Zbyt jasne u nasady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-20, 09:31   #1
basiunia2223
Przyczajenie

Question

Zbyt jasne u nasady

Witam Mam taki dziwaczny problem. Przez ostatni czas farbowałam włosy na ciemny kolor prawie czarny. Ostatnio chciałam je nieco rozjaśnić i wybrałam się do fryzjera. Wybrałam trochę zbyt jasny kolor ( fryzerka powiedziała że wyjdzie ) i wszystko było by ok gdyby nie to żę miałam dosyć duży odrost ok 4 cm i fatalnie kolor wyszedł!! Całościowo dosyć rozjaśniło włosy ale u nasady na odroście są zbyt jasne.. mam taki wianek na głowie z ciemno rudego koloru. Tydzień temu użyłam sama farby żeby spróbować je trochę wyrównać kolorem i było ok ale teraz znowu farba się spłukała i jest to samo co po fryzjerze. Zastanawiam się teraz czy nie farbnąć tylko tych włosów od nasady na znacznie ciemniejszy kolor tzn na taki jak reszta włosów? co o tym sądzicie?
basiunia2223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:19   #2
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay
Dot.: Zbyt jasne u nasady

Na pewno musisz czymś wyrównać ten kolor, ale po rozjaśnianiu zwykle żadna farba nie łapie tak jak trzeba i wszystkie się spłukują. Poszukaj na forum o pigmentacji, wiele osób robi właśnie po rozjaśnianiu. Mi akurat pigmentacja nic nie dała, za to kolor po rozjaśnianiu dopiero złapał mi jak robiłam farbą Cece taką specjalną do siwych włosów, która ma więcej pigmentów niż normalna, z "00" po przecinku, można kupić za ok. 16zł na all 125ml.
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:37   #3
kingus35
Przyczajenie

Dot.: Zbyt jasne u nasady

może nałóż taki sam kolor na same odrosty tylko z wodą 3% zeby nie rozjaśniała tylko przyciemniła je
kingus35 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości