mokka br您-Londa - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-16, 09:22   #1
dorcius
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 602
GG do dorcius

mokka br您-Londa

Czesc dziewczyny....nied逝go wybieram sie do fryzjera i chce przefarbowac w這ski na kolorek br您 (sama chce kupic farbe)...obecnie to mam takie jasne pasemka..od s這nca,ogolnie taki cimny bl康 w這sy.No i poszukuje farby ktora da efekt takiego fajnego brazu...i bedize zarazem trwa豉..bo mi sie szybko zmywaja farby;/ i kolezanka mi doradzi豉 kolor mokka br您 z Londy? czy ktoras z Was farbowa豉 nim w這sy...i jaki efekt? a macie moze jakies inne odcienie br您u ..oraz innej firmy farbe ktora w waszym przypadku sie sprawdzi豉? I ktorych unikac? Bede bardzo bardzo wdzieczna za odpowiedzi.Pozdrawiam
dorcius jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-16, 10:00   #2
asiak10
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66
Dot.: mokka br您-Londa

ja farbowa豉m mokk i nigdy juz tego nie zrobi poniewaz na moich ciemnych (!) w這sach mia豉m rude refleksy a pyta豉m pania chyba z 1000 razy czy nie bedzie przypadkiem takiego efektu i pani mi wcisne豉 ten odcie, w sumie to na palecie kolor闚 by pi瘯ny braz a u mnie na w這sach rudo czerowno ceglaste przy sk鏎ze.
asiak10 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-16, 10:13   #3
Magdalena_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Jak idziesz do fryzjera to moze skus sie na farbe ktora on poleci Wybierz wczesniej jakich farn uzywa sie w danym salonie, farby profesjonalne sa duzo lepsze
Magdalena_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-16, 16:08   #4
dorcius
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 602
GG do dorcius

no ja farbowa豉m 2 razy u fryzjera ale zmywala sie...i jeszcze co gorsza na blad mi sie jakos przemieni豉 hehe..a ja nie mam blad w這s闚...wiec teraz szukam jakiejs farby trwa貫j a jednosczesnie nie niszczcej w這s闚..asiak to m闚isz ze mokka odpada?? hm.. a kolor sie trzyma d逝go? Podpowiedcie jescze jakies farby kochane;D
dorcius jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-16, 16:47   #5
neonka28
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

mokka z londy jest odcieniem cieplego blondu wi璚 mogla sie splukiwac do odcienia rudego.Wydaje mi sie ze zalezy te to od ilosci zuzytej farby -dlugie wlosy nalezy farbowac co najmniej 2 tubami farby bo inaczej kolor wychodzi" nie rowno" i sie sp逝kuje.Mokka z londy ma nr 42 .Jest jeszcze kolor z nr 12 ale to zimny gleboki br您(trzeba uwa瘸 bo na jasnym podk豉dzie wygl康a prawie jak czarny).Nr 14 to sredni naturalny br您.Mo瞠sz pomiesza 42 z 12..
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-16, 17:36   #6
mmq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

W miom przypadku farba londy bardzo slabo sie trzymala a stosowalem niebieska czern, po 2 tygodniach kolor byl juz slabiutki mimo uzywania szamponu vitamino color.
mmq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-10, 17:04   #7
donaticzka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

ja dzi sobie po這篡豉m mokke br您 wyszed pi瘯ny kolor taki o jaki mi chodzi這
po niewyple z garnier 100% farba bardzo jestem zadowolona

donaticzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-27, 19:42   #8
anibiaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993

W grudniu farbowalam w這sy Wellatonem Mleczn Czekolad, teraz, gdy mi si ju sp逝ka kolor, do takiego hmm, rudawego, postanowi豉m zaryzykowac z Lond Mokka Br您. Tzn. zaryzykowac... na razie kupi豉m dopiero...
Czy mozecie mi powiedzie jaki by efekt na waszych w這sach, bo panicznie boj si czarnego... ciep造 br您 mi si marzy...pani na opakowaniu ma 豉dne, heh, ale to na opakowaniu
Ryzykowac?
Jaki efekt?
perfect

anibiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-27, 15:03   #9
izzkak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

ja ca造 czas farbuje w這sy odcieniem z londy mokka br您 i to jedyny kolor kt鏎y przypad mi do gustu ciemny a zarazem ciep造 kolor
izzkak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-10, 14:30   #10
maica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Exclamation Dot.: mokka br您-Londa

ja zafarbowa豉m wczoraj mokka braz (nr 32 Londa) i jestem strasznie niezadowolona. w tubce jest pomara鎍zowa farba , po 10 min robi sie brazowa a na moich ciemnych w這sach wysz豉 czarna . farbowa豉m juz r霩nymi kolorami i uzyskiwa豉m 豉dne refleksy... zalamka zobaczymy czy sie wyplucze. narazie na ciemne wlosy nie polecam.
maica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-10, 15:05   #11
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez maica Poka wiadomo嗆
ja zafarbowa豉m wczoraj mokka braz (nr 32 Londa) i jestem strasznie niezadowolona. w tubce jest pomara鎍zowa farba , po 10 min robi sie brazowa a na moich ciemnych w這sach wysz豉 czarna . farbowa豉m juz r霩nymi kolorami i uzyskiwa豉m 豉dne refleksy... zalamka zobaczymy czy sie wyplucze. narazie na ciemne wlosy nie polecam.
mi te wysz造 totalnie czarne po tej farbie,kolor w這s闚 pani z opakowania po farbie,niema nic wsp鏊nego z tym co wychodzi na w這sach.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 11:23   #12
MaryJaneNH
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
mi te wysz造 totalnie czarne po tej farbie,kolor w這s闚 pani z opakowania po farbie,niema nic wsp鏊nego z tym co wychodzi na w這sach.
przez kilka dni jest czarna, wiadomo 瞠 jak ka盥a farba sie musi sp逝ka ja schodze mokka br您em z czarnego, k豉de go na odrotsy i bardzo mi sie podoba
Nie rzuca sie r騜nica bardzo w oczy, a u g鏎y taki fajny bra穎wy po造sk daje ;]
MaryJaneNH jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 21:13   #13
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MaryJaneNH Poka wiadomo嗆
przez kilka dni jest czarna, wiadomo 瞠 jak ka盥a farba sie musi sp逝ka ja schodze mokka br您em z czarnego, k豉de go na odrotsy i bardzo mi sie podoba
Nie rzuca sie r騜nica bardzo w oczy, a u g鏎y taki fajny bra穎wy po造sk daje ;]
widocznie to zale篡 od w這s闚,bo mi wysz造 czarne jak smo豉,i nie wyp逝ka造 si do br您u:/a nak豉da豉m ten kolor na wyp逝kany br您 Castinga
Stary 2009-11-30, 19:02   #14
MaryJaneNH
Przyczajenie

Cytat:
widocznie to zale篡 od w這s闚,bo mi wysz造 czarne jak smo豉,i nie wyp逝ka造 si do br您u:/a nak豉da豉m ten kolor na wyp逝kany br您 Castinga
pewnie tak, tz wiesz, ja mam naturalny blond, i moim 篡ciowym b喚dem by造 czarne w這sy!
I teraz 瘸逝je
Jednak naturalne w這sy najlepsze, a rozja郾ia豉m ju raz, to nie moglam patrzez ze mam 493 kolor闚 na g這wie to znowu czarny zrobi豉m :/
Stary 2009-12-01, 17:53   #15
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
pewnie tak, tz wiesz, ja mam naturalny blond, i moim 篡ciowym b喚dem by造 czarne w這sy!
I teraz 瘸逝je
Jednak naturalne w這sy najlepsze, a rozja郾ia豉m ju raz, to nie moglam patrzez ze mam 493 kolor闚 na g這wie to znowu czarny zrobi豉m :/
jasne,瞠 naturalne najlepsze...ja mia豉m czarne w這sy do po這wy plec闚 ostatnio 軼i窸am je do ramion,mocno je od篡wiam i wracam do naturalnych,wiec,瞠 b璠 czeka grubo ponad rok ale my郵,瞠 op豉ca si...
Stary 2009-12-01, 19:04   #16
MaryJaneNH
Przyczajenie

Cytat:
jasne,瞠 naturalne najlepsze...ja mia豉m czarne w這sy do po這wy plec闚 ostatnio 軼i窸am je do ramion,mocno je od篡wiam i wracam do naturalnych,wiec,瞠 b璠 czeka grubo ponad rok ale my郵,瞠 op豉ca si...
Wiesz co... nie chcia豉by widzie moich w這s闚.. przez to rozjasnianie[stycze09] 軼ie豉m 25 cm w這s闚, do dzisiaj musze scinac juz mam przed ramiona i mocno wycieniowane, takie strzepy same ;/ musze chodzi w kucyku bo wygladam jak debil ;/
Stary 2009-12-02, 20:37   #17
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co... nie chcia豉by widzie moich w這s闚.. przez to rozjasnianie[stycze09] 軼ie豉m 25 cm w這s闚, do dzisiaj musze scinac juz mam przed ramiona i mocno wycieniowane, takie strzepy same ;/ musze chodzi w kucyku bo wygladam jak debil ;/
te chodz w kucyku,r闚nie pare razy rozja郾ia豉m bo chcia豉m zej嗆 z czerni ale tylko pogorszy豉m spraw.Tak瞠 witaj w klubieno c霩 czlowiek uczy sie na b喚dach,wracam do naturalnych
Stary 2009-12-02, 21:27   #18
MaryJaneNH
Przyczajenie

Cytat:
te chodz w kucyku,r闚nie pare razy rozja郾ia豉m bo chcia豉m zej嗆 z czerni ale tylko pogorszy豉m spraw.Tak瞠 witaj w klubieno c霩 czlowiek uczy sie na b喚dach,wracam do naturalnych
No tak.. niestety ;/
Ja pare lat bede zalowac rowniez tego ze zbyt duzo czasu spedzam na soalrium ;/
Stary 2011-01-24, 22:41   #19
Puchi86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs up Dot.: mokka br您-Londa

Cytat:
Napisane przez izzkak Poka wiadomo嗆
ja ca造 czas farbuje w這sy odcieniem z londy mokka br您 i to jedyny kolor kt鏎y przypad mi do gustu ciemny a zarazem ciep造 kolor
Zgadzam si. Mokka br您 z Londy to bardzo 豉dny kolor. D逝go ni nie farbowa豉m ale ostatnio wr鏂i豉m do niej i zn闚 jestem zadowolona, u篡wam podcieni闚 br您u takze mo瞠 dlatego jestem zadowolona i kolor jest 郵iczny, nie wiem jest z kolorem kt鏎y zosta na這穎ny na ja郾iejszy kolor w這s闚. Ja jestem zadowolona i polecam, kolor wyra幡y i 豉dnie l郾i w s這鎍u.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.