Kosmetyki APC - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-05, 20:33   #2101
golabek
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki APC

Gratuluję wszystkim Wizażankom Bardzo bym chciała zobaczyć wasze makijazyki
golabek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 20:59   #2102
Ashi
Raczkowanie

dziewczyny gratuluje wygranych !
Stary 2006-04-05, 21:33   #2103
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Luna, gratuluję

Mam pytanko odnośnie nakładania cieni APC na mokro - dzisiaj nałożyłam sobie zieleń i fiolet właśnie na mokro, pędzelkiem, na bazę ArtDeco, i po jakimś czasie w tych cieniach zrobiły mi się jakby dziury, cień zniknał i prześwitywała skóra Czy te cienie już tak mają, czy coś zrobiłam nie tak??? One bardzo efektownie wyglądają na mokro, ale chodzić z takimi dziurami Dodam, że jak nakładam je na sucho to wszystko jest okej... Ratunku
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:39   #2104
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Mam pytanko odnośnie nakładania cieni APC na mokro - dzisiaj nałożyłam sobie zieleń i fiolet właśnie na mokro, pędzelkiem, na bazę ArtDeco, i po jakimś czasie w tych cieniach zrobiły mi się jakby dziury, cień zniknał i prześwitywała skóra Czy te cienie już tak mają, czy coś zrobiłam nie tak??? One bardzo efektownie wyglądają na mokro, ale chodzić z takimi dziurami Dodam, że jak nakładam je na sucho to wszystko jest okej... Ratunku
Też tak mam A z turkusem to nawet i na sucho mi się dziury robią

April, agabil, Luna - powinszowania i uściski czekam na publikację Waszych dzieł
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:40   #2105
WioletaM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Luna, gratuluję

Ja je nakładam na sucho na bazę Lumene i po pewnym czasie mam takie dziury na powiece.

Ps. Gratuluję wygranej.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:43   #2106
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Ja je nakładam na sucho na bazę Lumene i po pewnym czasie mam takie dziury na powiece.
Mi na bazie Lumene też po czasie robią się prześwity, też przy nakładaniu na sucho, ale że tylko w załamaniach i dopiero po ładnych paru godzinach, to przymykam na to oko, bo te cienie za efekt i kolory najbardziej lubię. Ale że na mokro są praktycznie nietrwałe to już mi się nie podoba No i ten turkus jakiś taki lewy jest
Stary 2006-04-05, 22:07   #2107
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Luna, gratuluję

Witaj w klubie, że tak napisze.

Ja się wielkokrotnie skarżyłam na to znikanie, scieranie się cieni APC. Zarówno aplikowane na mokro jak i na sucho zachowują się podobnie, kwestia czasu. I kolejna sprawa-cień nałożony na mokro w niedługim czasie po aplikacji, zaczyna matowieć, traci ten intensywny połysk... Robi się nijaki.

Właśnie, to ogromna wada cieni APC, że znikają, tajemniczo sie ścierają, pozostawiają jakieś puste pola - "łaty", starte miejsca na powiece... NIe wiem, ale za to nie przepadam za nimi.
CIeń, który znika miejscowo jest kiepski wg. mnie. Zwłaszcza jak jest sypki i wymaga wprawnej ręki, że o poprawkach niewspomnę, np. podczas imprezy.
Stary 2006-04-05, 22:13   #2108
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez MagJa
Mi na bazie Lumene też po czasie robią się prześwity, też przy nakładaniu na sucho, ale że tylko w załamaniach i dopiero po ładnych paru godzinach, to przymykam na to oko, bo te cienie za efekt i kolory najbardziej lubię. Ale że na mokro są praktycznie nietrwałe to już mi się nie podoba No i ten turkus jakiś taki lewy jest
No mi na sucho na bazie ArtDeco trzymają się ładnie A ten turkus to faktycznie, ja go miałam najmniej w opakowaniu w porównaniu do innych cieni Ale kolor jest piękny

A może spróbować na mokro wciskać je pacynką?

EDIT: No właśnie, Pomadko, one na mokro pięknie się nadają na imprezę, ale to tajemnicze znikanie je dyskwalifikuje

Off topic, to "EDIT" kojarzy mi sie z Allo Allo i Rene wołającym "Editt!!"
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać Koniec OT
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Stary 2006-04-05, 22:25   #2109
Pomadka
Pomadkorator

Smile Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez YenneferD
No mi na sucho na bazie ArtDeco trzymają się ładnie A ten turkus to faktycznie, ja go miałam najmniej w opakowaniu w porównaniu do innych cieni Ale kolor jest piękny

A może spróbować na mokro wciskać je pacynką?

EDIT: No właśnie, Pomadko, one na mokro pięknie się nadają na imprezę, ale to tajemnicze znikanie je dyskwalifikuje

Off topic, to "EDIT" kojarzy mi sie z Allo Allo i Rene wołającym "Editt!!"
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać Koniec OT
Yenn ja lubię eksperymentować, zwłaszcza jak mnie coś zaczyna mocno irytować/intrygować. Znakiem tego, że muszę wyczerpać szereg możliwosci, abym coś napisała, stwierdziła w temacie...

A cienie APC wypróbowałam na wiele możliwości. Wciskałam je w powiekę-na mokro i sucho, wcierałam, delikatnie - mocno, rozcierałam... tak siak i za każdym razem efekt podobny - znikający cień, starty miejscami.

Kolory [niektóre] są bardzo ok. Turkus jest super, to jedyny kolor z tej gamy kolorystycznej jaki mi pasuję, ale wnerwia mnie to co się z nim/i dzieje.

Ah Rrrene.
Stary 2006-04-05, 22:42   #2110
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Dziewczyny, ale wszystko co tutaj wymieniacie to jest po prostu cecha cieni sypkich... Mi się dokładnie tak samo robi z APC, IB, Bell i Joko - wszystkimi sypkimi, które posiadam... Ba! Nawet z kohlem mi sie tak dzieje! Sypkie cienie nie są łatwe w nakładaniu i po prostu trzeba się nauczyc je okiełznać U mnie powoli zdarzają się takie "dziury" coraz rzadziej Myślę, że sekret tkwi w bazie i kolejności nakładania - nimi nie da się robic tego samego, co z prasowanymi... (wiem, wiem -> niestety... ).
Stary 2006-04-05, 22:46   #2111
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Dziewczyny, ale wszystko co tutaj wymieniacie to jest po prostu cecha cieni sypkich... Mi się dokładnie tak samo robi z APC, IB, Bell i Joko - wszystkimi sypkimi, które posiadam... Ba! Nawet z kohlem mi sie tak dzieje! Sypkie cienie nie są łatwe w nakładaniu i po prostu trzeba się nauczyc je okiełznać U mnie powoli zdarzają się takie "dziury" coraz rzadziej Myślę, że sekret tkwi w bazie i kolejności nakładania - nimi nie da się robic tego samego, co z prasowanymi... (wiem, wiem -> niestety... ).
Bee, zdradź swój sekret

Stary 2006-04-05, 22:50   #2112
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Dziewczyny, ale wszystko co tutaj wymieniacie to jest po prostu cecha cieni sypkich... Mi się dokładnie tak samo robi z APC, IB, Bell i Joko - wszystkimi sypkimi, które posiadam...
Nie do końca.
Mam 2 cienie IB, nie ma mowy o jakimś tajemniczym znikaniu, zostawianiu dziur w nałożonym cieniu.
Mam sypką podwójną PUPę i jest git. Rewelacja. Wiem, że cienie są droższe, ale i jakość jest super. Nic nie znika itp.
Miałam sypką Burżujke i też nie było mowy o jakimś tajemniczym znikaniu, pustych, startych plackach. Z czasem tylko traciły lekko połysk.

Wydaję mi się, że przede wszystkim jakość cieni jest ważna/istotna. Do tego dochodzą umiejętności w aplikowaniu sypkich cieni... I makijaż powinien być niewzruszony.
Stary 2006-04-06, 00:35   #2113
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Bee, zdradź swój sekret
hehe, nie napisałam, że je juz całkowicie okiełznałam

moja zasada na razie brzmi: "nałóż sypki jak najszybciej i nie papraj się z nim za bardzo, bo znowu Ci się zacznie obsypywać " Baza powinna być dośc świeża i nie nakładam ich na nałożony uprzednio "suchy cień", żeby sie lepiej trzymały... I jakos działa... Aha, fajnie sie trzymają także na bazie i jakimś kremowym cieniu jako bazie. O dziwo - wtedy on mi sie w ogóle nie wałkuje!

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Nie do końca.
Mam 2 cienie IB, nie ma mowy o jakimś tajemniczym znikaniu, zostawianiu dziur w nałożonym cieniu.
Mam sypką podwójną PUPę i jest git. Rewelacja. Wiem, że cienie są droższe, ale i jakość jest super. Nic nie znika itp.
Miałam sypką Burżujke i też nie było mowy o jakimś tajemniczym znikaniu, pustych, startych plackach. Z czasem tylko traciły lekko połysk.

Wydaję mi się, że przede wszystkim jakość cieni jest ważna/istotna. Do tego dochodzą umiejętności w aplikowaniu sypkich cieni... I makijaż powinien być niewzruszony.
Cóż, ja mam 2 ciemne cienie IB i dzieje się z nimi dokładnie to samo co z APC. Oba są bardzo drobne i miałkie i przez to lubią sie osypywać. Z Bell jest juz troche lepiej bo same w sobie są jakby lekko wilgotnawe...

Ale zauważyłam, że jasne cienie zachowują sie troche inaczej niż ciemne - łatwiejsze są w aplikowaniu, mniej kapryśne. Ale może dlatego, że po prostu bardziej widać w ciemnych te "łyse placki"...
Stary 2006-04-06, 04:19   #2114
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: Kosmetyki APC

Serdecznie gratuluje Ago , Magdo i Marto
Wlasnie przegladalam sobie stronke APC- wchodze na konkurs i widze dwa znajome nazwiska ( o Bee dowiedzialam sie z tego watku). Dziewczyny - pokazcie swoje dziela
Jeszcze raz gratuluje, nagrody sa swietne

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-04-06 o 06:05
czarownicagosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 06:06   #2115
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

nie wiem dziewczyny jak Wy je nakładacie ale ja mam praktycznie wszystkie kolory i nie ma mowy o jakimkolwiek znikaniu czy plackach nie stosuję ich na żadną bazę, tylko na samą powiekę-aplikują się tak samo jak sypkie IB, Burjois czy Pupa przy nakładaniu na mokro robię tak, że zwilżam cień minimalnie i wcieram w powiekę, dociskając miejsce przy miejscu. Suche trzymają sie ok.5-6 godzin, na mokro- trochę dłużej.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 11:35   #2116
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba
Thumbs up Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny ! Garatuluję
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 11:48   #2117
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez agabil1
nie wiem dziewczyny jak Wy je nakładacie ale ja mam praktycznie wszystkie kolory i nie ma mowy o jakimkolwiek znikaniu czy plackach nie stosuję ich na żadną bazę, tylko na samą powiekę-aplikują się tak samo jak sypkie IB, Burjois czy Pupa przy nakładaniu na mokro robię tak, że zwilżam cień minimalnie i wcieram w powiekę, dociskając miejsce przy miejscu. Suche trzymają sie ok.5-6 godzin, na mokro- trochę dłużej.
To ja mam jeszcze dwa pytania: jak zwilżasz cień i czym go nakładasz?

Stary 2006-04-06, 13:39   #2118
rzyrafka
Zakorzenienie

Mi też nic nie blaknie. Zeby uniknąć łysych placków nakładam je palcem a na mokro to odsypuję trochę do nakrętki, dolewam kropelke wody i smiało pędzelkiem mieszam
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 14:40   #2119
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Mi też nic nie blaknie. Zeby uniknąć łysych placków nakładam je palcem a na mokro to odsypuję trochę do nakrętki, dolewam kropelke wody i smiało pędzelkiem mieszam
robię podobnie jak rzyrafka wsypuję do zakrętki, zwilżam pacynkę , czasem pędzelek wodą i nakładam na oko

Stary 2006-04-06, 15:08   #2120
Hosenka*
Moderator KWC

własnie kuknełam na wyniki konkursu i gratuluje!

nie jestem teraz na bieżące z tym watkiem, i nie wime czy wklejałyscie gdzieś swoje zdjęcia wysłane na konkurs

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 23:14   #2121
WioletaM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beekeeper

Mam jeden cień APC i też robią mi się dziwne palcki na powiekach.
Z innych sypkich cieni (IB, Bell, Joko, RR, Rival de loop) jestem zadowolona i cały dzień trzymają się.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 10:41   #2122
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

nie wiem jak Wy je aplikujecie ja problemów żadnych nie mam z nimi. Nie stosuję żadnej bazy, nie pudruję powieki bo wówczas cień zbyt dobrze się nie trzyma (nie ma przyczepności) i jest ok.
Na prośbę Lovisy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (102,2 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie1.jpg (92,9 KB, 97 załadowań)

Stary 2006-04-07, 10:50   #2123
Anulkaa
Raczkowanie

Cześc Dziewczynki ;-)

Jestem tutaj nowa, mam nadzieję że przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami. Jestem pod dużym wrażeniem Waszych "mejkapowych" osiągnięć.Jesteście niesamowite, a Agabil1 to numer 1 dla mnie !!!!! Twoje zdjęcie z Avatarka jest piękne, bardzo mi się podobasz w tym makijażu.śledziłam te wątki i tak mi sie spodobały cienie APC, że kupiłam sobie 10. szkoda tylko ,że jako gratis dostałam cień taki sam na jakie złożyłam zamówienie.Mam jeszcze nadzieję, ze sporo się nauczę od tak doświadczonych koleżanek.pozdrawiam .
Anulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 10:57   #2124
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cześć Anulkaa

Wczoraj nałożyłam sobie eksperymentalnie kemeleona tak jak mówiłyście, ale na bazę. Faktycznie nie robiły się placki, przez ok. 5 godzin było spoko, potem musiałam je zmyć niestety. Dzisiaj zrobię dłuższy eksperyment, zobaczymy jak długo wytrzymają bez placków

Stary 2006-04-07, 11:00   #2125
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Anulkaa
Cześc Dziewczynki ;-)

Jestem tutaj nowa, mam nadzieję że przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami. Jestem pod dużym wrażeniem Waszych "mejkapowych" osiągnięć.Jesteście niesamowite, a Agabil1 to numer 1 dla mnie !!!!! Twoje zdjęcie z Avatarka jest piękne, bardzo mi się podobasz w tym makijażu.śledziłam te wątki i tak mi sie spodobały cienie APC, że kupiłam sobie 10. szkoda tylko ,że jako gratis dostałam cień taki sam na jakie złożyłam zamówienie.Mam jeszcze nadzieję, ze sporo się nauczę od tak doświadczonych koleżanek.pozdrawiam .
witam i dziękuję za przemiłe słowa

Yenn, nie wiem dlaczego tak się wam dzieje ja stosuję je od dawna, mam praktycznie wszystkie kolory i żadnych problemów z jakimiś plackami czy znikaniem cieni

Stary 2006-04-07, 11:07   #2126
Anulkaa
Raczkowanie

w Twoim wydaniu Agnieszko to już chyba wyższa szkoła jazdy jeśli chodzi o używanie tych cieni. ja niestety również muszę przyznać, że nie potrafię się tak pomalować, żeby nie było prześwitów i placków.buuuu.
Stary 2006-04-07, 11:14   #2127
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Anulkaa
w Twoim wydaniu Agnieszko to już chyba wyższa szkoła jazdy jeśli chodzi o używanie tych cieni. ja niestety również muszę przyznać, że nie potrafię się tak pomalować, żeby nie było prześwitów i placków.buuuu.
kurczę, ale ja naprawdę nie wysilam się w nakładaniu tych cieni. Dociskam pacynkę do skóry i voila. Nie używam bazy, troche podkładu na powieki, pudru raczej nie by cienie się przyczepiły do skóry i to wszystko

Stary 2006-04-07, 11:28   #2128
Anulkaa
Raczkowanie

a czy używasz do tego tych pacynek dołączonych do cieni ? bo nie wiem czy się nie mylę, ale wydaję mi się że " po nich" te cienie chyba troszkę lepiej sie trzymaja niż po innych.
Stary 2006-04-07, 11:39   #2129
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Anulkaa
a czy używasz do tego tych pacynek dołączonych do cieni ? bo nie wiem czy się nie mylę, ale wydaję mi się że " po nich" te cienie chyba troszkę lepiej sie trzymaja niż po innych.
zwykle tak mam ich sporo, inne powyrzucałam gdy przeszłam na pędzelki

Stary 2006-04-07, 11:51   #2130
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
zwykle tak mam ich sporo, inne powyrzucałam gdy przeszłam na pędzelki
To może faktycznie w tym tkwi tajemnica sukcesu Ja cienie APC jak i wszystkie inne nakładam pędzelkiem. Apliaktory odeszły w zapomienie odkąd pierwszy raz użyłam pędzelka do cieni... Chyba jednak będę musiała je wygrzebać i popróbować...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości