Drogie wizażanki, pomocy! :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-17, 15:48   #31
*misia*
Zakorzenienie

Dot.: Drogie wizażanki, pomocy! :(

Podpisuję się pod tym co napisały olasek i szachownica że dobrze byś wyglądała w ciepłym brązie co do buzi to można ją troszkę wymodelować różem i mam pytaie czy używasz pomadki czy błyszczyka?
Stary 2005-08-17, 16:05   #32
Akane
Zakorzenienie

Ech, gotuje się we mnie jak czytam o Twoim chłopaku. Podejrzewam, że Twoja zmiana to nic innego jak wynik lęku, że go stracisz. Brak Ci pewności siebie, moim zdaniem - zupełnie niepotrzebnie. Jeśli tkwisz w związku z jakimś (wybacz określenie) burakiem, którego interesują tylko miniówki, obcisłe topy i siłownia, a nie Twoja uroda i Twoje dobre samopoczucie, to szkoda Ciebie! Wiem, że 3 lata to kawał czasu, szkoda wspomnień, szkoda "psuć", ale z tego co piszesz, to chyba już się coś popsuło z jego strony. Weź się w garść, zmień się dla siebie i zacznij chodzić z poniesioną głową, bo fajna z Ciebie dziewczyna. I to niech on się zacznie martwić, że może Cię stracić.
Akane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:14   #33
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

Prosiłam go, że jeżeli chce żebym miała lepszą kondycję by ze mną chodził biegać, ale on mieszka w mieście obok (15 km odemnie) i jemu się nie chce. On chce żebym była na jakieś odpowiedniej diecie, którą on wymyśli, bym ćwiczyła, chodziła na siłownie (oczywiście sama). A jak wybrałam dietę, która naprawdę była skuteczna to on się z niej śmiał bo wg była głupia. Wiecie co, ja coraz częściej zastanawiam się nad sensem naszego związku i nie wydaje mi się bym była z nim na zawsze. Rzeczywiście, chcę kogoś komu będę się zawsze podobała. A ta zmiana.. to po części dla niego, ale bardziej dla mnie, chcę się czuć pewniej siebie, ładniej. Narazie z nim jestem bo nie mam znajomych ani nie zapowiada się na kogoś nowego. Nie chcę być skazana na siedzenie w domu.
Jeszcze raz dziękuję za tyle rad i ciepłych słów. Jesteście naprawdę wspaniałe, nie sądziłam, że może być tyle miłych i mądrych kobiet w jednym "miejscu"
Czy jest może któraś ze śląska?

A co do poprzedniego pytania. Używam bezbarwnego błyszczyka albo pomadek maybelline, te z połyskującymi iskierkami. Chcę sobie teraz kupić Glam Shine Cream o kolorze nr 200.
codergirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:25   #34
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Tak patrze na te zdjecia, patrze i nie moge dojsc jakim jestes typem... Czy Ty latwo , szybko sie opalasz? Bo stawiam na jakis cieply typ, roz i blekit jakos srednio pasuja. Za to do twarzy Ci w tym czerwonym golfie...
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:25   #35
agusia_85
Zadomowienie

GG do agusia_85

Hmmm, jak Ty uważasz że jesteś brzydka, to jaka ja jestem??? Też mi się czasami nie chce aż z domu wychodzić, ale wiem że to leży tylko w mojej psychice. Każda kobietka jest piękna
A wracając do tematu, masz śliczne oczka i brwi (też bym chciała takie). Włosy też masz ładne. Ogólnie ładna dziewczyna jesteś, co tu dużo gadać. Ja na Twoim miejscu podkreślałabym skręt loków (zawsze marzyłam o lokach ), Twój naturalny kolorek jest bardzo ładny.
Jak dziewczyny już wcześniej pisały kształt twarzy można skorygować różem.
No i polecam lekturę Wizażu, to podnosi na duchu i daje cenne rady
agusia_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:26   #36
kodeina
Zakorzenienie

codegirl jestes naprawde ładną i nie grubą dziewczyną, masz okrągłą buźkę ( zresztą ja też) ale dzięki temu wyglądasz na sympatyczną osobę. jeśli chodzi o Twojego chłopaka to rzeczywiście nie zachowuje sie jak Twój chłopak - zbyt drastycznie podchodzi do Twojego wyglądu .. bo jeśli kocha to kocha to jaka jestes a z Twoich wypowiedzi wnioskuje ze najbardziej liczy się dla niego wygląd
ale masz rację, jeśli chcesz coś zmienić w sobie to zrób to ale tylko dla siebie - zobaczysz jak wraz ze zmianą wizerunku poczujesz sie pewniej Życze powodzenia.. i pamietaj swiat nie kończy sie na chłopaku musisz też pomyśleć o sobie w tym związku
Pozdrawiam cieplutko
kodeina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:31   #37
Roxy
Rozeznanie

Jestes bardzo ladna dziewczyna, masz sliczny usmiech taki slodki i ladne zeby
Dobrze jest Ci w Twoim naturalnym kolorze jaki i w ciemniejszych wlosach. Zgadzam sie z moimi poprzedniczkami, ze pierwsze co masz zrobic, to rzucic tego patalacha i wziac sie za siebie, nie przejmowac sie tym co on mowi, bo jednym slowem facet sie w ogole nie zna i nie wiedzi Twojego uroku i kobiecosci!
Jak masz cos robic, to rob to dla siebie, to Ty masz sie dobrze czuc w Twojej skorze a nie on. Jednym slowem wydaje mi sie, ze to Twoj chlopak wprowadza Cie w kompleksy.
Roxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:50   #38
*misia*
Zakorzenienie

pytałam czy to jest błyszczyk czy pomadka bo wyglądało na pomadke i według mnie troszkę za ciemną Nie wiem czemu ale widzę Cię w delikatnym błyszczyku jakimś jasnym satynowym
Stary 2005-08-17, 17:07   #39
shachownica
Zakorzenienie

też mi się wydaje, że ten kolorek na ustach za ciemny dla ciebie i oprócz małej metamorfozy dla siebie, to też radzę wymianę chłopaka, bo z tego co piszesz to on nigdy nie będzie zadowolony z twojego wyglądu, skoro chce mieć 'reprezentacyjną laskę' to żadna pewnie by się nie nadała a bycie z nim pozbawi cię dokumentnie pewności siebie, bo po każdej zmianie żeby mu dogodzić on pewnie znajdzie kolejną niedoskonałość do poprawki. p.s. na wizażu są dziewczyny z całej polski i nie tylko

twory i potwory

Edytowane przez shachownica
Czas edycji: 2005-08-17 o 17:08 Powód: literówka
shachownica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 17:31   #40
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

Cytat:
Napisane przez codergirl
Aneciu, może on kiedyś mi powiedział, że jestem ładnie ubrana, ale pewnie było to tak dawno temu, że nie pamiętam. Wiem tylko, że ucieszyłby się gdybym nosiła króciutkie mini, obcisłe bluzeczki... Ale ja się w takich ubraniach bardzo źle czuję. Najbardziej lubię dżinsy, spodnie materiałowe, jakieś ciekawe bluzeczki itp. A on na to nie zwraca uwagi. Wyobraź sobie, że przez 1,5 roku miałam swój naturalny kolor włosów czyli ciemny blond (albo jasny brąz) i przefarbowałąm się na ciemne włosy i.... on tego nie zauwazył!!!!!
Nawet nie wiesz jak żałuję, że nie mieszkam w Łodzi, mam wrażenie, że jesteś przecudą osóbką i z chęcią bym się z Tobą spotkała... Ale mieszkam niedaleko Katowic ;(
no mnie rozwaliłaś... szkoda to psuć?! dziewczyno jak masz GG to pisz do mnie smiało 3474272 Jesli Ty jesteś gruba to ja jaka jestem??!! łOLABOGA... MUSIMY POGADAĆ
Stary 2005-08-17, 18:03   #41
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

Ja już nie wiem jak wam dziękować Dzięki Wam tyle razy się uśmiechałam i poczułam się pewniej. Dziękuję!
Byłam przed chwilą u fryzjerki,umówiłam się z nią na piątek. Zaproponowowała mi że ścieniuje mi włosy tak od połowy policzków żeby były puszyste i żeby wudłużyły twarz i podetnie zniszczone końcówki. Pytałam się o kolor włosów to stwierdziła, że mam ładny kolorek i nie muszę nic z nim robić. Jedyne co, to może mi zaproponować jaśniejsze pasemka. Zaproponowała za to czarną henne brwi żeby mi bardziej do włosow pasowało, co o tym sądzicie?
Jeżeli chodzi o rzekomy kolor mojej pomadki.... to mam na tym zdjęciu tylko bezbarwny błyszczyk...

Co do mojego typu, to ja też mam problem. Na słońcu trzaska mnie zazwyczaj na czerwono i potem schodzi mi skóra. Najlepsze efekty daje mi solarium.
Jakoś nie lubię siebie w czerwonych kolorach a za to uwielbiam w turkusie

A jeżeli chodzi o chłopaka to ostatnio nie krytykuje, od dawna... Ale nie chwali i to jest smutne Może po lekkiej metamorfozie coś zauważy?

Anecia napiszę do Ciebie ale późnym wieczorem bo umówiłam się z kolegą i muszę zaraz wyjść.

Mam jeszcze jedno pytanko: jeżeli sobie zrobię pasemka i zapłacę np 70 to po jakim czasie pojawią się odrosty? I za zlikwidowanie tych odrostów też będę musiała zapłacić 70 zł czy już mniej? Chodzi mi o to czy farbuje się na nowo całe pasemka czy tylko tam gdzie są odrosty?
Stary 2005-08-17, 18:33   #42
Ehinokokus
Zadomowienie

Myślę, że fryzjerka dobrze Tobie doradziła. Pasemka i Henna brwi to dobry pomysł. Farbowanie odrostów jest tańsze... a trzeba je robić tak często jak szybko rosną Tobie włosy - tak aby nie były rażące ( odrosty).
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 18:35   #43
Ehinokokus
Zadomowienie

A i jeszcze zapomniałam.. nie jestem przekonana co do cieniowania włosów do policzków...
Stary 2005-08-17, 18:57   #44
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
A i jeszcze zapomniałam.. nie jestem przekonana co do cieniowania włosów do policzków...
Dlaczego tak uważasz?

Wyobraź sobie, że przed chwilą też o tym pomyślałam, że może lepiej je podciąć ale nie cieniować... Bo jak sobie dam dużo tego fioletowego sunsilka to włosy się nie puszą... Ale jeżeli chodzi o skracanie to równie dobrze mogę przecież mamę poprosić o to, prawda?
Napisz proszę jak uważasz... Bo może nie ma potrzeby iść do fryzjera?
Stary 2005-08-17, 18:58   #45
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

.. zapomniałam dodać, że narazie nie chcę robić tych pasemek... bo troszkę cieńko u mnie z pieniażkami ostatnio...
Stary 2005-08-17, 19:17   #46
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

niunia... fryzjerka jakas dobra ?? Ciekawe jak chce je wycieniowac... oj ja bymk chętnie poszła z Toba do fryzjera bo jestem taka... hmm... nie upierdliwa a dociekliwa i skrupulatna i mnie nie lubią fryzjerki heheheheh (dobrze że paznokcie mi siostra robi to ja wnerwiam troszkę a że ma podobny charakterek to po 15 min jeździmy po sobie równo hehehe)
Czekam w takim razie na GG. jakby co - napisz poprostu prywatną wiadomość na wizażu. Aha - my tu wszystkie na wizażu jesteśmy/ staramy się być pomocne o to przeciez chodzi! I nie jest to jakieś kółko wzajemnej adoracji . Każda się czegoś uczy od innej. O to w tym chodzi ! Buziaki
Stary 2005-08-17, 20:56   #47
Sathi
Zakorzenienie

jejku, jaka ty śliczna jesteś w tych jasnych włoskach !! i wcale nie jesteś gruba, w żadnym wypadku, nie wiem co ten twój chłopak sobie myśli
Odpowiednia fryzurka i makijaż i będziesz kwitła

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:50   #48
Ehinokokus
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez codergirl
Dlaczego tak uważasz?

Wyobraź sobie, że przed chwilą też o tym pomyślałam, że może lepiej je podciąć ale nie cieniować... Bo jak sobie dam dużo tego fioletowego sunsilka to włosy się nie puszą... Ale jeżeli chodzi o skracanie to równie dobrze mogę przecież mamę poprosić o to, prawda?
Napisz proszę jak uważasz... Bo może nie ma potrzeby iść do fryzjera?

Po prostu ciężko mi sobie Ciebie wyobrazić w takich włoskach... i może dlatego nie jestem "za".
Stary 2005-08-18, 11:12   #49
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Codegirl - a turkus lubilas zawsze, czy polubilas kiedy zmienilas kolor wloskow na ciemny? Bo mam wrazenie, ze sie na wiosne tym samym przerobilas... Taka mocna wiosne. No, w kazdym razie stawiam na cieply typ i cieple kolory w makijazu - jakies brazy, rudosci...
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 11:17   #50
justyna:)
Raczkowanie

a ja myślę że te cieniowanie wlosków to dobry pomysł bo jeśli masz falujące się to będą się ślicznie układały ! co do pasemek to zostawiłabym je w spokoju- jesteś młoda jeszcze zdążysz sobie ich narobić, w jednolitym kolorku wyglądasz świetnie
justyna:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 11:25   #51
kamaO
Wtajemniczenie

Niektórzy faceci to oczy maja chyba w d...... A swoją drogą, to ja też ze Śląska
kamaO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 12:27   #52
dore
Rozeznanie

hmmm...na zdjeciach widac ze twoje wlosy sie pusza, uzywaj wiec jakichs kosmetykow ktore ujarzmia te puszenie sie, tak jak juz pisalas fioletowy sunsilk jest dobry, wiec zainwestuj i kupuj hurtowo jak jest w promocji
kup puder transparentny matujacy, bo widac troche swiecenie sie skory, jakis fajny blyszczyk powiekszajacy usta, ladny polyskujacy cien do powiek i tusz, i koniecznie jakis brazujacy kosmetyk ktory doskonale odswiezy makijaz i doda uroku, oczywiscie umiejetnie nalozony, a mozna dojsc do wprawy
co do tego twojego 'faceta' to sie zgadzam z dziewczynami. nie bede sie powtarzac, chyba wiadomo o co chodzi.
trzeba zaakceptowac siebie, ja tez nie jestem piekna, szczupla /mam nadwage/ a juz powoli staram sie to zaakceptowac, inaczej sie zyc nie da.
dopiero jak siebie zaakceptujesz, beda mogli zrobic to inni
pozdrawiam i trzymam kciuki
dore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:06   #53
Ehinokokus
Zadomowienie

Hmm.. przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł.
Jak czujesz się w związanych włosach?
Myślę, że dobrze byś wyglądała w trochę wyższej kitce ( gładko po bokach głowy) i z "uniesionym czubkiem" ze środkowego pasma włosów nad czołem. Co o tym myślisz?
Stary 2005-08-18, 13:08   #54
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

lexie - spodobał mi się jak się opaliłam. Ale odkąd mam ciemne włosy pasują mi żywe kolory, wcześniej wyglądałam w nich okropnie.

Nie wiem czy cieniowanie to dobry pomysł. Moje włosy są piękne do 1 godz po myciu. A potem, nawet sunsilk zawodzi. Robi się z nim totalne siano i nie kręcą się ładnie, tylko dziwnie skręcają i wyglądają jakby były rozdwojone. Po obcięciu końcówek po kilku dniach znowu się rozdwajają i wyglądają źle na końcach
Stary 2005-08-18, 13:58   #55
oLaSeK=D
Zadomowienie

A ja sie zdecydowanie sprzeciwiam fryzjerce i polecam Ci jasniejsze wlosy!! Zadnych pasemek,to bez sensu,nieladnie wygladaja na takich falowanych,nieokielzanych wloskach jak twoje. Wiele wizazanek zauwazylo,ze bylo Ci ladniej w twych naturalnych,jasnych wlosach. Wiec proponuje albo sciagnac kolor-ale nie wiem ile to kosztuje,albo chociaz ufarboac na sredni,cieplutki braz.I nie boj sie skrocic tych wloskow i zaszalec z ciekawa fryzurka,bo takie dlugie,ciezkie falowane wlosy wcale nie dodaja uroku jesli sa zniszczone. Koniecznie jasniejszy kolor!!
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 15:50   #56
Ehinokokus
Zadomowienie

Question Dot.: Drogie wizażanki, pomocy! :(

Codergirl mam nadzieję, że mnie za te fotki nie zlinczujesz...
(Jakość trochę marna ale zawsze)
Stary 2005-08-18, 15:52   #57
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D
A ja sie zdecydowanie sprzeciwiam fryzjerce i polecam Ci jasniejsze wlosy!! Zadnych pasemek,to bez sensu,nieladnie wygladaja na takich falowanych,nieokielzanych wloskach jak twoje. Wiele wizazanek zauwazylo,ze bylo Ci ladniej w twych naturalnych,jasnych wlosach. Wiec proponuje albo sciagnac kolor-ale nie wiem ile to kosztuje,albo chociaz ufarboac na sredni,cieplutki braz.I nie boj sie skrocic tych wloskow i zaszalec z ciekawa fryzurka,bo takie dlugie,ciezkie falowane wlosy wcale nie dodaja uroku jesli sa zniszczone. Koniecznie jasniejszy kolor!!
Tylko, że moja dotychczasowa farba schodzi już i ogólnie włosy mi ściemniały. Na tamtych zdjęciach miałam włosy jasne od słońca a teraz z wiekiem są coraz ciemniejsze. A nie chcę trwałą farbą je farbować. Czy aż tak źle mi w takim kolorze? Myślałam żeby je tylko przyciemnić i trochę bardziej się opalić...
Stary 2005-08-18, 15:57   #58
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Codergirl mam nadzieję, że mnie za te fotki nie zlinczujesz...
(Jakość trochę marna ale zawsze)
Hmmmmm...
Dziękuję, że zadałaś sobie trud <przytul>
Ale moja cera nie jest taka jasna, a moje włosy nie są takie ciemne....
Hmmm efekt jest dosyć ciekawy, choć jak już wspomniałam zrobiłam sobie tak z grzywką i moje otoczenie było na "nie".

Sama już nie wiem co mam zrobić ;(
Stary 2005-08-18, 17:18   #59
natasha_v
BAN stały

...

Edytowane przez natasha_v
Czas edycji: 2005-10-31 o 20:27
natasha_v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:34   #60
wścibiuszka
Zadomowienie

jeśli coś chcesz w sobie zmienić to wiadomo najprościej z fryzurką- najlepiej byloby je mocno wycieniowac wtedy zaczną się ładnie kręcić, po drugie kolorek, nastepnie opal się odrobinke i będziesz laska jak nie wiem jednak uważam, że najbardziej będzie Ci do twarzy z pięknym szerokim uśmiechem.
wścibiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości