2013-06-12, 17:37   #2464
Rotkohl
Zakorzenienie

jeśli kogoś zaciekawi to szary liner z essence za 8 zł w naturze, kredka limonkowa za 3 dużo lakierów na 5 zł przecenionych, pedzelek do eyelinera za 5. (to na szafie wszystko z czerwonymi cenami u mnie nie tam z boku

kurde poradźcie mi co moge kupic z essence jeszcze bo chce kupic pedzelek do eyelinera to kupiłabym druga rzecz żeby gratis dostać
chcialam tinty ale te kolory nie dla mnie, stay matt tak samo(czerwony byłby okej ale mam z rimmela identyczny prawie i kurde nie wiem co tam wybrać
Rotkohl jest offline  
Stary 2013-06-12, 18:26   #2465
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
jeśli kogoś zaciekawi to szary liner z essence za 8 zł w naturze, kredka limonkowa za 3 dużo lakierów na 5 zł przecenionych, pedzelek do eyelinera za 5. (to na szafie wszystko z czerwonymi cenami u mnie nie tam z boku

kurde poradźcie mi co moge kupic z essence jeszcze bo chce kupic pedzelek do eyelinera to kupiłabym druga rzecz żeby gratis dostać
chcialam tinty ale te kolory nie dla mnie, stay matt tak samo(czerwony byłby okej ale mam z rimmela identyczny prawie i kurde nie wiem co tam wybrać

Może puder matujący? Teraz wszedł ten prasowaniec, mat absolutny to on rzeczywiście zapewnia- jeśli takowego potrzebujesz.

Poza tym czarna ll-ka- kredka automatyczna- warta jest grzechu
czuprynka jest offline  
Stary 2013-06-12, 18:39   #2466
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Może puder matujący? Teraz wszedł ten prasowaniec, mat absolutny to on rzeczywiście zapewnia- jeśli takowego potrzebujesz.

Poza tym czarna ll-ka- kredka automatyczna- warta jest grzechu
oo kredce sie przyjże bo puder to też mnie nie interesuje mam spory zapas ben nye fair i banana
Rotkohl jest offline  
Stary 2013-06-12, 18:44   #2467
Florrrka
Raczkowanie

W Gdyni również nie dostali gratisów i jakoś wcale mnie to nie dziwi. Ogólnie Natura spada na psy (nie obrażając oczywiście psów), bida z nędzą i tyle. Mają promocje-widma, przeceny bez przeceny i sprzedawczynie-macaczki. Jedyna rzecz, która mnie jeszcze do nich przyciąga to druga szafa Essence i ich odżywka do paznokci.

A tak a propos czy ktoś miałby ochotę przygarnąć eyelinery - mam dwa: jeden Essence - fioletowy (03 - Berlin Rocks), drugi Catrice - czarny (010 - Black Jack with Jack Black), oba użyte kilka-kilkanaście razy. Ale tak już pisałam w tym wątku: moje oczy + eyeliner w żelu + chwil kilka = miś panda i złowrogi klaun w jednym. Kupiłam je jakiś czas temu, leżą u mnie i się kurzą, ważność 6 miesięcy od momentu otwarcia, ale nie wiem, czy były otwierane wcześniej w Naturze. Fioletowy kupiłam już na przecenie.
Oczywiście oddam za darmo
Już nieaktualne.

Edytowane przez Florrrka
Czas edycji: 2013-06-13 o 20:06
Florrrka jest offline  
Stary 2013-06-12, 19:09   #2468
lorek1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Florrrka Pokaż wiadomość
W Gdyni również nie dostali gratisów i jakoś wcale mnie to nie dziwi. Ogólnie Natura spada na psy (nie obrażając oczywiście psów), bida z nędzą i tyle. Mają promocje-widma, przeceny bez przeceny i sprzedawczynie-macaczki. Jedyna rzecz, która mnie jeszcze do nich przyciąga to druga szafa Essence i ich odżywka do paznokci.

A tak a propos czy ktoś miałby ochotę przygarnąć eyelinery - mam dwa: jeden Essence - fioletowy (03 - Berlin Rocks), drugi Catrice - czarny (010 - Black Jack with Jack Black), oba użyte kilka-kilkanaście razy. Ale tak już pisałam w tym wątku: moje oczy + eyeliner w żelu + chwil kilka = miś panda i złowrogi klaun w jednym. Kupiłam je jakiś czas temu, leżą u mnie i się kurzą, ważność 6 miesięcy od momentu otwarcia, ale nie wiem, czy były otwierane wcześniej w Naturze. Fioletowy kupiłam już na przecenie.
Oczywiście oddam za darmo
A skąd jesteś?
lorek1 jest offline  
Stary 2013-06-12, 19:22   #2469
Florrrka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
A skąd jesteś?
Z Trójmiasta, ale mogę wysłać pocztą.
Florrrka jest offline  
Stary 2013-06-12, 19:31   #2470
linka_12
Zadomowienie

Czy Essence ma jakiś dobrze kryjący korektor na niedoskonałości w jasnym odcieniu? Bo jestem w trakcie poszukiwań i pomyślałam, że zacznę od sprawdzenia Essence
linka_12 jest offline  
Stary 2013-06-12, 19:53   #2471
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
oo kredce sie przyjże bo puder to też mnie nie interesuje mam spory zapas ben nye fair i banana

Kredka to mój długoletni faworyt, a zużyte opakowania liczę już w dziesiatki i nadal nie znalazłam nic lepszego (żelowa avonu też dobra, ale uczula mnie i płaczę po niej jak bóbr).
czuprynka jest offline  
Stary 2013-06-12, 21:09   #2472
pociek13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Czy Essence ma jakiś dobrze kryjący korektor na niedoskonałości w jasnym odcieniu? Bo jestem w trakcie poszukiwań i pomyślałam, że zacznę od sprawdzenia Essence
Ja osobiście polecam korektor ,, Stay Natural '' gdyż on naprawdę wtapia się w skórę oraz świetnie kryje. Ostatnio w Douglassie był za 8,99, gdyż w tej drogerii można ostatnio znaleźć cała szafkę Essence. A jak chodzi o jasny odcień, to polecam 03(mam osobiście) oraz 04.
pociek13 jest offline  
Stary 2013-06-12, 21:43   #2473
MissApple
Raczkowanie

Cytat:
miała któraś ten gel tint z essence
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwBA&dur=1226
?
Mam odcienie 3 i 4, generalnie tinty zjadam mega szybko, nie wiem co jest ze mną nie tak, bo barwnik znika od razu praktycznie zamiast zatrzymać się w skórze. Ogólnie te kolory które mam są ok - zwłaszcza za tą cenę, ale szału nie ma, chociaż o wiele bardziej mi ten tint przypasował niż dwa razy droższy z Catrice (wersja z aplikatorem). Ale w sumie kupiłam w ramach eksperymentu, wolę pomadki i błyszczyki, więc pewnie te tinty będą mi leżakować w kuferku.
MissApple jest offline  
Stary 2013-06-13, 08:47   #2474
brulionbebeb
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pociek13 Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam korektor ,, Stay Natural '' gdyż on naprawdę wtapia się w skórę oraz świetnie kryje. Ostatnio w Douglassie był za 8,99, gdyż w tej drogerii można ostatnio znaleźć cała szafkę Essence. A jak chodzi o jasny odcień, to polecam 03(mam osobiście) oraz 04.
Muszę się nie zgodzić. Mam te korektor i jest beznadziejny, w ogóle nie kryje. Do tego ma taką rozwodnioną konsystencję, że zamiast wcierać się w skórę, rozmazuje się po niej.

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline  
Stary 2013-06-14, 13:40   #2475
czuprynka
Zakorzenienie

Moje pierwsze wzorki, które w ogóle się odbiły
Strasznie koślawe i trochę kulawe, ale co tam, i tak się pochwale że wreszcie rozkminiłam blaszki P.s. Sory za skórki- nie nałożyłam kremu i są takie trochę dziadowskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02527 (Kopiowanie).jpg (22,1 KB, 154 załadowań)
czuprynka jest offline  
Stary 2013-06-14, 17:18   #2476
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Strasznie koślawe i trochę kulawe, ale co tam, i tak się pochwale że wreszcie rozkminiłam blaszki P.s. Sory za skórki- nie nałożyłam kremu i są takie trochę dziadowskie
Super, mi się tam podobają. Ja też nie wiem jak to obsłużyć
Stary 2013-06-14, 17:24   #2477
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Super, mi się tam podobają. Ja też nie wiem jak to obsłużyć

Ja stosowałam sie do wszystkich wskazówek Dziewcząt z wątku i okazało się, że w moim przypadku skrobaczka załączona do zestawu spisuje się świetnie, a nawet jej nie dotykałam tylko nauczona doświadczeniem innych od razu sięgnęłam po starą kartę bankomatową no i to ona była winowajczynią wszystkiego- po prostu zbierała lakier aż za dobrze i żadne wzorki nie chciały mi się odbijać. Dopiero skrobaczka rozwiązała problem, z tym, że wzorki na całą płytkę paznokciową są trochę dla mnie za krótkie, choć moje paznokcie do najdłuższych nie należą.
czuprynka jest offline  
Stary 2013-06-14, 17:43   #2478
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Ja stosowałam sie do wszystkich wskazówek Dziewcząt z wątku i okazało się, że w moim przypadku skrobaczka załączona do zestawu spisuje się świetnie, a nawet jej nie dotykałam tylko nauczona doświadczeniem innych od razu sięgnęłam po starą kartę bankomatową no i to ona była winowajczynią wszystkiego- po prostu zbierała lakier aż za dobrze i żadne wzorki nie chciały mi się odbijać. Dopiero skrobaczka rozwiązała problem, z tym, że wzorki na całą płytkę paznokciową są trochę dla mnie za krótkie, choć moje paznokcie do najdłuższych nie należą.
Nawet jakoś tak wypośrodkować.... efekt mi się podoba. Może nie na co dzień, ale na weekend...
Stary 2013-06-14, 18:49   #2479
blanche_
Rozeznanie

Cytat:
Ładne są jak na pierwszy raz.

Ja po 3cim razie się poddałam
Biedne stempelki leżą i kurz zbierają.
Stary 2013-06-15, 10:47   #2480
patricia13
Wtajemniczenie

Cytat:
Stary 2013-06-15, 14:21   #2481
new_me
Zadomowienie

czy obecnie w ofercie jest jakis godny polecenia rozswietlacz do twarzy? wlascnie skonczyl mi sie essensowy, nie pamietam jaki i nie wiem czy oplaca mi sie wybierac bo mam dosyc daleko. Mozecie cos polecic?

new_me jest offline  
Stary 2013-06-15, 20:45   #2482
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
czy obecnie w ofercie jest jakis godny polecenia rozswietlacz do twarzy? wlascnie skonczyl mi sie essensowy, nie pamietam jaki i nie wiem czy oplaca mi sie wybierac bo mam dosyc daleko. Mozecie cos polecic?

Tylko bronzero-rozświetlacze z naciskiem na bronzero

ale zbliżają się rozświetlające kulki . Czuwaj.
Stary 2013-06-15, 20:57   #2483
Sasabina
maskott

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
dziewczyny pisały i zachwalały wcześniej cień "cappucino, please!" używany jako rozświetlacz
Sasabina jest offline  
Stary 2013-06-16, 11:17   #2484
britnay
Zakorzenienie

Wysłałam Tż do Natury po eyeliner Essence. Napisałam na kartce "eyeliner liquidink Essence". Tż dał kartke ekspedience, która wcisnęła mu eyeliner liquid z grubym aplikatorem. Powiedzcie mi, czy eyeliner z cieńkim pędzelkiem jest nadal dostępny? Bo nie wiem, czy dała mu ten, dlatego, że tamtem został wycofany, czy po prostu się pomyliła. Nie musze chyba dodawać, że jestem wściekła
britnay jest offline  
Stary 2013-06-17, 22:52   #2485
roxaneczkaa
Przyczajenie

hello dziewczyny. mam takie pytanko czy ticket to paradise bedzie dostepna w pl? pozdrawiam buziaki
ps. jaka jest teraz limitka dostepna?
roxaneczkaa jest offline  
Stary 2013-06-17, 23:38   #2486
szafirowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez roxaneczkaa Pokaż wiadomość
hello dziewczyny. mam takie pytanko czy ticket to paradise bedzie dostepna w pl? pozdrawiam buziaki
kiedys zawsze wiedziałam, a teraz nie wiem
myślę, ze nasza essencowa ekipa się zestarzała, a ja z wami wszystkimi
Stary 2013-06-17, 23:41   #2487
pinkmouse
Przyczajenie

W Douglasie widziałam wczoraj Guerilla Gardening, jeśli chodzi o obecną limitkę.
pinkmouse jest offline  
Stary 2013-06-18, 11:43   #2488
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
W mojej Naturze są resztki Vintage District...
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2013-06-18, 15:20   #2489
granella
Raczkowanie

Cytat:

Kiedyś na FB pisali, że nie

W Hebe i Douglasie pojawiła się guerilla gardening
W Naturach nadal straszy vintage district
Ponoć od lipca ma się pojawić me and my ice cream

granella jest offline  
Stary 2013-06-18, 16:38   #2490
dzolls
Zakorzenienie

Hej

Od pewnego czasu mierzę się z legendą - kupionym jakiś czas temu a otwartym niedawno tuszem MA różowym - jestem z niego bardzo zadowolona, miałyście rację, że jest super

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości