Kosmetyki APC - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-11, 13:24   #1261
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Kosmetyki APC

ale na tych zdj nie widac tych szafirowych drobinek

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 13:35   #1262
anciaahk
kosmitka

Hosenko, w nawiązaniu do Twojej rozmowy z MagJa, pojawiła się we mnie ciekawość: czym różnią się pudry rozświetlające sypkie od kulek? Bij, jesli tu odpowiedź już wcześniej padła, nie pamiętam.
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 13:58   #1263
Hosenka*
Moderator KWC

ancia no ja sie mało orientuje w tej sprawie, bo nie używałam nigdy sypich pudrów, ale tak na moj rozumek to jest tak: puder sypki rozswietlajacy oprócz rozswietlenia, działa jak puder taki w kamieniu, czyli matuje i wyrównuje koloryt. a kuleczki rozswietlajacy daja tylko własnie połysk

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2005-12-11, 14:42   #1264
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Chyba wy nauczyciele jednak macie większe luzy w doborze stroju niż my bankowcy... Ale to już jest off topic, więc się nie rozpisuję.
Luzy w doborze ubrań mamy, ale jesteśmy niezwykle obserwowani przez uczniów, zauważą każdy nowy cień i każde nowe ubranie lub obuwie...
Puniax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 14:57   #1265
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
ancia no ja sie mało orientuje w tej sprawie, bo nie używałam nigdy sypich pudrów, ale tak na moj rozumek to jest tak: puder sypki rozswietlajacy oprócz rozswietlenia, działa jak puder taki w kamieniu, czyli matuje i wyrównuje koloryt. a kuleczki rozswietlajacy daja tylko własnie połysk
No to poszukałam w wątki i wklejam:
CYTAT: "Co do tych pudrów to srebrny nie będzie typowo srebrny z tego co się orientuję.Pudry rozświetlające są znacznie bardziej błyszczące-10razy-od pudrusypkiego nr3. Żaden nie jest żółty- odcienie są naturalne zpołyskiem.Polecamy też rozświetlający nr 4- lekko przyciemnia i dajepiękny jasno brązowy połysk.Wynika, że będzie jasny i naturalny odcień z chłodnym połyskiem.
Pudry (sypkie) odcieniami wiele się nie różnią , nr 1 jest trochę jaśniejszy i bardziej różowy, 2 to jasny beż.
Rozświetlający puder sypki srebrny jest podobny do złotego-odcień jasnego beżu tylko ze srebrnymi drobinkami
pudry rozświetlajace nadają się na wieczór, mają drobinki które pięknie lśnią. Złoty i srebrny są do siebie zbliżone (kolor bazowy to jasny beż) z tym że nr 1błyszczy na ciepły złoty odcień a nr2 na chłodno czyli srebrno."
Większość pisała Aga , trzeba będzie jej się dopytać, jak się pojawi.
A może ktoś z was wie jaka jest różnica między tymi pudrami?
Stary 2005-12-11, 15:00   #1266
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
z każdego z 3 cieni, które mam dzieki Twojemu zamówieniu, jestem strasznie zadowolona!! a zamawiałam wtedy 19, 22 i 25.. 22 jest pięęęęęęękny!!! ciemny brązik połyskujący ... ach i och najczesciej własnie jego używam - czarnym cieniem maluje wewnętrzna strone powiek (kontur całego oka, łącznie z wewn koncikiem) a potem zewn tym cieniem 22... jakos zawsze wydawało mi sie, ze czarna kreska nie pasuje do brązowych cieni, ale wygląda to pięnie!!! czarny dodaje tylko jeszcze wiekszej głębi kocham te cienie!!! inne brązy wymiekają i mogą sie schować daleko!!!

nie żebym Cie kusiła...
Eee wcale
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:05   #1267
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez MagJa
Eee wcale
no widzisz! a juz sie bałam ze mnie o to posądzisz :P

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2005-12-11, 17:01   #1268
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Nie wiem czy Aga się na mnie nie pogniewa, ale wkleję fotki kameleona na jej ręce, to już było wyżej. Mam nadzieję, że mi się za to nie oberwie.
To ja podłączę się do kameleona :d - jestem nim zachwycona !
http://img439.imageshack.us/my.php?i...ameleon1mq.jpg
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 17:10   #1269
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
nie, kameleon ma niebieskie, szafirowe drobinki, a "baza" jest szaro-brązowa.

nasze proporcje niewiele sie różnią -

niech ktos skomentuje te "mieszanki" pliss!
moze napisze o co mi chodzi:

1. kuleczki chce stosować na dzień na całą twarz

2. nie chce aby były brązujące (brązujący mam puder z Max Factora i nakładam na kości policzkowe)

3. nie chce aby były za jasne - żeby rozjasniały (tak jak podobno kulki 0), bo mam troszke ciemniejsza karnacje

4. chce aby był poprostu ładny, naturalny, lekko rozswietlony efekt
Jeśli nie chcesz efektu rozjaśniającego to wyrzuć trochę białych kulek, a żeby nie było zbyt bązująco to dodaj kilka złotych i ew. różowych (zamiast tych białych na przykład)
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:16   #1270
anciaahk
kosmitka

Jak tak poczytałam więcej o tych pudrach (cytaty wyżej), to doszłam do wniosku, że lepsze działanie będą jednak miały pudry sypkie. Tylko czy zestawienie puder sypki nr 2 oraz rozświetlający srebrny - będzie do siebie pasować. Zaznaczę od razu, że krem mam rozświetlający AVON (piękne drobiki na twarzy), puder też rozświetlający Revlin Skin Diffusing czy jakoś tak .
Pomożecie??

Aha, jeszcze jedno pytanie, o ile dobrze doczytałam, to złoty puder rozświetlający ma odcień ciepły i złote drobinki, zaś srebrny jest chłodny, zminiejszy i bledszy oraz ma srebrne drobinki?
Słonecznego to już nigdzie nie znalazłam - może ktoś ma?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 14:17 Powód: Post po poscie!!
Stary 2005-12-11, 21:57   #1271
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Aha, jeszcze jedno pytanie, o ile dobrze doczytałam, to złoty puder rozświetlający ma odcień ciepły i złote drobinki, zaś srebrny jest chłodny, zminiejszy i bledszy oraz ma srebrne drobinki?
Słonecznego to już nigdzie nie znalazłam - może ktoś ma?
Ależ męczysz
Żarcik
Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale niestety nie posiadam tych rozśietlaczy Dobranoc
Stary 2005-12-12, 15:46   #1272
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mona1978
To ja podłączę się do kameleona :d - jestem nim zachwycona !
http://img439.imageshack.us/my.php?i...ameleon1mq.jpg
Coraz bardziej żałuję, że go nie mam
Mam za to turkus nr 8 i nie wiem z czym połączyć ... podoba mi się za to połączenie takiego turkusu z kameleonem: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86355

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 15:49   #1273
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naila
Coraz bardziej żałuję, że go nie mam
Mam za to turkus nr 8 i nie wiem z czym połączyć ... podoba mi się za to połączenie takiego turkusu z kameleonem: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86355
naila, mam taki sam problem i takie same przemyślenia. Nieźle to monna wykombinowała Następnym razem biorę do kameleona i będę kombinować makijaż z nim i turkusem
Stary 2005-12-12, 22:55   #1274
Puniax
Rozeznanie

A mi dzisiaj przyszedł cień nr 16 - głęboka czerwień złamana fioletem oraz puder w kulkach nr 7 - beżowy - stosuję go jako róż. Jestem z obydwu produktów zadowolona, choć cień wypróbuję dopiero jutro, ale kulki są super, w sam raz do mojej karnacji - nie za ciemne nie za jasne.
Stary 2005-12-12, 23:12   #1275
anciaahk
kosmitka

A ja zamówiłam:
Cienie sypkie - nr 3, 20, 21, 22, 25 oraz puder sypki - opalony transparentny - nr 2. Zamówienie złozyłam w niedzielę, wysłałam pieniądze i dzisiaj już doszły, dostałam potwierdzenie. Mam nadzieję, że w środę lub czwartek będę się cieszyć nowymi kosmetykami .
Kulki i inne cienie zostawiłam sobie na później. Puniax daj znać jak wypadł nr 16.
Pozdrowionka.
Stary 2005-12-12, 23:24   #1276
WioletaM
Zakorzenienie

Co myślicie o pomieszaniu kulek nr 5 i 6?
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 10:29   #1277
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Właśnie składam zamowienie na kulki i zastanawiam się jeszcze nad cieniem kameleonem nr 25. Mam ciepły odcień cery i tęczówki także ciepłe w kolorze zielono pomarańczowo-brązowym (coś jak piwne ale nie do końca) i czy ten cień mimo, ze jest chłodny będzie mi pasował?
Amelianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:14   #1278
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Co myślicie o pomieszaniu kulek nr 5 i 6?
Przyznam się, że nie wpadłam na taki pomysł jeszcze ale wydaje się być całkiem sensowny do ozywienia bladej buźki na dzień powinno być w sam raz
Stary 2005-12-13, 17:29   #1279
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Przyznam się, że nie wpadłam na taki pomysł jeszcze ale wydaje się być całkiem sensowny do ozywienia bladej buźki na dzień powinno być w sam raz
to może jeszcze jakis brązik do tego, zeby twarz nie była taka bledziutka...cio?
Stary 2005-12-13, 18:53   #1280
nadziejka_82
Raczkowanie

co do kameleona.. nie tylko z turkusem sie ciekawie prezentuje. dzis wpadlam w szafeczce na trio burzuja bladziuchno rozowe. no nie powiem nie powiem, pasuje pieknie. szkoda ze nie mam aparatu :-|
a poza tym... do rozswietlenia pod lukiem brwiowym najjasnieszyz rozanego trio, na kosci policzkowe kulki 00.ii prawie ten sam efekt. az nieprawdopodobne:-D
nadziejka_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:19   #1281
katiia
Raczkowanie

Dziewczyny,mam pytanko... w jaki sposob zamawia się ze strony APC? pytam,bo nie mogę doszukać się tam żadnego formularza zamówieniowego ani niczego w tym stylu? a może mam tak po prostu wysłać do nich maila ,napisać jakie kosmetyki chce zamowic no i oczywiście swoj adres?sama nie wiem... Aha jeszcze jedno, ile czekałyście na przesyłke?
katiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:46   #1282
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

zamawiasz normalnie, przez mail. Przesyłka idzie lotem błyskawicy

Kameleon nr 25 jest śliczny, to taki ciemnoszary , opalizujący na zielono, myślę Amelianno że będzie pasować

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:33   #1283
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anciaahk
A ja zamówiłam:
Cienie sypkie - nr 3, 20, 21, 22, 25 oraz puder sypki - opalony transparentny - nr 2. Zamówienie złozyłam w niedzielę, wysłałam pieniądze i dzisiaj już doszły, dostałam potwierdzenie. Mam nadzieję, że w środę lub czwartek będę się cieszyć nowymi kosmetykami .
Kulki i inne cienie zostawiłam sobie na później. Puniax daj znać jak wypadł nr 16.
Pozdrowionka.
No więc jesli chodzi o nr 16, to na mokro bardzo trudno się go nakłada, ale na sucho jest super.
Stary 2005-12-14, 01:40   #1284
MagJa
Zakorzenienie

Mam pytanko do posiadaczek pastelowego pudru w kulkach, ale tych o ciepłym odcieniu cery. Czy puder Wam pasuje tak na całą buźkę? Czy nie oziębia, nie rozjaśnia zbytnio? Bo ja już nie wiem czy chcę robić mieszankę czy iść na łatwiznę i kupić nr 00 Pomóżcie Puder oglądałam już parę razy w GC i dalej nie wiem A muszę przyznać, że posiadane wcześniej pastelowe kulki Pierre Rene jednak mnie trochę wybledzały i jak rok temu mi się to podobało, to teraz przestało Teraz wolę nie wybledzać dodatkowo swej anemicznej skóry
Stary 2005-12-14, 06:56   #1285
Ewuńka
Rozeznanie

GG do Ewuńka

ja dziś będę szalała z zamówieniem najpierw się jeszcze upewnie co do kolorków w GC

Ewuńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 07:57   #1286
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna
Cytat:
Napisane przez MagJa
Mam pytanko do posiadaczek pastelowego pudru w kulkach, ale tych o ciepłym odcieniu cery. Czy puder Wam pasuje tak na całą buźkę? Czy nie oziębia, nie rozjaśnia zbytnio? Bo ja już nie wiem czy chcę robić mieszankę czy iść na łatwiznę i kupić nr 00 Pomóżcie Puder oglądałam już parę razy w GC i dalej nie wiem A muszę przyznać, że posiadane wcześniej pastelowe kulki Pierre Rene jednak mnie trochę wybledzały i jak rok temu mi się to podobało, to teraz przestało Teraz wolę nie wybledzać dodatkowo swej anemicznej skóry
Ja mam cerę ciepłą żółtawą taką nie całkiem bladą ale też nie ciemną. Używam tych kuleczek na skórę wokół oczu, okolice nosa i szczyty kości policzkowych i efekt mi się bardzo podoba. Kulki nie oziębiają, może troszkę rozjaśniają skórę- nie wybielają ale dają raczej taki efekt blasku rozświetlenia. Przed tymi kulkami na trwarz kładę puder sypki APC nr 2, a na końcu ozywiam policzki, czoło i kości szczęki kulkami nr 3. Do stosowania na całą twarz (moją) raczej się nie nadają.
Wczoraj zamówiłam sobie zestaw kulek beżowych, złotych i białych w celu skomponowania zestawu do używania na całą buzię. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało

Cytat:
Napisane przez agabil1
zamawiasz normalnie, przez mail. Przesyłka idzie lotem błyskawicy

Kameleon nr 25 jest śliczny, to taki ciemnoszary , opalizujący na zielono, myślę Amelianno że będzie pasować

dzięki

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 14:19 Powód: Post po poscie!!
Stary 2005-12-14, 10:45   #1287
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Ja mam cerę ciepłą żółtawą taką nie całkiem bladą ale też nie ciemną. Używam tych kuleczek na skórę wokół oczu, okolice nosa i szczyty kości policzkowych i efekt mi się bardzo podoba. Kulki nie oziębiają, może troszkę rozjaśniają skórę- nie wybielają ale dają raczej taki efekt blasku rozświetlenia. Przed tymi kulkami na trwarz kładę puder sypki APC nr 2, a na końcu ozywiam policzki, czoło i kości szczęki kulkami nr 3. Do stosowania na całą twarz (moją) raczej się nie nadają.
Wczoraj zamówiłam sobie zestaw kulek beżowych, złotych i białych w celu skomponowania zestawu do używania na całą buzię. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało
To chyba mamy w miarę podobne koloryty i ja też używam sypkiej dwójki No i właśnie tego się obawiałam, że kulki pastelowe nie będą się nadawały na całą twarz... A ja chcę coś na całą i też myślałam o mieszance biało-złoto-beżowej, więc jak już ją dostaniesz, to koniecznie zdaj mi relację I napisz ile jakich kulek masz Będę bardzo wdzięczna
Stary 2005-12-14, 10:58   #1288
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Ok, myślę, że dziś lub jutro powinnam dostać paczuszkę od APC. Skomponuję sobie zestaw i napiszę o wrażeniach.
Stary 2005-12-14, 11:00   #1289
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Ok, myślę, że dziś lub jutro powinnam dostać paczuszkę od APC. Skomponuję sobie zestaw i napiszę o wrażeniach.
Ok. Czekam z niecierpliwością
Stary 2005-12-14, 11:25   #1290
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Ja myślałam o zestawie:
18 białych
13 złotych
10 beżowych

albo dosypać do kuleczek 0 5-8 beżowych i zobaczyć jaki będzie efekt
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości