Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-21, 13:46   #511
czuszka82
Moderator z pazurem

Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

nie tylko semilac
Stary 2015-05-23, 15:02   #512
bluesky89
Zakorzenienie

Czy któraś z Was pracowała na lakierach EM-nails? Jakieś opinie?
Stary 2015-05-27, 15:44   #513
ewell
Raczkowanie

hej dziewczyny

Potrzebuję porady dot lakierów, jestem totalnym laikiem. Wczoraj przyszedł do mnie dopiero zestaw do robienia manikure hybrydowego jupi. Zakupiłam do zestawu lakier CosmeticsZone w kolorze kosci sloniowej, ale w ogole nie jest kryjący Zalezy mi na b. dobrze kryjacym lakierze w kolorze bieli.. może któraś z was zna taki? byłabym naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc
ewell jest offline  
Stary 2015-05-27, 15:48   #514
aniaem84
Rozeznanie

Który kolor z CZ masz?
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-05-27, 15:49   #515
ewell
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Który kolor z CZ masz?
080 nr
ewell jest offline  
Stary 2015-05-27, 16:18   #516
aniaem84
Rozeznanie

Co prawda tego nr z cz nie posiadam ale na moje "oko" on jest do frencha więc siłą rzeczy kryjący nie będzie a jak chciałaś kryjącą biel to mogłaś zamówić 003 z cz- kryje dobrze po dwóch warstwach.

Edytowane przez aniaem84
Czas edycji: 2015-05-27 o 16:20
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-05-27, 21:45   #517
ewell
Raczkowanie

Cytat:
Co prawda tego nr z cz nie posiadam ale na moje "oko" on jest do frencha więc siłą rzeczy kryjący nie będzie a jak chciałaś kryjącą biel to mogłaś zamówić 003 z cz- kryje dobrze po dwóch warstwach.
bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Właśnie trochę poczytałam o lakierach białych i zastanawiam się pomiędzy Semilac Strong White i CZ 003 ale boję się, że znowu natrafię na półkryjący
ewell jest offline  
Stary 2015-05-28, 16:40   #518
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Moge potwierdzic ze Semilac strong white dobrze kryje
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-05-28, 22:03   #519
ewell
Raczkowanie

dzięki wielkie, w takim razie kupuję!
ewell jest offline  
Stary 2015-05-28, 23:07   #520
niezapominajka17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
080 nr
a 080 to nie jest mleczny? Kość słoniowa to jest 000. Ja miałam kiedyś pomalowane z CZ nr 003 i było naprawdę fajnie, fakt że miałam jeszcze do tego wzorek w czerni ale z tego co pamiętam dobrze krył.
niezapominajka17 jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:48   #521
aniaem84
Rozeznanie

I semilac strong white i cz 003 dobrze kryją- mam obydwa. Semilac gęstszy jest od cz chociaż ich biały też gęściejszy od pozostałych cz.
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-05-29, 14:26   #522
ewell
Raczkowanie

Cytat:
I semilac strong white i cz 003 dobrze kryją- mam obydwa. Semilac gęstszy jest od cz chociaż ich biały też gęściejszy od pozostałych cz.
a który z tych dwóch byś poleciła bardziej? z góry wielkie dzięki za odpowiedź
ewell jest offline  
Stary 2015-05-30, 13:43   #523
niezapominajka17
Raczkowanie

a chcesz mieć gładki kolor czy jakieś motywy lub wzory na niego nanosić?
niezapominajka17 jest offline  
Stary 2015-05-30, 20:56   #524
ewell
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niezapominajka17 Pokaż wiadomość
a chcesz mieć gładki kolor czy jakieś motywy lub wzory na niego nanosić?
hmm najlepiej i to i to ale przede wszystkim gladki a czasem jakies zdobienia pewnie
ewell jest offline  
Stary 2015-05-31, 17:31   #525
WioLa91x
Przyczajenie

czy jest różnica pomiędzy 6ml, a 6g lakieru hybrydowego?
WioLa91x jest offline  
Stary 2015-05-31, 21:56   #526
eM_Ka_
Wtajemniczenie

z fizycznego punktu widzenia to nie będzie to samo ponieważ ml to jednostka objętości a g to jednostka masy. 6 g wody to i owszem 6 ml, ale woda ma gęstość 1 g/cm^3. Objętość to masa/gęstość więc jeśli mamy 6 g lakieru o gęstości np. 1,5 g/cm^3 to jego objętość to 4 ml problem w tym, że raczej nie piszą w ofercie jaką gęstość ma lakier
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2015-06-01, 08:32   #527
WioLa91x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
z fizycznego punktu widzenia to nie będzie to samo ponieważ ml to jednostka objętości a g to jednostka masy. 6 g wody to i owszem 6 ml, ale woda ma gęstość 1 g/cm^3. Objętość to masa/gęstość więc jeśli mamy 6 g lakieru o gęstości np. 1,5 g/cm^3 to jego objętość to 4 ml problem w tym, że raczej nie piszą w ofercie jaką gęstość ma lakier
Wlasnie pisza spotkalam sie z tym nawet w sklepie... sprzedajacy zapewnia ze to jest to samo ale dziwnym trafem 6g sporo tansze. Na opakowaniu jest podane ze opakowanie 6ml a w cenniku placi sie za 6g, chodzi mi o Silcare chociaz inne firmy te " mniej rozchwytywane" tez tak podaja.
WioLa91x jest offline  
Stary 2015-06-01, 10:46   #528
xxPaullinkaxx
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!
Ponieważ jest Was tu dużo chciała bym Was ostrzec przed lakierami i firmą Em Nail. Zakupiłam u nich sporo lakierów, nie jestem jakimś tam samoukiem ponieważ mam certyfikaty ze stylizacji paznokci, kosmetyki itp... Każda stylizacja tymi lakierami kończyła się porażką! Lakiery były wodnieste, nie dało się zrobić żadnego wzorku, ponieważ po nałożeniu top na koniec wszystko się rozmazywało. Kolory były bardzo słabo kryjące, zawsze przy nakładaniu lakieru końcowego top na ciemne kolory pędzelek był brudny. Czasami nawet na końcu kiedy przemywałam cleanerem kolor troszkę schodził i wacik był brudny, paznokieć wyglądał nieestetycznie po czym cała stylizacja nie była zadowalająca. Mało tego! Hybryda odchodziła po 2,3 dniach w całości lub się kruszyła! Napisałam do firmy, że chcę zgłosić reklamację, opisałam problem. Firma pisała ze mną do czasu kiedy wypytała o wszystko i okazało się że wszystko robie dobrze, później kontakt się urwał. Zostało usunięte nawet moje konto ze strony Em Nail.
Nie mam pojęcia czy tylko mnie sie trafiły takie feralne lakiery czy po prostu takie tam mają. Chciałam oddać lub wymienić na inne, wysłałam również oficjalną reklamacje i nic!

Nigdy więcej nie kupie w tej firmie lakierów, nie chce mieć z nimi nic wspólnego i na pewno nikomu nie polece tego szajsu.

Teraz pracuje na lakierach semilac i indigo. Z całego serca mogę polecić! Kolory są piękne, dobrze kryją, duży wybór i co najważniejsze hybryde ściągam tylko ze względu na odrost, do ostatniego dnia kolory na paznokciu są piękne i błyszczące
xxPaullinkaxx jest offline  
Stary 2015-06-01, 14:18   #529
WioLa91x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xxPaullinkaxx Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ponieważ jest Was tu dużo chciała bym Was ostrzec przed lakierami i firmą Em Nail. Zakupiłam u nich sporo lakierów, nie jestem jakimś tam samoukiem ponieważ mam certyfikaty ze stylizacji paznokci, kosmetyki itp... Każda stylizacja tymi lakierami kończyła się porażką! Lakiery były wodnieste, nie dało się zrobić żadnego wzorku, ponieważ po nałożeniu top na koniec wszystko się rozmazywało. Kolory były bardzo słabo kryjące, zawsze przy nakładaniu lakieru końcowego top na ciemne kolory pędzelek był brudny. Czasami nawet na końcu kiedy przemywałam cleanerem kolor troszkę schodził i wacik był brudny, paznokieć wyglądał nieestetycznie po czym cała stylizacja nie była zadowalająca. Mało tego! Hybryda odchodziła po 2,3 dniach w całości lub się kruszyła! Napisałam do firmy, że chcę zgłosić reklamację, opisałam problem. Firma pisała ze mną do czasu kiedy wypytała o wszystko i okazało się że wszystko robie dobrze, później kontakt się urwał. Zostało usunięte nawet moje konto ze strony Em Nail.
Nie mam pojęcia czy tylko mnie sie trafiły takie feralne lakiery czy po prostu takie tam mają. Chciałam oddać lub wymienić na inne, wysłałam również oficjalną reklamacje i nic!

Nigdy więcej nie kupie w tej firmie lakierów, nie chce mieć z nimi nic wspólnego i na pewno nikomu nie polece tego szajsu.

Teraz pracuje na lakierach semilac i indigo. Z całego serca mogę polecić! Kolory są piękne, dobrze kryją, duży wybór i co najważniejsze hybryde ściągam tylko ze względu na odrost, do ostatniego dnia kolory na paznokciu są piękne i błyszczące
Słyszałam o nich dobre opinie poza jedna dziewczyna która zakupiła ich kilka z czego tylko dwa były "normalne" a reszta jak opisałaś.
WioLa91x jest offline  
Stary 2015-06-02, 07:13   #530
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Cześć dziewczyny!

Brzmi to troche jak antyreklama ;p niewiem moze to przez ton wypowiiedzi.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline  
Stary 2015-06-02, 10:32   #531
Roverkowa
Rozeznanie

Cytat:
Cześć dziewczyny!

Zgadzam się w 100%! Już nie raz tu pisałam o nich i odradzałam. Jedynie brokatowe się jeszcze jakoś bronią, reszta to klapa. Malowanie 3h bo trzeba było utwardzać po 6 minut albo i dłużej, a po 3 dniach przez odpryski paznokcie wygladały okropnie. Co prawda od Em nail zaczynałam i wiele winy mogło być w sposobie nakładania, ale chwilę później kupiłam semilaka i mollona, te trzymały się spooooro dłużej.
Roverkowa jest offline  
Stary 2015-06-14, 23:07   #532
nathalya
Przyczajenie

Dziś zrobiłam sobie hybrydkę z użyciem EM Nails - zamówiłam ostatnio jeden kolor na próbę. Bardzo dużo kolorów mi się od nich spodobało i miałam ochotę na zakup 6-8 sztuk, ale zaczęłam od 1 i dobrze zrobiłam, bo nie jestem zadowolona. W lakierze był jakiś pyłek, bo przy malowaniu pędzelek zostawiał widoczne drobinki, nad których usunięciem musiałam się sporo namęczyć (nie wiem - może dostałam sztukę, którą ktoś zareklamował, ale przedtem użył i po zmatowieniu swojej płytki nie oczyścił jej dobrze z pyłu, który na pędzelku został przeniesiony do lakieru). Kupiłam nr 107 (limonka) i musiałam położyć 4 warstwy, a widać że i 5ta by się przydała, ale nie chciałam już zwiększać grubości całości. Lakier był wodnisty, kurczył się zaraz po pomalowaniu (jeszcze mokry uciekał z brzegów), krył bardzo nierównomiernie (choć słowo "krył" zahacza tu o nadużycie).
Poza tym w czasie trzymania w lampie na powierzchni tworzyły się jakby odgniecenia (bynajmniej nie spowodowane uderzeniem pomalowanymi paznokciami o wnętrze lampy itp) i pojedyncze pęcherzyki powietrza, z których większość w lampie pękała i zdążyła się wypoziomować, ale jeden pozostał i to na ostatniej warstwie koloru (jest malisieńki więc nie rzuca się w oczy, ale mnie samą jednak wkurza świadomość, że jest).
Może dla niektórych brzmi to jak typowy hejt czy antyreklama, ale zapewniam że nie mam w tym żadnego interesu. Chciałabym, żeby było inaczej, bo jeszcze żadna paleta kolorystyczna nie spodobała mi się tak bardzo jak z EM Nail, ale po dzisiejszym doświadczeniu nie mam już ochoty ma kolejny zakup i sprawdzanie czy inne kolory zachowują się tak samo czy lepiej/gorzej. Szkoda...
nathalya jest offline  
Stary 2015-06-16, 11:58   #533
Patrycjaaa1983
Przyczajenie

Hej Robię paznokcie od prawie 10 lat i ciężko jest znaleźć odpowiednią firmę, ale już od jakiegoś roku pracuję tylko na lakierach hybrydowych <spam>i kupuję ze strony <spam>z dodatkowymi rabatami od niedawna.
Jakość pierwsza klasa!!!! lakiery trzymają się do miesiąca! Klientki są zachwycone kolorami, jedna z bogatszych palet i jakościowo dorównują najdroższym lakierom...Naprawdę polecam i nie tylko ja bo naprawdę już dużo kosmetyczek na nich pracuje. A na świecie wypierają nawet Shellaca!!! ze względu na jakość cenę i pojemność i jak wspomniałam wcześniej kolorystykę! są rewelacyjne i polecam kupować na <spam> bo macie tam rabaty!!! Pozdrawiam serdecznie!!!

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ewell Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Potrzebuję porady dot lakierów, jestem totalnym laikiem. Wczoraj przyszedł do mnie dopiero zestaw do robienia manikure hybrydowego jupi. Zakupiłam do zestawu lakier CosmeticsZone w kolorze kosci sloniowej, ale w ogole nie jest kryjący Zalezy mi na b. dobrze kryjacym lakierze w kolorze bieli.. może któraś z was zna taki? byłabym naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc
<spam> na <spam> 20% rabatu i w ogóle niskie ceny

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-06-16 o 12:22 Powód: spam
Patrycjaaa1983 jest offline  
Stary 2015-08-03, 13:44   #534
Pinezka15
Przyczajenie

Hej,
przeglądając wszystkie Wasze wpisy nie na trafiłam na lakiery firmy Pronail jest firma Pronails. Chciałabym się zapytać czy któraś z Was zna i korzystała z lakierów tej firmy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Pinezka15
Czas edycji: 2015-08-03 o 20:20 Powód: spam
Pinezka15 jest offline  
Stary 2015-08-06, 14:57   #535
polocola
Przyczajenie

Witam wszytskich barrdzo goraco, ja osobiscie robie hybrydki dopiero od 2 miesiecy nie mialam za duzo okazji robic ich sobie bo lakiery firmy chiodo trzymaja sie 3 tygodnie i sciagam je bo juz za duzy odrost jest a mysle ze dluzej by wytrzymały robiac w rodzienie rowniez dluuugo sie trzymaja na pazurkach wiec spokojnie moge ta firme polecic . Cena rowniez nie jest jakas wygorowan wrecz polwiedzialabym ze tanie bo 6 ml kosztuje 22 zl mysle ze gdybym poszukala gdzies indziej bylo by i moze taniej ale z lenistwa biore tam gdzie mam najblizej, a i doldoam ze sa bardzo wydajne , co do kolorkow tez sa sliczne i bardzo dobrze kryja. pozdraiwam,
polocola jest offline  
Stary 2015-08-06, 15:05   #536
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez polocola Pokaż wiadomość
Witam wszytskich barrdzo goraco, ja osobiscie robie hybrydki dopiero od 2 miesiecy nie mialam za duzo okazji robic ich sobie bo lakiery firmy chiodo trzymaja sie 3 tygodnie i sciagam je bo juz za duzy odrost jest a mysle ze dluzej by wytrzymały robiac w rodzienie rowniez dluuugo sie trzymaja na pazurkach wiec spokojnie moge ta firme polecic . Cena rowniez nie jest jakas wygorowan wrecz polwiedzialabym ze tanie bo 6 ml kosztuje 22 zl mysle ze gdybym poszukala gdzies indziej bylo by i moze taniej ale z lenistwa biore tam gdzie mam najblizej, a i doldoam ze sa bardzo wydajne , co do kolorkow tez sa sliczne i bardzo dobrze kryja. pozdraiwam,
radze poćwiczyć poprawne pisanie w języku polskim przed wyrażeniem swojej opinii nie ukrywam, że tekst ciężko zrozumieć (ale może to tylko moje odczucie)
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2015-08-14, 10:51   #537
Blanchee
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Madanna Pokaż wiadomość
Witam Jakieś pół roku temu zakupiłam na allegro tani (ok. 150 zł) zestaw do manicure hybrydowego (lampa, żarówki, base, top i lakiery). I klapa Lakiery są beznadziejne - odpadają już na drugi dzień.

Ponoć cena lampy nie ma znaczenia, byle zmieniać żarówki. Tyle, że leży u mnie w półce i się kurzy...

Dlatego bardzo proszę o pomoc - jakie lakiery hybrydowe są dobre? Które firmy polecacie? Ma ktoś jakieś sprawdzone?

Z zebranych przeze mnie informacji warte uwagi są:
- CND Shellac,
- Astonishing Nails (Gelosophy),
- Harmony Gelish,
- Gelac.

Którą firmę wybrać? (ceny nie są małe...)
Macie coś pewnego?

Zaznaczam, że przed założeniem wątku starałam się znaleźć jasną i klarowną odpowiedź na nurtujące mnie pytania w innych wątkach o manicure hybrydowym. I uznałam, że nigdzie jasno nie zostały wymienione firmy warte uwagi ze względu na stosunek ceny do jakości. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź "doświadczonych hybrydowo" wizażystek.
Używałam paru firm, ale Semilac najbardziej mi służy. Kilka kolorów mam z Mistero Milano. Semilac w kwestii cena-jakosc super, ponad 2 tyg na pazurach.
Blanchee jest offline  
Stary 2015-08-24, 10:13   #538
monika9265
Raczkowanie

Hej wszystkim Co sądzicie o lakierach z ARTLAK? Przymierzam się do zakupu zestawu i są takie gdzie właśnie w tych zestawach są lakiery z artlak. w porównaniu do zestawów z semilakami są one nawet o 30zł tańsze. Dodam że miałam robioną hybrydę (lakier semilac) i nosiłam je nawet 3 tyg. Cena tych lakierów (artlak) jest dość niska i to wydaje mi się być "podejrzane", że nie są zbyt trwałe te lakiery. Jakie lakiery polecacie? A od jakich trzymać się z daleka by nie pójść z torbami? Pozdrawiam. Początkująca hybrydomaniaczka
monika9265 jest offline  
Stary 2015-08-24, 10:21   #539
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Artlaki sie nie odmaczaja w acetonie. Trzeba pilowac
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-08-24, 17:16   #540
eM_Ka_
Wtajemniczenie

i podobno słabo trzymają radze trzymać się z daleka
eM_Ka_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
lakier hybrydowy, lakiery hybrydowe, manicure hybrydowy, tanie, trwałe

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (1 użytkowników i 2 gości)
kiwi123kiwi123
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości