Młode,jasne porcelanowe cery! łączmy się! poszukiwania odpowiedniego podkładu.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-10, 22:15   #1
laleczkazsaskiejporcelany
Przyczajenie

Młode,jasne porcelanowe cery! łączmy się! poszukiwania odpowiedniego podkładu..

Wiiiiitaaam! na wstepie zaczne,ze odpowiedz na to pytanie jest mi cholernie potrzebna ! od jakiegoś roku szukam podkładu idealnego,ale moze zacznijmy od tego,ze mam jasną porcelanową cere,bez zadnych pigmentow-zero żółci zero różu,jest po prostu biała,jak kreda.. na mojej porcelanowej twarzy mam pozostalosci po opryszczkach mowie wam dziewczyny swinstwoo ale do rzeczy. Moja cera jest mlodziutka,nie wymagajaca zadnych kuracji przeciw zmarszczkowych nic z tych rzeczy,zalezy mi na wyrownaniu kolorytu i zakryciu tych okropnych blizn.. dodam jeszcze ze na sam poczatek mojej przygody z podkladami uzywalam kremu tonujacego ziaja-porazka,krem bb z maybelline,pharmaceris (nawet ok) , bourjois helathy mix (za zółty 51 vanilla clair) eddit(zapycha) miss sporty (zapycha) i juz normalnie rece mi opadaja,bo wszystkie drogeryjne podklady sa za zolte! Jak mowie nie uzywam pudru prasowanego bo zalezy mi na drobnym kryciu i podkresleniu porcelanowej cery do tego mam jeszcze burze rudych lokow,wiec sami sie domyslacie,ze pomarancowa twarz nie bardzo by wspolgrala!
ZAPRASZAM WSZYSTKIE BLADOLICE
laleczkazsaskiejporcelany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 13:21   #2
madii1984
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Młode,jasne porcelanowe cery! łączmy się! poszukiwania odpowiedniego podkładu..

Jest cały wątek poświęcony jasnym podkładom!! O tu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396&page=41

Edytowane przez madii1984
Czas edycji: 2012-12-12 o 13:23
madii1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości