Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-22, 18:12   #1
Madanna
Przyczajenie

Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Witam Jakieś pół roku temu zakupiłam na allegro tani (ok. 150 zł) zestaw do manicure hybrydowego (lampa, żarówki, base, top i lakiery). I klapa Lakiery są beznadziejne - odpadają już na drugi dzień.

Ponoć cena lampy nie ma znaczenia, byle zmieniać żarówki. Tyle, że leży u mnie w półce i się kurzy...

Dlatego bardzo proszę o pomoc - jakie lakiery hybrydowe są dobre? Które firmy polecacie? Ma ktoś jakieś sprawdzone?

Z zebranych przeze mnie informacji warte uwagi są:
- CND Shellac,
- Astonishing Nails (Gelosophy),
- Harmony Gelish,
- Gelac.

Którą firmę wybrać? (ceny nie są małe...)
Macie coś pewnego?

Zaznaczam, że przed założeniem wątku starałam się znaleźć jasną i klarowną odpowiedź na nurtujące mnie pytania w innych wątkach o manicure hybrydowym. I uznałam, że nigdzie jasno nie zostały wymienione firmy warte uwagi ze względu na stosunek ceny do jakości. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź "doświadczonych hybrydowo" wizażystek.

Edytowane przez Madanna
Czas edycji: 2012-11-22 o 23:53
Madanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 19:19   #2
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Madanna Pokaż wiadomość
Witam Jakieś pół roku temu zakupiłam na allegro tani (ok. 150 zł) zestaw do manicure hybrydowego (lampa, żarówki, base, top i lakiery). I klapa Lakiery są beznadziejne - odpadają już na drugi dzień.

Ponoć cena lampy nie ma znaczenia, byle zmieniać żarówki. Tyle, że leży u mnie w półce i się kurzy...

Dlatego bardzo proszę o pomoc - jakie lakiery hybrydowe są dobre? Które firmy polecacie? Ma ktoś jakieś sprawdzone?

Z zebranych przeze mnie informacji warte uwagi są:
- CND Shellac,
- Astonishing Nails (Gelosophy),
- Harmony Gelish,
- Gelac.

Którą firmę wybrać? (ceny nie są małe...)
Macie coś pewnego?
....
conajmniej kilka wątków jest na temat hybryd już,poszperaj trochę,są pełne pomocnych informacji .

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:02   #3
Madanna
Przyczajenie

Sama znalazłam przydatne informacje, więc się podzielę:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45893

CND shellac to jednak bardzo drogi wydatek... Używa ktoś czegoś tańszego, co jest porównywalnie dobre?
Madanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 07:58   #4
mysiaczeq
Rozeznanie

ja uzywam bardzo dobrych hybdryd 29 zl za 15ml z hurtowni niedaleko mnie, niby prosto od producenta dlatego tak tanio, a co to za marka nie mam pojecia ale trzymaja sie swietnie
mysiaczeq jest offline   Odpowiedz cytując