Kosmetyki z tej samej linii? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-13, 21:43   #1
Izane
Raczkowanie

Question

Kosmetyki z tej samej linii?

Witam serdecznie Panie Kosmetyczki i mam nadzieję, że w natłoku maili znajdą chwilkę, by odpowiedzieć na mój.
Mam ukończone 29 lat. Cerę mieszaną, problemową - kiedyś uporyczywy trądzik, dziś pojedyńcze wypryski, ale przede wszystkim zaskórniki. Wcześniej pojawiały się tylko na nosie, z czasem jednak coraz więcej na czole, brodzie i częściach przynosowych policzków. Chciałabym odpowiednio i dobrze pielęgnować swoją skórę, ale problem polega na tym, że nie mogę dobrać wszystkich produktów z jednej i tej samej linii kosmetycznej. A wielokrotnie czytałam i słyszałam jak ważne jest, by używać kosmetyków z jednej linii, bo uzupełniają się w swoich działaniach. Większość jednak kosmetyków do cer problemowych z zaskórnikami produkowana jest z myślą o ludziach młodych i brakuje w nich składników potrzebnych do pielęgnacji cery "30-stolatki".
Jak temu zaradzić?
Pozdrawiam, Izane.
Izane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 21:52   #2
shachownica
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki z tej samej linii?

niekoniecznie jest to prawda, tylko taki chwyt marketingowy, oczywiście lepiej jest np. stosować krem na dzień i na noc z tej samej serii ale też nie zawsze one pasują do naszej cery. w przypadku preparatów do oczyszczania to nie ma żadnego znaczenia, bo jakie działanie uzupełniające może mieć mleczko do twarzy
rozejrzyj się po kwc tam jest bardzo wiele preparatów do cery mieszanej, powinnaś tam znaleźć coś dla siebie

twory i potwory

shachownica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 22:17   #3
ViLLeMkA
Zakorzenienie

a mi wydaje sie ze ma to jakies znaczenie... moze nie w przypadku mleczka do twarzy, ale firma produkujaca jakas serie dobeira tak skladniki, ze w przypadku "wymieszania" kosmetykow moze byc czegos za duzo lub za malo... a ta linia Garnier Czysta Skora lub L'Oreal Paris: Pure Zone nie nadawalby sie do Twojej cery?? bo mi wydaje sie ze on nie jest przeznaczona dla nastolatek?? tylko do cery takiej po 20... mi sie wydaje ze moglabys wyprobowAC
ViLLeMkA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 10:05   #4
Justy
Zakorzenienie

konieczność stosowania kosmetyków z jednej lini to mit.

dla problemowej cery dorosłej dobrze sprawdzają sie kosmetyki effaclar la roche posay; w grę wchodzi też np. Diacneal avene. albo wycieczka do lekarza po jakiś retinoid- wtedy "załatwisz" za jednym zamachem zaskórniki, grudki, pory i zmarszczki.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości