Jak ci望 rzadkie w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-29, 19:34   #1
Emidy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 247

Jak ci望 rzadkie w這sy?

Hej. D逝go nie 軼ina豉m swoich w這s闚 i ju mi sporo uros造, wi璚 zamierzam je troch 軼i望. W這sy mam rzadkie, stad pytanie, jak je 軼i望? Ca造 czas m闚iono mi, 瞠 rzadkie w這sy powinno si cieniowa, teraz s造sze, 瞠 rzedkie w這sy powinny by r闚nej d逝go軼i... Jak to w ko鎍u jest? Patrzy豉m na w徠ki stare ale s z 2008 (nic nowszego nie znalaz豉m), a chyba teraz si teorie pozmienia造... Prosz o rad
Emidy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-29, 19:50   #2
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: Jak ci望 rzadkie w這sy?

jesli twoje wlosy sa rzadkie to cieniowaniem podkreslisz tylko...ich rzadkosc gdy ciete sa na rowno czy w polokrag optycznie wydaja sie gestsze.
jesli lubisz cieniowania, mozesz pokusic sie o np warstwe korony czyli wlosy na czubku glowy by byly krotsze niz reszta- nada to lekkosci fryzurze, a nie przerzedzi fryzury.
no i na pewno cieniowanie calosci czy koncowek nie jest dobra opcja.
Stary 2012-11-29, 20:20   #3
dusia6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ja sobie wycieniowa豉m w這sy od czubka g這wy i moim zdaniem wygl康a to 鈍ietnie. Mam te wycieniowan grzywk na bok. Ale to wszystko zale篡 od tego jakie masz w這sy, jak si uk豉daj i og鏊nie jak lubisz czesa w這sy. Ka盥emu pasuje co innego. Ja mam bardzo leciutkie w這sy wi璚 moje 軼i璚ie sprawia, 瞠 w這sy s 豉dnie podniesione. Aczkolwiek fryzjer nie chcia mi tak wycieniowa w這s闚, bo twierdzi, 瞠 nic z nich nie zostanie. Jak wida myli si Ale og鏊nie polecam regularnie skraca w這sy, 瞠by zachowa造 swoj lekko嗆. A to w jaki spos鏏 to zale篡 od upodoba, bo tak i tak w這sy mog wygl康a fajnie.
dusia6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-29, 21:39   #4
Emidy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 247

Wlosy mam cienkie i za 這patki. Jak mia豉m kr鏒kie to cieniowa豉m i by "artystyczny nie豉d", kt鏎y si tworzy przy codziennym myciu. Teraz mam w這sy za 這patki, ani wycieniowane ani r闚nej d逝go軼i... Kurcze, znowu rozbie積e opinie, trzeba b璠zie chyba zaufa fryzjerce i niech ona decyduje
Emidy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-29, 21:53   #5
dusia6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Jak lubisz artystyczny nie豉d i nie przeszkadzaj ci w這sy fruwaj帷e na wietrze :p to polecam wycieniowa czubek g這wy. Ale nie cieniuj po ca貫j d逝go軼i, bo z ko鎍闚ek zostan ci pi鏎ka. Jak masz zaufan fryzjerk to napewno ci co dobrego poleci Ja trafia豉m na samych beznadziejnych fryzjer闚 kt鏎zy nawet nie potrafili farbowa, a co tu m闚i o 軼inaniu :/ Dlatego wol sama eksperymentowa i p鏦i co nie 瘸逝j

eh nie da si doda linka :/ a chcia豉m ci podes豉 stronk z fryzurami dla cienkich w這s闚

Edytowane przez dusia6
Czas edycji: 2012-11-29 o 22:14
dusia6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-30, 20:08   #6
Sherezada
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 337

rzadkie w這sy zawsze b璠患ygl康a造 na rzadkie
nie ma cud闚
Sherezada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-01, 11:49   #7
malgochna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 111

Najlepiej ci望 na r闚no. Oczywi軼ie je郵i nie masz na tyle cienkich w這s闚 mo瞠sz si pokusi na grzywk lub w豉郾ie jak tu wy瞠j dziewczyny napisa造 na warstw korony. Sama te takie mam 軼i璚ia - wracam z cieniowania do r闚nej d逝go軼i 瞠by moje w這sy nabra造 obj皻o軼i. Ju tak si cieszy豉m z d逝go軼i ale niestety musz si z ni po瞠gna bo s strasznie rzadkie

-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-06, 06:56   #8
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Jak wyglada to cieniowanie warstwy korony? Ma ktos jakies zdjecie?
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-06, 07:38   #9
fryzjerka91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

wydaje mi sie ze scinanie wlosow na t瘼o i na rowno z dlugosci oraz cieniowanie tylko wlosow w obrebie korony z wydluzeniem na przod bedzie najlepszym rozwiazaniem ( fryzjerka powinna oddziekic sobie lekki prostok徠 na wysokosci skroni zataczajac nim lekko za linie czubka glowy i powinna wyciagajac kazde pasmo pod k徠em 90 stopni czyli na prosto a koncowke tego pasma sciac pod skosem wydluzajacym sie w kierunku twarzy to da efekt taki ze wlosy nie beda za bardzo wyciete przy buzi-nie bd wisialy 3 piura potem mozna dolozyc pazury przy buzi ale tez delikatnie i dokladnie) i zakaz efilowania czy degazowania tymi zabkowanym nozyczkami czyli degazowkami zanych brzytew i zadnego noza chinskiego!

Edytowane przez fryzjerka91
Czas edycji: 2012-12-06 o 07:43 Pow鏚: dopisalam reszte
fryzjerka91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-06, 10:34   #10
ewakowal8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Wed逝g mnie to tak瞠 zale篡 od tego czy twoje rzadkie w這sy s proste czy kr璚one. Je郵i masz kr璚one w這sy to ja radze je wycieniowa bo wtedy b璠 wydawa造 si na g瘰tsze. Ja ostatnio wycieniowa豉m i jestem zadowolona.
Stary 2012-12-07, 07:38   #11
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Wszystko fajnie, ale nie ma to tak fotki. Ja dzi postaram si zrobi moje, te cienkie, cho nie wiem, czy akurat rzadkie, ale obj皻o軼iowo s豉be. Zawsze nosi豉m mocno wycieniowane w這sy (w podstaw闚ce r闚ne, ale nie pami皻am, jak wygl康a造 zw豉szcza, 瞠 teraz jako bardziej mi faluj), ale przez to d馧 wygl康a sm皻nie. Wi璚 teraz zapuszczam ca這嗆. Chyba mia豉m co na kszta速 tej korony, na w豉sne 篡czenie, bo fryzjerzy odmawiali i faktycznie unosi這 to g鏎n warstw, ale mo瞠 za bardzo mia豉m wyci皻e (za du穎 w這s闚), albo to plus dolne cieniowanie dawa這 nieciekawy wygl康 do逝. No i niestety ta wycieniowana g鏎a jako bardziej mi si rozdwaja.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.