Kosmetyki APC - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-14, 12:25   #1291
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna
Dot.: Kosmetyki APC

Ja zamówiłam duże 18 g kulki bezowe i 9g białe oraz 9 g złote. Kulki będziemy dzielić z siostrą na pół. Planowałam zrobic tak:
po ok. 20 kulek bezowych+ ok. 10 białych i 10 złotych. Siostra jest troszeczkę bledsza więc moze oddam jej więcej białych. Zobaczymy, jak dostanę kulki to pokombinuję
Amelianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 13:30   #1292
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

A ja ponawiam prośbę o rozpisanie kuleczek już istniejących, bo na zdjęciach słabo widać.
Ja niestety nie mam możliwości zobaczenia ich na żywo
W sumie cały czas bardziej się skłaniam do modyfikowania zestawów już istniejących, niż do tworzenia ich od początku
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 14:22   #1293
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Ok,ja moge policzyc kulki nr 0 i kulki nr 3 bo takie posiadam
Stary 2005-12-14, 16:15   #1294
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Ok,ja moge policzyc kulki nr 0 i kulki nr 3 bo takie posiadam
Kuleczki 0 tez posiadam i juz wczesniej podawałam skład ale mozesz policzyc to porównamy
6 - fioletowych
7 - zielonych
10 - różowych
12 - złotych
14 - białych

O 3 bardzo proszę
10 PŻ
Stary 2005-12-14, 16:49   #1295
rzyrafka
Zakorzenienie

Amelianno ja tez czekam na Twoje wrażenia :0
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:44   #1296
guia
Zadomowienie

GG do guia

a ja właśnie złożyłam zamówienie 2 puderki prasowane, kulki oliwkowe i drugie czekoladowe małe, no i obowiązkowo cienie numery: 8, 12, 19, 22, 30. Część na prezent, część do mojej prywatnej puderniczej kosmetyczki. Z trudem opanowałam się przed zamówieniem jeszcze kilku jak te się sprawdzą, to najwyżej domówię
guia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 08:18   #1297
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

witam, podaje skład swoich kulek nr O i nr 3:
kuleczki nr 0:
12 - białych
12- złotych
10 - różowych
8 - zielonych
6 - fioletowych
razem mam 48

kuleczki nr 3 (oliwkowe) :
16 - złotych
15 - rudych (wnioskuje, ze to kulki nr 8)
12 - czekoladowych ( a to chyba nr 9)
razem 43 kulki

przesyłki wczoraj nie dostałam, ale mam nadzieje, że to już dziś nastąpi
Stary 2005-12-15, 10:20   #1298
reniabg
Wtajemniczenie

Hej kobitki! Miałam zamawiać kosmetyki w sobotkę, ale się pokićkało i dopiero dziś zamawiam razem z koleżanką. No i mam pytanie: chcemy 10 cieni i 6 puderków - to wychodzi około 170 zł Nigdy nic nie zamawiałam przez internet i nie wiem, czy lepiej wpłacić na konto czy jak listonosz przyniesie paczkę to zapłacić przy odbiorze? Naczytałam się także o naszej poczcie i mam obawy, czy nic mi z paczki nie zniknie . Jak są zapakowane te paczuszki? I jak Wy płacicie za APC?

Miałyście może jakąś przygodę związaną z brakiem np.cienia z APC lub naruszoną paczką? Jeśli nie, to odpukać w niemalowane Podpowiecie mi? Pozdrawiam - Renia.
reniabg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 11:28   #1299
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez reniabg
Hej kobitki! Miałam zamawiać kosmetyki w sobotkę, ale się pokićkało i dopiero dziś zamawiam razem z koleżanką. No i mam pytanie: chcemy 10 cieni i 6 puderków - to wychodzi około 170 zł Nigdy nic nie zamawiałam przez internet i nie wiem, czy lepiej wpłacić na konto czy jak listonosz przyniesie paczkę to zapłacić przy odbiorze? Naczytałam się także o naszej poczcie i mam obawy, czy nic mi z paczki nie zniknie . Jak są zapakowane te paczuszki? I jak Wy płacicie za APC?

Miałyście może jakąś przygodę związaną z brakiem np.cienia z APC lub naruszoną paczką? Jeśli nie, to odpukać w niemalowane Podpowiecie mi? Pozdrawiam - Renia.
Firma APC wysyła paczuszki pocztą kurierską i nie słyszałam o żadnych takich przypadkach.
Puniax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 17:22   #1300
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Cytat:
Napisane przez reniabg

nawet gdy weźmiesz za pobraniem to nie otworzysz paczki przed zapłaceniem listonoszowi
Ja radzę przelew

wrzucam zdjęcia kulek jednokolorowych robione w świetle dziennym ale trochę wyszły przekłamane, nie wiem czemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (61,6 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,0 KB, 199 załadowań)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 14:21 Powód: Post po poscie!!
agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 19:55   #1301
CzarnyElf
Zakorzenienie

Ale ladne te zolte i rozowe kulki
Stary 2005-12-15, 20:40   #1302
MagJa
Zakorzenienie

Kobitki, shachownica usłyszała dziś w radiu, że w ten weekend w GC znów -20% I znów można kupować APC w normalnych cenach. Jakby któraś była i akurat wywęszyła, że na APC jest -50% to niech koniecznie da tu znać Bo ja się tam nie wybieram, co by losu nie kusić, ale jak będzie połowę taniej, to żadna siła mnie nie zatrzyma
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 21:07   #1303
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agabil1
wrzucam zdjęcia kulek jednokolorowych robione w świetle dziennym ale trochę wyszły przekłamane, nie wiem czemu
Aż bym je zjadła... :P Wyglądają jak draże
Stary 2005-12-15, 22:42   #1304
BaByCaKe
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Aż bym je zjadła... :P Wyglądają jak draże
Chciałam napisać dokładnie to samo.
Stary 2005-12-15, 23:24   #1305
rzyrafka
Zakorzenienie

te beżowe to bardzo chłodne są? i czy te rude to bardzo ceglaste?
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 07:54   #1306
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ale ladne te zolte i rozowe kulki

One są bardziej jasno złote niż żółte. Wczoraj dostałam paczkę z kuleczkami własnie złotymi, bialymi i beżowymi nr 7 (rzyrafko: one są takie raczej ciepłe beżowo-różowe). Zrobiłam sobie własną mieszankę i wyszło mi tak: 22 kulki beżowe nr 7 + 12 kulek białych + 12 kulek złotych. Po zmieszaniu uzyłam na cała buzię i dają efekt takiej lekkiej jasno złotej ciepłej opalenizny z lekkim rożswietlenim, efekt naprawdę delikatny. Na razie oglądam się w świelte sztucznym bo niestety za oknem ciemno. O dalszych wrażeniach napisze później jak się pooglądam w dziennym świetle . A kulki nr 8 rude- są właśnie takie rude ciemno-ceglaste ale ładnie ożywiają cerę nałożone jako róż
Stary 2005-12-16, 10:05   #1307
Hosenka*
Moderator KWC

jednak nie zamawiam tych kulek... spodobały mis ie rozświetlające z Avonu (te z APC jakos dziwnie wyglądają i są duże)... wczoraj kupiłam w GC tylko 1 cień (platynowe złoto) i narazie to tyle moich zakypów z APC. Juz raczej na zadne cienei sie nie skusze (chyba ze jakies nowe kolorki beda)

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 847 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 10:27   #1308
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Ja mam teraz i rozświetlające z APC i z avonu, jednak te avonowe sa zdecydowanie różowe, choć też śliczne ale bardziej nadają sią na róż niż na całą twarz, chyba ze to takie bardzo delikatne muśnięcie. Do nich własnie zamówiłam sobie białe kuleczki, żeby troszkę rozjaśnić ale efekt sprawdzę dopiero jak mi mąż przywiezie z Polski kuferek
10 PŻ
Stary 2005-12-16, 10:40   #1309
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
te beżowe to bardzo chłodne są? i czy te rude to bardzo ceglaste?
Te beżowe według mnie są ani zimne ani ciepłe, takie w sam raz - neutralne. Mi się bardzo podobają i jako róż sprawdzają się świetnie.
Stary 2005-12-16, 11:07   #1310
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amelianna
One są bardziej jasno złote niż żółte. Wczoraj dostałam paczkę z kuleczkami własnie złotymi, bialymi i beżowymi nr 7 (rzyrafko: one są takie raczej ciepłe beżowo-różowe). Zrobiłam sobie własną mieszankę i wyszło mi tak: 22 kulki beżowe nr 7 + 12 kulek białych + 12 kulek złotych. Po zmieszaniu uzyłam na cała buzię i dają efekt takiej lekkiej jasno złotej ciepłej opalenizny z lekkim rożswietlenim, efekt naprawdę delikatny. Na razie oglądam się w świelte sztucznym bo niestety za oknem ciemno. O dalszych wrażeniach napisze później jak się pooglądam w dziennym świetle . A kulki nr 8 rude- są właśnie takie rude ciemno-ceglaste ale ładnie ożywiają cerę nałożone jako róż
A czy ten efekt jest delikatny? Taki nadający się na co dzień? do pracy? I czy przy 22 kulkach beżowo-różowych twarz się nie zaróżawia zbytnio??

I czy ten rudy jest bardzo rudy? Bo myślałam, żeby zrobić sobie w dużym pojemniczku mieszankę biało-złoto-beżową, a w małym różowo-rudo-czekoladową, żeby w razie czzego dokładać sobie do tej biało-złoto-beżowej bazy innych kolorów dla zmiany efektu. Tylko czy ten rudy nie zrobi ze mnie pomarańczki??
Stary 2005-12-16, 11:59   #1311
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez MagJa
A czy ten efekt jest delikatny? Taki nadający się na co dzień? do pracy? I czy przy 22 kulkach beżowo-różowych twarz się nie zaróżawia zbytnio??

I czy ten rudy jest bardzo rudy? Bo myślałam, żeby zrobić sobie w dużym pojemniczku mieszankę biało-złoto-beżową, a w małym różowo-rudo-czekoladową, żeby w razie czzego dokładać sobie do tej biało-złoto-beżowej bazy innych kolorów dla zmiany efektu. Tylko czy ten rudy nie zrobi ze mnie pomarańczki??

Makijaż zrobiłam do pracy. Właśnie stoje przy oknie i oglądam twarz w świetle dziennym;-): tak, efekt jest delikatny, cera nie jest ani trochę różowa (kulki nr 7 NIE są rózowe, wg mnie to taki ciepły beż zlamany różem pudrowym). Na policzkach mam kulki nr 3 (czyli rudy, złoty i czekoladowy, skład wyżej). Napewno nie jest to kolor pomarańczowy
Stary 2005-12-16, 12:12   #1312
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Makijaż zrobiłam do pracy. Właśnie stoje przy oknie i oglądam twarz w świetle dziennym;-): tak, efekt jest delikatny, cera nie jest ani trochę różowa (kulki nr 7 NIE są rózowe, wg mnie to taki ciepły beż zlamany różem pudrowym). Na policzkach mam kulki nr 3 (czyli rudy, złoty i czekoladowy, skład wyżej). Napewno nie jest to kolor pomarańczowy
To jeszcze Ci potruję Czy w ta mieszanka daje efekt takiego blasku jak kulki nr 00? Bo mi chodzi o coś w tym guście, tylko nie rozjaśniającego. Sama myślałam, żeby raczej po równo tych kulek złotych, białych i beżowych dać, a u Ciebie beżowych jest dużo więcej. I teraz nie wiem, jak zamawiać. Poradź
Stary 2005-12-16, 12:26   #1313
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Ok tak daje taki blask jak kulki 00 ale inny, bardziej cieplejszy- złotawy, pewnie to wynik pomieszania ze złotymi (fiolet i zieleń ochładzają) W sumie kulek bezowych jest 22 i tych drugich jasnych tez 22, więc efekt nie będzie ciemny. Jesli dasz tyle samo kulek bezowych to wydaje mi się, że będą za jasne do stosowania na cała buzię. I tak wystarczy, że zamówsz kulki po 9g (ich jest ok. 22) więc jak dasz po 12 kulek z każdego koloru to ci się zrobią dwa zestawy. no chyba, ze zamawaisz od razu skomponowany zestaw
Tak myslę, ze jak chcesz taki efet jak kulki o to jednak muszisz dac mniej tych beżowych. Najwyżej jak będą za jasne to powyciągasz białe
Stary 2005-12-16, 12:31   #1314
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Ok tak daje taki blask jak kulki 00 ale inny, bardziej cieplejszy- złotawy, pewnie to wynik pomieszania ze złotymi (fiolet i zieleń ochładzają) W sumie kulek bezowych jest 22 i tych drugich jasnych tez 22, więc efekt nie będzie ciemny. Jesli dasz tyle samo kulek bezowych to wydaje mi się, że będą za jasne do stosowania na cała buzię. I tak wystarczy, że zamówsz kulki po 9g (ich jest ok. 22) więc jak dasz po 12 kulek z każdego koloru to ci się zrobią dwa zestawy. no chyba, ze zamawaisz od razu skomponowany zestaw
Tak myslę, ze jak chcesz taki efet jak kulki o to jednak muszisz dac mniej tych beżowych. Najwyżej jak będą za jasne to powyciągasz białe
Bardzo dziękuję za odpowiedź W takim razie zamówię sobie taki zestaw, jak Ty - bo od razu zamierzam wziąć mieszanki. I jeszcze do tego mała mieszanka kulek różowo-rudo-brązowych - tak po równo, bo i tak zamierzam je jeszcze mieszać z poprzednimi, jak już wspominałam. Teraz tylko czekam na przypływ gotówki czyli pewnie do-po-świąt
Stary 2005-12-16, 12:55   #1315
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Nie ma za co, jak będziesz mieć jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj
Stary 2005-12-16, 20:09   #1316
kostka.kr
Zadomowienie

GG do kostka.kr

Dziewczyny dostałam w gratisie cień nr 6 (złoty brąz). Niestety nie bardzo mi pasuje , użyłam go tylko raz. Jeśli któraś z Was miałaby ochotę na zamianę na inny cień, to jestem chętna . Dajcie znać jeśli któraś będzie zainteresowana .

kostka.kr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:11   #1317
anciaahk
kosmitka

Moje zamówienie dotarło. Najbardziej podoba mi się kameleon i cień nr 3 takie błyszczące. Super!!! Zbieram się do kolejnego, tym razem kulki i inne kolorki cieni oczywiście.
Dopisuję: gratis dostałam brokat.
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:31   #1318
MagJa
Zakorzenienie

A czy któraś ma cień nr 5 srebrzysty? Bo jestem ciekawa jak się on na oku prezentuje.
Stary 2005-12-16, 21:08   #1319
neonka28
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
A czy któraś ma cień nr 5 srebrzysty? Bo jestem ciekawa jak się on na oku prezentuje.
Zapytaj Marigi chyba go ma.
Stary 2005-12-16, 21:18   #1320
reniabg
Wtajemniczenie

ja zamówiłam własnie srebrzysty i kilka innych. Jak paczuszka dojdzie, to cykne zdjęcia i wkleję! Wczoraj złożyłam zamówienie i odpisali, że wysłali, więc nie wiem kiedy dojdzie do mnie. Pozdrawiam!
reniabg jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości