Kosmetyki APC - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-03, 19:00   #1381
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

to juz niedługo nawet no to zbieramy kaskę! Najfajniej jakby były takie pojedyncze, jak sa IB... I zeby było dużo ciekawych, matowych, mocnych kolorów...
Stary 2006-01-03, 20:21   #1382
reniabg
Wtajemniczenie

No właśnie Aguś........a ja jeszcze nie próbowałam nakładać mocniej tych kuleczek, bo zawsze mam ochote maznąć się jeszcze kulkami z Avonu W tym miesiącu mam nadmiar puderków i dylemat czym tu się wypaćkać Ale jutro spróbuję mocniejszą wersję kulek 00.
reniabg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 22:11   #1383
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez agabil1
psycha, kombinacja bieli i zieleni to niezły pomysł, ale ja dodałabym trochę jasnorózowych by zestaw nie był zbyt siny. Kulki rozświetlające nr 0 są idealnie dobrane do rozświetlania i nadawania satynowego połysku, spokojnie możesz je stosować w dzień, nie zawierają takich teatralnych drobinek jak puder Revlonu z serii Skinlights.
Białe kulki są po prostu białe ale zestaw nr 0 zawiera złotawe kuleczki również, jeśli o to Ci chodziło
Posiadam meteoryty w wersji klasycznej i pasowały dopiero kiedy wyciagnełam z nich wszystkie rozowe kuleczki Niestety wersja klasyczna jest mieszana z matowymi kuleczkami, a te perłowe tak ladnie rozswietlaja (białe i złote jedynie). Slysząc opinie o kula APC i ich porownania do meteorytów, pomyslalam ze mozna kombinowac z nich wersje na ktora zawsze polowalam - pluie de nacres, wszystkie ladnie mieniace sie i sie bez przeplacania A taki kulkowy rozswietlacz to mus, bardzo wygodny
Jesli wszystkie APC się mienią.. tak tez zrobie .. zielen +bialy Swietna sprawa ze mozna mieszac..
Bardzo dziękuję za odpowiedz !
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:49   #1384
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

zbieramy kaskę muszę przypomnieć p. Pawłowi o tych obietnicach

psycha, skoro juz wypróbowałaś taki zestaw to ok, choc ja nie wyobrażam sobie stosowania tylko i wyłącznie tych dwóch kolorów musiałabym dorzucić choć kilka jasnoróżowych kulek
jakościowo mam nadzieję ze Cię zadowolą, ja jestem zachwycona

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:28   #1385
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Wzielam zestaw na zamowienie
białe - 13 szt.
zielone - 13 szt.
fioletowe - 13 szt.
rozowe - 6szt
Wzielam skromne 6 różowych ,zobacze
Zrobie zdjęcia,a moze i uda się uchwycic efekt na twarzy
Ciekawa jestem cieni prasowanych,moze wprowadzą jakiś mat ?
Stary 2006-01-04, 20:49   #1386
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

też czekam na maty, choć sypkie nałożone delikatnie i na sucho też nie są błyszczące tylko lekko satynowe. Ale mam ochotę na zupełne maty
Jak już dostaniesz przesyłkę wklej zdjęcia

Stary 2006-01-04, 20:57   #1387
jaszmurka
Zakorzenienie

To ja się muszę pochwalić

Pokazałam dzisiaj mojej siostrze (kosmetyczce) te "Wasze" cudowne cienie i tak się na nie napaliła że je właśnie zamówiłam
Zamówiłam 6 cieni ( satynowe złoto, srebrzysty, złoty brąz, turkus opalizujący błękitem i zielenią, czarny, i platynowe złoto) i brokat - multikolor.
Chyba będzie zadowolona?? Mam nadzieję,że tak

Pozdrawiam Was dziewczyny- i dziękuję za namówienie siostry

wyloguj
jaszmurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:32   #1388
polinqa
Raczkowanie

ha, tez zrobilam zamowienie, wczoraj wplacilam kase, a dzisiaj juz dostalam paczke, jestem zadowolona
wszyscy zachwycaja sie pudrem w kulkach 0, jest naprawde fajny (11złotych, 6 fioletowych, 7 zielonych, 10 bialych, 13 rozowych)
do tego dokupilam sobie pudeleczka 9g bialych i zlotych, ktore bede dorzucac gdy bede chciala bardziej poblyszczec
i chyba kupie sobie jeszcze nastepne kolory tych pojedynczyc, zastanawiam sie czy mozna prosic w tych malych pudeleczkach(9g) o kombinacje 2 kolorow (fiolet i zielen na przyklad?)
zabawa z tymi kuleczkami fajna podobaja mi sie

dodatkowo kupilam sobie puder sloneczny w malutkim brazowy puszku - taki uroczy gadzet ma malutkie zlote drobinki i jest mieciutki

a do tego dostalam blyszczyk, z ktorego jestem zadowolona (nr 2) i chyba kupie sobie jeszcze jakis, bo fajne sa te blysszczyki
polinqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:27   #1389
tanzanit
Wtajemniczenie

Dziewczyny litosci!!! Juz zwalczylam w sobie chec posiadania nastepnych cieni sypkich poki nie zuzyje poprzednich a wy mi tu z jakimis kulkami.....Znowu mamy kulkomanie
A jakie kulki nadawalyby sie do mojego pyszczyska??? ..jesli jeszcze je ktos pamieta
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:22   #1390
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha
Dot.: Kosmetyki APC - APC vs. Guerlain - Meteorites

I są
Mimo 19 gramów malutko tego w opakowaniu, ale kulki są ciężkie, spoczywają jak drobne kamyki na ręku
Jest to najdelikatniejszy rozswietlacz jaki dotąd miałam i jakiego zawsze szukałam ( Probowalam tylko meteoryty, revlon i te oto APC)
Jedno jest pewne - nie potrafie nim osiągnąć efektu wieczorowego, ponieważ rozjasnia skóre w takiej kombinacji (bez zlotych i tylko 6 rozowych kulek). Kolory są intensywniejsze od tych w meteorytach, ponieważ apc są bardziej kruche,puder szybciej z nich odpada mieszajac kulki w pojemniczku pedzelkiem. Zaliczyła bym ten puder APC do rodzaju cięzkich. Meteoryty są lżejsze i znacznie ladniej pachną.
Drobinki jednak są tej samej wielkośc i wyglądają indentycznie, tyle że w APC jest ich więcej, poniewaz wszystkie kuleczki opalizują( klasyczne meteoryty mają tylko 2 blyszczące kolorki).
Sądzę że meteoryty w limitowanych edycjach np. Winter radiance, czy pluie de nacres dają ten sam efekt(poniewaz są pozbawione matowych kulek).
Róznica pomiędzy tymi dwoma pudami jest w cenie,zapachu, intensywnosci krycia ( jesli chodzi o sam kolor) i komforcie noszenia ich na twarzy.
Wyciagnelam z meteorytow tylko te opalizujące kulki i w porownaniu z APC, daja taki sam efekt, z ta roznicą, ze APC mimo iz "perłowe" mają dużo matowego barwionego pudru w sobie. Np. opalizujaca biel meteorytów jest bardziej transparentna od tej APC.
Jak widać na zdjęciu biale "perłowe" kulki są podobne.
Pod względem jakosci i ceny, kulki APC jako rozświetlacz mają u mnie 5

Mimo tego, postawie + na strone meteorytow, APC nie są lepsze...lecz za taką cenę - fajne

Polinqua, sądze ze nie warto kupowac porcji 9 g. w 2 kolorach, poniewaz kuleczki sa malutkie i ciezkie Sama byłam zaskoczona ze ich tak malutko a wzielam opakowanie 18 g

A,zapomnialam dodac Efekt rozswietlenia taką mieszanką przypomina do złudzienia Puder Clinique Gentle light 07 glow( jesli musie nię nim 2 x policzek pedzlem).

Skład :
biale 13
zielone 13
fioletowe 13
rozowe 6
i 3 zlote podkradzione ze sloiczka siostry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg apc.jpg (40,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meteoryty.jpg (43,6 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2006-01-06 o 17:48
Stary 2006-01-06, 19:32   #1391
anciaahk
kosmitka

Dot.: Kosmetyki APC - APC vs. Guerlain - Meteorites

A ja mam puder rozświetlający z Avonu jak narazie, jestem zadowolona, ale w sumie stosuję go raczej na kości policzkowe, bo na całą buzię jest zbyt różowy.
Cieni APC jak narazie mam kilka, planuję również kolejny zakup. Najbardziej zadowolona (po kilku tygodniach użytkowania) jestem z 21, 22 i 25. Czarny nr 20 testowałam na dwóch imprezach, po nałożeniu robi piorunujące wrażenie, jednak nie trzyma się zbyt długo, może to kwestia niewłaściwego nałożenia ???
Jak narazie nie używałam cienia nr 3, jakoś nie mam przekonania....
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:36   #1392
Beekeeper
Zakorzenienie

Czy kulki 00 bedą odpowiednie dla osob z rozszerzonymi porami? Jak wiadomo kosmetyki rozswietlajace nie sa dla nich odpowiednie, bo tylko niepotrzebnie uwypuklają niedoskonałości. Łudzę sie jednak, ze z APC jest inaczej... Kto wie??
Stary 2006-01-06, 20:05   #1393
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Czy kulki 00 bedą odpowiednie dla osob z rozszerzonymi porami? Jak wiadomo kosmetyki rozswietlajace nie sa dla nich odpowiednie, bo tylko niepotrzebnie uwypuklają niedoskonałości. Łudzę sie jednak, ze z APC jest inaczej... Kto wie??

Drobinki są bardzo delikatne, nie zauwazylam by uwidaczniały pory Pod drobinkami IMO tworzy się delitany woal matu,co temu skutecznie zapobiega
Warto jednak eksperymentowac z doborem podkładu. U mnie na Dream Matte Mouse dziwnie te kuleczki się zachowują. Sprobuje jutro z ArtDeco,jest lzejszy.
Stary 2006-01-06, 20:49   #1394
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez psycha
Drobinki są bardzo delikatne, nie zauwazylam by uwidaczniały pory Pod drobinkami IMO tworzy się delitany woal matu,co temu skutecznie zapobiega
Warto jednak eksperymentowac z doborem podkładu. U mnie na Dream Matte Mouse dziwnie te kuleczki się zachowują. Sprobuje jutro z ArtDeco,jest lzejszy.
to miło mi to słyszeć Niestety wiekszosc rozswietlaczy zamiast upiekszac dawala efekt odwrotny. Mam nadzieje, ze z APC nie bedzie takiego problemu...
Aha, IMO? I co Ci sie dzieje z DMM (bo tez go mam).
Stary 2006-01-06, 21:15   #1395
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Tworzy się "efekt maski" i optyczne wrazenie jak gdyby puder lacznie z podkładem odklejał się od skóry(DMM jest sam w sobie cięzki,jak na moje czucie i oko). Nie wiem jak to nazwac Sorry..
Moze to wina mojej cery?
Efekty ogolnie skłaniają mnie troche do krytyki... bacznie obserwuje jego zachowanie Boję się "efektu maski"..
Kuleczki wydają mi się być za cięzkie. I nie są do końca "suche"..
Otrzymałam je wczoraj ( moze ta wilgoc wynika z niewlasciwego transportu).. narazie przechodzą fazę eksperymentów
Nie podoba mi się w nich ten "cięzki" mat(tworzący się na podkładzie DMM pod kulkami).. ale wyprobuje jeszcze z innymi podkladami.
Przperaszam za krytykę....ale jak mówię, jestem w fazie eksperymentowania
Stary 2006-01-06, 21:27   #1396
rzyrafka
Zakorzenienie

Beekeeper, ja uzywałam kuleczek kilka razy na całą twarz i dopóki cera nie zaczęła się świecić to efekt był ok i nie podkreślał porów. Ale jak zaczęłam się błyszczeć (tłusta cera ) to już pory były bardzo widoczne. I myślę, że tak będzie z każdym rozświetlaczem u mnie
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:30   #1397
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Dlaczego przepraszasz? Kazda z nas ma inny gust , inne oczekiwania i przede wszystkim inną cerę. Ja swoje kulki stosuję na HYDRALIGHT IsaDory i muszę powiedzieć że genialnie na nim leżą. Nie mam żadnej maski, wszystko pięknie się ze sobą stapia i jest niezwykle lekkie.
DMM jest dla mnie ciężkawy, bez żadnych dodatków w postaci rozświetlaczy.
Kuleczki zarówno u mnie jak i osób które nimi malowałam nie podkreślały rozszerzonych porów. Nie jest to typowy nabłyszczacz, to raczej rozświetlacz.

Stary 2006-01-06, 21:36   #1398
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Beekeeper, ja uzywałam kuleczek kilka razy na całą twarz i dopóki cera nie zaczęła się świecić to efekt był ok i nie podkreślał porów. Ale jak zaczęłam się błyszczeć (tłusta cera ) to już pory były bardzo widoczne. I myślę, że tak będzie z każdym rozświetlaczem u mnie
hmmm...no wlasnie, moja cera tez ma sklonnosc do swiecenia sie i wlasnie tego sie obawiam, ze kulki zintensyfikuja ten niekorzystny efekt. Od kiedy jendak stosuję skrobię swiecę się juz bardzo rzadko. Rzyrafko, a ty probowalas z kulkami i skrobią? Bo moze to bedzie juz przesada?
Stary 2006-01-06, 21:39   #1399
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Kuleczki zarówno u mnie jak i osób które nimi malowałam nie podkreślały rozszerzonych porów.
Aga, ale ty pewnie nie masz tak rozszerzonych porow jak ja w niektorych miejscach...
Stary 2006-01-06, 21:42   #1400
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Bee, mam na nosie, pod oczami na policzkach.... dodatkowo skóra jest przetłuszcząjaca. Po prostu nakładam podkład (lekki), oklepuję twraz wnętrzem dłoni by stopił się ze skórą, potem dobrze matowię sypkim pudrem i na koniec nakładam kuleczki

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-01-09 o 10:06
Stary 2006-01-06, 21:47   #1401
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Bee, mam na nosie, pod oczami na policzkach.... dodatkowo skóra jest przetłuszczajaca. Po prostu nakładam podkład (lekki), oklepuję twraz wnętrzem dłoni by stopił się ze skórą, potem dobrze matowię sypkim pudrem i na koniec nakładam kuleczki
hmm...mówisz? dobra,przekonałaś mnie, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa
a czy stosujesz jeszcze czasem do tych kulek 00 jakis bronzer? bo nie wiem,czy to nie za duzo by było...

aha, dziewczyny, czy kulki brązujące maja drobinki czy są matowe?
Beekeeper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:51   #1402
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Brązujące kuleczki nie są matowe, również lekko połyskują choc w przypadku jasnych kolorów jest to bardziej zauważalne.
Gdy używam zestawu nr 0 nie brązuję twarzy - kulki te pięknie rozświetlają i podkreślają makijaże jasne, pastelowe i delikatne.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-01-09 o 10:06
Stary 2006-01-06, 21:54   #1403
Beekeeper
Zakorzenienie

wszystko jasne, dzieki za odp. zamawiam i bede eksperymentowac buzka Agus!
Stary 2006-01-07, 00:12   #1404
rzyrafka
Zakorzenienie

no wstyd się przyznać, ale jeszcze nie używałam skrobi na twarz.
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:01   #1405
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

A te kuleczki 0 to dają chyba delikatniejszy efekt od pudru Skinlights Revlonu,jak myślicie? Nie wiem co wybrać poza tym nie mam z kim się żłożyć na przesyłkę bo jakoś żaden cień mi nie odpowiada u nich a moża którejś z Was te kuleczki nie podpasowały i ma ochotę je odsprzedać? na puder skinlihts w razie czego też byłabym chętna
Stary 2006-01-08, 01:36   #1406
Beekeeper
Zakorzenienie

zrobiłam zamówienie niach niach!
Stary 2006-01-08, 14:38   #1407
naila
Zakorzenienie

Cool Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
A te kuleczki 0 to dają chyba delikatniejszy efekt od pudru Skinlights Revlonu,jak myślicie? Nie wiem co wybrać
Ja mam oba te pudry: APC nr 0 i Skinlights Revlona. Dla mnie to dwa różne pudry. APC daje rozświetlenie twarzy, ładnie ją udelikatnia i rozmywa ostre rysy. Drobinki rozświetlające są prawie niewidoczne, a drobniutkie iskierki są czasem widoczne przy odpowiednim świetle. Natomiast Skinlights ma dużo bardziej wyraźniejsze drobinki, które mocniej iskrzą i rozświetlają skórę. APC stosuję codziennie na nos, brodę, pod oczami i kości policzkowe, natomiast Skinlights na dekolt (ale już nie codziennie ), latem na ręce - przepięknie i delikatnie połyskują. Skinlights ew. też na wieczór na kości policzkowe.

Oba pudry są prześliczne!

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:46   #1408
agatka-a
Zakorzenienie

Czy jest ktos chętny z okolic Torunia na wspólne zamówienie? Chce zamówic tylko dwie rzeczy a nie bardzo widzo mi się płacić za przesyłkę
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 10:05   #1409
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Skinlights jest pudrem wybitnie wieczorowym , kulki APC zaś dają bardziej jednolity błysk-można je stosować zarówno w zwykłym codziennym makijażu jak i wyjściowym (wówczas nakładamy więcej).

Stary 2006-01-09, 19:52   #1410
Puniax
Rozeznanie

Dziewczyny, macie może pudry sypkie APC? Jakie one są, zarówno te zwykłe jak i te rozświetlające? Myślałam o tym różowym lub srebrnym, ale mam cerę z rozszerzonymi porami i boję się, że nie będą mi służyć...
Puniax jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości