Fluid rozświetlająco-nawilżający a matujący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-15, 12:45   #1
andziaa
Przyczajenie

Fluid rozświetlająco-nawilżający a matujący

Proszę o radę w sprawie fluidu rozświetlająco-nawilżającego a matującego, czym się różnią jestem na kupnie i nie wiem, co zakupić do cery mieszanej ze skłonnością do pękania naczyniek.
Myślę o fluidzie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...cmd=details&it
emid=546 co mi poradzicie dzięki
andziaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 12:50   #2
andziaa
Przyczajenie

Re: Fluid rozświetlająco-nawilżający a matujący

Sorki to jest dobra stronka
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=546
andziaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 13:57   #3
dorotabat
Raczkowanie

GG do dorotabat
Re: Fluid rozświetlająco-nawilżający a matujący

Zasadnicza różnica pomiedzy tymi fluidami jest taka, że matujący matuje tłuste partie skóry, ma właściwości często kryjace, też nawilżające, w zależności od składu i konsystencji (idealny dla cer tłustych mieszanych, problematycznych), natomiast nawilżajacy - jedynie nawilża ,ma lekka konsystencję, idealny dla cer powiedzmy mało problematycznych , często ma małe właściwości kryjące. Mając cerę tłustą, czy mieszaną mozesz być niezadowolona, bo po jakimś czasie istnieje duże prawdopodobieństwo, że "spłynie" z twarzy. Dodatkowe właścoiwości rozświetlajace w podkładzie, to nic innego jak drobinki odbijącące światło (taki złoty puszek). Osobiście mam cerę mieszaną i dla mnie podkłady o właściwościach rozświetlajacych są do bani, szybciej skóra się przetłuszcza. Poza tym podkłady rozświetlajace są mało trwałe, wymagają poprawek w ciagu dnia. Jedynym podkładem (z jakim sie spotkałam) matującym z drobinkami rozswietlajacymi jest nowy podkład Estee Lauder Ideal Matte. Kiedys testowałam PRIVI i mówiąc delikatnie, byłam mocno niezadowolona. Wiesz, wszystkie kolorowe kosmetyki muszisz sprawdzić na swojej skórze, każda reaguje inaczej. Pozdrawiam.
dorotabat jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości