Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-25, 21:56   #1
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;)

Mam jasny blond farbowany, Chciałbym go zmienic na głęboki brąz jeszcze dwa tygodnie temu zarzekałam się,że zostaje przy blondzie na wiekia teraz zachywycam się brązami,wetuję internet, stare gazety i podziwiam włosy brazowe szukając inspiracji. Weszłam na wirtualnego stylistę na moją ulubioną stronkę zupełnie darmowego stylisty i zamieszczam Wam do ocenieniakilka zdjęć jest bez make up(to widać ) reszta jaki wizerunek mi się marzy czyli czerwone usta ,podkreślone oczka i ciemne włoskitylko czy wygląda to dobrze?mam cerę raczej blada,zielone oczy,hennę musiałabym robic co 2 tyg regularnie żeby nie jaśniała,bo oprawa oczu niestety prawie jasny blond. a włoski naturalne ciemny blond wpadające w miedź. Kochani moderatorzy-przepraszam jesli istnieje już taki wątek,proszę o przeniesienie jesli już.;/ a Was kochane wizażanki o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875075204.jpg (17,3 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875159132.jpg (14,5 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875300000.jpg (14,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875761746.jpg (15,2 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875795754.jpg (15,5 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875909010.jpg (14,4 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875944531.jpg (15,0 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1353875362447.jpg (14,6 KB, 110 załadowań)
Stary 2012-11-25, 22:06   #2
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;)

mi osobiście najbardziej podoba się zdjęcie 7 i 8 no ale to dwa światyjasny i ciemny. przyznam,że jak patrzę to ciemny mnie postarza i nie wiem czy na siłe robic z siebię kobiete o urodzie południowej ,chodzi mi o to żeby to nie wyszło wszystko sztuczne;/ jak zrobiłam sobie jasny blond to każdy mówi mi,,zostan przy tym kolorze,nigdy nie przyciemniaj,,itp. ale ciemne odrosty sa wkurzające i płowiejący kolor,ruda poświata. Ale z kolei brązy się chyba wypłukują do rudości. Dlaczego ja nie jestem naturalną brunetka ze śniada karnacją ,ciemną oprawą oczu... wtedy nic bym z sobą nie robiła.
Stary 2012-11-25, 22:06   #3
kasztanka3
Pani Mizantrop

Na zdjęciu drugim od prawej u góry efekt jest cudny, więc śmiem twierdzić, że ciemny brąz by Ci pasował.
kasztanka3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 08:52   #4
kyokushinkai
Raczkowanie

Według mnie najlepiej wyglądasz na zdjęciu 4 i 5
kyokushinkai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 10:57   #5
memnochx
Raczkowanie

Nr 7 ładnie wyglądasz, w ciemnych ładnie.
memnochx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:20   #6
Marika2412
Raczkowanie

nr.5
Marika2412 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 16:06   #7
Konwalia11
Zadomowienie

Wrzuc moze swoje zdjecia bez przerobek, wtedy bedzie mozna cos powiedziec na temat Twojego typu urody. Zauwaz, ze wszystkie propozycje oparte sa na jednym jedynym zdjeciu, a nie da sie wykluczyc, ze to zdjecie nie oddaje wiernie rzeczywistosci! Tez robilam takie symulacje i o dziwo - zawsze wygladalam na nich dobrze w rudych wlosach, ktore w rzeczywistosci sa dla mnie najgorszym wyborem. Co sie okazalo? Moj aparat po prostu "ocieplal" mi cere, stad rudy swietnie sie komponowal co nijak nie przeklada sie na rzeczywistosc...

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 22:44   #8
malma22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wrzuc moze swoje zdjecia bez przerobek, wtedy bedzie mozna cos powiedziec na temat Twojego typu urody. Zauwaz, ze wszystkie propozycje oparte sa na jednym jedynym zdjeciu, a nie da sie wykluczyc, ze to zdjecie nie oddaje wiernie rzeczywistosci! Tez robilam takie symulacje i o dziwo - zawsze wygladalam na nich dobrze w rudych wlosach, ktore w rzeczywistosci sa dla mnie najgorszym wyborem. Co sie okazalo? Moj aparat po prostu "ocieplal" mi cere, stad rudy swietnie sie komponowal co nijak nie przeklada sie na rzeczywistosc...

true

ale jak juz wybierać ze zdjec to 4
Stary 2012-11-26, 23:03   #9
chwast
Zakorzenienie

Na 5 wyglądasz prześlicznie
Stary 2012-11-27, 09:44   #10
Czerwony Tulipan
Raczkowanie

zdecydowanie zdjecie nr 4, wygladasz na nim trochę jak megan fox czyli moim zdaniem bomba
Czerwony Tulipan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 12:53   #11
Emilcia_1616
Zakorzenienie

lepiej ci w ciemnych niezaleznie od ciecia
Stary 2012-11-29, 02:10   #12
IvieDalia
Rozeznanie

Rudy

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:01   #13
Patkiszon
Raczkowanie

Mi się najbardziej podobasz w numerze 1 i 4 a jeżeli chodzi o look ciemne włosy, czerwona szmina i oczka podkreślone! TO JA JESTEM ZAAAAA! Ja sama kiedyś miałąm brąz, teraz tylko mój naturalny blond
Patkiszon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:14   #14
anolinae
Raczkowanie

zdj. 5 zdecydowanie cudnie!!!
anolinae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:31   #15
emagi
Rozeznanie

A mi się podoba 3 i 7 ogólnie wydaje mi się że lepiej ci w chłodnych odcieniach.
emagi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 12:27   #16
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Racja, to jest bardzo ważne!
W dodatku to zdjęcie, którego użyłaś jest raczej mało ostre.
Stary 2012-12-01, 15:14   #17
czarnula4321
Zakorzenienie

1 i 5

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Dodaj swoje aktualne zdjęcie bez przeróbek.
Stary 2012-12-18, 22:16   #18
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Sorki,że tak późno;p dodaje jeszcze kilka we włosach jakie mam teraz itd. pytanie;czy będzie mi pasować brąz. ale nie wpadający w czerń,taki chcę jak w załączonych plikach. albo ten albo ten.czwarte to mój naturalny s.r.a.c.z.k.o.w.a.t.y kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 120511[1].jpg (54,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy-amplt3[1].jpg (29,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31102012827.jpg (106,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1584.jpg (72,7 KB, 126 załadowań)
Stary 2012-12-19, 23:40   #19
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
Sorki,że tak późno;p dodaje jeszcze kilka we włosach jakie mam teraz itd. pytanie;czy będzie mi pasować brąz. ale nie wpadający w czerń,taki chcę jak w załączonych plikach. albo ten albo ten.czwarte to mój naturalny s.r.a.c.z.k.o.w.a.t.y kolor
To jesteś ty na pierwszym zdjęciu? Idealny kolor.
Stary 2012-12-20, 15:58   #20
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To jesteś ty na pierwszym zdjęciu? Idealny kolor.

nie nie,z twarzy może ciut podobna ale to kolor jaki bym chciała mieć;/ale nigdy takiego nie uzyskam.ja jestem na 3 i 4
Stary 2012-12-20, 16:38   #21
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
nie nie,z twarzy może ciut podobna ale to kolor jaki bym chciała mieć;/ale nigdy takiego nie uzyskam.ja jestem na 3 i 4
No na trzecim zdecydowanie zły kolor, zresztą chyba nikomu nie jest dobrze. Na czwartym trudno powiedzieć, złe oświetlenie, poza tym na obu zdjęciach słabo widać twarz.
Stary 2012-12-20, 16:49   #22
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Cytat:
No na trzecim zdecydowanie zły kolor, zresztą chyba nikomu nie jest dobrze. Na czwartym trudno powiedzieć, złe oświetlenie, poza tym na obu zdjęciach słabo widać twarz.
A czemu zły?duzo osób taki nosi i każdy mówi mi ,że dla mnie jest najlepszy...rozświetla,od mładza buzię
Stary 2012-12-20, 19:34   #23
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
A czemu zły?duzo osób taki nosi i każdy mówi mi ,że dla mnie jest najlepszy...rozświetla,od mładza buzię
Przede wszystkim jest bardzo nienaturalny i w złym stylu - taki perhydrolowy blond, ani platyna ani złoty. Taki kolor to kobiety obnaszały, kiedy nie było dobrych farb i można było tylko rozjaśniać.

BTW ty masz jasne brwi naturalnie? Na zdjęciach masz ciemne, farbujesz je? Być może jasny blond lepiej by wyglądał z jaśniejszymi brwiami.

Przydałoby się dobrej jakości zdjęcie w dobrym, naturalnym oświetleniu, bo z tych co zamieściłaś trudno nawet stwierdzić jaką masz karnację.

Ten ostatni kolor włosów był ładny sam w sobie, ale trudno powiedzieć jak pasował, bo zdjęcie wygląda ogólnie bardzo ciepło - masz taką karnację?
Stary 2012-12-21, 12:55   #24
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Wydaje mi się,że platyna jest właśnie w złym stylu,kojarzy mi się z tandectwem i białymi kozaczkami. Złoty blond z kolei jak dla mnie kojarzy się z rudym i też odpada.W ciepłych odcieniach mi nie do twarzy. I jestem w rozsypce ,ponieważ zdaję sobie sprawę,że po rozjasniaczu nie uzyskam już ładnego brązu,takiego jak dziewczyna na pierwszej fotografii. Czekac aż odrosną nie mam zamiaru-za długo to trwa,wiem,bo to przeszłam zapuszczając naturalne. (które i tak przefarbowałam na właśnie ten jak Ty to nazwałaś blond w złym stylu) wiec zostaje mi chyba zrobić porządek i pofarbować na jakiś jednolity blond,nawet platynowy. Nie mam cyfrowego aparatu więc cięzko jest zobrazować kolor mojej karnacji,na każdym zdjęciu wygląda inaczej. Raz jestem blada jak Królewna śniezka,raz mam czerwone rumieńce,raz karnacja wychodzi brzoskwiniowa. w wakacje posiadałam taki blond,wczoraj skróciłam włoski na równo do podobnej długości,tylko już nie cieniowałam zdjęcie robione w świetle dziennym aparatem koleżanki.Karnacja lekko zaróżowiona przez słońce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0757.jpg (41,1 KB, 111 załadowań)
Stary 2012-12-21, 12:59   #25
FajnaAgatka19
Raczkowanie

A i na brwi kłade hennę brązową. Naturalne mam ciemne ale wpadające w rudy, muszę ją robić,i tak mam nie za piekne oczka,takie odwrócone łódki,bez henny moje oczy wyglądają marnie...całkiem nijako
Stary 2012-12-21, 14:28   #26
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Wydaje mi się,że platyna jest właśnie w złym stylu,kojarzy mi się z tandectwem i białymi kozaczkami. Złoty blond z kolei jak dla mnie kojarzy się z rudym i też odpada.W ciepłych odcieniach mi nie do twarzy. I jestem w rozsypce ,ponieważ zdaję sobie sprawę,że po rozjasniaczu nie uzyskam już ładnego brązu,takiego jak dziewczyna na pierwszej fotografii. Czekac aż odrosną nie mam zamiaru-za długo to trwa,wiem,bo to przeszłam zapuszczając naturalne. (które i tak przefarbowałam na właśnie ten jak Ty to nazwałaś blond w złym stylu) wiec zostaje mi chyba zrobić porządek i pofarbować na jakiś jednolity blond,nawet platynowy. Nie mam cyfrowego aparatu więc cięzko jest zobrazować kolor mojej karnacji,na każdym zdjęciu wygląda inaczej. Raz jestem blada jak Królewna śniezka,raz mam czerwone rumieńce,raz karnacja wychodzi brzoskwiniowa. w wakacje posiadałam taki blond,wczoraj skróciłam włoski na równo do podobnej długości,tylko już nie cieniowałam zdjęcie robione w świetle dziennym aparatem koleżanki.Karnacja lekko zaróżowiona przez słońce
O, to zdjęcie o wiele lepsze, tamto chyba miało mało kolorów, może zapisane w złym formacie. Włosy też wyglądają o niebo lepiej, może tamte zdjęcia przekłamywały? Bo na tym masz lekko różową cerę i złotawy blond a na tamtym kolory były dziwne, włosy były białożółte a cera miejscami zielonkawa.

Myślę, że ten kolor brwi, który sobie robisz nie jest najlepszy - jest za ciemny, przez co każdy jasny kolor, nawet twój naturalny kolor włosów wygląda jak farbowany. Może trzymaj hennę krócej, żeby były lekko brązowe, albo spróbuj jakimś cieniem je delikatnie przyciemnić?

Jeśli chodzi o rzęsy, to rób sobie na rzęsy nawet czarną, ale brwi to już inna bajka. Wg mnie przesadzasz, nie masz małych oczu i mają ładny kształt. Półksiężyce to kształt który nadaje twarzy bardzo sympatyczny i uroczy wygląd, np. w Korei uważają, że to idealny kształt - jeśli nie masz pomysłu to wygugluj koreańskie makijaże.
Stary 2012-12-23, 12:46   #27
Ammeki
Raczkowanie

A ja bym Ci e widziała w rudym jeżeli jesteś blada i masz zielone oczka to rudy to podkreśli i bardzo seksownie będziesz wygladac

Nie wyciskam krostek 1/25
Ammeki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 13:38   #28
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Cytat:
O, to zdjęcie o wiele lepsze, tamto chyba miało mało kolorów, może zapisane w złym formacie. Włosy też wyglądają o niebo lepiej, może tamte zdjęcia przekłamywały? Bo na tym masz lekko różową cerę i złotawy blond a na tamtym kolory były dziwne, włosy były białożółte a cera miejscami zielonkawa.

Myślę, że ten kolor brwi, który sobie robisz nie jest najlepszy - jest za ciemny, przez co każdy jasny kolor, nawet twój naturalny kolor włosów wygląda jak farbowany. Może trzymaj hennę krócej, żeby były lekko brązowe, albo spróbuj jakimś cieniem je delikatnie przyciemnić?

Jeśli chodzi o rzęsy, to rób sobie na rzęsy nawet czarną, ale brwi to już inna bajka. Wg mnie przesadzasz, nie masz małych oczu i mają ładny kształt. Półksiężyce to kształt który nadaje twarzy bardzo sympatyczny i uroczy wygląd, np. w Korei uważają, że to idealny kształt - jeśli nie masz pomysłu to wygugluj koreańskie makijaże.
I tak przechodzę na brąz na wiosnędośc mam tego biało żółtego odcienia włosów. musiałabym ciągle katowac włosy płukankami,fioletowymi szamponami,które wysuszają.Chcę w końcu zapuścić włoski do połowy pleców,póżniej już podcinać systematycznie, nie chce mieć do pasa , nie podoba mi się to. Teraz mam własnie takie rude wypłowiałe włosy ale czekam do końca marca,wtedy robię grzywkę na prosto i farbuję się na brąz. Zmieniam lookjak myślisz będzie mi pasować?i jaki odcień brązu?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ammeki Pokaż wiadomość
A ja bym Ci e widziała w rudym jeżeli jesteś blada i masz zielone oczka to rudy to podkreśli i bardzo seksownie będziesz wygladac

A myślisz,że nie przeszło mi to przez myśl? jednak boję się trochę, i nie weim czy się zdycyduję,wszystkie odcienie miałam na głowie jednak ten mnie przeraża tak,że nigdy się na niego chyba nie zdecyduję,
A może to mój błąd?czytałam kiedyś gdzieś na forum jak jedna dziewczyna pisała,że miała wszyatkie koloru włosów od blondu po czerń jednak rusy to jej kolor już od x lat,może rzeczywiście i ja powinnam spróbować...
Stary 2012-12-25, 16:02   #29
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
I tak przechodzę na brąz na wiosnędośc mam tego biało żółtego odcienia włosów. musiałabym ciągle katowac włosy płukankami,fioletowymi szamponami,które wysuszają.Chcę w końcu zapuścić włoski do połowy pleców,póżniej już podcinać systematycznie, nie chce mieć do pasa , nie podoba mi się to. Teraz mam własnie takie rude wypłowiałe włosy ale czekam do końca marca,wtedy robię grzywkę na prosto i farbuję się na brąz. Zmieniam lookjak myślisz będzie mi pasować?i jaki odcień brązu?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

A myślisz,że nie przeszło mi to przez myśl? jednak boję się trochę, i nie weim czy się zdycyduję,wszystkie odcienie miałam na głowie jednak ten mnie przeraża tak,że nigdy się na niego chyba nie zdecyduję,
A może to mój błąd?czytałam kiedyś gdzieś na forum jak jedna dziewczyna pisała,że miała wszyatkie koloru włosów od blondu po czerń jednak rusy to jej kolor już od x lat,może rzeczywiście i ja powinnam spróbować...
Może podobny do twojego naturalnego koloru? Ładny był. Tylko wtedy dobierz odcień henny, żeby pasował do koloru włosów bo ciepłe włosy + zimne, ciemne brwi dają sztuczny efekt.

Też mi się wydaje, że rudy by ci pasował, taki brązoworudy. Na początek możesz spróbować szamponetką. Tylko plis, brwi.
Stary 2012-12-25, 19:05   #30
FajnaAgatka19
Raczkowanie

Nie jestem aż tak drobiazgowa,nie widzę naprawdę,żeby te brwi jakoś nie pasowały... ale rozwiązaniem będzie grzywka już niedługo więc nie będzie widać
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości