Kosmetyki APC - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-09, 08:46   #1861
wiwisekcja
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
pewna prawie jestem, żeś zima południowa-gorący i intensywny typ .
Buhahah noooo brzmi FANTASTYCZNIE ale co do do cholery znaczy????
Idę powiskać topiki o typach.... te zdjęcia "sote" prawie bez makijazu.

P.S. Wyczarowałam dziś rano takie cuda z granatu i platynowej zieleni oraz satynowego złota ze moja wscieklośc ze nie umiem robic zdjęc makijażu osiągnęła apogeum!!! W ogole mam wrażenie że tych cieni nie ima się teoria że tego , czy tamtego koloru nie łaczymy z tamtym siamtym czy owym....moje polqaczenia wyprobowane to:

kreski na mokro z 8 ( turkus), na powiece 30(ciemnozłoty), w kąciku zewnętrznym 22 (czekolada)i obowiązkowo khol.

kreski na mokro z 29 (ciemny fiolet) na powiece czekolada (22) w kaciku ta sama czekolada na mokro - to moj ulubiony.

kreski na mokro z 26 (granat) roztarte mocno bo jest ciemny w kaciku wewnetrznym satynowe złoto (1) na powiece platynowe złoto (12) i toż samo złoto na mokro w zewnętrznym kąciku....CUDOOOOOOOO!!!! .

Kreski z 27 (ciemna zieleń) na powiece czekolada (22) plus khol......na srodku powieki nad zrenicą kropa z intensywnej zieleni jezooooo cudo!

Granat (26) plus intensywna zieleń (17) na sucho mocno porozcierane bajka!!!!!!!

Oczywiscie calodobowo w kącikach satynowe zloto nr 1 ( u mnie widoczne tylko jaki taki flash)

Intensywna zielen też super na mokro do na wewetrznej powiece ale to juz co kto lubi, ja wygladam kosmicznie jak tak bardzo rozjasniam sobie oczy, moj mezulo padł trupem.

Ogólnie rzecz biorąc bez czekolady 22, i zieleni ( i granatu , i fioletu...iiiiiiiii...) zycie nie ma sensu bo ona się komponuje idealnie z wzystkimi tymi cieniami.

i ja rano wstaję i umieram , i mam ochotę napisać do tego całego Pana Pawła że zrujnował mi życie bo ja się nie mogę zdecydować!!!!!

Tyle znad porannaj kawy....

Fotka z 24 godzinnego eksperymenty pt "teraz bede ruda" zaraz zniknie to tylko dla Agi zeby mnie upewnila zem ciepła . Zeby nie było, że off topic umalowana APC ...tyle że srednio widac ten moj makijage.... .

P.S...Jesooo Aga czy ty wiesz ,że moj obecny mąż bajerzył się z Tobą na...sympatii...! Ogladałam wczoraj zdjęcia w Twojej galerii metamorfoz, i tam jest takie zdjęcie wersja "pamela anderson" z blond wlosami , koła w uszach....padłam trupem.....on się z Tobą bajerzył ładnych kilka...PIIIIIIP. !!!!!!!

Edytowane przez wiwisekcja
Czas edycji: 2006-04-28 o 08:50
wiwisekcja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 15:24   #1862
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

wiwisekcjo, mi się wydaje, że na twojej twarzy nie będzie widać efektu kulek 0 czy 13, najlepsze byłyby dla ciebie chyba te oliwkowe

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:59   #1863
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez wiwisekcja
Buhahah noooo brzmi FANTASTYCZNIE ale co do do cholery znaczy????
Idę powiskać topiki o typach.... te zdjęcia "sote" prawie bez makijazu.

P.S. Wyczarowałam dziś rano takie cuda z granatu i platynowej zieleni oraz satynowego złota ze moja wscieklośc ze nie umiem robic zdjęc makijażu osiągnęła apogeum!!! W ogole mam wrażenie że tych cieni nie ima się teoria że tego , czy tamtego koloru nie łaczymy z tamtym siamtym czy owym....moje polqaczenia wyprobowane to:

kreski na mokro z 8 ( turkus), na powiece 30(ciemnozłoty), w kąciku zewnętrznym 22 (czekolada)i obowiązkowo khol.

kreski na mokro z 29 (ciemny fiolet) na powiece czekolada (22) w kaciku ta sama czekolada na mokro - to moj ulubiony.

kreski na mokro z 26 (granat) roztarte mocno bo jest ciemny w kaciku wewnetrznym satynowe złoto (1) na powiece platynowe złoto (12) i toż samo złoto na mokro w zewnętrznym kąciku....CUDOOOOOOOO!!!! .

Kreski z 27 (ciemna zieleń) na powiece czekolada (22) plus khol......na srodku powieki nad zrenicą kropa z intensywnej zieleni jezooooo cudo!

Granat (26) plus intensywna zieleń (17) na sucho mocno porozcierane bajka!!!!!!!

Oczywiscie calodobowo w kącikach satynowe zloto nr 1 ( u mnie widoczne tylko jaki taki flash)

Intensywna zielen też super na mokro do na wewetrznej powiece ale to juz co kto lubi, ja wygladam kosmicznie jak tak bardzo rozjasniam sobie oczy, moj mezulo padł trupem.

Ogólnie rzecz biorąc bez czekolady 22, i zieleni ( i granatu , i fioletu...iiiiiiiii...) zycie nie ma sensu bo ona się komponuje idealnie z wzystkimi tymi cieniami.

i ja rano wstaję i umieram , i mam ochotę napisać do tego całego Pana Pawła że zrujnował mi życie bo ja się nie mogę zdecydować!!!!!

Tyle znad porannaj kawy....

Fotka z 24 godzinnego eksperymenty pt "teraz bede ruda" zaraz zniknie to tylko dla Agi zeby mnie upewnila zem ciepła . Zeby nie było, że off topic umalowana APC ...tyle że srednio widac ten moj makijage.... .

P.S...Jesooo Aga czy ty wiesz ,że moj obecny mąż bajerzył się z Tobą na...sympatii...! Ogladałam wczoraj zdjęcia w Twojej galerii metamorfoz, i tam jest takie zdjęcie wersja "pamela anderson" z blond wlosami , koła w uszach....padłam trupem.....on się z Tobą bajerzył ładnych kilka...PIIIIIIP. !!!!!!!
na sympatii? To nie ze mną może ktoś podkradł moje zdjęcie
Wiwi, wiesz co musisz kupić? Lepszy aparat- te Twoje opisy zestawień brzmią fantastycznie i koniecznie chcę je zobaczyć tu na MM

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 08:00   #1864
naila
Zakorzenienie

Wiwisekcjo, jakbyś miała chęć i czas i zrobiła sobie kiedyś zdjęcia tych zestawień co je tak prześlicznie opisałaś w duużych zbliżeniach oczu... normalnie mam chęć je wszystkie zobaczyć

"na srodku powieki nad zrenicą kropa z intensywnej zieleni" to brzmi cudownie! jak i reszta opisu.. Bardzo plastycznie!

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:00   #1865
wiwisekcja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naila
Wiwisekcjo, jakbyś miała chęć i czas i zrobiła sobie kiedyś zdjęcia tych zestawień co je tak prześlicznie opisałaś w duużych zbliżeniach oczu... normalnie mam chęć je wszystkie zobaczyć

"na srodku powieki nad zrenicą kropa z intensywnej zieleni" to brzmi cudownie! jak i reszta opisu.. Bardzo plastycznie!
Nailo uwierz mi ja próbowałam , jedyne zdjęcia jakie mi wychodzą to w takiej odległości od twarzy jak powyżej, cała reszta wychodzi w wersji jedna wielka wielka plama, lub jedna rzęsa, lub....no długo by wiemieniac , próbowałam długo, i różnymi sposobami i poza czubkiem nosa nie udało mi się niczego wyraznie utrwalić .
Ale próbuję, i jak tylko się uda powklejam.

Dla rozweselenia, kosmatyki APC nie są dla przeziębionych....dziś kichnęłam trzymając w ręku moj piekny fiolet....muszę się wdawać w szczegóły? ...Aaaaaaaaaapsik. No i po fiolecie.

No to Aga przejrzyj sympatię bo jakaś pani miała ( nie wiem czy ma) tam to wlasnie Twoje zdjęcie, z kolami w uszach wyglądasz na nim szałowo! Pewnie dlatego je gwizdneła!

Anka , dziękuję, ja w koncu kupiłam te "opalone" i mam wrażenie ,że są ciut za czerwone, że własnie te oliwkowe byłyby lepsze, ale może zwyczajnie zamowię do nich kilka beżowych i białych i będzie dobrze...

P.s. Jak w jednej wypowiedzi wkleić kilka cytatow??? Tak żeby odpowiedzieć każdemu? Proszę o wyrozumiałość .
Stary 2006-03-10, 10:09   #1866
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
No to Aga przejrzyj sympatię bo jakaś pani miała ( nie wiem czy ma) tam to wlasnie Twoje zdjęcie, z kolami w uszach wyglądasz na nim szałowo! Pewnie dlatego je gwizdneła!
żartujesz? Na onecie?

Cytat:
P.s. Jak w jednej wypowiedzi wkleić kilka cytatow??? Tak żeby odpowiedzieć każdemu? Proszę o wyrozumiałość .
ja robię tak: kopiuję wypowiedź którą chcę zacytować , klikam na ostatnią opcję w okienku wypowiedzi (taki dymek) i wklejam tę wypowiedź między jedno quote a drugie. By ukazała sie nazwa zacytowanego użykownika w pierwszym quote robie taki symbol =wiwisekscja, czyli tak on wygląda po zmianie (robię teraz celowo spacje, przy cytowaniu wszystko piszesz jedno po drugim): [ quote = wiwisekcja ]

Stary 2006-03-10, 10:52   #1867
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Nailo uwierz mi ja próbowałam , jedyne zdjęcia jakie mi wychodzą to w takiej odległości od twarzy jak powyżej, cała reszta wychodzi w wersji jedna wielka wielka plama, lub jedna rzęsa, lub....no długo by wiemieniac , próbowałam długo, i różnymi sposobami i poza czubkiem nosa nie udało mi się niczego wyraznie utrwalić .
Ale próbuję, i jak tylko się uda powklejam.
Samemu sobie czasem ciężko zrobić. Spróbuj postawić aparat na jakiejś półce - żeby się nie przesuwał - skierować na siebie i nacisnąć przycisk do połowy, żeby ustawił ostrość, a potem docisnąć do końca. Może tak nie próbowałaś?

Cytat:
Dla rozweselenia, kosmatyki APC nie są dla przeziębionych....dziś kichnęłam trzymając w ręku moj piekny fiolet....muszę się wdawać w szczegóły? ...Aaaaaaaaaapsik. No i po fiolecie.
będziesz miała okazję zrobić nowe zakupy

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 23:18   #1868
ania*aneczka
Wtajemniczenie

Eh, dziewczyny..co wy ze mna robicie? uzalezniacie mnie od wizazu!!
wczoraj, zachecona waszymi zachwytami nad kosmetykami apc,popedzilam,zeby sie w nie zaopatrzec.pieniedzy mi starczylo wprawdzie tylko na puder rozswietlajacy ( nr 0) oraz cien do powiek (nr 1),ale juz planuje dalsze zakupy...

kosmetyki kupilam w kdt w wawie-jakos na rogu miedzy sektorem G i H..cena-cien 9 zlotych, puder 26 lub 27 zlotych (nie pamietam dokladnie..)-to info dla warszawianek i okolicznych..

aha-jeszcze jedno-pomalowalam sie cieniem ok. 7.10 , a do 17 jeszcze sie utrzymywal ( wprawdzie starl sie prawie caly na gornej powiece,ale zostal tuz przy linii rzes-gornych i dolnych). Jak dla mnie -rewelacja, bo wszystkie dotychczasowe "rolowaly" sie nawet po 2-3 godzinach..
ania*aneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 23:28   #1869
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

a ja dzisiaj byłam we wrocławskiej Galerii Centrum i dowieźli nam resztę asortymentu APC, tzn. pudry sypkie, w kulkach (ale nie bylo nr 13 ) i błyszczyki! (por fin! )
Stary 2006-03-11, 10:47   #1870
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

o nie! ja już nie zaglądam na ten wątek! Przez wizaż zbankrutuje!!! Jak było pieknie mieć kilka błyszczyków i cieni do powiek, jeden podkład i maskare a teraz caaaaaały czas na coś zbieram!!
ehh...

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:13   #1871
neonka28
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madzia14
o nie! ja już nie zaglądam na ten wątek! Przez wizaż zbankrutuje!!! Jak było pieknie mieć kilka błyszczyków i cieni do powiek, jeden podkład i maskare a teraz caaaaaały czas na coś zbieram!!
ehh...
Madziu14 to normalka! Coś czytasz i musisz to miec. Masakra po portfelach piłą mechaniczną wspomaganą przez zastęp wizazantek. Aż zgrzytam zebami kiedy cos czytam i czytam i zachwyt dookoła a łapska az chodzą. Jak sobie przypomne w Poznaniu a nie jestem z Poznania ile czasu zajęło mi szukanie i pytanie ku osłupieniu przechodniów ulicy Św.Marcina żeby te APC-owskie cuda zobaczyć...ja zbłąkane neonisko i w końcu eureka dopadłam stoisko a miziania nie było końca.AMEN
Stary 2006-03-12, 15:32   #1872
wiwisekcja
Raczkowanie

No ja własnie mam faze błydszczykową i chcę je wszystkie...co do jednego, no może poza tym beżowym bo na mich ustach nie będzie go widać...ten który dostałam gratis jest idealny . No i oczywiście kulki nr 13, i cien czerwony...i......
Stary 2006-03-12, 18:03   #1873
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez neonka28
Madziu14 to normalka! Coś czytasz i musisz to miec. Masakra po portfelach piłą mechaniczną wspomaganą przez zastęp wizazantek. Aż zgrzytam zebami kiedy cos czytam i czytam i zachwyt dookoła a łapska az chodzą. Jak sobie przypomne w Poznaniu a nie jestem z Poznania ile czasu zajęło mi szukanie i pytanie ku osłupieniu przechodniów ulicy Św.Marcina żeby te APC-owskie cuda zobaczyć...ja zbłąkane neonisko i w końcu eureka dopadłam stoisko a miziania nie było końca.AMEN
Hihi ja jeszcze u mnie w mieście nie widziałam APC i dobrze bo bym wszyyyystko wydała A tak to na stronie tylko podziwiam
A teraz jak wiwisekcja również mam manie błyszczyków I jeszcze zapuszczam paznokcie to na odżywki musze mieć no i APC kupić i jeszcze tusz i...skąd ja mam na to kase wziąć

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:05   #1874
eweska
Moderatoreska

Dziewczynki co tu tak ucichlo, gdzie wasze nowe kosmetyczne zdobycze
Tak milo bylo to wszystko ogladac
eweska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:33   #1875
pIWONIA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rzabba
To nowość, której nie ma jeszcze na stronie ale już możemy zamawiać
Na coś takiego czekało wiele "ciepłych typków" i nie tylko

Tzn. że jak zadzwonie żeby złożyć zamówienie i powiem że poproszę o kulki 13 to będą wiedzieli o co mi chodzi?
Czy mam się przedstawić: pIWONIA z WIZAŻU
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:43   #1876
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez pIWONIA

Tzn. że jak zadzwonie żeby złożyć zamówienie i powiem że poproszę o kulki 13 to będą wiedzieli o co mi chodzi?
Na pewno będą wiedzieli o co chodzi
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:46   #1877
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez pIWONIA

wystarczy nr 13

Stary 2006-03-15, 15:47   #1878
koosmaa
Raczkowanie

Dziewczyny ze Śląska..nie mam pomysłu gdzie można kupic kosmetyki APC w naszej okolicy..Dzwonilam juz do vegi..tam już ich nie ma. Chyba zamawiam przez internet. Może by tak jedno duże zamówienie? Ja mieszkam w Sosnowcu...
koosmaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:53   #1879
eweska
Moderatoreska

Cytat:
Napisane przez koosmaa
Dziewczyny ze Śląska..nie mam pomysłu gdzie można kupic kosmetyki APC w naszej okolicy..Dzwonilam juz do vegi..tam już ich nie ma. Chyba zamawiam przez internet. Może by tak jedno duże zamówienie? Ja mieszkam w Sosnowcu...
No przykro mi bardzo, ja tez jestem z Sosnowca, ale wczoraj zlozylam juz moje zamowienie.
eweska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:38   #1880
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eweska
Dziewczynki co tu tak ucichlo, gdzie wasze nowe kosmetyczne zdobycze
Tak milo bylo to wszystko ogladac
Wszystkie czekamy aż zostana wprowadzone do sprzedaży nowe cienie w kulkach i prasowane a wtedy dopiero będą hurtowe zamówienia APc
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:00   #1881
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

prasowanwe nie wiadomo kiedy będą

Stary 2006-03-16, 18:30   #1882
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
prasowanwe nie wiadomo kiedy będą
ale ja chce prasowane!!! wolę takie niz w kulkach!
Panie P. litooooooości...
Stary 2006-03-16, 18:53   #1883
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
ale ja chce prasowane!!! wolę takie niz w kulkach!
Panie P. litooooooości...
nie wybrzydzaj

Stary 2006-03-17, 22:51   #1884
majashih
Raczkowanie

GG do majashih
Smile Dot.: Kosmetyki APC

Zamówiłam dzisiaj kulki nr 0, cienie 8, 12 i 21 i kuleczki 7 Nie mogę się doczekać na przesyłkę. Wizaż to jest jakaś obsesja Najpierw szalałam na temat skrobii potem filtrów potem inglota teraz kwasów i APC
Stary 2006-03-20, 06:31   #1885
Kate30
Zakorzenienie

Witam,
przeczytałam zdecydowaną większość tego wątku i widzę, że czym Fitomed dla pielęgnacji tym APC dla makijażu, czyli tanie i dobre górą. Spodobało mi się parę rzeczy APC, ale mam kilka pytań i liczę na waszą pomoc.
Planowałam zakup kuleczek 00, ale na czytając wątek natknęłam się na ich piękne zbliżenie, patrzę a to wypisz wymaluj moje meteoryty winter radiance
(spójrzcie na zdjęcie), tyle że prawie 10 razy tańsze ( oj czemu tak późno trafiłam na ten wątek). Teraz po lekturze chciałabym zamówić kuleczki różowe i używać ich jako różu (zamiast meteorytów pink fresh tym razem mądrzejsza), i tu moje pytanie. Czy któraś z was ich używa? Chodzi mi o to czy nie będą zbyt delikatne (wyglądają na raczej jasne)?
Drugi punkt mojej listy wątpliwości to cień, wybrałam kolor srebrzystopopielaty nr 10, czy będzie odpowiedni dla niewprawnej ręki chłodnego lata o zielonych oczach? Bardzo mi się podoba i mam na niego ochotę, choć obawiam się czy dam radę go nałożyć bez ciemnych podkówek pod oczami - czekam również na cienie w kuleczkach, och jakie piękne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT00331.jpg (13,2 KB, 71 załadowań)
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 11:07   #1886
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Kate30
Witam,
przeczytałam zdecydowaną większość tego wątku i widzę, że czym Fitomed dla pielęgnacji tym APC dla makijażu, czyli tanie i dobre górą. Spodobało mi się parę rzeczy APC, ale mam kilka pytań i liczę na waszą pomoc.
Planowałam zakup kuleczek 00, ale na czytając wątek natknęłam się na ich piękne zbliżenie, patrzę a to wypisz wymaluj moje meteoryty winter radiance
(spójrzcie na zdjęcie), tyle że prawie 10 razy tańsze ( oj czemu tak późno trafiłam na ten wątek). Teraz po lekturze chciałabym zamówić kuleczki różowe i używać ich jako różu (zamiast meteorytów pink fresh tym razem mądrzejsza), i tu moje pytanie. Czy któraś z was ich używa? Chodzi mi o to czy nie będą zbyt delikatne (wyglądają na raczej jasne)?
Drugi punkt mojej listy wątpliwości to cień, wybrałam kolor srebrzystopopielaty nr 10, czy będzie odpowiedni dla niewprawnej ręki chłodnego lata o zielonych oczach? Bardzo mi się podoba i mam na niego ochotę, choć obawiam się czy dam radę go nałożyć bez ciemnych podkówek pod oczami - czekam również na cienie w kuleczkach, och jakie piękne.
jasnoróżowymi kuleczkami nie wymodelujesz twarzy, jedynie dodasz jej zdrowego blasku i ożywisz. Do modelowania lepsze będą ciut ciemniejsze ale też naturalne i stonowane kulki nr7 , ewentualnie zmieszane z tymi różowymi
Cień nr 10 jest stalowy, to taka ciemna raczej szarość, pasująca do Lata -ale uważaja na osypywanie (jak w przypadku każdego sypkiego cienia) wcześneiej przypudruj miejsce pod oczami sypkim pudrem lub po prostu podłóż płatek kosmetyczny

Stary 2006-03-20, 12:45   #1887
Kate30
Zakorzenienie

Bardzo dziękuję za odpowiedź i cenne rady.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:07   #1888
Marigold19
Zakorzenienie

Agabil, ja tak się trochę wetnę, ale nie wiesz może czy APC nie planuje wprowadzić do oferty jakichś innych kolorków sypkich cieni? Bo marzy mi się taki jeden kolorek, a widzę, że oscylują w obrębie tej granicy Może akurat by mi się trafiło

Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:12   #1889
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Agabil, ja tak się trochę wetnę, ale nie wiesz może czy APC nie planuje wprowadzić do oferty jakichś innych kolorków sypkich cieni? Bo marzy mi się taki jeden kolorek, a widzę, że oscylują w obrębie tej granicy Może akurat by mi się trafiło
z tego co się orientuję to chwilowo nie. Pan Paweł skupia się teraz na cieniach w kulkach oraz tuszem do rzęs

Stary 2006-03-20, 13:14   #1890
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
z tego co się orientuję to chwilowo nie. Pan Paweł skupia się teraz na cieniach w kulkach oraz tuszem do rzęs
que?! a co z prasowanymi? ja pamietam!

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości