Makijaż studniowkowy 2013 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-07, 21:05   #1
mart2132
Raczkowanie

Makijaż studniowkowy 2013

hej dziewczyny
wiem moze ktoras z Was czy jest na terenie Przemyśla kosmetyczka godna polecenia ? chodzi mi o makijaz studniowkowy ? a jezeli nie znacie to moze doradzcie mi jaki makijaz wydrac chciałabym wygladac delikatnie ale z podkresleniem oka tak mi sie marzy co myslicie o smoky eyes czy to za mocne ?
mart2132 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 23:56   #2
Sita2810
Przyczajenie

Dot.: Makijaż studniowkowy 2013

Witaj
Ja rownież niedługo bedę miała swoją studniówkę.
Makijaz zależy oczywiscie od tego jaka masz karnacje, jaki jest twój kolor włosów, oczu....
No i oczywiscie jaką bedziesz miała kreację.

Ja jestem brunetka, mam ciemna karnację, ciemne oczy.. sukienkę mam czarną.
Ja nie lubie byc mocno umalowana, wiec stawiam na prostote, zrobię sobie dekilatna kreskę na oku, wiadomo podklad, troche różu na policzkach i "wuala" nic nie będę kombinować z cieniami bo po prostu źle sie z nimi czuje.
jednakże to ty musisz sie dobrze czuć, zrob może cos innego niż zwykle, ale z klasa i elegancja, bo jednak studniowka to jest to jakas odswietna okazja.
Ale powiem ci że marzy mi sie taki makijaz:
http://www.google.pl/imgres?q=kim+ka...4&tx=105&ty=63

Edytowane przez Sita2810
Czas edycji: 2012-12-08 o 23:59
Sita2810 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:51   #3
mart2132
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sita2810 Pokaż wiadomość
Witaj
Ja rownież niedługo bedę miała swoją studniówkę.
Makijaz zależy oczywiscie od tego jaka masz karnacje, jaki jest twój kolor włosów, oczu....
No i oczywiscie jaką bedziesz miała kreację.

Ja jestem brunetka, mam ciemna karnację, ciemne oczy.. sukienkę mam czarną.
Ja nie lubie byc mocno umalowana, wiec stawiam na prostote, zrobię sobie dekilatna kreskę na oku, wiadomo podklad, troche różu na policzkach i "wuala" nic nie będę kombinować z cieniami bo po prostu źle sie z nimi czuje.
jednakże to ty musisz sie dobrze czuć, zrob może cos innego niż zwykle, ale z klasa i elegancja, bo jednak studniowka to jest to jakas odswietna okazja.
Ale powiem ci że marzy mi sie taki makijaz:
http://www.google.pl/imgres?q=kim+ka...4&tx=105&ty=63
To tak karnecje mam niestety jasna oczy niebieski niektórzy mówia tez ze zielone a włosy ciemny blond a sukienki jeszcze nie mam ale pewnie czarna więc co polecasz ? no własnie ja codziennie rysuje kreske i nie chce wygladac tak ja na codzien wiadomo ale nie chce przesadzic bo nigdy nie malowałam oczu poza kreska i tuszem wiadomo że kazda z nas chciałbym wygladac zjawiskowo no właśnie tak mi sie marzy żeby bylo elegancko i z klasa to podstawa :d
makijaz faktycznie mega tylko oczy podkreslone własnie o cos takiego mi chodzi a usa przygaszone
taki makijaż tez mi sie podoba bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20209.jpg (66,0 KB, 28 załadowań)
Stary 2012-12-10, 16:03   #4
Sita2810
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mart2132 Pokaż wiadomość
To tak karnecje mam niestety jasna oczy niebieski niektórzy mówia tez ze zielone a włosy ciemny blond a sukienki jeszcze nie mam ale pewnie czarna więc co polecasz ? no własnie ja codziennie rysuje kreske i nie chce wygladac tak ja na codzien wiadomo ale nie chce przesadzic bo nigdy nie malowałam oczu poza kreska i tuszem wiadomo że kazda z nas chciałbym wygladac zjawiskowo no właśnie tak mi sie marzy żeby bylo elegancko i z klasa to podstawa :d
makijaz faktycznie mega tylko oczy podkreslone własnie o cos takiego mi chodzi a usa przygaszone
taki makijaż tez mi sie podoba bardzo

http://www.riverisland.com/women/dre...i-dress-627994
To jest moja sukienka studniówkowa.
Masz słowiańską urodę<3
jeżeli możesz, skóra ci na to pozwala idź moze tak z dwa razy na solarium to troszke dodasz sobie kolorku.
Makijaż to najlepiej dobrać do sukienki.
Bardzo mi się podobają soczyste czerwone usta(przy Twojej urodzie), jakbys miała małą czarną to czerwone usta.. super... jezeli będziesz miała duzo dodatkow to makijaz powinien być subtelny, delikatny. No a jezeli skromnie bedziesz ubrana, to z makijazem mozesz poszaleć.

Jak bedziesz miała sukienke daj znac....
moze cos sie znajdzie może powiedz jaka bys chciała miec kreacje

Edytowane przez Sita2810
Czas edycji: 2012-12-10 o 16:05
Sita2810 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 22:08   #5
mart2132
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sita2810 Pokaż wiadomość
http://www.riverisland.com/women/dre...i-dress-627994
To jest moja sukienka studniówkowa.
Masz słowiańską urodę<3
jeżeli możesz, skóra ci na to pozwala idź moze tak z dwa razy na solarium to troszke dodasz sobie kolorku.
Makijaż to najlepiej dobrać do sukienki.
Bardzo mi się podobają soczyste czerwone usta(przy Twojej urodzie), jakbys miała małą czarną to czerwone usta.. super... jezeli będziesz miała duzo dodatkow to makijaz powinien być subtelny, delikatny. No a jezeli skromnie bedziesz ubrana, to z makijazem mozesz poszaleć.

Jak bedziesz miała sukienke daj znac....
moze cos sie znajdzie może powiedz jaka bys chciała miec kreacje
Ale śliczna ! kurcze wlasnie z tej firmy chciałabym miec sukienke tylko najblizszy sklep jest 360 km ode mnie a jeszcze asymetryczna sukienka super mi sie marzy taka tylko troche krótsza http://www.riverisland.com/women/dre...i-dress-624902
pewnie z solarium skorzystam ale wiadomo tak delikatnie tylko a usta czerwone niestety mi ne pasuja kompletnie sprawdzalam jak coś znajde to napewno pokaze i wtedy moze cos z makijazem doradzisz
Stary 2012-12-10, 22:44   #6
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie

hej dziewczyny

tez mam teraz studniowke
sukienke mam podobna taka jak pokazujecie- niby krotka podstawa a dlugi tiul- czarna
na codzien maluje sie raczej delikatnie- podkreslam jedynie oko: roztarta kredka i tusz, czasem jakis kosmetyk na policzki

mam zamiar wygladac super w tym jednym dniu, zeby osoby z klasy widzialy mnie w innym wydaniu

co do makijazu- od jakiegos czasu szukam porad, makijaz na ten dzien ma byc wygodny- mamy sie dobrze w nim czuc i na sile lepiej sie nie malowac. mamy sie bawic a nie uwazac czy nam sie cos nie rozjechalo
jezeli ktoras z nas nie bedzie sie dobrze czula w cieniach, ciemnych oczach, mocnych ustach to zryzygnujmy

ja jednak postawie na cos innego - niz to co mam codziennie: mam ochote na zloto brazowe- zloto czarne oko i do tego malinowe/czerwone/fuksja usta (do mojej sukienki pasuja zlote dodatki) - jeszcze sie zobaczy
nie mam tez wygladac jak wymalowany plastik, z tona kosmetykow

polecam wam poprobowac makijaze, sa tez oczywiscie super tutoriale na YT
KatOsu oczywiscie robi piekne makijaze
zrobila tez jeden specjalnie na studniowke
u niej nie wyglada to jak tona gladzi szpachlowej
ja tez nie mam zamairu poprawiac bez przerwy makijaz

to sum up: bede miala troche mocniejszy makijaz ale bez przesady

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 15:17   #7
mart2132
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

tez mam teraz studniowke
sukienke mam podobna taka jak pokazujecie- niby krotka podstawa a dlugi tiul- czarna
na codzien maluje sie raczej delikatnie- podkreslam jedynie oko: roztarta kredka i tusz, czasem jakis kosmetyk na policzki

mam zamiar wygladac super w tym jednym dniu, zeby osoby z klasy widzialy mnie w innym wydaniu

co do makijazu- od jakiegos czasu szukam porad, makijaz na ten dzien ma byc wygodny- mamy sie dobrze w nim czuc i na sile lepiej sie nie malowac. mamy sie bawic a nie uwazac czy nam sie cos nie rozjechalo
jezeli ktoras z nas nie bedzie sie dobrze czula w cieniach, ciemnych oczach, mocnych ustach to zryzygnujmy

ja jednak postawie na cos innego - niz to co mam codziennie: mam ochote na zloto brazowe- zloto czarne oko i do tego malinowe/czerwone/fuksja usta (do mojej sukienki pasuja zlote dodatki) - jeszcze sie zobaczy
nie mam tez wygladac jak wymalowany plastik, z tona kosmetykow

polecam wam poprobowac makijaze, sa tez oczywiscie super tutoriale na YT
KatOsu oczywiscie robi piekne makijaze
zrobila tez jeden specjalnie na studniowke
u niej nie wyglada to jak tona gladzi szpachlowej
ja tez nie mam zamairu poprawiac bez przerwy makijaz

to sum up: bede miala troche mocniejszy makijaz ale bez przesady
A gdzie kupiłas swoja sukienke ? no wiadomo zeby efekt byl naturalna własnie widziała kilka filmikow jej autorstwa sa mega bardzo profesjonalnie zrobione i dobrze wytłumaczone problem w tym ze nawet jesli bym chciala popróbowac to w kosmetyczce mam tylko tusz i kredke zadnych cienie i w domu tez nikt sie cieniami raczej nie maluje ;/ bardzo fajna jeste ta strona http://fleszstyle.pl/ bardzo duzo inspiracji mozna tam znalezc zobaczcie sobie
Stary 2012-12-11, 16:08   #8
Sita2810
Przyczajenie

Ja często wchodzę na http://zszywka.pl/
Jest wiele ciekawych stylizacji, np na studniówke, włosy, make up, pedicure, sukienka...
Zgadzam się z wami w 100% że musimy sie dobrze czuc w tym co mamy na sobie, bo w przeciwnym razie zabawa nie będzie udana.
Nie mamy sie przebierac a ubrac przepięknie, swietnie sie bawic, aby ten wieczor pamiętac do końca życia.
Życzę wam dzieczyny udanej studniówki, bo tak na prawdę swoją studniówkę ma sie tylko raz w zyciu.!
Wybierajcie piekne kreacje, malujcie sie tak jak macie na to ochote i szalejcie do białego rana!!!!!!! ;*
Stary 2012-12-11, 20:39   #9
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie

gdzie kupic sukienke?
sa super w orsayu, river island, reserved (ale w reserved sa bardziej takie sylwestrowe- trzeba patrzec)
czasem u nas w miasteczkach sa same wolne sklepy z sukienkami- tam trzeba dokladnie patrzec bo sa pojedynczcze sztuki

a co do cieni... moze jakas twoja kolezanka ma? ciocia?
chyba ze postawisz na usta - wtedy oczy lzej

co do wygody- ja chcialabym miec mocniejsze usta ale zeby szminka byla trwala- taki myk- pod szminke chyba poloze jakis lip tint- usta beda kolorowe trwale

Stary 2012-12-12, 14:39   #10
mart2132
Raczkowanie

na zszywka.pl tez widziałam pare ciekawych rzeczy moze to wykorzystam
ahaa jak mówisz ze sa tam ładne sukienki to musze sie wybrac zobaczyc bo to juz chyba najwyzsza pora co nie :d byle bym nie miała takiej samej sukienki jak jakas dziewczyna tego bardzoo nie chce a czesto sie to zdaza kupujacy sukienki w sklepach typu reserved czy orsay bo kazdy tam szuka ale i tak zobacze
moze własnie ktos by mi pozyczyl musze popytac zeby nie bylo wtopy na studniówce ze brzydko mi makijaz wyjdzie trzeba popróbowac
a ja chcialabym wlasnie oko podkreslic a usa takie przygaszone
Stary 2012-12-12, 16:14   #11
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie

bylebys sie dobrze czula
poprobuj bo warto

ja tez mam nadzieje ze nie zdubluje sie sukienka na studniowce
chociaz wiem mniej wiecej jaki jest gust dziewczyn w mojej klasie i mysle ze sie nie powtorzy

Stary 2012-12-12, 16:20   #12
Sita2810
Przyczajenie

Weź sobie wczesniej popróbuj makijaz i wlosy i zobaczysz z czym ci najlepiej, sprobuj kilka opcji i pokaz sie tez komus mamie siostrze kolezance bratu i cie oceni
Stary 2012-12-13, 10:55   #13
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Witaj,
chętnie bym doradziła, jeśli możesz prześlij mi swoje zdjęcie na adres mailowy kontakt@piekniejsza.com - najlepiej trzy zdjęcia. Smoky eyes niestety nie wszystkim pasuje, wszystko zależy od typu Twojej urody, kształtu oczu. Jednak jeśli będziesz chętna, czekam na zdjęcia w celu doradzenia.
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości