Henna do cia豉 na w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-22, 12:51   #1
xooox
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

Henna do cia豉 na w這sy

Hej, mam takie troch g逝pie pytanie: chcia豉m zrobi sobie w這sy henn (czy tam chn) po raz pierwszy (oryginalna, bez chemii, dosta豉m od kole瘸nki z turcji) ale pomyli豉m t do w這s闚 z t do cia豉 (tatua瞠 itp.) i rozrobi豉m t drug zamiast tej pierwszej z wod z cytryn i za kilka godzin powinna by gotowa, tylko nie wiem, czy powinnam j nak豉da na w這sy skoro jest niby do cia豉. Mo瞠 kto mia kiedy podobn sytuacj? Sk豉du mieszanek nie znam dok豉dnie, ale podobno 100% natura, proszki wygl康aj identycznie (zielone), teraz ta mieszanka do cia豉 jest ciemnozielona. Szkoda mi wyrzuci, co my郵icie???
xooox jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-22, 12:58   #2
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498
Dot.: Henna do cia豉 na w這sy

Cytat:
Napisane przez xooox Poka wiadomo嗆
Hej, mam takie troch g逝pie pytanie: chcia豉m zrobi sobie w這sy henn (czy tam chn) po raz pierwszy (oryginalna, bez chemii, dosta豉m od kole瘸nki z turcji) ale pomyli豉m t do w這s闚 z t do cia豉 (tatua瞠 itp.) i rozrobi豉m t drug zamiast tej pierwszej z wod z cytryn i za kilka godzin powinna by gotowa, tylko nie wiem, czy powinnam j nak豉da na w這sy skoro jest niby do cia豉. Mo瞠 kto mia kiedy podobn sytuacj? Sk豉du mieszanek nie znam dok豉dnie, ale podobno 100% natura, proszki wygl康aj identycznie (zielone), teraz ta mieszanka do cia豉 jest ciemnozielona. Szkoda mi wyrzuci, co my郵icie???
Mozesz na這篡 na w這sy henn do cia豉 (kolor mo瞠 by mocniejszy podobno) , odwrotnie nie.
rousse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-22, 13:20   #3
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 131

Henna to henna. Lawsonia inermis to zawsze ta sama ro郵ina. Nie ma znaczenia czy nak豉dasz j na cia這 czy w這sy. Te niby "do cia豉" oznacza si po prostu BAQ. Podobno maj by lepszej jako軼i, jak to jest to nie wiem. Ja zawsze kupuj takie z certyfikatem BDIH i takie te polecam stosowa.

Z reszt henny "do w這s闚" te nak豉da si na cia這 tylko ograniczamy to do sk鏎y g堯wy. Dla mnie to nie robi r騜nicy.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-23, 10:32   #4
xooox
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

dzi瘯i! podzia豉這 bez zarzutu
xooox jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
chna, farbowanie naturalne, henna, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.