pytam bo nie wiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-14, 13:56   #1
śliweńka
Zakorzenienie

pytam bo nie wiem

zastanawiam sie nad kupnem pudru w kulkach Avon ale tej starej wersji, i nie mam ciemnej karnacji więc nie wiem jaki bedzie efekt,także na KWC czytałam i zdania są podzielone na jego temat dlatego mam problem z kupnem, i jeszcze jedno czy ta stara wersja jest lepsza od tej nowej w innym nowym pudełku zakręcanym czy gorsza??z góry dziekuje za rade i opinie
śliweńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 14:15   #2
Nenah
Rozeznanie

GG do Nenah
Dot.: pytam bo nie wiem

Moim zdaniem poprzednia wersja była lepsza, pod tym względem, że odcień opalenizny był ładniejszy. Obecnie jest on taki bardziej ceglany, czasem rudawy, a nie brązowy.

Efekt opaleńzny zależy ile tego pudru nałożysz na twarz. Jeśli nie jesteś opalona, to stosuj go z umiarem. Najlepiej akcentując policzki, nos i brodę kolistymi ruchami-te miejsca słońce najbardziej opala i wygląda to bardziej naturalnie.
Polecam ci też przed nałożeniem kulek, zmatowić twarz pudrem transparentym, żeby nie było plam.

Mam nadzieję, że trochę pomogłam.
Nenah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 18:02   #3
szyna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nenah
Najlepiej akcentując policzki, nos i brodę kolistymi ruchami-te miejsca słońce najbardziej opala i wygląda to bardziej naturalnie.
Polecam ci też przed nałożeniem kulek, zmatowić twarz pudrem transparentym, żeby nie było plam.
Widze, ze kolezanka czytala czasopismo "Make up"
szyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 19:07   #4
noemi_kh
Rozeznanie

Ja mam od 4 lat stary dobry puder kulkowy Avonu i bardzo sobie chwalę. Tez straszna bladzia ze mnie... zimą dodaję sobie kolorytu a latem oplenizny, której zawsze brak. Polecam, bo nie robi "na murzyna", ale ładnie koloryzuje twarz. Puder transparentny (pierre rene) mam od niedawna i faktycznie lepiej wyglądaja na twarzy razem

Pozdrawiam!!!
noemi_kh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:35   #5
Nenah
Rozeznanie

GG do Nenah

Cytat:
Napisane przez szyna
Widze, ze kolezanka czytala czasopismo "Make up"
A no czytam, czytam i bardzo sobie chwalę to pisemko.
Ale co do tej rady to znam to z autopsji. Najczęściej pudru brązującego używam latem, kiedy nie używam podkładu. Jednak po nałożeniu samego awilżającego, kulki nałożyć jest trudno, bo zostaą takie "paćki" w miejscu dotknięcia skóry pędzlem. A po lekkim przypudrowaniu twarzy nie ma problemu, także polecam .
Stary 2005-08-16, 18:44   #6
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

Cytat:
Napisane przez Nenah
Moim zdaniem poprzednia wersja była lepsza, pod tym względem, że odcień opalenizny był ładniejszy. Obecnie jest on taki bardziej ceglany, czasem rudawy, a nie brązowy.

.
podpisuje się obiema łapkami
Stary 2005-08-16, 23:22   #7
Roxy
Rozeznanie

Jestem bardzo zadowolona z pudru z Avon, starsza wersja jest lepsza niz nowsza. Puder ten ladnie podkresla opalenizne, ale tez nadaje bardzo ladny polysk. Goraco polecam!
Roxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 01:21   #8
capuccino
z innej bajki

Przepraszam, co to za czasopismo? I gdzie to mozna kupic? (O ile to nie jest w internecie ) . A co do tematu, to ja polecam kulki brązujące Joko . Mialam Oriflame, Avon, Joko, Pierre Rene i wrocilam znow do Joko . Jakos najbardziej podoba mi sie kolorek uzyskany tym puderkiem (kulki sa koloru złotego i brązu, nie ma tam niczego w stylu pomarańczu, miedzi itd). Pozdr

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:58   #9
Nenah
Rozeznanie

GG do Nenah

[QUOTE=capuccino]Przepraszam, co to za czasopismo? I gdzie to mozna kupic? (O ile to nie jest w internecie ) . [/QUOTE]

branżowe że się tak wyrażę . Musisz poszukać w swoim mieście (w zwykłym kiosku nie dostaniesz - w grę wchodzi Empik, Imedia, ewentualnie Kolporter), cena:15 zł, a necie nie mają stronki.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości