Jaki brązer (bronzer) - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-20, 22:31   #271
201604181004
Konto usunięte

Dot.: Konturowanie twarzy. FOT.+pytania.

Tak, po pierwsze od materiałów na jakich pracujemy po drugie zależy od techniki. Nie ma tutaj jakiś wytycznych przynajmniej ja nie spotkałam, każdy nakłada tak jak się nauczył najlepiej
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:34   #272
JossStone
Zakorzenienie

Może dodam, że u mnie najlepiej się sprawdziło pierwsze nałożenie jasnego podkładu palcami, a potem ciemniejszego gąbeczką W ten sposób efekt był naturalny i granica nie była widoczna

Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat.
M. Bulhakov

Moje życiowe motto: Karma is a bitch. So am I!

Wymienię lakiery Essie!
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post50778991
JossStone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 23:26   #273
Zjem_Ci_Buty
BAN stały

Ja sobie kiedyś z nudów zrobiłam taki porządny kontur, chyba z tego zdjęcia, nie pamiętam już, tak coś mi się kojarzy, ciemne i jasne podkłady, pudry, cienie, co tylko wpadło mi w rękę. Efekt jest nieziemski ale niestety baaardzo widoczny, no tapeta jak mur beton. Przynajmniej mi tak wyszło, ale ja naprawdę solidnie zaszalałam. W sam raz do zdjęć. Oczywiście można lżej i tak robię na codzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kontur.jpg (19,1 KB, 77 załadowań)
Zjem_Ci_Buty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 06:58   #274
agusienka90
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to agusienka90

dla naturalniejszego efektu używa się korektora i bronzera na już nałozony podkład

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 12:40   #275
Chocolate77
Rozeznanie

Dot.: konturowanie/modelowanie twarzy

Dopiero niedawno zabrałam się za modelowanie twarzy, przyznam że daje to świetny efekt! Ale boję się jeszcze mocniej używać bronzera, zawsze mam jakieś takie opory... wydaje mi się że bedę wyglądać jak klaun A jak się nie daj Boże, z jednej strony zetrze w ciągu dnia a druga strona będzie nadal widoczna?? No ale na razie jakoś tam walczę.
Mam tylko pytanie - jakich produktów używacie do rozświetlania kości policzkowych?? Bo do konturowania/modelowania to wiadomo: bronzer. Ale oprócz bronzera, żeby uzyskać efekt "trójwymiarowości", na czubek kości policzkowych kładzie się jakiś rozświetlacz. Nie mam pojęcia, czy używać takiego w kulkach, czy w kremie... ale w kremie chyba nie, skoro wcześniej użyło się już podkładu?? Podkład się rozmaże... help!!!
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 19:49   #276
heidi88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dopiero niedawno zabrałam się za modelowanie twarzy, przyznam że daje to świetny efekt! Ale boję się jeszcze mocniej używać bronzera, zawsze mam jakieś takie opory... wydaje mi się że bedę wyglądać jak klaun A jak się nie daj Boże, z jednej strony zetrze w ciągu dnia a druga strona będzie nadal widoczna?? No ale na razie jakoś tam walczę.
Mam tylko pytanie - jakich produktów używacie do rozświetlania kości policzkowych?? Bo do konturowania/modelowania to wiadomo: bronzer. Ale oprócz bronzera, żeby uzyskać efekt "trójwymiarowości", na czubek kości policzkowych kładzie się jakiś rozświetlacz. Nie mam pojęcia, czy używać takiego w kulkach, czy w kremie... ale w kremie chyba nie, skoro wcześniej użyło się już podkładu?? Podkład się rozmaże... help!!!
Zachęcona pozytywnymi komentarzami kupiłam niedawno wychwalany rozświetlacz z The Balm. Szczerze mówiąc wolę 3 razy tanszy 4 kolorowy rozświetlacz z E.L.F. którym naprawdę można pięknie rozświetlic twarz. Najjasniejszy odcień nakładam pod oczy na policzki, na środek brody, powyżej górnej wargi oraz środek czoła. Złoty - na szczyty kości policzkowych. Do tego matowy bronzer W7 i róż The Balm - Down Boy. Żeby wszystko ładnie się blendowało i na twarzy nie powstały brzydkie plamy na podkład nakładam cienką warstwę pudru.

Edytowane przez heidi88
Czas edycji: 2013-12-20 o 19:51
heidi88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:05   #277
Chocolate77
Rozeznanie

Dzięki serdeczne!!!
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 21:34   #278
201607111050
Konto usunięte

Ja Honolulu z W7 nie polecę osobie, która dopiero zaczyna przygodę z bronzerem bo nie jest on najłatwiejszy w obsłudze. Lepiej sięgnąć po coś jaśniejszego i cieplejszego (ale nie pomarańczowego).

http://2.bp.blogspot.com/_kOVe1O66vN...%2Bsunclub.jpg ten chwalą
http://3.bp.blogspot.com/-AvsDa2xcOr...0/DSCN0026.JPG a ten używałam osobiście i nauczyłam się nim konturować twarz. Bo efekt jest na tyle subtelny, że ciężko przesadzić i straszyć plackami.

https://www.youtube.com/watch?v=nfJnVvLsjGQ tu maxineczka w wielkim skrócie pokazuje gdzie nakładać bronzer, żeby nie nosić wielkich brązowych plan na pół policzka.

Jeśli chodzi o rozświetlacz to polecam cień z Essence w tej roli, odcień Cappucino, Please! dokładnie. Ten: http://2.bp.blogspot.com/-p8MC7M8RIa...0/DSCF4119.JPG Kosztuje jakieś 8zł, jak się nie sprawdzi nie szkoda wyrzucić albo zużyć zgodnie z zastosowaniem producenta
201607111050 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 21:40   #279
ribermona
Raczkowanie

bronzer w kremie?

Cześć dziewczyny, chciałam się Was zapytać jedną rzecz.
Bowiem ostatnio przypomniałam sobie, że od kilku miesięcy leży mi na półce krem bb garnier w odcieniu light ale jest on dużo za ciemny dla mnie ponieważ jestem dość blada (z czego się cieszę więc nie chcę używać ciemniejszego podkładu co i tak nie jest podobno dobrym pomysłem). Myślałam, że może poczekam z nim do wakacji kiedy jestem trochę ciemniejsza ale zastanawiałam się ostatnio czy mogę go wykorzystać jako bronzer? Wiem, że są róże w kremach czy tam sztyftach, więc pomyślałam czemu by tak nie zrobić również z bronzerem. I tu moje pytanie, czy to dobry pomysł i jak to teraz w ogóle nakładać?
Pomoże ktoś?
ribermona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 23:39   #280
201607111050
Konto usunięte

Dot.: bronzer w kremie?

Cytat:
Napisane przez ribermona Pokaż wiadomość
Bowiem ostatnio przypomniałam sobie, że od kilku miesięcy leży mi na półce krem bb garnier w odcieniu light ale jest on dużo za ciemny dla mnie ponieważ jestem dość blada (z czego się cieszę więc nie chcę używać ciemniejszego podkładu co i tak nie jest podobno dobrym pomysłem). Myślałam, że może poczekam z nim do wakacji kiedy jestem trochę ciemniejsza ale zastanawiałam się ostatnio czy mogę go wykorzystać jako bronzer? Wiem, że są róże w kremach czy tam sztyftach, więc pomyślałam czemu by tak nie zrobić również z bronzerem. I tu moje pytanie, czy to dobry pomysł i jak to teraz w ogóle nakładać?
Pomoże ktoś?
Czemu nie. Ja często używam dwóch podkładów - jasnego w kolorze skóry i ciemniejszego (teraz tego, którego używałam w lato).

Nakładam je tak:
http://img.zszywka.pl/0/0147/w_6416/...nie-twarzy.jpg
Jednak efekt jest dużo subtelniejszy więc i tak używam bronzera prasowanego dodatkowo.
Stary 2014-01-26, 09:03   #281
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Pomoże ktoś?
Ja używałam tak podkładu brazującego z Guerlain który był drastycznie za ciemny. Używałam go zawsze z bardzo lekkim podkładem - udało się uniknąć ciasta na twarzy.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 09:09   #282
ribermona
Raczkowanie

ok, patrząc na to zdjęcie zastanawiam się jak to zblendować na twarzy? Wklepywać czy może jakoś pocierać? Co zrobić by nie było tych widocznych lini?
Stary 2014-01-26, 09:21   #283
201607111050
Konto usunięte

Cytat:
ok, patrząc na to zdjęcie zastanawiam się jak to zblendować na twarzy? Wklepywać czy może jakoś pocierać? Co zrobić by nie było tych widocznych lini?
Wklepywać
Stary 2014-01-26, 10:07   #284
ribermona
Raczkowanie

dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Stary 2014-05-21, 17:09   #285
Nati000222
Raczkowanie

Hej! Ostatnio pelno wszystkiego na temat konturowania twarzy. I powiem szczerze zaczyna to do mnie przemawiac bo mam dosc okragla buzie Chcialabym nadac jej jakis ksztalt chociaz na imprezy bo zazwyczaj maluje sie zawsze tak samo. Czy to do miasta do kolezanki czy na impreze. Ale jest problem. Siedze i czytam rozne recenzje i nie moge sie na nic zdecydowac. Czy bronzer, korektory. Ale mam wrazenie ze korektorami efekt bedzie lepszy i ladniejszy. Tylko ze teraz druga kwestia... Nie mam zamiaru wydawac sporo kasy bo raczej srednio mnie stac na drogie kosmetyki. Wiec pytanie do Was.. Mam nadzieje ze pomozecie. Macie jakies sprawdzone niedrogie korektory? No bronzer i rozswietlacz tez bym chciala jakis poznac nie wiem dlaczego ale jakis czas temu zastanawialam nad kulkami diamentowymi z Avonu.

http://allegro.pl/shiseido-poudre-sa...235808645.html - to tylko przyklad. Wiadomo ze go nie kupie

http://allegro.pl/elf-blush-rozswiet...226590674.html

http://allegro.pl/mua-undress-your-s...232866001.html

no ogolnie chodzi o biale odcienie.

P.S. Moze dodam ze jestem blondynka

Pozdrawiam i licze na cos konkretnego
Nati000222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 11:11   #286
PaulinciaKWC
geokeszer

Cytat:
Napisane przez Nati000222 Pokaż wiadomość
Hej! Ostatnio pelno wszystkiego na temat konturowania twarzy. I powiem szczerze zaczyna to do mnie przemawiac bo mam dosc okragla buzie Chcialabym nadac jej jakis ksztalt chociaz na imprezy bo zazwyczaj maluje sie zawsze tak samo. Czy to do miasta do kolezanki czy na impreze. Ale jest problem. Siedze i czytam rozne recenzje i nie moge sie na nic zdecydowac. Czy bronzer, korektory. Ale mam wrazenie ze korektorami efekt bedzie lepszy i ladniejszy. Tylko ze teraz druga kwestia... Nie mam zamiaru wydawac sporo kasy bo raczej srednio mnie stac na drogie kosmetyki. Wiec pytanie do Was.. Mam nadzieje ze pomozecie. Macie jakies sprawdzone niedrogie korektory? No bronzer i rozswietlacz tez bym chciala jakis poznac nie wiem dlaczego ale jakis czas temu zastanawialam nad kulkami diamentowymi z Avonu.

http://allegro.pl/shiseido-poudre-sa...235808645.html - to tylko przyklad. Wiadomo ze go nie kupie

http://allegro.pl/elf-blush-rozswiet...226590674.html

http://allegro.pl/mua-undress-your-s...232866001.html

no ogolnie chodzi o biale odcienie.

P.S. Moze dodam ze jestem blondynka

Pozdrawiam i licze na cos konkretnego
Jestes początkująca wiec odradzam korektory. Mozesz latwo osiągnąc efekt maski. Lepiej zainwestuj w bronzer o dobrym odcieniu i porządny pędzel. W tym miejscu polecam kwc

Gotta Catch 'Em All
359/384
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:20   #287
Nati000222
Raczkowanie

Wlasnie tego sie obawiam i ze bede pociapana przez zle roztarcie korektorow
Nati000222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 21:17   #288
ohmarylin
Przyczajenie

brązer dla jasnej cery

Cześć Wam!
Mam baaardzo jasną cerę, która chciałabym zacząć konturować. Wybrałam się do salonu MACa, by przetestować jakiś bronzer. Otrzymałam Powder Blush (tak to róż) o odcieniu Harmony, wyglądał naprawdę nieźle jednak to aż 96zł, dlatego chce się zastanowić. Na wizazu dużo pozytywnych opinii ma bronzer The Balm Bahama Mama. Jest on o prawie połowę tańszy niż ten z MACa. Przeraża mnie jednak jego odcień, czy nie będzie na mnie za ciemny? Nie mam jak sprawdzić, bo zamówić mogę jedynie online. Może macie doświadczenia z którymś z tych bronzerów albo może z tym i z tym?
Baaardzo proszę o pomoc w wyborze.
ohmarylin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 00:14   #289
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: brązer dla jasnej cery

Cytat:
Napisane przez ohmarylin Pokaż wiadomość
Cześć Wam!
Mam baaardzo jasną cerę, która chciałabym zacząć konturować. Wybrałam się do salonu MACa, by przetestować jakiś bronzer. Otrzymałam Powder Blush (tak to róż) o odcieniu Harmony, wyglądał naprawdę nieźle jednak to aż 96zł, dlatego chce się zastanowić. Na wizazu dużo pozytywnych opinii ma bronzer The Balm Bahama Mama. Jest on o prawie połowę tańszy niż ten z MACa. Przeraża mnie jednak jego odcień, czy nie będzie na mnie za ciemny? Nie mam jak sprawdzić, bo zamówić mogę jedynie online. Może macie doświadczenia z którymś z tych bronzerów albo może z tym i z tym?
Będzie mam jasną cerę i dla mnie był za ciemny duuuuużo.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 00:39   #290
IgnisDivine
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ohmarylin Pokaż wiadomość
Cześć Wam!

Bahama Mama moze byc za ciemny
Przejdz sie do salonu Inglota, ostatnio wyszli z baaardzo fajnymi, matowymi, relatywnie jasnymi bronzerami. A ich cena to polowa BahamaMamy

Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:25   #291
Cerveza_
Zadomowienie

Róż z nyxa w kolorze taupe Idealny dla bladych osób. Nie jest drogi. Dostaniesz go na allegro bez problemu.
Stary 2014-08-10, 20:54   #292
Neonka_
Raczkowanie

U mnie dobrze sprawdzają się brazujace kuleczki z Avonu. Nasycenie koloru można stopniowac i moim zdaniem nie jest bardzo ciemny. A mam cerę naprawdę bardzo jasną - chyba nie ma na rynku tak jasnego podkładu dla mnie
Neonka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 12:04   #293
twitlayla
Przyczajenie

Zimny w miare tani bronzer:))

Witam wszystkichh! Szukam zimnego odcienia bronzera do konturowania (głownie nosa) piszcie propozycje(:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
twitlayla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 14:13   #294
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Dot.: Zimny w miare tani bronzer:))

Może NYX Taupe?

GretchenSp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 19:37   #295
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez twitlayla Pokaż wiadomość
Witam wszystkichh! Szukam zimnego odcienia bronzera do konturowania (głownie nosa) piszcie propozycje(:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Łączę Twój wątek z podobnym, już istniejącym, ponieważ znajdziesz w nim dodatkowe informacje w interesującym Cię temacie.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 09:05   #296
mmmiley
Rozeznanie

Niedawno Inglot wypuścił fajną serię pudrów modelujacych i tam właśnie są chyba 3 odcienie bronzerów. Ja kupiłam odcień 504 i jestem mega zadowolona. Chłodny odcień, ładnie się rozciera, całkiem trwały. Można kupić sam wkład albo dodatkowo kasetkę z lusterkiem. Pamiętam ze na pewno dwa odcienie były chłodne, jeden trochę cieplejszy ale też nie żadna pomarańcza, dla każdego coś dobrego. Z całego serca polecam!
Stary 2014-08-17, 12:24   #297
aneczka077
Raczkowanie

Dot.: Brazer do twarzy w CHLODNEJ-Zimnej tonacji

Ja również polecam pudry HD modelujące z Inglota, mam akurat w odcieniu 505 i jest idealny do konturowania twarzy
aneczka077 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 21:46   #298
Coralberry
Przyczajenie

Question Jaki bronzer/róż dla jasnej cery?

Witam, szukam jasnego bronzera lub różu w odcieniu morelowym. Wolałabym bronzer, ponieważ chcę modelować też inne partie twarzy niż kości policzkowe. Problem w tym że mam bardzo jasną cerę i włosy, nie wiem co wybrać aby sobie nie zrobić krzywdy. Mam też ograniczone fundusze a zależy mi na nabyciu produktu w ciągu najbliższych tygodni ponieważ wybieram się na wesele kuzynki Najlepiej gdyby były to rzeczy drogeryjne ale mogą być też takie dostępne w sklepach internetowych. Chciałabym także aby był to kosmetyk matowy.

Sprawa wygląda tak:
- odcień farby do włosów: Syoss Blond Los Angeles 10-5 : http://www.syoss.pl/syoss/pl/pl/home...rk_blond1.html
- podkład którego używam Revlon Colorstay 150 buff
- jeśli ma to znaczenie usta maluję cielistymi pomadkami, ostatnio Catrice 010 Be Natural: http://kleineisa06.blogspot.com/2012...e-natural.html

Dodam, że używam silikonowej bazy pod makijaż i mam zamiar użyć utrwalacza w sprayu na weselu także kosmetyk nie musi być nie do zdarcia. Zamierzam używać go również na codzień.

Edytowane przez Coralberry
Czas edycji: 2014-08-27 o 22:04
Coralberry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 09:33   #299
OlaM
Moderator

Dot.: Jaki bronzer/róż dla jasnej cery?

Cytat:
Napisane przez Coralberry Pokaż wiadomość
Witam, szukam jasnego bronzera lub różu w odcieniu morelowym. Wolałabym bronzer, ponieważ chcę modelować też inne partie twarzy niż kości policzkowe. Problem w tym że mam bardzo jasną cerę i włosy, nie wiem co wybrać aby sobie nie zrobić krzywdy. Mam też ograniczone fundusze a zależy mi na nabyciu produktu w ciągu najbliższych tygodni ponieważ wybieram się na wesele kuzynki Najlepiej gdyby były to rzeczy drogeryjne ale mogą być też takie dostępne w sklepach internetowych. Chciałabym także aby był to kosmetyk matowy.

Sprawa wygląda tak:
- odcień farby do włosów: Syoss Blond Los Angeles 10-5 : http://www.syoss.pl/syoss/pl/pl/home...rk_blond1.html
- podkład którego używam Revlon Colorstay 150 buff
- jeśli ma to znaczenie usta maluję cielistymi pomadkami, ostatnio Catrice 010 Be Natural: http://kleineisa06.blogspot.com/2012...e-natural.html

Dodam, że używam silikonowej bazy pod makijaż i mam zamiar użyć utrwalacza w sprayu na weselu także kosmetyk nie musi być nie do zdarcia. Zamierzam używać go również na codzień.
Poczytaj ten wątek. Może znajdziesz tu jakieś pomocne informacje.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 12:16   #300
girl_pinki
BAN stały

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Jaki brązer (bronzer) - wątek zbiorczy

A co sądzicie o bronzerze Bahama Mama?
girl_pinki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blondynka, brązer, bronzer, bronzer chłodny matowy, jasna cera, konturowanie, kosmetyki, makijaż, pudry, róż, twarz, uroda, w7 honolulu

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości