Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-03-19, 12:25   #481
Roverkowa
Rozeznanie

Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ale zdejmowanie co kilka dni acetonem to nie jest dobry pomysł
przy zestawie base/top+kolor em nail to dokladnie co drugi dzien z kolorem semilac mozna zaszalec i ponosic 3 dni
Roverkowa jest offline  
Stary 2015-03-19, 15:56   #482
Purplepink
Przyczajenie

No nie wiem, paznokcie mam drugi dzień i uszczerbku nie widzę a jestem matką / kura domową- moje paznokcie mają styczność z "samym złem" Są śliczne Ale u mojej bratowej się kurczyły. Taka domena EM nail czy coś nie tak robię? Czytałam i nie nakładałam ani za dużo, dobrze wyczyściłam cleanerem, no nie wiem....
P.S. z racji wyżej wymienionych przeszkód nie mam wiele czasu na przeczytanie każdego postu za co Was przepraszam, bo sięję zament za pewne, ale chciałabym uściślić : Uznajecie, że najlepsze to semilac ? P.S. czy 99 % jasnych kolorów wymaga białej bazy -czy może są jakieś zależności?

Edytowane przez Purplepink
Czas edycji: 2015-03-19 o 16:02
Purplepink jest offline  
Stary 2015-03-20, 08:37   #483
czuszka82
Moderator z pazurem

każdemu pasuje inna marka. Z polecanych to : Semilac, CZ, Indigo, MM. Baza gelish lub semilac, top semilac (bez blokera uv), gelish i eco star nail.
Białą baze dajesz pod neony żeby wydobyc ich kolor a nie pod jasne kolory.
Wracając do EM nail- to że Ci się trzymają drugi dzień to o niczym nie świadczy bo hybryda powinna się trzymac bez uszczerbku 2 tyg. Jak będziesz nosić kiepskiej jakości produkty i zdejmowac hybrydę co kilka dni to sobie zniszczysz płytkę.
Stary 2015-03-20, 09:16   #484
MalgorzataD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Purplepink Pokaż wiadomość
Uznajecie, że najlepsze to semilac
Jak dla mnie najlepsze lakiery to CND Shellac - te oryginalne. Ale niestety kosztują
Ostatnimi czasy kupiłam kilka SEMILAC i również jestem z nich zadowolona, a są o wiele tańsze Każdemu podpasuje co innego tak naprawdę.
MalgorzataD jest offline  
Stary 2015-03-20, 11:29   #485
Purplepink
Przyczajenie

Dziękuję za porady już sobie zapisałam listę następnych zakupów A właśnie, gdzie kupujecie lakiery - chodzi mi o net, ewentualnie drogerie gdzie są dostępne te lepsze lakiery? Nie daje mi spokoju ta kwestia kurczenia się lakieru - czy zdarza się to na tych lepszych/droższych?
Purplepink jest offline  
Stary 2015-03-21, 00:26   #486
kakarokaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Purplepink Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady już sobie zapisałam listę następnych zakupów A właśnie, gdzie kupujecie lakiery - chodzi mi o net, ewentualnie drogerie gdzie są dostępne te lepsze lakiery? Nie daje mi spokoju ta kwestia kurczenia się lakieru - czy zdarza się to na tych lepszych/droższych?
Ja kupuję na allegro. Myślę, że jeśli chodzi o kruszenie to winą będzie EM Nail. Może za długo trzymasz w lampie? Ja mam baze i top semilac + kolory tiffton i nic mi się nie kruszy.
Ale niech się dziewczyny wypowiedzą, bo ja świeżak, dopiero zaczynam
kakarokaa jest offline  
Stary 2015-04-05, 09:12   #487
JustOneKiss
Raczkowanie

Powoli chce zacząć kompletować hybrydy i na sam początek wolę kupić jakieś tańsze i tu moje pytanie sunflower czy semilac? O obu firmach naczytałam się wiele dobrego, ale niestety nie znalazłam żadnego porównania obu firm Przyznam, że sunflower ma korzystniejszą cenę przy zakupie większej ilości się opłaca, a planuje zakupić kilkanaście kolorków.

Która z tych firm jest według Was lepsza?

JustOneKiss jest offline  
Stary 2015-04-05, 22:03   #488
diabliczka66
Zadomowienie

Na chwile obecna CZ albo Modena , bo Smilac hmmmm leca w kulki
diabliczka66 jest offline  
Stary 2015-04-05, 23:28   #489
JustOneKiss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Na chwile obecna CZ albo Modena , bo Smilac hmmmm leca w kulki
Właśnie z Modeny zamawiam żele i parę innych rzeczy i jestem mega zadowolona, tylko tych hybryd się boję bo bardzo mało jest o nich na wizażu niestety. Teraz też czytam temat o hybrydach estetiq i właściwie wszystkie opinie pozytywne, chyba na razie kupię kilka kolorków z estetiq i przy okazji jak z modeny będę coś zamawiać to ze dwa kolory od nich wezmę na przetestowanie.

JustOneKiss jest offline  
Stary 2015-04-13, 15:12   #490
Kania93
Przyczajenie

Ja korzystam z estetiq juz prawie 2lata i jestem bardzo zadowolona Jakie kolorki sobie zamówiłaś?
Kania93 jest offline  
Stary 2015-04-14, 07:47   #491
JustOneKiss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kania93 Pokaż wiadomość
Ja korzystam z estetiq juz prawie 2lata i jestem bardzo zadowolona Jakie kolorki sobie zamówiłaś?
Na razie baze ( top mi dorzucili w gratisie jak kiedys zamawialam zele) czarny 33 i neonowy zolty 49 chyba, sprawdze jak wroce do domu. wybralam te lakiery do konkretnego zdobienia, chcialam tez kupic srebrny brokat, ale wydal mi sie za malo "brokatowy" za okolo tydzien bede testowac to wstawie zdjecie jak mi wyszly pierwsze hybrydy.

Ogolem okazalo sie, ze 10 minut od domu mam hurtownie kosmetyczna, w ktorej mozna dostac estetiq wiec jesli sie sprawdza to wybiore sie na wieksze zakupy

JustOneKiss jest offline  
Stary 2015-04-14, 10:08   #492
Kania93
Przyczajenie

Czarny również posiadam. Jak nie lubię czarnych paznokci, tak hybryda czarna wygląda oszalamiająco! Żółty neon kupuję w tym tygodniu Jeżeli mogę polecić to kolor czerwony o numerze 86 - ten kolor wręcz trzeba mieć Typowa przepiękna, no przepiękna klasyka, fajna pigmentacja, ogólnie rzecz mówiąc boski Ok, czekamy na zdjęcia Ile płacisz za estetiq?
Kania93 jest offline  
Stary 2015-04-14, 16:22   #493
linka_so
Raczkowanie

Ogolem okazalo sie, ze 10 minut od domu mam hurtownie kosmetyczna, w ktorej mozna dostac estetiq wiec jesli sie sprawdza to wybiore sie na wieksze zakupy [/QUOTE]

A gdzie dostalas Estetiq stacjonarnie?
linka_so jest offline  
Stary 2015-04-15, 07:37   #494
JustOneKiss
Raczkowanie

Hurtownia jest w ursusie na skoroszach, po drugiej stronie ulicy od leroy merlin i jest to "hurtownia pati". 22 zlote kosztuje jedna hybrydka, wiec cena wedlug mnie calkiem przystepna.

A co do tego czerwonego to z pewnością sprawdze!

JustOneKiss jest offline  
Stary 2015-04-15, 07:50   #495
bluesky89
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny
Dopiero chce zacząć przygodę z hybrydami, więc chciałam się popytać, od jakich lakierów zacząć, jaka lampa będzie najlepsza, jakieś dobre sklepy internetowe? Ile lakierów na start? Macie jakieś tutoriale którymi się wspomagacie? Lampa o której myślę, to uv-ka 36W, bo z tego co czytałam to najlepsza, dobrze myślę?
Stary 2015-04-15, 11:28   #496
lid-ka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dopiero chce zacząć przygodę z hybrydami, więc chciałam się popytać, od jakich lakierów zacząć, jaka lampa będzie najlepsza, jakieś dobre sklepy internetowe? Ile lakierów na start? Macie jakieś tutoriale którymi się wspomagacie? Lampa o której myślę, to uv-ka 36W, bo z tego co czytałam to najlepsza, dobrze myślę?
ja zaczynałam i w sumie nadal się trzymam hybryd Cosmetics zone - mają sklep internetowy http://lakieryhybrydowe.pl/. Mam od nich cały zestaw z lampą, wymieniam tylko żarówki, jak się popsują. Dziewczyny pewnie więcej o lampach powiedzą, bo ja z hybrydami działam chałupniczo - robie sobie, mamie, koleżankom.
Co do tutoriali, to ja czasem oglądam, ale głównie szukam inspiracji na Pinterest, na Facebooku poszczególnych firm kosmetycznych, albo na wizażu
lid-ka jest offline  
Stary 2015-04-15, 15:58   #497
Kania93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez JustOneKiss Pokaż wiadomość
Hurtownia jest w ursusie na skoroszach, po drugiej stronie ulicy od leroy merlin i jest to "hurtownia pati". 22 zlote kosztuje jedna hybrydka, wiec cena wedlug mnie calkiem przystepna.

Oooo to bardzo fajna cena W hurtowni, w której ja kupuję Estetiq cena wynosi 25 zł. Ja po znajomości mam je za 23 xD gdyż jestem częstą klijentką
Kania93 jest offline  
Stary 2015-04-16, 09:26   #498
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:

Szkoda że mieszkam po drugiej stronie Warszawy

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2015-04-17, 14:13   #499
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:

Ooo to ja mam blisko. Co tam jeszcze mają?
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-04-18, 13:27   #500
JustOneKiss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ooo to ja mam blisko. Co tam jeszcze mają?
Oj rozne rzeczy, asprtyment nie jest powalajacy, ale ja znajduje zawsze co chce. Do paznokci zele ibd, akryl chyba tez, brokaciki, estetiq, vinylux. Duzo do wlosow jest tez. No i jakies akcesoria typu pedzelki, miseczki do manicuru. Wpisz sobie hurtownia pati warszawa 02-495 maja strone na ktorej masz caly asortyment. A jakbys szukala to jest tam gdzie sa drewniane domki i w jednym z nich miesci sie hurtownia, da sie podjechac samochodem tez.

JustOneKiss jest offline  
Stary 2015-04-23, 17:00   #501
niezapominajka17
Raczkowanie

ja teraz czekam na neonki z CZ nr 1 i nr 6. Będą idealnie pasować do ciuchów do biegania. Będę widoczna z 2 kilometrów..heheh. Prywatne odblaski sobie zrobię, sezon w końcu rozpocznę bo tu i tam przybyło.
niezapominajka17 jest offline  
Stary 2015-04-24, 13:22   #502
zielonysprej
Przyczajenie

A Bluesky (http://sevonia.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=1466)? Też są chyba dobre.
zielonysprej jest offline  
Stary 2015-04-24, 13:43   #503
bluesky89
Zakorzenienie

Zielonyspray -dziękuję
Stary 2015-04-30, 22:11   #504
nathalya
Przyczajenie

Dziewczyny ja mam z hybrydami taki problem, że kiedy zaczynam nakładanie koloru to po nałożeniu na pierwszy paznokieć od razu muszę wkładać pod lampę. Jeśli tego nie zrobię i zacznę malować kolejne paznokcie to na poprzednich lakier zaczyna "spływać" (oddala się od brzegów, zaczyna się bardziej skupiać na środku paznokcia, zbiera się w takie nieregularne kleksy na powierzchni paznokcia). Spotkałyście się z takim problemem? Obejrzałam sporo tutoriali w necie i nigdzie nie widziałam, żeby coś podobnego się działo - zawsze wszystkie paznokcie były malowane jeden po drugim i lakier na nich ani drgnął po nałożeniu, dopiero potem cała dłoń wędrowała do lampy.
Czy to kwestia bazy czy czegoś innego? Jeśli tak to jaką bazę polecacie na taki problem? Nie ukrywam, ze interesuje mnie półka dosyć ekonomiczna, bo kupuję jedynie na własny domowy użytek i pewnie i tak połowę wyrzucę, bo nie zdążę zużyć zanim termin ważności przeleci.

Dodam tylko, że przed zastosowaniem lakierów odtłuszczam paznokcie i skórki (zawsze staram się odtłuścić je porządnie) oraz nakładam primer. Bazy do tej pory używam tylko z Simply Nails (kupiona w pierwszym zestawie i od roku mi się jeszcze nie skończyła, a to tylko 6ml!), kolory mam z Simply Nails/ Cosmetics Zone/ BlueSky, do tego top też z Simply Nails (jak baza - jeszcze mi się nie skończył). Problem pojawia się przy użyciu każdego z kolorów, które mam, niezależnie od firmy (choć wiem, że to nie są firmy z najwyższych półek i może stad moje problemy). Będę wdzięczna za rady.
nathalya jest offline  
Stary 2015-04-30, 22:57   #505
aniaem84
Rozeznanie

Może być to kwestia bazy a może być też kolorów.
Mam bazę semilac i cosmetics zone- na obu nic się nie dzieje z kolorówką z cz, semilac, modeny czy claro. Za to z kolorami z silcare color it mam problem niezależnie od użytej bazy- czy położę na cz czy na semilac to sie kurczą. Ja bym zmieniła bazę chociażby na semilac- tylko uwaga- cieżko schodzi przynajmniej z moich paznokci
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-05-01, 23:52   #506
nathalya
Przyczajenie

Dziękuję aniaem84.
Ja nawet jakiś czas temu kupiłam też bazę z CZ, bojąc się, że ta pierwsza szybko się skończy, ale jeszcze jej nie używałam, chcąc właśnie wykończyć najpierw tę pierwszą (Simply Nails). Chyba jednak zaburzę swoje FIFO przy najbliższej okazji, żeby się przekonać.
A co do usuwania to moje dotychczasowe też nie odchodzą jakoś super, zatem jestem przyzwyczajona
nathalya jest offline  
Stary 2015-05-04, 07:45   #507
czuszka82
Moderator z pazurem

przetrzyj bazę suchym wacikiem bezpyłowym i zobacz czy będzie lepiej
Stary 2015-05-05, 09:43   #508
dominadudziak
Raczkowanie

używam już dłuższy czas Semilaca i szczerze mogę polecic!
dominadudziak jest offline  
Stary 2015-05-06, 22:19   #509
nathalya
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny Faktycznie spróbowałam w ostatnich dniach jednak swojej bazy z CZ i było o niebo lepiej!
Następnym razem spróbuję jeszcze z tą nieszczęsną bazą z SN, ale potraktuję ją tym suchym wacikiem, żeby wypróbować wszystkie opcje

A tak z innej beczki to czy któraś z Was ma doświadczenia z lakierami z EM
Nails? Bardzo spodobało mi się u nich kilka kolorów, których nie znalazłam wśród innych firm. Jeśli próbowałyście to będę wdzięczna za opinie dot. krycia i trwałości.
nathalya jest offline  
Stary 2015-05-21, 09:33   #510
Grazia31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jakieś rozwiązanie to jest ale zwykły lakier nie zastąpi hybrydy- nie ten połysk i nie to poziomowanie, krycie lakieru

zgadzam się z Tobą - zwykłych lakierów nawet nie można porównywać z hybrydami, nic nie zastąpi błysku lakierów semilac
Grazia31 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
lakier hybrydowy, lakiery hybrydowe, manicure hybrydowy, tanie, trwałe

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości