jakiego używacie podkładu? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-11, 11:10   #91
intimone
Raczkowanie

Dot.: jakiego używacie podkładu?

Cytat:
Napisane przez aalicja28 Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepszy jest Dax Cosmetics Cashmere Mus podkład korygujacy . Podkład ma super konsystencję, jest lekki, bdb się rozprowadza, dobrze zakrywa niedoskonałości a co najważniejsze jest trwały i długotrwale matuje. Kupuję go w Rosmanie za ok 40 zł, jest super wydajny, wystarcza na ok 3 miesiące przy codziennym stosowaniu.Warto wypróbować, dużo firmowych drogich podkładów przy nim odpada.
Co do Dax Cosmetics Cashmere Mus to na KWC piszą że nie kryje on dobrze.. No i tylko 3 odcienie ?? Masakra jak tu dobrac odpowiedni...

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Hmm muszę sobie kupić na dniach jakis podkład, bo z tym wake me up to był nie wypał i potrzebuje czegos nowego, a max factor mi się kończy, i ciągnie mnie do tego true match, bo niestety mojego max factora muszę mieszać z jasniejszym max factorem i juz mnie to męczy, tym bardziej, że czasami nie mam na to czasu i 101 jej za jasny a 102 za ciemny i tylko to jest jedyny minus tego mojego ukochanego podkładu.. Czy true match opłaca się zamówić na allegro za ok 40 zł ?? I jak jest w ogóle z jego odcieniami ??
Ciemnieje on na twarzy czy jest okey ? Ja raczej potrzebuje jasny odcień...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

A i jeszcze powiedzcie mi co sądzicie o loreal infallible ? Kupiłam go jakiś czas temu i niestety nie mogę powiedzieć nic na jego temat, gdyż kupiłam zbyt ciemny dla mnie odcień i stoi na półce odstawiony biedaczek w towarzystwie wake me up'a

Edytowane przez intimone
Czas edycji: 2013-02-11 o 11:46
intimone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 11:49   #92
Falabella
Zakorzenienie

Obecnie używam trzech podkładów na zmianę. Revlon Colorstay, Clinique Anti Blemish i Catrice Matte Mousse.

Jestem z nich zadowolona, ale nie trafiłam na podkład marzeń. Potrzebuję czegoś lekkiego, średnio-kryjącego, nie podkreślającego skórek i trwałego. No i ma nie zapychać.
Revlon jest trwały, wystarczy odrobina, kryje średnio. Jest mocno przereklamowany. Odczuwam dyskomfort na myśl o składzie i opiniach, jak ciężki jest, jak trudno się go zmywa i że na dłuższą metę pogarsza stan skóry. Chyba trochę ciemnieje. Nie kupię go ponownie (tą butelkę mam z wymianki).

Clinique jest... drogi. Jego zaletą jest lekkość i to, że nie zapycha. Ładnie ujednolica kolor skóry, ale podkreśla skórki. Jestem z niego zadowolona. Nie ciemnieje. Czasami widać go na twarzy, to denerwujące. Jak na taką cenę to rewelacji nie ma. Nie kupię go ponownie.

Catrice w musie to podkład, którego używam już kilka lat. To lekki, niedrogi podkład. Nakładam go pędzlem Flat Top. Pięknie ujednolica kolor skóry i ślicznie kryje. Robi fotoszop na buzi. Ładnie się wtapia, wygląda naturalnie. Nałożony solo, potem punktowo palcem, bronzer, puder i jest super. Jest bardzo trwały. Jedyna jego wada to to, że w stanach łuszczenia po Atredermie przesusza skórę bardziej i podkreśla skórki, więc nie mogę go stosować non stop. To chyba najlepszy używany przeze mnie podkład. Nie zapycha, nie ciemnieje.

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:03   #93
intimone
Raczkowanie

W jakiej cenie ten catrice ? Jest on lepszy od catrice photo finish ? Widziałam twoją recenzję i chyba byłaś zadowolona co ??
Hmm sama juz nie wiem co wybrać, a mam cerę mieszaną, potrzebuję krycia, ale nie takiego wielkiego z efektem maski, i który wygląda nienaturalnie, a jednocześnie potrzebuję czegoś co nie zapycha.
Czasami takie podkłady (tak jak zresztą max factor też) w sztucznym swietle są okey ale za to w naturalnym świetle wyglądają okropnie!!

Edytowane przez intimone
Czas edycji: 2013-02-11 o 12:38
Stary 2013-02-11, 22:09   #94
pepita
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez intimone Pokaż wiadomość
Patrzyłam właśnie na ich stronę, i wydaje mi się, że bardziej niż próbkę opłaca się kupić od razu cały produkt.. Nie mają jakiś wielkich cen, bo 10g podkładu kosztuje 50 zł. Narazie nie jestem bardzo przekonana do krycia podkładu mineralnego, ale chyba będę musiała kiedyś spróbować... Jak już opanuję swoja kapryśną cerę hehe

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Ja właśnie słyszałam żeby uważać na podróbki na allegro skoro cena się tak różni od ceny sklepowej. A masz jakiegos zaufanego sprzedawcę na allegro tego produktu czy różnie zamawiasz ?
Płatne próbki to dla mnie nonsens. Ale każdy ma prawo mieć inne zdanie Kupowałam zazwyczaj u sprzedawcy quantapc lub MarkoweKosmetyki. Wszystkie dostępne tam kosmetyki są w sporo niższych cenach więc wszystkie są podróbkami? Nie sądzę. Maxfactor nie należy według mnie to tanich kosmetyków, ale nie jest też na tyle drogi żebym spotkała się z jego podróbkami Mam właśnie maxfactora lasting performance 102 i też jest dla mnie za ciemny, zdecydowanie za ciemny. True match jest jaśniusieńki, i nigdy nie zauważyłam aby zciemniał. Gdyby nie to, że maxfactor ciemnieje, i ciężko zdobyć mi odcień 101 u siebie w mieście to na pewno byłby dobrym konkurentem dla true match. Ale niestety, jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego podkładu to z MF powinien zrezygnować. A co do revlonu, że jest przereklamowany to zgadzam się w pełni. Poluję teraz na burżuła healthy mix, pharmaceris f, A jeśli chodzi o catrice photo finish to nie trzeba długo szukać czegoś lepszego, niemile wspominam ten podkład... Strasznie ciężki, dziwny, tłusty. Ciężko nawet go opisać

pokochaj uszate serduszko

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2013-02-11 o 22:25
pepita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 10:58   #95
intimone
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Płatne próbki to dla mnie nonsens. Ale każdy ma prawo mieć inne zdanie Kupowałam zazwyczaj u sprzedawcy quantapc lub MarkoweKosmetyki. Wszystkie dostępne tam kosmetyki są w sporo niższych cenach więc wszystkie są podróbkami? Nie sądzę. Maxfactor nie należy według mnie to tanich kosmetyków, ale nie jest też na tyle drogi żebym spotkała się z jego podróbkami Mam właśnie maxfactora lasting performance 102 i też jest dla mnie za ciemny, zdecydowanie za ciemny. True match jest jaśniusieńki, i nigdy nie zauważyłam aby zciemniał. Gdyby nie to, że maxfactor ciemnieje, i ciężko zdobyć mi odcień 101 u siebie w mieście to na pewno byłby dobrym konkurentem dla true match. Ale niestety, jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego podkładu to z MF powinien zrezygnować. A co do revlonu, że jest przereklamowany to zgadzam się w pełni. Poluję teraz na burżuła healthy mix, pharmaceris f, A jeśli chodzi o catrice photo finish to nie trzeba długo szukać czegoś lepszego, niemile wspominam ten podkład... Strasznie ciężki, dziwny, tłusty. Ciężko nawet go opisać

Co do próbek to mam takie samo zdanie. A co do podróbek na allegro- nie twierdzę, że każdy kosmetyk z niską ceną jest podróbką, po prostu słyszałam o czymś takim, co niekoniecznie musi być prawdą.
Wydaje mi się, że skoro byłaś zadowolona najbardziej z max factora tak jak ja to mamy podobne gusty więc w takim razie nie skuszę się na catrice, bo boje się znowu porażki... Spróbuję więc true match albo infaliblle.
Bardziej opłaci się kupić true match w drogerii czy zamówić na allegro?
Jaki odcień brałaś true match ??
Stary 2013-02-12, 12:58   #96
pepita
Rozeznanie

Cytat:
Co do próbek to mam takie samo zdanie. A co do podróbek na allegro- nie twierdzę, że każdy kosmetyk z niską ceną jest podróbką, po prostu słyszałam o czymś takim, co niekoniecznie musi być prawdą.
Wydaje mi się, że skoro byłaś zadowolona najbardziej z max factora tak jak ja to mamy podobne gusty więc w takim razie nie skuszę się na catrice, bo boje się znowu porażki... Spróbuję więc true match albo infaliblle.
Bardziej opłaci się kupić true match w drogerii czy zamówić na allegro?
Jaki odcień brałaś true match ??
Falabella poleciła matte mousse, ja testowałam jedynie photo finish ale próbowałam kiedyś innych musów i dobrze je wspominam, swojego czasu avon miał w swoim asortymencie bardzo dobrze kryjący mus, ale było to jakieś 5 lat temu Maybelline też nienajgorszy, ale używałam go tylko w lecie ze względu na słaby wybór jasnych odcieni. Swój true match mam w odcieniu N2, jest bardzo jasny, jaśniejszy od pudru którym go pokrywam Również nakładam go najpierw na całą twarz, a później punktowo na policzki i nos, z maxfactorem robiłam tak samo Ja poszukałabym najpierw true match w drogeriach, bardzo często jest w promocji w rossmanie i można go kupić za ok 33-38zł. Na allegro warto kupić jeśli masz możliwość odbioru osobistego. Bourjois Healthy Mix jest bardzo podobny do true match, więc jeśli ten będzie na promocji też możesz spróbować jeśli nie uda Ci się znaleźć true match. Być może będzie nawet lepszy True match zauroczył mnie między innymi tym, że w świetle naturalnym nie odznaczał się od szyi tak jak inne podkłady, zazwyczaj inne podkłady tworzyły sporo ciemniejszą, odznaczającą się maskę a ten nie. A co do infallible to nie mogę nic powiedzieć

Stary 2013-02-12, 17:34   #97
Katrinnnn
Raczkowanie

Manhattan Powder Mat Make Up (na moim blogu recenzja) jest jak dla mnie rewelacyjny! Zależało mi na dobrym zmatowieniu skóry i on radzi sobie z tym bardzo dobrze. Krycie też ma w miarę dobre. Więc jeśli zależy Wam na dobrym matowieniu skóry to go polecam, dodatkowo kosztuje ok. 25 zł
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 10:59   #98
lusiabambusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
Manhattan Powder Mat Make Up (na moim blogu recenzja) jest jak dla mnie rewelacyjny! Zależało mi na dobrym zmatowieniu skóry i on radzi sobie z tym bardzo dobrze. Krycie też ma w miarę dobre. Więc jeśli zależy Wam na dobrym matowieniu skóry to go polecam, dodatkowo kosztuje ok. 25 zł
A mi właśnie on niczego nie urywał.
Daaawno temu używałam jakiegoś matującego Astora i był świetny, niestety już długo go nie produkują. Po moich mniej lub bardziej szczęśliwych próbach znalezienia podkłądu idealnego zaczynam za nim tęsknić.
A niebawem znów czeka mnie wybór nowego, bo te których używam obecnie (Max Factor - All day flawless i Dermacol 24 control) są na wykończeniu i w dodatku w dwóch zepsuły się pompki

Zastanawia mnie ten Anabelle Minerals, ale boję się, że nie będzie dobrze krył i szybko znikał z buzi.
lusiabambusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:44   #99
MnemeE
Raczkowanie

GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie ten Anabelle Minerals, ale boję się, że nie będzie dobrze krył i szybko znikał z buzi.
Nie wiem jak mocno kryją te podkłady których ty używasz, ale jeżeli masz porównanie do Revlona CS (który wg wielu kryje rewelacyjnie) to podkłady Annabelle Minerals kryją jeszcze lepiej. Możesz zamówić próbki, nie kosztuje to wiele a jedna próbka starcza na długi czas, więc jakby ci nie przypasowało to możesz komuś odsprzedać, podarować, dać do przetestowania. Ale wydaje mi się mało prawdopodobne żebyś była nie zadowolna
MnemeE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:01   #100
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
W jakiej cenie ten catrice ? Jest on lepszy od catrice photo finish ? Widziałam twoją recenzję i chyba byłaś zadowolona co ??
Hmm sama juz nie wiem co wybrać, a mam cerę mieszaną, potrzebuję krycia, ale nie takiego wielkiego z efektem maski, i który wygląda nienaturalnie, a jednocześnie potrzebuję czegoś co nie zapycha.
Czasami takie podkłady (tak jak zresztą max factor też) w sztucznym swietle są okey ale za to w naturalnym świetle wyglądają okropnie!!
Kosztuje około 20zł. Jest sto razy lepszy od Photo Finish - lepiej wygląda, jest bardziej trwały i przy Photo Finish miałam wrażenia, że skóra się dusi i poci, poza tym zapchał mnie ;/
Warto spróbować Catrice w musie

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:07   #101
inmypocket
Raczkowanie

Revlon colorstay- wcale mi nie pasował
Lubię podkłady z Lirene
inmypocket jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:32   #102
intimone
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez inmypocket Pokaż wiadomość
Revlon colorstay- wcale mi nie pasował
Lubię podkłady z Lirene
Kiedyś próbowałam z Lirene.. Okropieństwo jak dla mnie !

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Kosztuje około 20zł. Jest sto razy lepszy od Photo Finish - lepiej wygląda, jest bardziej trwały i przy Photo Finish miałam wrażenia, że skóra się dusi i poci, poza tym zapchał mnie ;/
Warto spróbować Catrice w musie
Właśnie trochę się boję, że mus zapcha jeszcze bardziej niż zwykły podkład...
Stary 2013-02-13, 21:37   #103
pepita
Rozeznanie

Cytat:
Kiedyś próbowałam z Lirene.. Okropieństwo jak dla mnie !

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Właśnie trochę się boję, że mus zapcha jeszcze bardziej niż zwykły podkład...
Używałam kiedyś lirene city matt, uwielbiłam go do momentu, kiedy zauważyłam, że albo on nie kryje albo znika z buzi A tak na marginesie dodaję zdjęcia jak true match pokrywa mój rumień, zwłaszcza teraz kiedy gotuję się z gorąca (który na poprzednich zdjęciach i tak wyszedł bardzo dobrze, i był znacznie mniej widoczny :/ nie wiem jakim cudem bo na żywo jest często bardziej widoczny niż -> tu <- + równie czerwony nos ), dodam jeszcze, że makijaż robiłam o godzinie 14, a zdjęcia po 21 i ani razu go nie poprawiałam w jakikolwiek sposób bo nawet nie miałam na to czasu, ani potrzeby Nie wiem czy to zasługa true match czy pudru rimmela stay matte ale jestem zachwycona tym duetem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00005.jpg (59,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00009.jpg (72,1 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2013-02-13 o 21:42
Stary 2013-02-14, 09:53   #104
intimone
Raczkowanie

Tylko że to robiłaś w sztucznym świetle, a tak to większość podkładów wygląda super niestety.. Jak możesz to zrób kiedyś w dziennym świetle..
Choć na tych zdjęciach ładnie wygląda.. To jest najjaśniejszy odcień ?
Stary 2013-02-14, 10:10   #105
pepita
Rozeznanie

Cytat:
Tylko że to robiłaś w sztucznym świetle, a tak to większość podkładów wygląda super niestety.. Jak możesz to zrób kiedyś w dziennym świetle..
Choć na tych zdjęciach ładnie wygląda.. To jest najjaśniejszy odcień ?
No właśnie tu był ten problem, że światło było sztuczne no ale czego tu się spodziewać po godzinie 21 To jest jednak najjaśniejszy odcien n1 nie n2 (pomyliło mi się), mógłby wyjść jeszcze jaśniej bo użyłam nieco ciemniejszego pudru, co jest zauważalne podczas nakładania. Obecnie maluję się bardzo rzadko więc nie mam kiedy tego uchwycić ale postaram sie

Stary 2013-02-14, 12:00   #106
intimone
Raczkowanie

Cytat:
No właśnie tu był ten problem, że światło było sztuczne no ale czego tu się spodziewać po godzinie 21 To jest jednak najjaśniejszy odcien n1 nie n2 (pomyliło mi się), mógłby wyjść jeszcze jaśniej bo użyłam nieco ciemniejszego pudru, co jest zauważalne podczas nakładania. Obecnie maluję się bardzo rzadko więc nie mam kiedy tego uchwycić ale postaram sie

No jak po 21 to jesteś usprawiedliwiona
A u mnie w rossmannie jest teraz promocja na infaillible i mnie kusi kusi hehe Ale może poczekam na ten true match i go wypróbuje.. Narazie znalazła zastosowanie dla ciemnego infaillible i za jasnego wake me up ^^ mieszam je razem i ładnie wychodzi nawet Tak naturalnie
Stary 2013-02-14, 12:03   #107
lusiabambusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mocno kryją te podkłady których ty używasz, ale jeżeli masz porównanie do Revlona CS (który wg wielu kryje rewelacyjnie) to podkłady Annabelle Minerals kryją jeszcze lepiej. Możesz zamówić próbki, nie kosztuje to wiele a jedna próbka starcza na długi czas, więc jakby ci nie przypasowało to możesz komuś odsprzedać, podarować, dać do przetestowania. Ale wydaje mi się mało prawdopodobne żebyś była nie zadowolna
Revlon CS był świetny, dopóki nie zaczął mi przeszkadzać Nie wiem czemu, ale buzia chyba o jakimś czasie się przyzwyczaiła. Zastanawiałam się nad powrotem do niego, ale skoro tak chwalisz to chyba się skuszę na Annabelle Minerals.
Zamówię chyba z dwie próbki, może trafie w swój kolor
Stary 2013-02-14, 17:35   #108
MnemeE
Raczkowanie

Cytat:
Revlon CS był świetny, dopóki nie zaczął mi przeszkadzać Nie wiem czemu, ale buzia chyba o jakimś czasie się przyzwyczaiła. Zastanawiałam się nad powrotem do niego, ale skoro tak chwalisz to chyba się skuszę na Annabelle Minerals.
Zamówię chyba z dwie próbki, może trafie w swój kolor
Spróbuj, naprawdę warto Ja z Revlona używałam BUFF 150 i jeżeli chodzi o odpowiednik Annabelle Minerals to jest to odcień GOLDEN - FAIREST. J na początku byłam dość neutralnie nastawiona, ale byłam i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Główna zaleta tych podkładów to że bardzo dobrze kryją i dają naturalny wygląd skóry Dodam jeszcze że używam wersji MATUJĄCEJ i jest ona naprawdę mocno kryjąca
Stary 2013-02-14, 18:16   #109
intimone
Raczkowanie

Taki podkład nakładasz pędzlem do podkładów ?
Stary 2013-02-14, 20:28   #110
Czokou
Zadomowienie

ja już od dawien dawna używam vichy aera teint i jak na razie nie śpieszno mi go zmieniać znalazłam kolor idealny dla mojej cery, ostatnio nawet słyszałam zdanie w stylu 'co ty, bez makijażu?', gdy oczywiście miałam go na sobie. Więc ma u mnie plus za naturalność
poza tym lubię jego konsystencję, jest bardzo wydajny. Jest dość kryjący, niestety nie mogę go zestawić z żadnym innym podkładem, z racji, że niewiele ich przetestowałam. Tylko z początku używałam jakiś z niższej półki (za ok 20zł), które dla mnie osobiście były tragedią. (nie trzymały się, źle się je rozprowadzało, 'rolowały się' itd).
Stary 2013-02-14, 22:41   #111
pepita
Rozeznanie

Cytat:
Taki podkład nakładasz pędzlem do podkładów ?
Jak trafisz bourjois healthy mix z czarną nakrętką, zakrętką na promocji to możesz spróbować bo jest podobny (jak nie lepszy, tylko nie wiem jak z trwałością ) do true match

Stary 2013-02-15, 11:08   #112
lusiabambusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Spróbuj, naprawdę warto Ja z Revlona używałam BUFF 150 i jeżeli chodzi o odpowiednik Annabelle Minerals to jest to odcień GOLDEN - FAIREST. J na początku byłam dość neutralnie nastawiona, ale byłam i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Główna zaleta tych podkładów to że bardzo dobrze kryją i dają naturalny wygląd skóry Dodam jeszcze że używam wersji MATUJĄCEJ i jest ona naprawdę mocno kryjąca
Ja Revlonu używałam Ivory 110 i wczoraj po dłuuuugich przemyśleniach zdecydowałam się na beige light - od razu pełnowymiarowy.
Jak to mówią - raz kozie śmierć
Stary 2013-02-16, 10:19   #113
MnemeE
Raczkowanie

Cytat:
Ja Revlonu używałam Ivory 110 i wczoraj po dłuuuugich przemyśleniach zdecydowałam się na beige light - od razu pełnowymiarowy.
Jak to mówią - raz kozie śmierć
Mam nadzieje że trafisz z kolorem Nie wiem czy śledziłaś wątek o podkładach Annabelle Minerals, ale tam dziewczyny mówiły że odcienie BEIGE są pomarańczowe. A nie myślisz że odcień LIGHT będzie dla ciebie o wiele za ciemny? Moja koleżanka używała z Revlona 180 i dla niej odcienie Fair są dobre a Light za ciemne, radziła bym się zastanowić nad tym bo szkoda pieniędzy, Jako że używasz Revlona IVORY 110 to odcienie FAIREST powinny być dla ciebie odpowiednie, a nie o dwa tony ciemniejsze tak jak ty wybrałaś.
Podaje ci linka ze swatchami, dziewczyna bardzo ładnie przedstawiła odcienie: http://beautyhairandfashion.blogspot...-podkadow.html
Zastanów się dobrze jeszcze raz bo będziesz bardzo żałowała jak nie trafisz z odcieniem!
Stary 2013-02-16, 11:25   #114
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Kiedyś próbowałam z Lirene.. Okropieństwo jak dla mnie ![COLOR="Silver"]
Ja mam City Matt- użyłam kilka razy i chyba komuś oddam, bo jest strasznie ciężki no i mam wrażenie, że zapycha! Tak okropnego jeszcze nie miałam- a takie dobre recenzje na KWC.

Cytat:
ja już od dawien dawna używam vichy aera teint i jak na razie nie śpieszno mi go zmieniać znalazłam kolor idealny dla mojej cery, ostatnio nawet słyszałam zdanie w stylu 'co ty, bez makijażu?', gdy oczywiście miałam go na sobie. Więc ma u mnie plus za naturalność
Dobry podkład tylko dla mnie nie ma jasnego odcienia
Stary 2013-02-28, 11:17   #115
intimone
Raczkowanie

oj jutra jest promocja na true match w rossmannie Na to w końcu czekałam Choć i tak cena jeszcze jest duża, bo 44 zł.. No ale jak go tak zachwalacie to mam nadzieję, że będzie wart swojej ceny. Zastanawiam się tylko nad odcieniem.. Najjaśniejszy jest baardzo jasny ?? Bo ja takim bladziochem strasznym nie jestem, więc nie wiem..

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Hmmm chyba że ten z bourious healthy mix ? Bo też po tej samej cenie będzie.. Który lepszy ?
Stary 2013-03-01, 13:03   #116
intimone
Raczkowanie

Nooo kupiłam Wzięłam najjaśniejszy, bo ten N2 wydawał mi się zbyt ciemny... Wróciłam i od razu wypróbowałam... I chwila prawdy... Na początek myślałam.. "tragedia"- za jasny.. Ale faktycznie wtopił się w skórę.. Narazie się nie wypowiadam, zobaczymy za kilka dni jak się będzie sprawował Choć jak się zawiodę na nim, to będę załamana hehe
Stary 2013-03-03, 11:10   #117
pepita
Rozeznanie

Cytat:
Nooo kupiłam Wzięłam najjaśniejszy, bo ten N2 wydawał mi się zbyt ciemny... Wróciłam i od razu wypróbowałam... I chwila prawdy... Na początek myślałam.. "tragedia"- za jasny.. Ale faktycznie wtopił się w skórę.. Narazie się nie wypowiadam, zobaczymy za kilka dni jak się będzie sprawował Choć jak się zawiodę na nim, to będę załamana hehe
A używasz jakiegoś pudru? Chociażby transparentnego dla utrwalenia? Ja również mam najjaśniejszy odcień true match jak już wcześniej wspominałam ale używam pudru rimmel stay matte nr 4 sandstorm i trochę go przyciemnia + bronzer/róż. Celowo wybrałam najjaśniejszy odcień, zazwyczaj ciężko było mi znaleźć odpowiednio jasny odcień podkładu i zawsze to puder go rozjaśniał i kiedy podkład zaczynał schodzić z twarzy powstawały plamy, a raczej moja cera zaczynała prześwitywać Wyglądało to na prawdę niedobrze :/ Na szczęście nie mam już tego problemu Teraz polowanie na bourjois healthy mix Ale to dopiero w lecie, zanim skończę drugie opakowanie true i pewnie trochę się opalę

Stary 2013-03-04, 10:38   #118
intimone
Raczkowanie

Cytat:
A używasz jakiegoś pudru? Chociażby transparentnego dla utrwalenia? Ja również mam najjaśniejszy odcień true match jak już wcześniej wspominałam ale używam pudru rimmel stay matte nr 4 sandstorm i trochę go przyciemnia + bronzer/róż. Celowo wybrałam najjaśniejszy odcień, zazwyczaj ciężko było mi znaleźć odpowiednio jasny odcień podkładu i zawsze to puder go rozjaśniał i kiedy podkład zaczynał schodzić z twarzy powstawały plamy, a raczej moja cera zaczynała prześwitywać Wyglądało to na prawdę niedobrze :/ Na szczęście nie mam już tego problemu Teraz polowanie na bourjois healthy mix Ale to dopiero w lecie, zanim skończę drugie opakowanie true i pewnie trochę się opalę
Niestety muszę uzyć pudru bo gdy go nie uzyję to jestem biała jak ściana po tym podkładzie... Szkoda, bo myślałam, że uwolnię się choć trochę od sypkiego pudru, no ale trudno.. Niestety bardzo się wahałąm nad odcieniem bo N2 już wydawał mi się za ciemny a ten trochę za jasny, więc wolałam wziąć jaśniejszy niż ciemniejszy wiadomo... Używam go już kilka dni i powiem, że narazie nie jestem zadowolona.. Po pierwsze właśnie z powodu tego odcienia, przez który od razu po nałożeniu wyglądam jak biała ściana, a ja wcale blada nie jestem. Trzeba trochę poczekać aż wtopi się w skórę.. Po jakimś czasie już się tak nie odznacza od skóry faktycznie, co jest fajne. Mam jednak zastrzeżenia do konsystencji, która jest dla mnie okropna.. taka "sucha", i co do krycia to bardzo bym tu polemizowała, że ma on dobre krycie... Oj boję się, że będę na nim zawiedziona i będę żałowała 50 zł... Narazie daje mu jeszcze szanse....
Stary 2013-03-04, 17:56   #119
pepita
Rozeznanie

Cytat:
Niestety muszę uzyć pudru bo gdy go nie uzyję to jestem biała jak ściana po tym podkładzie... Szkoda, bo myślałam, że uwolnię się choć trochę od sypkiego pudru, no ale trudno.. Niestety bardzo się wahałąm nad odcieniem bo N2 już wydawał mi się za ciemny a ten trochę za jasny, więc wolałam wziąć jaśniejszy niż ciemniejszy wiadomo... Używam go już kilka dni i powiem, że narazie nie jestem zadowolona.. Po pierwsze właśnie z powodu tego odcienia, przez który od razu po nałożeniu wyglądam jak biała ściana, a ja wcale blada nie jestem. Trzeba trochę poczekać aż wtopi się w skórę.. Po jakimś czasie już się tak nie odznacza od skóry faktycznie, co jest fajne. Mam jednak zastrzeżenia do konsystencji, która jest dla mnie okropna.. taka "sucha", i co do krycia to bardzo bym tu polemizowała, że ma on dobre krycie... Oj boję się, że będę na nim zawiedziona i będę żałowała 50 zł... Narazie daje mu jeszcze szanse....
Od pudru raczej nigdy się nie uwolnisz jeśli masz sporo do ukrycia, nie ma to nawet sensu, bo sam podkład sobie nie poradzi na kilka godzin, nie jest na tyle trwały, zawsze będzie troche się lepił dość szybko znikał z twarzy. Jak dla mnie puder jest obowiązkowy na podkład, nie wyobrażam sobie nałożenia samego podkładu bo każdy, nawet najlepszy i najdroższy podkład bez pudru jest krótkotrwały, no i na pewno nie będzie matowił bez pudru, może nie licząc musów. Jeśli ktoś ma ładną cerę to na sam podkład może sobie pozwolić, ale na pewno nie ja ani inne osoby które mają co kryć To mija się z sensem. Konsystencja jak dla mnie jest strasznie lejąca, jak affinitone ale krycie dalej uważam za bardzo dobre, tylko ja nakładam go tak jak wcześniej wspominałam najpierw rozsmarowuję na całą twarz a później punktowo wklepuję na nos i policzki :P z maxfactorem robiłam tak samo, z colorstayem też. Jeszcze nie znalazłam tak dobrze kryjącego podkładu, który pokrył by mój rumień przy pierwszym rozsmarowaniu go na twarzy Jak nakładam true match też mam praktycznie białą twarz ale o niebo wolę to niż pomarańczowe/brązowe plamy które miałam po innych podkłddach i które były dla mnie plagą :/ Niestety, coś za coś. Ale od tego jest puder i bronzer żeby ta twarz nie była taka biała. Po sobie wiem, że da się temu zaradzić

Stary 2013-03-05, 10:21   #120
intimone
Raczkowanie

Co do konsystencji to jest masakra jakaś... wolę troszkę gęstsze podkłady jak np infaillible. Ja natomiat muszę sie troszkę wysilić w rozsmarowanie tego podkładu bo robi mi takie smugi, że masakra, więc wklepanie go jest chyba obowiązkowe. Jak dla mnie lepsze krycie ma infaillible... Zobacze narazie próbuję go dalej, ale nie wiem czy nie wolę infaillible hehe Noo ale człowiek na błędach się uczy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości