Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-13, 09:36   #391
diabliczka66
Zadomowienie

Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

A to nie jest tak ze to zalezy od topu i bazy? A kolor jaki kolwiek? Bo to przeciez baza utrzymuje wszystko na paznokciu a top zabezpiecza. I jesli tych dwoch sie nie da ruszyc to cale malowanie bedzie sie trzymac

Nagryzmolono w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest teraz online  
Stary 2015-01-13, 09:56   #392
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak ze to zalezy od topu i bazy? A kolor jaki kolwiek? Bo to przeciez baza utrzymuje wszystko na paznokciu a top zabezpiecza. I jesli tych dwoch sie nie da ruszyc to cale malowanie bedzie sie trzymac

Po trochu tak jest, ja na bazie z Semilac kładę czasem kolor z CZ i się ładnie trzyma, ale krycie nadal nie najlepsze. Pisałam, ze na bazie CZ słabo się trzymało, dlatego zmieniłam na Semilac i jest znacznie lepiej.

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest teraz online  
Stary 2015-01-13, 10:05   #393
magda_mjt
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny za rozwianie wątpliwości . Tak sądziłam, że to wszystko zależy od bazy i topu (których nie planuję zmieniać i będę używać z OPI), ale wolałam się upewnić . Najbardziej zastanawiałam się na Semilac'iem, bo spodobał mi się ten Hard, o którym chyba tutaj pisałyście (ewentualnie pomyliłam wątki ). Stąd możliwe, że zamówię Semilac hard i jakąś kolorówkę .
Stary 2015-01-13, 10:12   #394
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Po trochu tak jest, ja na bazie z Semilac kładę czasem kolor z CZ i się ładnie trzyma, ale krycie nadal nie najlepsze. Pisałam, ze na bazie CZ słabo się trzymało, dlatego zmieniłam na Semilac i jest znacznie lepiej.
Powiem Ci ze bez primera moim zdaniem nie ma co podchodzic do bazy z CZ.. Po uzyciu primera baza sie trzyma. Z tymi kolorami to roznie pst5 cz jedna warstwa kryje ladnie

Stary 2015-01-13, 10:38   #395
Magdutka
Zadomowienie

Cytat:

Jeśli patrzeć w ten sposób, to tiftony trzymają dobrze. Ale co do rozprowadzania kolorów jest już problem z niektórymi.
Magdutka jest offline  
Stary 2015-01-13, 11:02   #396
diabliczka66
Zadomowienie

No tak. Dlatego tezsadze ze nie ma co slepo w jedna fime patrzec tylko kierowac sie tym co pasuje plus opinie innych osob o danym specyfiku

Stary 2015-01-13, 12:17   #397
samanta_666
Przyczajenie

Cytat:
Powiem Ci ze bez primera moim zdaniem nie ma co podchodzic do bazy z CZ.. Po uzyciu primera baza sie trzyma
Mi zaś baza trzymała, ale z topem zaczęło się dziać coś dziwnego.. utwardzając, tworzyły się na jego powierzchi jakby dziury. Niewiem czym to spowodowane, ale teraz to mało ważne, skoro i tak zależy mi na trwalszym trzymaniu się hybryd. Baza i top z Gelisha już zamówione, będę je stosować z kolorami CZ i Estetiq. Zobaczymy jak to będzie
samanta_666 jest offline  
Stary 2015-01-15, 10:34   #398
bozena ps
Raczkowanie

Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe, przetestowałam już mnóstwo firm. Najbardziej polecam hybrydy UVLaq z SPN oraz z Nails Comapny. Nic nie odpryskuje, nie zapowietrzają się, klientki przychodzą nawet z sześcio-, siedmiotygodniowym odrostem
Stary 2015-01-15, 21:51   #399
Margo_8
Przyczajenie

Mam pytanie, używam lakierów bazy i topu firmy estetiq i niestety nie zawsze wszystko wychodzi idealnie. Czasem trzymają się dobrze, a czasem dość szybko pojawiają się odpryski. Moje pytanie czy macie dobre doświadczenia z bazą estetiq? Czy może lepiej zainwestować np w gelish ? Czy może baza z estetiq jest ok, tylko wina leży po moje stronie. Dodam, że teraz kupiłam primer bezkwasowy z mistero milano, mam nadzieje że troche pomoże..
Margo_8 jest offline  
Stary 2015-01-16, 04:59   #400
eM_Ka_
Wtajemniczenie

baza estetiq nie należy do super baz więc wszystko zależy od paznokcia. U mnie baza estetiq trzyma bez primera nawet do 3 tyg tak jak baza semilac. Mojej mamie na estetiqu bez primera robiły się odpryski na następny dzień. Z primerem trzymały ok 10 dni. Generalnie primer pomoże ale nie wiadomo o ile przedłuży trwałość
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2015-01-27, 23:18   #401
kakarokaa
Przyczajenie

Uff.. przeczytałam prawie wszystko i chciałabym się upewnić czy potrafię czytać ze zrozumieniem.
- Nie warto wyrzucać pieniędzy na takie zestawy jak ten: http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-d...804205103.html

- Lepiej kupować wszystko osobno ( polecacie Semilac)

I pytanko... Czy jeśli kupiłabym baze i top z Semilac + zamówiła zestaw wyżej i używała tamtych kolorków, to ma to jakiś sens? Czy lepiej nie kombinować?
kakarokaa jest offline  
Stary 2015-01-28, 04:45   #402
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kakarokaa Pokaż wiadomość
Uff.. przeczytałam prawie wszystko i chciałabym się upewnić czy potrafię czytać ze zrozumieniem.
- Nie warto wyrzucać pieniędzy na takie zestawy jak ten: http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-d...804205103.html

- Lepiej kupować wszystko osobno ( polecacie Semilac)

I pytanko... Czy jeśli kupiłabym baze i top z Semilac + zamówiła zestaw wyżej i używała tamtych kolorków, to ma to jakiś sens? Czy lepiej nie kombinować?

można bez problemu łączyć baze i top semilac z innymi lakierami, ale akurat tych z linku wyżej nie radze. Z tańszych to dobrze współgra na pewno kolorówka Cosmetics Zone i Estetiq. Poczytaj jeszcze w innych hybrydowych wątkach ale na pewno nie kupuj żadnego badziewia
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2015-01-28, 07:35   #403
Roverkowa
Rozeznanie

Tego em-maila sobie daruj. Niby po utwardzeniu ładnie wygląda, ale po kontakcie z topem zaczynają się robić smugi, nie chce się do końca utwardzic, jest problematyczny. Lepiej dołożyć kasy na np semilaka i mieć święty spokój. Kolorów z em-maila miałam 5, po dwóch miesiącach się do niczego nie nadawały, szybko się zużywały (chociaż z początku walilam nieprzyzwoicie grube warstwy ), kiepsko kryły. Było widać, ze ma się tandetę na paznokciach

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2015-01-28 o 07:38
Roverkowa jest offline  
Stary 2015-01-29, 00:49   #404
kakarokaa
Przyczajenie

No właśnie znalazłam jeszcze zestaw z tifftona w zestawie jest 5 lakierów. Ale tak czytam, to forum i czytam i postanowiłam zakupić wszystko osobno. Przybory w takiej najniższej cenie; pilniczki, sondy, bloczki polerskie itp. + lakiery z tifftona i baze i top z semilac.. Tylko tak sobie już zamawiam i zastanawia mnie jedno... czy mogę zamówić też taki tani odtłuszczacz ten jest chyba z NTN. I wyczytałam już że nie polecacie tej firmy.. Ale nie dokopałam się jeszcze tematu właśnie z cleanerem. Czy będzie się dobrze spisywał na bazie i topie z semilac czy lepiej też zainwestować w coś droższego? I zastanawiam się jaki bloczek polerski kupić...

Edytowane przez kakarokaa
Czas edycji: 2015-01-29 o 00:54 Powód: wcześniejsze masło maślane :)
kakarokaa jest offline  
Stary 2015-01-29, 04:44   #405
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Lakiery tiftona mają ten minus podobno, że są źle do butelek rozlewane i w niektórych jest bardzo mało lakieru - tak słyszałam. Jeśli chcesz małe pojemności to lepiej z Cosmetics Zone albo Semilac moim zdaniem. Cleaner zamów sobie z allegro. Ja używałam Basic od Silcare, jak dotąd najlepszy. Teram mam od Diamons Cosmetics i jakoś gorzej mi sie na nim mani robi. Bloczek 180/240 też na allegro
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2015-01-29, 11:20   #406
j_mail
Przyczajenie

Witam wszystkie Panie,
Mało piszę na forum sporo czytam. Przebrnęłam przez 2 wątki o lakierkach i bazach hybrydowych, został mi trochę mętlik w głowie stąd mój wpis. Proszę o wyrozumiałość jeśli zadam głupie pyt.

Trochę info o mnie

Nie jestem fachowcem - jestem samoukiem. Pazury robię dla siebie, mamy i 2 koleżanek w warunkach domowych - nie zarobkowo. Z pomocą znajomej kosmetyczki nauczyłam się robić żelki a teraz chciałabym uderzyć w hybrydę.
I teraz pyt.
Co możecie powiedzieć o Bazach Perfect Beauty, IBD, Bluesky oraz Activ, Jak schodzą z paznokci? Trzeba piłować czy w acetonie ładnie zejdzie? Czy zamiast typowej bazy pod hybrydę sprawdzi się baza z Sun Flower Bonder UV (taką mam czarna but z pędzelkiem)? Czy lepiej zainwestować w którąś z powyższych czy w Gelish?

Czy możecie powiedzieć coś o latarkach Led a dokładnie o takich? Czy to jest coś godnego uwagi aby pazury w trakcie wyjazdu zrobić?
http://allegro.pl/lampa-uv-zele-hybr...007314566.html

Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam
j_mail jest offline  
Stary 2015-01-29, 11:24   #407
czuszka82
Moderator z pazurem

o latarkach już było-więc jakbyś przebrnęła przez forum to byś wiedziała
ogólnie-szajs i nie warto w to inwestować. Poza tym utwardzanie każdego paznokcia z osobna jest upierdliwe i zajmuje sporo czasu. Już lepiej zainwestuj w 9w led (mała i przenośna)- taką jak miała Roses.
Stary 2015-01-29, 11:47   #408
j_mail
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
o latarkach już było-więc jakbyś przebrnęła przez forum to byś wiedziała
ogólnie-szajs i nie warto w to inwestować. Poza tym utwardzanie każdego paznokcia z osobna jest upierdliwe i zajmuje sporo czasu. Już lepiej zainwestuj w 9w led (mała i przenośna)- taką jak miała Roses.
Przebrnęłam uczciwie ale jak się okazuje nie przez 2cz. ( muszę doczytać)
Przeczytałam wątek bieżący i cz. 1 o paznokciach od początku do końca i wyczytałam że latarka na 9 led to szajs a ta jest na 21 i długość fali ma być niby ok do utwardzania. Stąd moje pytanie także z powodu ceny i małych rozmiarów. Sporo czasu spędzam w terenie (praca) i coś malutkiego, kompaktowego szukałam aby w bagażu nie zajmowało miejsca. Na użytek w domu mam standardową lampę UV z sensorem.
Dziękuję za odp. nt latarki.
j_mail jest offline  
Stary 2015-01-29, 11:49   #409
czuszka82
Moderator z pazurem

lampa led 9w to nie szajs. Wielokrotnie pisałyśmy (wątek lakiery hybrydowe obie części), fotografowałyśmy tą lampę i jest w porządku, więc nie wiem gdzie czytałaś że szajs
Stary 2015-01-29, 11:54   #410
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Moja 9w kosztowala tyle co teraz nowa 36w diamond
Wystawilam ja na all za polowe ceny, moze pojdzie. Podobne lampy z DC sa po 99zl z tym ze podobno strasznie sie grzeja. O bazie ibd hylo ze jest slaba. Bluesky chyba trzeba pilowac. O pozostalych nie slyszalam, a czytam forum namietnie od ponad roku. Skoro robisz zele to pewnie masz tunelowke, do hybryd tez wystarczy.
Ja uzywam bazy gelish, topu eco i kolorowki semilac, mollon, gelish, ibd, spn. Indigo miałam ale dla mnie za geste i sie pozbylam. Baza juz jest na wykonczeniumi cyyba tym razem sprobuje tej z semilac. Nieporownywalnie tansza, a zachwalana. Z drugiej strony, za baze placilam 80zl a sluzy mi grubo ponad rok, wiec jak sie tak na to spojrzy to wcale nie jest drogo.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-01-29, 12:09   #411
j_mail
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
lampa led 9w to nie szajs. Wielokrotnie pisałyśmy (wątek lakiery hybrydowe obie części), fotografowałyśmy tą lampę i jest w porządku, więc nie wiem gdzie czytałaś że szajs
Wyczytałam że latarka na 9 sztuk diod led to szajs (przynajmniej tak to zrozumiałam) NIE chodziło mi Lampę 9LED bo tą lampę już znalazłam w postach użytkownika na które mnie Pani nakierowała za co bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc
j_mail jest offline  
Stary 2015-01-29, 12:21   #412
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Ja lampe 9w kupilam, bo w tamtym okresie duzo pracowslam w delegacji. W domu bylam moze 2 weekendy w miesiacu, a tak to trasa i hotele. Ta malutka lampa byla genialna. Malo miejsca zajmuje, wszedzie sie miescila. Dopiero teraz przesiadlam sie na silniejsza, ale tez ledowa

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Mowa o tym malenstwie

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

http://www.fantoma.pl/userdata/gfx/a...9466beb731.jpg
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-01-29, 12:34   #413
j_mail
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja lampe 9w kupilam, bo w tamtym okresie duzo pracowslam w delegacji. W domu bylam moze 2 weekendy w miesiacu, a tak to trasa i hotele. Ta malutka lampa byla genialna. Malo miejsca zajmuje, wszedzie sie miescila. Dopiero teraz przesiadlam sie na silniejsza, ale tez ledowa

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Mowa o tym malenstwie

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

http://www.fantoma.pl/userdata/gfx/a...9466beb731.jpg
Ja właśnie też ciągle w terenie pracuję i od hotelu do hotelu wożę ze sobą tunelówkę (mam 36w z sensorem) a mała nie jest. No bo jak się przypadkiem coś złamie to mam ratunek pod ręką... Muszę skalkulować sobie całościowy wydatek na tę hybrydkę w wersji taniej-drożej plus ew. lampę led
Wielkie dzięki za pomoc
j_mail jest offline  
Stary 2015-01-29, 12:50   #414
Roverkowa
Rozeznanie

Roses za ile wystawilas ta lampę? Nie mogę się dokopać do ogloszenia
Roverkowa jest offline  
Stary 2015-01-29, 13:01   #415
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

120 bez kup teraz. A.t.a classic jest w tytule
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-01-29, 13:12   #416
Roverkowa
Rozeznanie

właśnie znalazłam. Cholipa, 5 lakierów czy lampa... Czailam się na taką, ale w neonail za 119 (chyba ta grzejaca się)
Roverkowa jest offline  
Stary 2015-01-29, 13:19   #417
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Wlasnie dostalam mailowa propozycje ze babeczka kupi ode mnie ta lampe za 90zl juz z wysylka. Hehe smiech na sali
Moim zdaniem i tak malo za nia "krzyknelam".
Swoja droga allegro ma strasznie wysokie prowizje od sprzedazy. Sprzedalam kilka lakierow a naliczylo mi juz ponad 20zl do zaplaty :/ Chyba przeniose sie na olx
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-01-29, 13:25   #418
j_mail
Przyczajenie

Cytat:
Wlasnie dostalam mailowa propozycje ze babeczka kupi ode mnie ta lampe za 90zl juz z wysylka. Hehe smiech na sali
Swoja droga allegro ma strasznie wysokie prowizje od sprzedazy. Sprzedalam kilka lakierow a naliczylo mi juz ponad 20zl do zaplaty :/ Chyba przeniose sie na olx
Proponuję wystawiać na Szafa.pl lub na Olx
na Szafa.pl Brak opłat za wystawianie oraz brak prowizji. Słowem wszystko za FREE a także można budować zaufanie do klienta.

Olx też bez opłat ale nie można wystawiać komentarzy więc pewnie mogą zdarzać się nieuczciwi sprzedawcy... Jednak zawsze sprawdza się jako darmowy portal z ogłoszeniem a potem ew. sposób zapłaty - wysyłki zawsze można dogadać.

Ja korzystaam
j_mail jest offline  
Stary 2015-01-29, 13:38   #419
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
teraz takie nowe lampy kupisz już za 99zł więc pewnie każdy patrzy na cenę... ja swój księżyc wystawiłam na olx; jak się jej pozbędę to kupuję taką jak Ty masz
Stary 2015-01-29, 13:44   #420
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

W ata dalej trzyma cene czyli 260zl za nowke, zeszlam ponad polowe stad moje zdanie, ze cena jest atrakcyjna.
Zmykam do pracy. Milego dnia
RosesAreRed jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
lakier hybrydowy, lakiery hybrydowe, manicure hybrydowy, tanie, trwałe

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości