podkład poszukiwany - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-23, 13:50   #31
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: podkład poszukiwany

ooo wreszcie odkopałam ten wątek
jest wątek o tuszach, jak wyglądają rzęsy bez tuszu i znim, pokazujecie tusze, jest tez o błyszczykach
to mozeby tak stworzyć wątek, podobny do tego ale żeby Wizażanki pokazywały swoje kolekcje podkładów, twarz bez podkładu, i już po uzyciu?? jak już wygląda twarz z podkładem na twarzy
taki osobny wątek o podkładach ? cos na wzór rzęsistek i pokaż swoje usta
tylko tym razem na tapecie podkłady
na Moich makijażach oczywiście

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 10:26   #32
Milka_86
Raczkowanie

GG do Milka_86

Niedawno zostałam konsultantką Oriflame no i w moim pierwszym zamówieniu znalazło się pare próbek, m.in. podkładów. No i wypróbowałam T-balance. Moim zdaniem jest świetny, w mairę lekki, wydajny i z pudrowym wykończeniem, dzięki któremu po całym dniu pracy cera pozostała matowa! Mam na buzi troche przebarwień no i też sobie z nimi poradził. Buzia wygląda świerzo.
Z podkładów mam jeszcze Lasting Performance ( Max Factor) też jest niezły, w miarę wydajny, dobrze pokrywa ale moja twarz po pewnym czassie się po nim świeci, nawet jeśli ją wcześniej przypudruję.
Już go zamówiłam
pozdrawiam
Milka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 11:04   #33
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Lubię Maybelline Dream Matte Mousse , ładnie się rozprowadza, ładnie kryje, ale też doskonale uwidacznia suche partie skóry, więc jest raczej dla skóry mieszanej ->normalnej i tłustej, leciutki i nie zapycha porów, a to dla mnie istotne. Cena ok 25 zł.

Ideal Balance L'Oreal - też świetny, bo dobrze kryje, ale podbnie jak podkład wyżej nawet maleńkie przesuszenie od razu widać jak na patelni nie zapycha porów, kosztował ok 40 zł

Był też kiedyś podkład Privi mat czy jakoś tak < nie ma pamięci do nazw kosmetyków>, też fajnie krył, nie zapychał.
Cena ok. 30 zł

Miałam też jakiś z revlona,chociaż świetnie się rozprowadzał i ładnie wyrwnywał koloryt to zapychał mi prory , więc to juz go dyskwalifikowało.
Kosztwał pow. 40 zł

Zapomniałam o L`oreal True Match tez ładnie matowił i krył, i wyrównywał kolor skóry, nie był taki zły ceny zupełnie nie pamiętam.

Cen na 100% nie pamiam, więc tak tylko orientacyjnie podałam

mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2005-11-24 o 14:03
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 11:44   #34
julies
Raczkowanie

Ja ostatnio uzywalam loreal ideal balance i z czystym sumieniem moge polecic....ladnie matuje i jest calkiem trwaly.Teraz swoja baza skusil mnie max factor flawless perfection i jak narazie mam mieszane uczucia...Zeby buzka byla matowa to najpierw trzeba ja przypudrowac bo podklad sobie z tym nie radzi...Ale za to wyglada bardzo zdrowo i twarz jest bardzo przyjemna w dotyku.
julies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:25   #35
knotie
Rozeznanie

Hmm, chyba Ci zbytnio nie pomoge, bo moim odkryciem i moim numerem 1 tej jesieni stal sie Light! Biohermu - ale niestety jest on niedostepny w Polsce

Uzywalam za to wczesniej wspominanego juz wyzej DMM maybelline, i bylam milo zaskoczona - ciezko dobrac kolor, ale cena i wlasciwosci naprawde mnie pozytywnie zaskoczyly A poza maybelline - uwielbiam pianke EL
knotie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:08   #36
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19
Dot.: podkład

Accord Parfait = Perfect Match = True Match - 3 różne nazwy, jeden podkład L'Oreala. Przy czym jedna uwaga - w linii AP odcienie różowe nazwano R, zaś w PM i TM - C.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 22:38   #37
justyna_dt
Zakorzenienie

Unhappy Znowu podkład ;-)

Opisałam się jak głupia i serwer padł, wrrr :/ No to jeszcze raz.
Ciężko określić typ mojej cery. Z jednej strony jest tłusta, świeci się zaraz po zrobieniu makijażu, wyskakują mi "niespodzianki", z drugiej często się podrażnia i przesusza. Szukam jakiegoś dobrego a NIEDROGIEGO (w sensie, że nie wydam na niego więcej niż 50zł ) podkładu dla tego typu cery. Oczywiście, mogłabym go znaleźć na zasadzie prób i błędów, ale nie stać mnie na aż tyle błędów a jeden podkład już leży (wcześniej w koszu ze trzy, dzięki Bogu, z niższej półki). Nie chcę się już tak świecić (słyszałam o skrobii ziemniaczanej i zamierzam wypróbować, ale teraz mowa o podkładzie), chcę żeby był trwały i zakrywał "co nieco". Tak więc... pomocy?

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 23:16   #38
zabcia111
Raczkowanie

Dot.: Znowu podkład ;-)

na wypryski moze acne derm? mi troche pomogl, napewno cera jest gladsza, wychodza jeszcze, ale widze poprawe. a podklad polecam Revlon Colorstay z popka bo bez pompki nie mialam. w razie potrzeby dermacol jako korektor, a na to skrobia. mi niestety podkresla suche skorki, ale jesli ich nie mam jest ok
zabcia111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 19:21   #39
justyna_dt
Zakorzenienie

Wszelkie środki typu acne derm odpadają na wstępie. Wysuszają mi strasznie skórę i właśnie ledwo się odkurowałam po takiej "pomocy". Zresztą nie chodzi mi o coś na pryszcze, bo wyskakują mi w niewielkich ilościach od czasu do czasu, ale typowy wysyp opanowałam pastą do zębów i natłuszczaniem (tak, NATŁUSZCZANIEM) cery, więc jest w miarę spokój. No ale czasem "coś" się zdarzy. Chodzi mi naprawdę tylko o podkład.

Stary 2005-11-30, 20:08   #40
justyna_dt
Zakorzenienie

up up!

Stary 2005-12-01, 19:23   #41
zabcia111
Raczkowanie

a potrzebujesz duzego krycia? bo to dosc istone. dobry jest DMM Maybeline, ale podkresla suche skorki. colorstay z pompka mi odpowiada- kryje srednio, ale ogolnie podoba mi sie. mialam tez wonder finish i tez byl fajny, pod warunkiem, ze nie zalezy ci na mocnym kryciu. lumene double stay- tez raczej lekki. moze cos wybierzesz
Stary 2005-12-01, 21:35   #42
justyna_dt
Zakorzenienie

Nie zależy mi na mocno kryjącym podkładzie. Taki średni byłby w sam raz

Stary 2005-12-01, 22:08   #43
Akeya
Raczkowanie

hehe widzisz ja mam podobny problem z cerą, bo jest niby mieszana ale czasem sie przesusza punktowo i podraznia w tych miejscach gdzie niby powinna być tłusta. Wydaje mi sie ze to swiadczy o odwodnieniu cery, dlatego zadbaj najpierw o stan cery np. na noc mozesz sie smarowac kremem nawilzajacym przeznaczonym dla twojego typu cery lub uniwersalnym. Jesli tak robisz a nadal masz problemy z cerą to może też być wina zmieniającej sie pogody. Ja znalazłam taki patent: jako podkład stosuje krem tonujący Nivea (ok 25 zł) a jesli są wypryski i inne niedoskonalosci stosuje korektor (jakikolwiek) na to czasem wlasnie skrobia ziemniaczana. Niestety nie jestem w stanie powiedziec czy tobie to przypasuje
Akeya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 23:55   #44
zabcia111
Raczkowanie

Dot.: Znowu podk?ad ;-)

jezeli nie zalezy ci na mocnym kryciu to te ktore wymienilam powinny byc dobre. Chociaz wiadomo- kazdemu cos innego pasuje
Stary 2005-12-03, 09:14   #45
Anahstasia
Zakorzenienie

Do 50 zł. dobre jakościowo i spełniające Twoje wymagania znam dwa: Dream Matte Mousse Maybelline i True Match L'Oreala. Oba fajnie kryją, wygodnie się nakładają, są trwałe i nieźle współgrają ze wszystkimi kremami.

Pozdrawiam!
Stary 2005-12-06, 21:07   #46
soleil1985
Raczkowanie

podkład idealny :)

Dziewczyny ratujcie. Szukam podkładu tak do 50 zł. najlepiej, żeby był matujący,średnio kryjący(mam problemy z trądzikiem) i nie tworzył maski. Z góry dziekuje
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:09   #47
madana
Zakorzenienie

Dot.: podkład idealny :)

Kupiłam sobie area teint Vichy, jestem bardzo z niego zadowolona, mają też wersję do cery tłustej i mieszanej.Płaciłam w aptece 58 złtych Pozdrawiam.
madana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:12   #48
fascynacja25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez soleil1985
Dziewczyny ratujcie. Szukam podkładu tak do 50 zł. najlepiej, żeby był matujący,średnio kryjący(mam problemy z trądzikiem) i nie tworzył maski. Z góry dziekuje
Wątków o podkładach było już sporo wpisz w wyszukiwarkę słowo podkład a wyskoczy ci tego naprawdę dużo...
Pozdrawiam

fascynacja25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 11:19   #49
Anahstasia
Zakorzenienie

Albo zaglądnij do KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ .

Pozdrawiam!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości