Pytanie do dziewczyn z kr鏒kimi w這sami - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-17, 18:40   #1
szamanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Smile

Pytanie do dziewczyn z kr鏒kimi w這sami

Hej!!Witam was serdecznie. Ostatnio mam ochot 軼i望 w這sy na kr鏒ko (co a stylu "artystycznego ba豉ganu" ). Mam tylko jedna w徠pliwo嗆, czy przypadkiem nie b璠 musia豉 co rano sp璠za przed lustrem wielu godzin. Czy uk豉danie kr鏒kich fryzur jest naprawd tak pracoch這nne? Czekam na wypowiedzi "kr鏒kow這sych, zar闚no tych zadowolonych jak i nie. Dodam, 瞠 mojke w這sy sa grube i do嗆 sztywne, ale lubi sobie poodstawa we wszystkie strony nawet przy d逝go軼i do ramion. POZDRAWIAM i czekam na jak捷 podpowied!!
szamanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-17, 18:59   #2
Szczepcio
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 978
Dot.: Pytanie do dziewczyn z kr鏒kimi w這sami

Ja mam kr鏒kie w這sy... Tak samo jak Twoje s one grube. Na pocz徠ku by這 cacy, tylko teraz ju s zbyt d逝gie i nie豉d nie trzyma si zbyt d逝go... Ale jak b璠ziesz mia豉 dobrze 軼i皻e, to naprawd nie b璠ziesz musia豉 z nimi zbyt wiele robi Tylko jaki wosk czy guma i b璠zie ok
Szczepcio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-17, 19:16   #3
morwa74
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523

ja swoje d逝gie w這sy 軼ie豉m po 9 latch 2 dni przed 郵ubem mojego brata(by豉m dru瘺!) jak wesz豉m do domu to nikt mnie nie pozna dopiero jak mnie babcia zobaczy豉 powiedzia豉,瞠 豉dnie wygl康am teraz znowu mam d逝gie w這sy(kr鏒kie nosi豉m ok.3 lat bo denerwowa這 mnie to,瞠 co 2 m-ce musialam je podcina z r騜nym efektem;-( mam tez grube,sztywne w這sy i dlatego nigdy nie musia軛 sta d逝go przed lustrem wystarczy這,瞠 je tylko uczesa豉m i u這篡豉m my郵,瞠 tobie te si b璠 dobrze uk豉da musisz tylko wybra naprawd dobrego fryzjera,kt鏎y dobierze rodzaj fryzurki i uwzgl璠ni ich"jako嗆"podrawiam
morwa74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-17, 19:39   #4
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

Ja nad moimi w這sami zwykle musz si troch pom璚zy. Teraz mam tylko kr鏒ko 軼i皻e na czubku i z ty逝 (jak w avatarku), ale mia豉m kiedy kr鏒kie na ca貫j g這wie, tak na 5cm. Teraz co drugi dzie je myj, ale i tak rano tego drugiego dnia po myciu musz je w ca這軼i zmoczy, bo s zbyt sztywne i po nocy uk豉daj si jak chc. Kiedy mia豉m kr鏒sze w ca這軼i, to wystarczylo tylko przejecha po nich kilka razy mokr r瘯, wysuszy silnym strumieniem powietrza, 瞠by si nastroszy造 i na這篡 odpowiedni kosmetyk (ja akurat u篡wam pasty Taftu - d逝go trzyma i nie obci捫a w這s闚, poza tym do wieczora tak jakby sama "znika豉" - nie czu jej, ale dalej trzyma). Musia豉m jeszcze prostowa grzywk, bo robi造 mi si loczki.

Naqjbardziej uci捫liwe jest chyba podcinanie - ja musia豉m chodzi do fryzjera co miesi帷, 瞠by dobrze si uk豉da造.

Ale og鏊nie bardzo lubi, jak co mi sterczy na g這wie
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-17, 23:00   #5
wiola159
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
GG do wiola159
Wink Dot.: Pytanie do dziewczyn z kr鏒kimi w這sami

Witam! ja mam te dosy kr鏒k fryzurke. Z ty逝 mam w這sy ok 3-5 cm i je stawiam, a z przodu mam troszke d逝zsze ok 10 cm. W這sy musze my codziennie bo jak wstaje to wszyscy sie smiej jak wygl康am. Kazdy w這s w inn strone. Ale jak umyje, na這瞠 pianke to jest dobrze. Uk豉dam w這sy a na koniec sprysuje lakierem. Trzymaj sie dobrze do wieczora Uk豉danie fryzury zajmuje mi (陰cznie z myciem i wszystkim tam) ok 45 minut. Lekko takie fryzurki nosi sie na g這wie, tylko czesto trzeba chodzi do fryzjera. Przynajmniej z tymi z ty逝 (w moim przypadku), bo nie chca stac. I dlatego teraz w piatek zn闚 ide do fryzjera. Pozdrawiam bardzo gor帷o
wiola159 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-17, 23:29   #6
sayal8
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Napisane przez szamanka
Hej!!Witam was serdecznie. Ostatnio mam ochot 軼i望 w這sy na kr鏒ko (co a stylu "artystycznego ba豉ganu" ). Mam tylko jedna w徠pliwo嗆, czy przypadkiem nie b璠 musia豉 co rano sp璠za przed lustrem wielu godzin. Czy uk豉danie kr鏒kich fryzur jest naprawd tak pracoch這nne? Czekam na wypowiedzi "kr鏒kow這sych, zar闚no tych zadowolonych jak i nie. Dodam, 瞠 mojke w這sy sa grube i do嗆 sztywne, ale lubi sobie poodstawa we wszystkie strony nawet przy d逝go軼i do ramion. POZDRAWIAM i czekam na jak捷 podpowied!!
Ja myje wlosy dzodziennie bo maja sklonnosci do przetluszczania co jest niezalezne od szamponow .Taka genetyka.Nosze krotkie wlosy od kilku dobrych lat.Nie mam z nimi klopotu. Sa w lekkim nie豉dzie i mi sie podoba.Nie ma klopotu i plataniny.Do fryzjera lubie chodzic wiec to dla mnie nie klopot
sayal8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-18, 09:41   #7
nask
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Mi to si nawet lepiej uk豉da造 po 軼i璚iu Je瞠li fryzjer obetnie Ci dobrze, to b璠 fajnie wygl康a造 bez uk豉danie. Ale efekty specjalne, czyli na przyk豉d pazurki, wywini璚i na bok /zewn徠rz wymagaj ju pomocy 瞠lu i produkt闚 do stylizacji. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 je瞠li u這篡sz w這sy (nawet bez 瞠l闚 i gum) zaraz po umyciu (np. ja podczas gdy one sobie spokojnie wysycha造 co jaki czas wywija豉m je na zewn徠rz) to b璠 si 豉twiej "dostraja" do tej fryzurki nast瘼nego dnia Ale fakt faktem, 瞠 jak ju Ci troszk odrosn, to fryzura straci sw鎩 wcze郾iejszy kszta速 - po prostu b璠 d逝窺ze, a wi璚 ci篹sze. U mnie to nast徙i這 po miesi帷u
nask jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-18, 20:58   #8
Majka155
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witaj.Ja mia豉m w這sy prawie do pasa,jednak to ci庵貫 mycie,suszenie i szczotkowanie.Mia豉m do軼 i posz豉m si 軼i望 na pocz徠ek 軼ie豉m tak do 這patek i czu豉m si 鈍ietnie.Jednak po jakim miesi帷u postanowi豉m zmieni sw鎩 wizerunek i posz豉m na ca這嗆 najpierw kaza豉m 軼i望 sobie tak do brody to by這 wielkie posuni璚ie powiedzia豉m fryzjerce:圭inamy na kr鏒ko.W tej chwili mam w這sy na ok 2 cm a ty wycieniowany do嗆 wysoko maszynk!Jak wr鏂i豉m do domu nie pytajcie co by這.Wszyscy nabawili si szoku.W szkole te mnie nie poznali.Reasumuj帷 mo瞠 軼ie豉m si za kr鏒ko ale ju nie 瘸逝j jest 鈍ietnie i bardzo lekko na g這wie i nie mam 瘸dnego problemu z rozczesywaniem.Polecam.Wy maga to jednak silnego samozaparcia.Pozdrawiam.
Maja!

Edytowane przez Majka155
Czas edycji: 2008-02-18 o 20:59 Pow鏚: b陰d
Majka155 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.