Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-05-08, 10:21   #211
czuszka82
Moderator z pazurem

Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

matowienie plytki pod baze nie jest konieczne. Uzywam gelish, nie matowie i wszystko sie trzyma.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-08, 10:56   #212
Neciak89
Zakorzenienie

Przy większości firm jest konieczne. Może akurat Gelish jest wyjątkiem tak jak Shellac.

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline  
Stary 2014-05-08, 12:15   #213
czuszka82
Moderator z pazurem

nie dodałam że pod DOBRĄ bazę nie trzeba matowić.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-08, 12:25   #214
nurek119
Zakorzenienie

Cześć
mam pytanie do dziewczyn z Warszawy. Orientujecie się może gdzie w Warszawie znajdę stacjonarne sklepy z lakierami hybrydowymi? oprócz sklepu z lakierami indigo na Nowogrodzkiej
nurek119 jest offline  
Stary 2014-05-08, 13:35   #215
Neciak89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nie dodałam że pod DOBRĄ bazę nie trzeba matowić.
To nic nie da. Uczyłaś się po co jest matowienie? Robi się to nie tylko na paznokciach, ale też pod jakikolwiek lakier na samochodzie itp. Zwiększa przyczepność.

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
Neciak89 jest offline  
Stary 2014-05-08, 14:16   #216
czuszka82
Moderator z pazurem

a po co matowić skoro się dobrze trzyma bez matowienia? po co dodatkowo osłabiac paznokcie? poza tym bez matowienia lepiej schodzi pod acetonem. Każdy robi jak uważa-chcesz to matowisz, nie chcesz to nie matowisz. Kazdy ma prawo wyboru. Przy dobrej bazie nie ma potrzeby matowienia a przyczepnosc jest doskonala-wiec jak czegos nie musze robic bo efekty i tak sa zadowalajace to tego nie robie. I zalecam ostroznosc z tym protekcjonalnym tonem
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-08, 21:17   #217
Neciak89
Zakorzenienie

Cytat:
a po co matowić skoro się dobrze trzyma bez matowienia? po co dodatkowo osłabiac paznokcie? poza tym bez matowienia lepiej schodzi pod acetonem. Każdy robi jak uważa-chcesz to matowisz, nie chcesz to nie matowisz. Kazdy ma prawo wyboru. Przy dobrej bazie nie ma potrzeby matowienia a przyczepnosc jest doskonala-wiec jak czegos nie musze robic bo efekty i tak sa zadowalajace to tego nie robie. I zalecam ostroznosc z tym protekcjonalnym tonem
Aż Ci zacytuję moją pierwszą odpowiedź, bo może musisz jeszcze raz przeczytać.
Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Przy większości firm jest konieczne. Może akurat Gelish jest wyjątkiem tak jak Shellac.

Kosmetycznie

Cytat:
Neciak89 jest offline  
Stary 2014-05-09, 08:51   #218
czuszka82
Moderator z pazurem

ehhh Dziewczyno, z takim podejściem do ludzi i mentorskim tonem to ja Ci zyczę powodzenia pod gelish właśnie TRZEBA matowić a większość osób NIE MATOWI (polecam lekturę wątku lakiery hybrydowe, sama możesz ocenić ile osób matowi pod gelish a ile nie) i trzyma się TAK SAMO. Ja nie mam problemów czytania ze zrozumieniem i mam nadzieję że Ty również nie. To forum nie jest po to żeby się kłócić czy być dla siebie nieuprzejmym tylko żeby wymieniac się doświadczeniami i udzielać sobie rad. Dla mnie EOF.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

nurek-luknij sobie na wątek "lakiery hybrydowe"-kilka razy mi tam mignęło że Dziewczyny pisały co gdzie można kupic stacjonarnie w wawie.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-09, 09:37   #219
Jolantapon
Przyczajenie

Cytat:
Oczywiscie, ze jak rezultat jest dobry bez matowienia to doskonale, mniej oslabione paznokcie....po kilku matowieniach paznokiec bez watpienia jest cienszy. A tak wogole to dlaczego ta kobieta (Neciak?) jest taka niegrzeczna w tonie? To wlasnie charakteryzuje Polakow nawet tuatj gdzie mieszkam za granica. Co za wulgarny ton z tym "Uczylas sie?". narodowa cecha Polakow?
Jolantapon jest offline  
Stary 2014-05-09, 10:09   #220
czuszka82
Moderator z pazurem

no właśnie też się zastanawiam... wiesz, niektórzy tak mają że jak ktoś ma odmienne zdanie od nich to już jest wrogiem publicznym ja tylko chciałam pokazać alternatywę że można i tak i tak-każdy najlepiej musi wypróbować na sobie. Pozdrawiam
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-09, 16:15   #221
Neciak89
Zakorzenienie

Jeśli twierdzicie, że mój ton jest nieodpowiedni to po prostu zgłoście do moderatora, będzie spokój.

Kosmetycznie

Cytat:
Neciak89 jest offline  
Stary 2014-05-10, 09:22   #222
Jolantapon
Przyczajenie

Cytat:
no właśnie też się zastanawiam... wiesz, niektórzy tak mają że jak ktoś ma odmienne zdanie od nich to już jest wrogiem publicznym ja tylko chciałam pokazać alternatywę że można i tak i tak-każdy najlepiej musi wypróbować na sobie. Pozdrawiam
Wymiana lub wyrazanie odmiennych opinii na forum powinno miec konstruktywny i uprzejmy charakter, po to istnieje taki wlasnie portal. nikt nie powinien byc wrogiem tylko dlatego ze ma inne zdanie, kazdy ma prawo do komentarzy opinii innej osoby ale w sposob uprzejmy a nie napastliwy. ja tez sie uczylam na kursie ze trzeba matowic paznokcie (zele lakierowe ASP) pod lakier a okazuje sie ze rezultaty moga byc dobre i bez matowienia. Wydaje mi sie ze najwazniejsze jest dobre odtluszczenie plytki paznkocia, bo nawet przez dotyk moim palcem plytki klientki natluszczam ja ponownie co jest niewidoczne golym okiem ale powoduje ze lakier odpada. najbardziej niszczy paznokiec nieodpowiednie matowienie albo primer czy bonder czyli popularnie mowiac wytrawiacz paznokcia. sadze ze wystarczy dobre odtluszczenie.
Jolantapon jest offline  
Stary 2014-05-10, 23:23   #223
kosmetycznamajka
Raczkowanie

ja zakochałam się w hybrydach semilac. przyznam szczerze, że wcześniej pracowałam na opi i bałam się przejść na tańsze, ale nie żałuję, bo świetne mają kolorki i trzymają sie dlugo ;-)
i plus za to ze mają fb i w ogóle działąja w sieci bo jak chce się coś zapytać to szybko odpowiadają. obsługa klienta na 5 plus
Stary 2014-05-14, 08:51   #224
kasiak0810
Przyczajenie

Dziewczyny a wiecie coś o firmie ArtLak? Kupiłam z tego bazę&top 2w1 i 1 kolorek. Trzymają się już 5 dni bez zastrzeżeń. Ale podobno to nie hybrydy tylko lakiery żelowe utwardzalne- tak mi powiedziała koleżanka.

Używał ich ktoś? Będę wdzięczna za wszystkie opinie
kasiak0810 jest offline  
Stary 2014-05-14, 09:18   #225
czuszka82
Moderator z pazurem

wejdz na watek "lakiery hybrydowe" lub "pokazujemy pazurki wylacznie hybrydowe"-tam ktos pisal ze sie nie odmaczaja i trzeba pilowac.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-14, 11:38   #226
Magdalena10a
Przyczajenie

moim zdaniem najlepsze lakiery są z firmy inglot
Stary 2014-05-14, 12:25   #227
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Magdalena10a Pokaż wiadomość
moim zdaniem najlepsze lakiery są z firmy inglot

inglot nie ma w ofercie lakierów hybrydowych, a tych właśnie lakierów dotyczy ten wątek...
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-05-14, 12:33   #228
UnholyOne
Ola-Unhola

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
inglot nie ma w ofercie lakierów hybrydowych, a tych właśnie lakierów dotyczy ten wątek...

Typowa reklama w podpisie
Stary 2014-05-20, 11:51   #229
madzinka
Raczkowanie

moim zdaniem całkiem sporą ofertę kolorów ma Cosometics zone - ja się do nich bardzo przywiązałam teraz kolekcjonuję ich neonki - świetne są, a miętowego neon3 nic nie przebije! <3

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline  
Stary 2014-06-03, 14:37   #230
igna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nigdzie nie znalazłam wątku o lakierach firmy "Tifton". Znalazłam bardzo ciekawą ofertę zestawu do hybrydy. Tylko nie wiem nic o lakierach tej firmy. Miała już może któraś z Was styczność z nimi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Testowałam te lakiery, konsystencja super, nic nie spływa, trzymają się długo, ja po 3 tygodniach ściągnęłam tylko ze względu na odrost, odmaczały się lepiej gdy wcześniej spiłowałam wierzchnią warstwę.
DSC_0130.jpg
DSC_0197.jpg
DSC_0193.jpg

Korzystam jeszcze z IBD, noszą nieco inaczej, są bardziej "gumowe" i odmaczają się schodząc same płatami, a w zasadzie zostaje ten lakier na waciku, nie trzeba go podważać jak Tifton ale po ok. 2 tygodniach lekko odchodził już od paznokci. Mam tylko jasne kolory french ale biały kurczy się i nie do końca jestem z tego zadowolona.
DSC_0211.jpg

DSC_0218.jpg

DSC_0238.jpg

DSC_0240.jpg

Edytowane przez igna
Czas edycji: 2014-06-03 o 14:44
igna jest offline  
Stary 2014-06-15, 22:01   #231
motylek8631
Raczkowanie

Witam
czy kupujac lakier hybrydwy musze miec baze i top z tej samej firmy ?
np jak jest to comsemtic zone albo milano mistero czy baza musi byc z tej samej firmy ?
Ja zakupilam osobno baze,top a teraz zastanaiwam sie nad wyborem lakierów
czy ktos moze miał lakiery firmy Reni Nails na allegro ok 15 zł lakier sztuka ?
zamowilam 3 kolorki na próbe, jeszcze nie miałam okazji robic, z tym ze jak zrobie na sobie pewnie bedzie sie trzymac idelanie a jak komus to odpadnie !!
Tak mialam z paznokciami zelowymi ,robiac sobie trzymaly sie cudnie długo ,robiłam kolezanką odpadały po 2 dniach ! :/

Jakie firmy z tanszych sa ok ? trzymaja sie chociaz ok 2 tygodni, w co warto sie zaopatrzyc.
dodam ze jestem po kursie kosmetycznym ,tam pracowalismy na milano mistero ,paznkietki super, kolorki przepikne i cały kurs sie trzymały paznokcie ponad 4 tygodnie, az do zdjecia, nic mi nie odprysło.
ale koszt 6 lakierów w hurtowni plus wysyłka to ponad 200zł, puki co nie maoge sobie pozwolic w taka inwesycje
Kusza mnie tez gelish harmony ale coz 60 zł sztuka, wiec szukam czegos tanszego a dobrego

dodam ze majac OPI wszystko musi byc z tej samej firmy tj odluszczacz, baza i top bo inaczej klapa ,my na szkoleniu mielsimy roznych fimr top i baze i ta hybryde ale wole wiedziec na prszyszlosc jak warto kupowac

czekam na wskazówki
pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez igna Pokaż wiadomość
Testowałam te lakiery, konsystencja super, nic nie spływa, trzymają się długo, ja po 3 tygodniach ściągnęłam tylko ze względu na odrost, odmaczały się lepiej gdy wcześniej spiłowałam wierzchnią warstwę.
Załącznik 5701610
Załącznik 5701611
Załącznik 5701612

Korzystam jeszcze z IBD, noszą nieco inaczej, są bardziej "gumowe" i odmaczają się schodząc same płatami, a w zasadzie zostaje ten lakier na waciku, nie trzeba go podważać jak Tifton ale po ok. 2 tygodniach lekko odchodził już od paznokci. Mam tylko jasne kolory french ale biały kurczy się i nie do końca jestem z tego zadowolona.
Załącznik 5701601

Załącznik 5701602

Załącznik 5701603

Załącznik 5701604

Czy ten lakier jest naprawde godny uwagi ?
dosc tani na allegro 12,90 zł.
Juz kupilam taki z firmy Reni nails ale znajomej mojej mamy odpadły po 3 dniach, moze dlatego ze ona miala swoje dosc stare produkty tj, baza,odluszczacz i top, a moje nie zdarzyły wtedy jeszcze przyjść.
Nie wiem czy ty robisz dla siebie czy dla innych osób, nie chcę zepsuć sobie juz na samym poczatku opini, ze komus cos odleci po 3 dnaich
choc sama idac do salonu mialam tak zrobione ze 2 razy szlam z reklamacja bo odpadały paznokietki, ale ja wolalabym tego uniknac, zwlaszcza ze zaczynam w tym prace i pierwsi klienci sa bardzo dla mnie ważni

Edytowane przez motylek8631
Czas edycji: 2014-06-15 o 21:52
motylek8631 jest offline  
Stary 2014-06-15, 22:18   #232
Myosottis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
Witam
np jak jest to comsemtic zone albo milano mistero czy baza musi byc z tej samej firmy ?
zamowilam 3 kolorki na próbe, jeszcze nie miałam okazji robic, z tym ze jak zrobie na sobie pewnie bedzie sie trzymac idelanie a jak komus to odpadnie !!
Tak mialam z paznokciami zelowymi ,robiac sobie trzymaly sie cudnie długo ,robiłam kolezanką odpadały po 2 dniach ! :/

Jakie firmy z tanszych sa ok ? trzymaja sie chociaz ok 2 tygodni, w co warto sie zaopatrzyc.
dodam ze jestem po kursie kosmetycznym ,tam pracowalismy na milano mistero ,paznkietki super, kolorki przepikne i cały kurs sie trzymały paznokcie ponad 4 tygodnie, az do zdjecia, nic mi nie odprysło.
ale koszt 6 lakierów w hurtowni plus wysyłka to ponad 200zł, puki co nie maoge sobie pozwolic w taka inwesycje
Kusza mnie tez gelish harmony ale coz 60 zł sztuka, wiec szukam czegos tanszego a dobrego

dodam ze majac OPI wszystko musi byc z tej samej firmy tj odluszczacz, baza i top bo inaczej klapa ,my na szkoleniu mielsimy roznych fimr top i baze i ta hybryde ale wole wiedziec na prszyszlosc jak warto kupowac

czekam na wskazówki
pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Juz kupilam taki z firmy Reni nails ale znajomej mojej mamy odpadły po 3 dniach, moze dlatego ze ona miala swoje dosc stare produkty tj, baza,odluszczacz i top, a moje nie zdarzyły wtedy jeszcze przyjść.
Nie wiem czy ty robisz dla siebie czy dla innych osób, nie chcę zepsuć sobie juz na samym poczatku opini, ze komus cos odleci po 3 dnaich
choc sama idac do salonu mialam tak zrobione ze 2 razy szlam z reklamacja bo odpadały paznokietki, ale ja wolalabym tego uniknac, zwlaszcza ze zaczynam w tym prace i pierwsi klienci sa bardzo dla mnie ważni
Powtórzę to co zawsze powtarzają dziewczyny:
najważniejsza jest dobra baza (bardzo chwalona jest baza Gelish - można ustrzelić na allegro za ok 70zł z przesyłką u sprzedawcy leobert i lolabymarcjacobs).
Do tego można kupić tańsze kolory (chwalone jest Cosmetic zone - ok 25zł za 15ml; Estetiq - 22zł/15 ml, czy Semilac 26zł ale mniejsza pojemność - 6ml).
Jeśli chodzi o top to dziewczyny polecają eco star nail (kosztuje 69zł + przesyłka)

takie zestawienia sprawdzają się bardzo dobrze
Myosottis jest offline  
Stary 2014-06-16, 00:24   #233
magda_mjt
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
Witam

czekam na wskazówki
pozdrawiam

Sama mam, do własnego użytku, baze, top i lakiery OPI, odtluszczacz natomiast jakis no name z Allegro. Wszystko trzyma sie rewelacyjnie.

Stary 2014-06-16, 07:29   #234
kajankas
BAN stały

Ja używam new nails, są świetne. Lakiery hybrydowe uwielbiam. Kilka tygodni spokoju z paznokciami, bez żadnych poprawek. I tak ma być.
kajankas jest offline  
Stary 2014-06-16, 15:15   #235
igna
Przyczajenie

ja paznokcie wykonuję tylko na własny użytek i mojej rodziny, lakiery Tifton wytrzymują długo przy intensywnych pracach w domu i ogrodzie, IBD nieco krócej, mam wrażenie, że to przez ich gumowy efekt na paznokciach, po ok 2 tygodniach potrafi podejść powietrze. Jeśli hybrydę chcesz wykonywać zarobkowo to też zalecam zainwestować w dobre bazy i top, kolorówkę możesz kupić w mniejszych pojemnościach za to więcej.
igna jest offline  
Stary 2014-06-16, 21:36   #236
trisja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez igna Pokaż wiadomość
Załącznik 5701610
Załącznik 5701611
Załącznik 5701612

A na jakiej bazie robisz? Bo ja zamówiłam wszystko od tiftona od bazy po cleaner i mam dokładnie ten sam kolorek i szczerze mówiąc po każdym przetarciu cleanerem po skończonym malowaniu schodzi mi lakier tzn ścierając ostatnią warstwę po utwardzeniu czyli top, wacik jest cały błękitny tak jakby się nie utwardzał. raczej wina nie leży po mojej stronie bo lakierami z silcare wszystko wychodzi świetnie.
trisja jest offline  
Stary 2014-06-17, 08:52   #237
igna
Przyczajenie

Wszystko robię z Tiftonu, u mnie nie ma takiego problemu, może dłużej utwardzaj albo zmień żarówki
igna jest offline  
Stary 2014-06-17, 21:51   #238
Majeczka44
Raczkowanie

Igna - ja nawet przez 2 miesiące mam całkowity spokój po jednym malowaniu ;-)
I to dopiero piękna sprawa ;-)
Majeczka44 jest offline  
Stary 2014-06-18, 07:27   #239
kajankas
BAN stały

I tak powinno być. Porządnie zrobione hybrydy powinny wyglądać bez żadnych zarzutów nawet przez kilka kolejnych tygodni. Jeśli tak nie będzie to macie lipne lakiery, albo zostało coś nie tak wykonane. Przynajmniej ja tak uważam.
kajankas jest offline  
Stary 2014-06-18, 13:07   #240
magda_mjt
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
I tak powinno być. Porządnie zrobione hybrydy powinny wyglądać bez żadnych zarzutów nawet przez kilka kolejnych tygodni. Jeśli tak nie będzie to macie lipne lakiery, albo zostało coś nie tak wykonane. Przynajmniej ja tak uważam.

Dla mnie odrost jest sporym zarzutem, a on sie szybko pojawia...

Tagi
lakier hybrydowy, lakiery hybrydowe, manicure hybrydowy, tanie, trwałe

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości