Drogie wizażanki, pomocy! :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-21, 13:45   #91
noemi_kh
Rozeznanie

Dot.: Drogie wizażanki, pomocy! :(

Jesteś sliczna

A co do chłopaków... hmmm... jestem ponad rok po slubie i niemal co drugi dzień słysze jaka to jestem śłiczna, urocza, kochana, piętnaści etysięcy razy dziennie że mnie kocha itd. itp. Wierz mi, że urodę mam co najwyżej przeciętną, ale oboje wiemy, że nie o to chodzi...

Jeśłi źle się czujesz z tym, że on Cię nie zauważa, myślę, że trzeba ten związek przemyśleć... Po co masz żyć w strachu co on sobie w Tobie wymyśli do naprawienia, dlaczego nie pozwala Ci samej o siebie dbać... to bez sensu! Ńigdy nie będziesz szczęśliwa, jeśłi zeżrą Cie kompleksy... Nie pozwól nikomu Cie naprawiać!

Są na świecie mężczyźni, co by się dali pokroić za taką fajną kobitkę jak TY!!!
noemi_kh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 23:16   #92
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Codegirl... SUPER super SUUUPER wygladasz!! a z usmiechem na twarzy to w ogole, nic dodac nic ujac gratuluje udanego ciencia u fryzjera wygladasz slicznie i mam nadzieje, ze usmiechnieta buzka juz zagosci u ciebie na stale nie martw sie, nosek do gory kolezanki z Wiazu ci zawsze pomoga nawet w sprawie faceta
Stary 2005-08-22, 00:13   #93
guia
Zadomowienie

GG do guia

uuu lalala w tej nowej czuprynie wyglądasz GENIALNIE! a jak Ci się ładnie na tych zdjęciach buzia śmieje od razu inna osoba! Widzisz, tylko troszkę w siebie uwierzyłaś, a niesamowicie odbiło się to na Twoim wyglądzie i o to chodzi! naprawdę ślicznie Ci z uśmiechem
guia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 00:26   #94
tweetbosa
Raczkowanie

GG do tweetbosa

a moze na jakie soplanie sie wybierz duzo slona ostatnio
tweetbosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:24   #95
JoannM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez codergirl
Dziękuję Ejva za te słowa
Pewnie masz po części rację mówiąc o moim chłopaku, chce dbać o mnie. Ale to jest przykre jeżeli słyszy się komplementy od obcych a od niego nie Powiedziałam mu, że chciałabym żeby mi mówił, że jest mi wtedy lepiej i wogóle.. Ale on.. ciagle zapomina Niby twierdzi, że mu się podobam, a z drugiej strony czuję jakby mnie wogóle nie zauwazał.
Pozdrawiam
Hej! Na forum jestem od jakiegos czasu,ale dopiero po przeczytniu Twoich postow zdecydowalam sie napisac!
Mysle ze tu trzeba pewnych kompromisow... nie mowie Ci "zerwij z nim" "znajdz sobie ksiecia" ... Jeny dziewczyny, ktora z Was ma ksiecia?? (no na pewno sa wyjatki) ale niestety rzeczywistosc bywa inna... albo nie mowia komplementow,albo nie okazuja milosci,albo sa brzydcy
przejde do sedna... Ty wiesz sama, czy dobrze Ci z nim czy nie bardzo...jesli uwazasz ze warto sie poswiecic, to zrob to...oczywiscie samej Ci sie nie uda, on musialby sie tez postarac. Powazne rozmowy to podstawa..
Aha i moze sprobuj nastepnym razem powiedziec cos w tym stylu..."chcesz zebym sie zmienila, ulepszyla - to kiedy ja mowie zebys ze mna pobiegal czy poszedl na silownie- nie odmawiaj,nie mow ze Ci sie nie chce! albo przestan mi zawracac glowe" Bo on kurcze,chcialby zebys wygladala slicznie,ale w ogole nie chce Ci pomoc, masz sie zmienic i juz...proponuje tez wspolne wyjscie do sklepow...gdzie razem moze wybralibyscie cos dla Ciebie, co bedzie sie jemu i Tobie pasowalo...
Aha no i co powiedzial chlopak o Twojej nowej fryzurce...?
Pozdrawiam Cie goraco , buzka
JoannM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 00:57   #96
codergirl
Raczkowanie

GG do codergirl

Powiedział "oo masz nową fryzurę" i zmienił temat.
Wiecie co? Zerwałam z nim. I jestem z kimś innym, zapowiada się lepiej. Jak będzie? Zobaczymy. Dziękuję Wam za to wszystko. Cieszę się, że tutaj tyle osób chciało mi pomóc, chciałabym podziękować każdej z osobna, ale jest Was tyle, że to niemożliwe. Wielkie dziękuję.
Dzięki Wam w efekcie mam nową fryzurę i... nowego chłopaka.
Jesteście cudowne!
codergirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:34   #97
JoannM
Zadomowienie

Wow, zaskoczylas mnie nie powiem no to gratuluje odwagi! Trzymam kciuki !
JoannM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości